خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

شروع جمعبندی

سلام . اولین باره دارم تاپیک میزنم چون همچین شرایطی تا حالا اتفاق نیفتاده بود

چنتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین :

1-با توجه به ایام کرونا کی جمعبندی رو شروع کنیم؟

2- کنکور 98 رو آخر بزنیم یا اول؟

3-آزمون های جمع بندی رو تو همون زمان خودش کار کنیم یا کمتر از زمان کنکور ( با توجه به اشنا بودن سوالا )

ممنون میشم نظر بدین

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin√ نمایش پست ها

3-آزمون های جمع بندی رو تو همون زمان خودش کار کنیم یا کمتر از زمان کنکور ( با توجه به اشنا بودن سوالا )

ممنون میشم نظر بدین
      @WickedSick
      @Saeed79
      @saj8jad
      ویرایش توسط maryam6 : 02 اردیبهشت 1399 در ساعت 14:59

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

ممنون میشم نظر بدین
      سلام و وقت بخیر.
      1- ایام کرونا تاثیری شاید نداشته باشه. اگه از نظر تعویق میگین منطقیه که برنامتون رو روی عدم تعویق بندازین. اگر هم وقتی اضافه اومد که مطالب جدید میخونین و بیشتر جمع بندی میکنین. اگر هم نیومد که ضرر نمیکنین اقلا.
      2- به ترتیب از 93 بزنین. اگه جمع بندی کامل میخواین. اگه جمع بندی جمع و جور تر میخواین از 95. در هر صورت 98 رو آخرِ آخر بزنین.
      3- توی همون زمان خودش. اصلا آزمون که میدی باید بلافاصله بری سراغ تحلیل و رفع اشکال دقیق و با جزییاتش. شدیدا باید حواست باشه.

تاپیک چمع بندیمم هست. اگه میخوای یه نگاه بنداز.
      آموزش کامل جمع بندی و روش سه روز یکبار + چارت زمان بندی
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      سلام و وقت بخیر.
      1- ایام کرونا تاثیری شاید نداشته باشه. اگه از نظر تعویق میگین منطقیه که برنامتون رو روی عدم تعویق بندازین. اگر هم وقتی اضافه اومد که مطالب جدید میخونین و بیشتر جمع بندی میکنین. اگر هم نیومد که ضرر نمیکنین اقلا.
      2- به ترتیب از 93 بزنین. اگه جمع بندی کامل میخواین. اگه جمع بندی جمع و جور تر میخواین از 95. در هر صورت 98 رو آخرِ آخر بزنین.
      3- توی همون زمان خودش. اصلا آزمون که میدی باید بلافاصله بری سراغ تحلیل و رفع اشکال دقیق و با جزییاتش. شدیدا باید حواست باشه.

تاپیک چمع بندیمم هست. اگه میخوای یه نگاه بنداز.
      آموزش کامل جمع بندی و روش سه روز یکبار + چارت زمان بندی
      سلام اقای توفیقی . ممنونم از وقتی که گذاشتین . میخواستم نظرتونو راجب این دیدگاهی که میگن کنکور 98 سیاقش با کنکورای قبل فرق داره و باید اول کار بزنین تا اشنا باشین چی پیش میاد . حالا من تجربم زیاد نیس اما احتمال زیاد با همین روش شما برم چون مطمعن تره . تاپیک جمعبندیتونم فک کنم تنها تاپیک جمع بندیه که خوندم و تنها تاپیکی که سه چهار بار کامل خوندمو از روش خلاصه برداشتم همین بود . خیلی بابت همچین تاپیک کامل و مفیدی از شما ممنونم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام اقای توفیقی . ممنونم از وقتی که گذاشتین . میخواستم نظرتونو راجب این دیدگاهی که میگن کنکور 98 سیاقش با کنکورای قبل فرق داره و باید اول کار بزنین تا اشنا باشین چی پیش میاد . حالا من تجربم زیاد نیس اما احتمال زیاد با همین روش شما برم چون مطمعن تره . تاپیک جمعبندیتونم فک کنم تنها تاپیک جمع بندیه که خوندم و تنها تاپیکی که سه چهار بار کامل خوندمو از روش خلاصه برداشتم همین بود . خیلی بابت همچین تاپیک کامل و مفیدی از شما ممنونم
      نه عزیزم. کنکور همیشه کنکور بوده و میمونه. حالا ممکنه سخت و آسون بشه نظام قدیم و جدید بشه و ..
      ولی همیشه همون ذاتشه.
      به هرحال آره. در حد 2 هفته قبل از کنکور بزنش. که فرصت بمونه واسه نکته برداری کامل. و همچنین تورق سریع.
      قربونت :*
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

ممنون میشم نظر بدین
      سلام
      ۱: تایم جمعبندی قطعا بعد از اردیبهشته . پس الان وارد حاشیه نشید . صبر کنید تایم کنکور قطعی بشه و ازمون های جامع برنامشون قطعی بشه و میشه برنامه درست ریخت
      ۲:هردو
      هم باید اول بزنید هم اخر بدلیل اهمیتش
      ۳:ازمون های اول رو توی تایم خودش . رفته رفته زمان کمتر

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      سلام
      ۱: تایم جمعبندی قطعا بعد از اردیبهشته . پس الان وارد حاشیه نشید . صبر کنید تایم کنکور قطعی بشه و ازمون های جامع برنامشون قطعی بشه و میشه برنامه درست ریخت
      ۲:هردو
      هم باید اول بزنید هم اخر بدلیل اهمیتش
      ۳:ازمون های اول رو توی تایم خودش . رفته رفته زمان کمتر
      خیلی ممنونم از شما

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن