خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      سلام کسی میکروبانک ریاضی تجربی انتشارات گاج داشته؟انگار فقط تست کنکور داره...درسته؟!آموزش و سطح سوالاش چطورن؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
      من تو کتاب فروشی یه نگاهی بهش انداختم
      نمیشه گفت درسنامه چون ناقصه ولی میشه بگی کادر نکته داره

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب من الان دنباله مبتکرانو کامل تموم کردم بنظرت بیام از اول تستارو بزنم یا کتاب جدید بگیرم؟مثلا مهروماه یا میکروبانک گاج.

مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب من الان دنباله مبتکرانو کامل تموم کردم بنظرت بیام از اول تستارو بزنم یا کتاب جدید بگیرم؟مثلا مهروماه یا میکروبانک گاج.

سلام.

خب شما کدوم کتاب جامع مبتکران رو دارین؟جمع بندی طلایی یا بانک طلایی؟؟تعداد تستای کتاب جمع بندی طلایی نسبتا کم هست.بهتره در کنار این کتاب , از بانک طلایی هم استفاده کنید.

اگر کتاب جمع بندی طلایی رو دارین و تستای مبحث مود نظرتون رو کامل زدید , حتما تستای علامت دارتون رو مجدد کار کنیدو آزمون جامع انتهای فصل رو دقیق بررسی کنید و بعد برید سراغ بانک طلایی.(اگر علامت دار نکردید حتما این کارو بکنید)

اگر کتاب بانک طلایی رو دارین و تستاها رو علامت دار نکردین , برای مرحله بعدی مجدد تستارو بزنید و علامت دار کنید.
      نیازی به منبع جدا نیست.همین دو جلد کفایت میکنه.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنونم استاد...من تستای این کتابو فولم ولی آزمون قلم چی ۵۵-۴۵ میزنم.آیا ریاضی قلم چی تستاش غیر استاندارده(نسبت به کنکور)؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

به نظر من بازم همون تستا رو بزن همونجور که استاد گفتن
      ریاضی پیش گاج نقره ای هم خوبه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنونم استاد...من تستای این کتابو فولم ولی آزمون قلم چی ۵۵-۴۵ میزنم.آیا ریاضی قلم چی تستاش غیر استاندارده(نسبت به کنکور)؟

فولی یعنی کامل مسلط هستی؟؟یعنی اگر همون تست رو با تغییر لحن یا تغییر اعداد یا تغییر تیپ بهت بدن میتونی پاسخ بدی؟؟زمانی میتونی به یک درصد عالی برسی که فول بودن در پاسخ مثبت به این سوال باشه.البته فقط این عامل نیست ها...ممکنه عوامل دیگه هم در این امر تاثیر گذاشته باشند.

کتاب آبی ریاضی کانون مجموعه تست های کنکور داخل و خارج سراسری و ازاد هست.یه کوچولو هم بعضی جاها تست تالیفی آورده که میشه گفت هم سطح با کنکوره و خیلی هم غیراستاندارد نمیشه بهش گفت.بهتره اول روی تست های کنکور مسلط بشی(حالا از هر منبعی که میخواد باشه , آبی یا همون کتاب تست خودت) بعد بری سراغ تست تالیفی.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنونم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن