خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss.Sad نمایش پست ها
      خیلی ضعیف مثلا منفی در نظر میگیرمت
      هرچی باشه یخورده هم شده بلدی دیگه
      سطح گیراییت چطوره ؟ با یکی دوبار خوندن میگیری درسو یا نه باید چندین بار تکرار کنی ؟
      راستش من اصن ادم درسخونی نبودم.ینی یادم نمیاد حتی یبارم در طول تحصیلم نشسته باشم واسه امتحان فردام درس خونده باشمحالا میخاد کوییز سرکلاسی باشه یا امتحان نهایی فرق نداره
      هرچی یاد میگرفتم و تو امتحان مینوشتم رو سرکلاس یاد گرفته بودمزیست و شیمیم عالی بود در حدی که دبیرشیمیم منو بوس میکردیادش بخیر ولی ریاضی و فیزیکم داغوووون.ریاضی که اصن افضاااااح.از پایه اصن ضعیفم.اگه منفی نزنم حداکثر6درصد میزنم
      مدلمم طوریه که با شنیدن یاد میگیرم نه خوندن ینی کتاب میخونم نمیفهممشاز رو کتاب یکی برای من بخونه کامل یادمیگیرم
      امید ندارم که از رو کتاب بخونم و ریاضیم خوب شه

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis.b نمایش پست ها
      راستش من اصن ادم درسخونی نبودم.ینی یادم نمیاد حتی یبارم در طول تحصیلم نشسته باشم واسه امتحان فردام درس خونده باشمحالا میخاد کوییز سرکلاسی باشه یا امتحان نهایی فرق نداره
      هرچی یاد میگرفتم و تو امتحان مینوشتم رو سرکلاس یاد گرفته بودمزیست و شیمیم عالی بود در حدی که دبیرشیمیم منو بوس میکردیادش بخیر ولی ریاضی و فیزیکم داغوووون.ریاضی که اصن افضاااااح.از پایه اصن ضعیفم.اگه منفی نزنم حداکثر6درصد میزنم
      مدلمم طوریه که با شنیدن یاد میگیرم نه خوندن ینی کتاب میخونم نمیفهممشاز رو کتاب یکی برای من بخونه کامل یادمیگیرم
      امید ندارم که از رو کتاب بخونم و ریاضیم خوب شه

پس اون موقع با فیلم آموزشی پیش میری تو این 70 روز بهت قول میدم حداکثر به 40 برسونی جفتشو فقط باید همت کنی
      فیلم های آموزشی آلا هستن همشون رایگانن
      اونا رو نپسندیدی تو تلگرام تو قسمت سرچ هر موسسه ای که میدونیو سرچ کن آدرسشو برات میاره فیلماشون خلاصس ولی کمکت میکنه
      میگم با فیلم جلو بری چون با تصویر و صدا بهتر متوجه میشی
      پس نشون میده تو بی استعداد نیستی فقط نخوندی واس همونه چیزی بلد نیستی
      اگه این مدتو اصولی بخونی هرکدومو روزی 2 ساعت خیلی پیشرفت خواهی کرد
      فقط اهمال کاری نکن

3. Top | #18
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله عزیزم
      ریاضی و فیزیک و زیستم زیر ده درصد بود
      الان ریاضی و فیزیکو 100/90 میزنم تو قلم چی زیستم 80 شیمی هم زیر 70 نزدم چن بارم 100 زدم
      نظام قدیم هستم من
      عزیزم تلاش کنی شما هم میتونی سیمین جان

چطورخوندین؟

چن ماهه؟لطفا باجزییات بگین

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

پس اون موقع با فیلم آموزشی پیش میری تو این 70 روز بهت قول میدم حداکثر به 40 برسونی جفتشو فقط باید همت کنی
      فیلم های آموزشی آلا هستن همشون رایگانن
      اونا رو نپسندیدی تو تلگرام تو قسمت سرچ هر موسسه ای که میدونیو سرچ کن آدرسشو برات میاره فیلماشون خلاصس ولی کمکت میکنه
      میگم با فیلم جلو بری چون با تصویر و صدا بهتر متوجه میشی
      پس نشون میده تو بی استعداد نیستی فقط نخوندی واس همونه چیزی بلد نیستی
      اگه این مدتو اصولی بخونی هرکدومو روزی 2 ساعت خیلی پیشرفت خواهی کرد
      فقط اهمال کاری نکن
      واقعنی؟میشه بیای چت باکس صحبت کنیم راجبش؟

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis.b نمایش پست ها
      واقعنی؟میشه بیای چت باکس صحبت کنیم راجبش؟

باشه سیمین جان یه دیقه من جواب کاربر دیگه رو بدم میام چت باکس صحبت میکنیم
      ببخش منتظرت میذارم یکم

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      چطورخوندین؟

چن ماهه؟لطفا باجزییات بگین

ریاضی و فیزیکو چون ازپایه بشدت ضعیف بودم از مهر با دی وی دی کار کردم خیلی وقت گیر بودن ولی مجبور بودم چون بخاطر هدفی که دارم 4 سالمو دادم رفته
      و با کمک دی وی دیا اکثراً 100 / 90 زدم تو آزمون جفت درسو ولی از آزمون 15 آذر این پیشرفتو داشتم جوری که میانگین تراز نیم سال اولم 4800 و میانگین نیم سال دومم 7 هزار شد
      مهر و آبانو زیاد نخوندم حتی میتونم بگم اصلا نخوندم جز یکم ریاضی و فیزیک و زیست از آذر جدی شروع کردم
      دروس زیست و شیمی و دینی درسایین که کتاب درسی منبع اصلیه باید خیلی مرور بشن به تک تک کلمات باید دقت بشه و اینکه مباحث مرتب با هم خونده بشه
      من وقتی زیست میخونم مثلا فقط دومو نمیخونم هر سه پایه رو میذارم جلوم با هم میخونم ترکیب باهم و آزمونهای ماز امسال و سالای قبلو کار میکنم
      درصد عربی و زبانم هم بالای 80 هس که اونا رو از پایه قوی بودم تو زبان تست زیاد و تو عربی مرور بیشتر قواعد کمکم میکنه بالا بزنم
      ادبیات هم که موضوعی میخونم
      شیمی هم مثل زیست کتابو ربشو باید دربیارین

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن