خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

چرا درصدام افزایش پیدا نمیکنه؟

سلام کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم به شدت استرس دارم به حدی که واقعا شب ها خواب ندارم هرچی میخونم و تست میزنم درصدام از اینا ابیشتر نمیشه کسی میدونه چکار کنم؟ممنون
      ادبیات ۷۲..دینی ۸۳..زبان ۷۰..عربی ۵۰
      ریاضی ۱۲..فیزیک ۲۵..زیست ۷۰..شیمی ۶۵

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Konkuri99 نمایش پست ها
      سلام کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم به شدت استرس دارم به حدی که واقعا شب ها خواب ندارم هرچی میخونم و تست میزنم درصدام از اینا ابیشتر نمیشه کسی میدونه چکار کنم؟ممنون
      ادبیات ۷۲..دینی ۸۳..زبان ۷۰..عربی ۵۰
      ریاضی ۱۲..فیزیک ۲۵..زیست ۷۰..شیمی ۶۵

سلام
      تو دروس ادبیات ، دینی ، زبان ، زیست و شیمی درصدتون خوبه مابقیشو فقط باید با تمرین و تکرار بیشتر افزایش بدید
      ولی برای ریاضی و فیزیک مشخصه که پایتون ضعیفه
      تو دروس ریاضی و فیزیک مفاهیم و مسائل 50 50 هستش یعنی همونقدری که حل تست بیشتر مهمه یادگیری عمیق مفهوم هر بحثی هم به همون اندازه مهمه
      به عنوان کسی که از درصد منفی به درصد 100 رسیدم تو این دو درس بهتون پیشنهاد میکنم از هر منبعی که دستتون هس اول مباحث مهم و تست خیز رو از روی درسنامه یا جزوتون کامل بخونید بعد از تست های آموزشی مثل کنکور شروع کنید هر تستو چندین بار تمرین کنید بعد سراغ تستای تالیفی برید و از تستای آسون به سخت پیش برید هیچ نکته ای از تست ها رو جا نذارید همه رو یک به یک یاد بگیرید اینکه تلاش میکنید ولی نتیجه دلخواهو نمیگیرید همش به شیوه غلط مطالعه و تست زنیتون برمیگرده نه اینکه شما استعداد یا سوادشو نداشته باشید
      اوایل مطالعتون به حجم توجه نکنید چون الان مهم کیفیت مطالعه و افزایش درصدتونه
      بخاطر همون اول درصدتون رو به 50 افزایش بدید بعد که دیدین تثبیت شد سراغ مباحث بیشتر برید
      فقط تاکید میکنم اگه ریاضی و فیزیکتون رو خوب کار نکنید گند میزنه به رتبتون چون این کنکورای اخیر به علت رقابت شدید کسی برندس که پراکندگی درصدهاش کم باشه
      الان زیست 70 شیمی 65 واقعا با ریاضی و فیزیک 10/20 درصد نمیشه
      به میانگین درصدهاتون دقت داشته باشین
      موفق باشید

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss.Sad نمایش پست ها

سلام
      تو دروس ادبیات ، دینی ، زبان ، زیست و شیمی درصدتون خوبه مابقیشو فقط باید با تمرین و تکرار بیشتر افزایش بدید
      تو دروس ریاضی و فیزیک مفاهیم و مسائل 50 50 هستش یعنی همونقدری که حل تست بیشتر مهمه یادگیری عمیق مفهوم هر بحثی هم به همون اندازه مهمه
      به عنوان کسی که از درصد منفی به درصد 100 رسیدم تو این دو درس بهتون پیشنهاد میکنم از هر منبعی که دستتون هس اول مباحث مهم و تست خیز رو از روی درسنامه یا جزوتون کامل بخونید بعد از تست های آموزشی مثل کنکور شروع کنید هر تستو چندین بار تمرین کنید بعد سراغ تستای تالیفی برید و از تستای آسون به سخت پیش برید هیچ نکته ای از تست ها رو جا نذارید همه رو یک به یک یاد بگیرید اینکه تلاش میکنید ولی نتیجه دلخواهو نمیگیرید همش به شیوه غلط مطالعه و تست زنیتون برمیگرده نه اینکه شما استعداد یا سوادشو نداشته باشید
      بخاطر همون اول درصدتون رو به 50 افزایش بدید بعد که دیدین تثبیت شد سراغ مباحث بیشتر برید
      فقط تاکید میکنم اگه ریاضی و فیزیکتون رو خوب کار نکنید گند میزنه به رتبتون چون این کنکورای اخیر به علت رقابت شدید کسی برندس که پراکندگی درصدهاش کم باشه
      موفق باشید
      ممنون میدونید من بیشتر وقتم رو گذاشتم واسه زیست و شیمی که اشتباه هم کردم خوب به نظرت الان وقت هست که بتونم ریاضی و فیزیک رو افزایش بدم بله درسته من پایم به شدت ضعیفه ریاضی به نظرتون چه مبحثی بخونم راحت باشه؟؟

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ممنون میدونید من بیشتر وقتم رو گذاشتم واسه زیست و شیمی که اشتباه هم کردم خوب به نظرت الان وقت هست که بتونم ریاضی و فیزیک رو افزایش بدم بله درسته من پایم به شدت ضعیفه ریاضی به نظرتون چه مبحثی بخونم راحت باشه؟؟

نه کار اشتباهی نکردین زیست و شیمی مهم تر از ریاضی و فیزیکه
      برخلاف بقیه که فکر میکنن افزایش درصد تو درس ریاضی و فیزیک سخت تره و زمانبر
      من میگم کار راحتیه فقط باید خودتونو باور داشته باشید که میتونید
      بله زمان هس نگران نباشید
      مباحث ساده و تست خیز ریاضی اینان ( آمار ، احتمال ، تابع ، معادله و نامعادله ، حدوپیوستگی ، لگاریتم ، دنباله ، ماتریس ) هندسه هم راحته واقعاً اما اکثراً دانش آموزا حذفش میکنن که حیفه حذف بشه بنظرم
      کل مباحثی که گفتم 19 سوال داره تو کنکور و جمعا میشه 62 درصد البته با توجه به بودجه بندی کنکور 98 نظام جدید گفتم چون نظامتون رو نمیدونم
      اگه نظام قدیم هستین انتگرال هم راحته
      فیزیک هم ( آینه ها و عدسی ، مغناطیس ، طیف اتمی ، ساختار هسته ، گرما ، فشار ) اگه فرصت شد نوسان و موج ها هم خوبن سوالاش کل این مباحثم میشه 59 درصد که اگه نظام جدید هستین آینه ها رو ندارید ده درصد کم کنین درصد رو

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نه کار اشتباهی نکردین زیست و شیمی مهم تر از ریاضی و فیزیکه
      برخلاف بقیه که فکر میکنن افزایش درصد تو درس ریاضی و فیزیک سخت تره و زمانبر
      من میگم کار راحتیه فقط باید خودتونو باور داشته باشید که میتونید
      بله زمان هس نگران نباشید
      مباحث ساده و تست خیز ریاضی اینان ( آمار ، احتمال ، تابع ، معادله و نامعادله ، حدوپیوستگی ، لگاریتم ، دنباله ، ماتریس ) هندسه هم راحته واقعاً اما اکثراً دانش آموزا حذفش میکنن که حیفه حذف بشه بنظرم
      کل مباحثی که گفتم 19 سوال داره تو کنکور و جمعا میشه 62 درصد البته با توجه به بودجه بندی کنکور 98 نظام جدید گفتم چون نظامتون رو نمیدونم
      اگه نظام قدیم هستین انتگرال هم راحته
      فیزیک هم ( آینه ها و عدسی ، مغناطیس ، طیف اتمی ، ساختار هسته ، گرما ، فشار ) اگه فرصت شد نوسان و موج ها هم خوبن سوالاش کل این مباحثم میشه 59 درصد که اگه نظام جدید هستین آینه ها رو ندارید ده درصد کم کنین درصد رو
      ممنون جواب دادید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سلام
      موفق باشید

یا حضرت عباس از درصد منفی رسیدین به100؟
      نظامتون چیه؟بیا یه دستی هم روی سر من بکش

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شیمی و دوباره به این ترتیب مرور کن و بعد از هر فصلی که تموم کردی تست های داخل و خارج و بزن (ترجیحا 86 تا 98) تست های تیپ و هم یاد بگیر ...یعنی اون مسئله ای هایی که یک یا دوبار اومدن تو کنکور و احتمالشون هست بیان ... ==== شیمی الی / ترکیب یونی / استو / سینتیک / ترمو / تعادل / محلول / اسید باز / الکتروشیمی / کوالانسی / اتم / تناوبی .... روزی تقریبا 4 ساعت بخون ....ادب و دینی هم سعی کن بیاری نزدیک 90 با مرور و تست زیاد .
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisa-konkoori نمایش پست ها
      شیمی و دوباره به این ترتیب مرور کن و بعد از هر فصلی که تموم کردی تست های داخل و خارج و بزن (ترجیحا 86 تا 98) تست های تیپ و هم یاد بگیر ...یعنی اون مسئله ای هایی که یک یا دوبار اومدن تو کنکور و احتمالشون هست بیان ... ==== شیمی الی / ترکیب یونی / استو / سینتیک / ترمو / تعادل / محلول / اسید باز / الکتروشیمی / کوالانسی / اتم / تناوبی .... روزی تقریبا 4 ساعت بخون ....ادب و دینی هم سعی کن بیاری نزدیک 90 با مرور و تست زیاد .
      آبجی داری اشتباه میزنی طرف درصدا ریاضی و فیزیکش اونه بعد چرا باید بیاد اینقدر رو شیمی تاکید کنه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      آبجی داری اشتباه میزنی طرف درصدا ریاضی و فیزیکش اونه بعد چرا باید بیاد اینقدر رو شیمی تاکید کنه
      میدونم چی میگم . اشتباه هم نیست . تو این دوران باید خیلی رو نقاط قوت کار کرد تا درصدشون بیشتر شه .
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis.b نمایش پست ها
      یا حضرت عباس از درصد منفی رسیدین به100؟
      نظامتون چیه؟بیا یه دستی هم روی سر من بکش
      بله عزیزم
      ریاضی و فیزیک و زیستم زیر ده درصد بود
      الان ریاضی و فیزیکو 100/90 میزنم تو قلم چی زیستم 80 شیمی هم زیر 70 نزدم چن بارم 100 زدم
      نظام قدیم هستم من
      عزیزم تلاش کنی شما هم میتونی سیمین جان

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله عزیزم
      الان ریاضی و فیزیکو 100/90 میزنم تو قلم چی زیستم 80 شیمی هم زیر 70 نزدم چن بارم 100 زدم
      نظام قدیم هستم من
      منم نظام قدیمم میشه بفرمایید روزی چند ساعت درس میخونید؟؟

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      منم نظام قدیمم میشه بفرمایید روزی چند ساعت درس میخونید؟؟

من از مهر شروع کردم و 99 چهارمین کنکورمه
      تا آبان خوب نخوندم ترازام 4 هزار بود
      از آذر جدی شروع کردم تا عیدم درسا تقریبا بسته شد
      اون اوایل 9 ساعت میخوندم از آذر 12 ساعت خوندم و الان تا 15 هم میرسه بعضاً
      سخته ولی خب آزمون قبلیو 7700 شد ترازم وقتی نتیجه دلخواهتو میبینی سختیشم تحمل میکنی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisa-konkoori نمایش پست ها
      میدونم چی میگم . اشتباه هم نیست . تو این دوران باید خیلی رو نقاط قوت کار کرد تا درصدشون بیشتر شه .
      دوست عزیز توی کنکور اگر همه درصدات حوله شصت باشه خیلی بهتر منتیجه میگیری تا شیمی و زیست رو هشتاد بزنی ولی فیزیک ریاضی رو ده

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله عزیزم
      نظام قدیم هستم من

چجوری ریاضی بخونم من؟
      خیلی ضعیفم.فک کنم باید از جدول ضرب شروع کنم

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis.b نمایش پست ها
      چجوری ریاضی بخونم من؟
      خیلی ضعیفم.فک کنم باید از جدول ضرب شروع کنم
      خیلی ضعیف مثلا منفی در نظر میگیرمت
      هرچی باشه یخورده هم شده بلدی دیگه
      سطح گیراییت چطوره ؟ با یکی دوبار خوندن میگیری درسو یا نه باید چندین بار تکرار کنی ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن