خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 131 1211101 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 1952
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

اولین ثابت قدمان انجمن در گزارش کار تا کنکور۹۹

با تو دنیا بهشت می باشد بی تو اما بهشت بی رنگ است خدای من چه نعمتی بهتر از بودن تو در کنار من؟
      سلام به همه دوستای گلم دومین روزتون از زیباترین ماه سال بخیر ، این تایپک ادامه دهنده صفحات 4تا12 تایپک [تلاش تا سر حد مرگ از ۱۳فروردین تا ۱۳تیر] هستش از ۱۸ فروردین ۹۹ شروع کردیم به ارسال گزارش(نه شروع درس خوندن که بیاین موج منفی بدین) ٭حاضر.فقط.قبول٭(یعنی خودم ) و٭Setty٭ و یک روزی هم میشه ٭Morvarid80٭ عزیز به جمع ما پیوستن و اونجا رو ترک کردیم بخاطر راحت بودن فاطمه خانم گل و مهربون و دلسرد نشدشون اومدیم این تایپک( البته خودشون هیچی نگفتن خیلی والا و قابل احترامن فقط خودمون اینجوری تشخیص دادیم و نمیخوایم باعث افت کسی باشیم) گزارش کار درسیمون۱. ساعت کل یا ۲.تست کل و از هردرس چندتا تست) و یا هردو باهم میفرستیم که یکیش واسه متعهد بودنمون و دوماً: تا الآن کسی نبوده تا کنکور هر روز گزارش کار درسیشو بفرسته به گفته بعضی دوستان ؟خب باشه ما میشیم اولیش
      خواهشا قضایای تایپک قبلی که بالا گفتم تکرار نشه جواب هیچ احدی که حرفای بچگونه و منفی بافی بگه ،داده نمیشه و هیچ تاثیری روی ما نداره و ما درس مون رو بی وقفه و با پیشرفت میخونیم الکی خودتون رو درگیر میکنین و صفحات رو از حرفای الکی پر میکنین. به امید پیشرفت های روز افزون و قبولیمون در آزمون کنکور سراسری ۱۳۹۹.
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را
      ویرایش توسط be_quick : 01 مرداد 1399 در ساعت 14:49

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0-%DB%B0%DB%B3-%DB%B0%DB%B4-%DB%B2%DB%B3-%DB%B2%DB%B1-%DB%B0%DB%B6-1.jpg
      به امید موفقیت هممون

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام منم علاقه مندم شرکت کنم توی گزارش کار دادنتون
      میانگین ترازم ۶۶۰۰ و میانگین مطالعه ام ۹ تا ۱۰ ساعته روزانه
      اگر اجازه بدید به جمعتون بپیوندم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nidorma نمایش پست ها
      سلام خوش اومدی و امیدوارم موفق باشی.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من فعلا میرم امروز این تایپک زدن و این تصمیم ها ی وقتمو گرفت ولی این سرمایه گزاری رو وقت بود تا هدر دادنش اینکارم .من دیگه فقط شبا ساعت حدود 12:15 تا 12:30 آن میشم به شما هم توصیه میکنم به خودتون بگین این محیطیه واسه بهبود و موفقیتم (نه وقت گیری و حواس پرتی و حاشیه) خلاصه زیاد وقتتون رو اینجا نزارید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      خدا قوت
      موفق باشین.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلاممممم. یه پیشنهاد: این صفحه و صفحه کنکوریای سحرخیز رو به دسکتاپ کامپیوتر یا صفحه پس زمینه گوشیمون اضافه کنیم تا همیشه جلوی چشممون باشه و یه وقت گزارش دادن رو پشت گوش نندازیم... روی اون سه تا نقطه بالا سمت چپ کلیک کنید گزینه افزودن به صفحه رو برنید...
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام خوش اومدید

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      منم دوست دارم اگه امکانش هست اینجا گزارش کارمو بنویسم
      میاگین مطالعه ام درروز 12ساعت هست.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

این برنامه ی بیست روز آینده ی منه .
      تو این مدت میخوام تمام نخونده ها و خونده های بدون دوره رو یه دور تموم کنم یه بازه ی ده روزه تا خرداد هم گذاشتم که باقیمونده هایی اگر موند دوره کنم.
      خوشحال میشم اگر نظری راجبش دارید بهم بگید و راهنماییم کنید

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

این برنامه ی بیست روز آینده ی منه .
      تو این مدت میخوام تمام نخونده ها و خونده های بدون دوره رو یه دور تموم کنم یه بازه ی ده روزه تا خرداد هم گذاشتم که باقیمونده هایی اگر موند دوره کنم.
      خوشحال میشم اگر نظری راجبش دارید بهم بگید و راهنماییم کنید
      خیلی خوبه که تعداد کلی تست دستت باشه. ولی یه نکته هم هس اینکه زیاد استرس به خودت وارد نکن
      همین جا که نوشتی تعداد تست رو کافیه. سعی کن روی برنامه کلی + ساعت مطالعه مفید روزانه ات خیلی بیشتر مانور بدی تا تعداد تست و...

+
      حتما حتما با برنامه پیش برو. برنامه رو سعی کن منطقی بچینی. اگه احیانا کم کاری کردی قبلا جای جبران هست ولی منطقی جبران کن. نه اینکه یهو یه سنگ ورداری که اینقد سنگین باشه که کلا دور از جون بشکنی و اینا.
      برنامه منظم ولی یه مقدار سخت رو درنظر بگیر. جمع بندی رو هم درنظر بگیر.

+
      برای جمع بندی بگم. دوران جمع بندیو جلو تر داری. در حد 1 ماه آخر رو جمع بندی میکنی.
      منتهی اگه با برنامه آزمون رفته باشی, بهت پیشنهاد میکنم اگه تا الان مطالب رو رسوندی و چیزی جا نموندی زیاد بری سراغ مرور مطالب ترم 1. یعنی اونایی که ترم 1 خوندی.(یکی از پایه ها + دوازدهم ترم 1)
      که یه مرور داشته باشی واسه قبل از دوران جمع بندی.
      آهان اینم بگم
      حتما حتما واسه جمع بندی از سوالای علامت داری که زدی استفاده کن. نیازی نیس و اصلا نباید کل تستارو بزنی.

مصاحبه کنکور:

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم ازت دکتر
      مطالب نیم سال اول دوازدهم +کل پایه روبا برنامه پیش رفتم اما چند وقتی دور شده بودم از درس که خیلی بهم ضربه وارد کرد
      تنها جاهایی که میتونم برم تهران و کرجه هدفمم دولتیه خانوادم یجوریه که نمیتونم تنهاشون بذارم و برم شهرستان .
      باز به نظرم هنوز جا داره بتونم برگردم به رقابت تراز حدودیم ۶ هزار و ششصده همه ی آزمونا رو از بعد ۲۳ اسفند بالای ۶۵۰۰ زدم که همه هم جنع بندی بودن این برنامه هم بیشتر برام حالت دوره و مرور قبل جمع بندی رو داره .
      راستی از پستی که بابت جمع بندی زده بودید خیلی ممنونم کلی نکته نوشتم از روش که توی جمع بندی خودم استفاده کنم ازشون .♥️
      یه نکته ی دیگه هم که وحود داره اینه که من گیراییم خیلی بالاست و از متوسطه ی اول سمپادم و خب پایمم قویه اما یه نکته ای که راجب من وجود داره اینه که ساعت مطالعه ی بالای ده یا ده ونیم حداکثر گیراییم نصف میشه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حاضر.فقط.قبول نمایش پست ها
      با تو دنیا بهشت می باشد بی تو اما بهشت بی رنگ است خدای من چه نعمتی بهتر از بودن تو در کنار من؟
      سلام به همه دوستای گلم دومین روزتون از زیباترین ماه سال بخیر ، این تایپک ادامه دهنده صفحات 4تا12 تایپک [تلاش تا سر حد مرگ از ۱۳فروردین تا ۱۳تیر] هستش از ۱۸ فروردین ۹۹ شروع کردیم به ارسال گزارش(نه شروع درس خوندن که بیاین موج منفی بدین) ٭حاضر.فقط.قبول٭ و ٭Setty٭ و یک روزی هم میشه ٭Morvarid80٭ عزیز به جمع ما پیوستن و اونجا رو ترک کردیم بخاطر راحت بودن فاطمه خانم گل و مهربون و دلسرد نشدشون اومدیم این تایپک( البته خودشون هیچی نگفتن خیلی والا و قابل احترامن فقط خودمون اینجوری تشخیص دادیم و نمیخوایم باعث افت کسی باشیم) هرروز و هرروز گزارش کار درسیمون۱. ساعت کل و ۲.تست کل و از هردرس چندتا تست) میفرستیم که یکیش واسه متعهد بودنمون و دوماً: تا الآن کسی نبوده تا کنکور هر روز گزارش کار درسیشو بفرسته به گفته بعضی دوستان ؟خب باشه ما میشیم اولیش
      خواهشا قضایای تایپک قبلی که بالا گفتم تکرار نشه جواب هیچ احدی که حرفای بچگونه و منفی بافی بگه ،داده نمیشه و هیچ تاثیری روی ما نداره و ما درس مون رو بی وقفه و با پیشرفت میخونیم الکی خودتون رو درگیر میکنین و صفحات رو از حرفای الکی پر میکنین. به امید پیشرفت های روز افزون و قبولیمون در آزمون کنکور سراسری ۱۳۹۹.
      سلام. موفق باشید
      من هم میخوام شرکت کنم.(میدونم از سیزدهم خیلی گذشته ولی با اجازه شرکت میکنم)

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم ازت دکتر
      مطالب نیم سال اول دوازدهم +کل پایه روبا برنامه پیش رفتم اما چند وقتی دور شده بودم از درس که خیلی بهم ضربه وارد کرد
      تنها جاهایی که میتونم برم تهران و کرجه هدفمم دولتیه خانوادم یجوریه که نمیتونم تنهاشون بذارم و برم شهرستان .
      باز به نظرم هنوز جا داره بتونم برگردم به رقابت تراز حدودیم ۶ هزار و ششصده همه ی آزمونا رو از بعد ۲۳ اسفند بالای ۶۵۰۰ زدم که همه هم جنع بندی بودن این برنامه هم بیشتر برام حالت دوره و مرور قبل جمع بندی رو داره .
      راستی از پستی که بابت جمع بندی زده بودید خیلی ممنونم کلی نکته نوشتم از روش که توی جمع بندی خودم استفاده کنم ازشون .♥️
      یه نکته ی دیگه هم که وحود داره اینه که من گیراییم خیلی بالاست و از متوسطه ی اول سمپادم و خب پایمم قویه اما یه نکته ای که راجب من وجود داره اینه که ساعت مطالعه ی بالای ده یا ده ونیم حداکثر گیراییم نصف میشه
      شک نکن که میتونی. فقط با همین قدرت ادامه بده و مفید بخون. یه جمع بندی درست و مفصلم انجام بده و دیگه تموم.

مصاحبه کنکور:

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ازت ممنونم دکتر
      خیلی بهم روحیه دادی♥️

صفحه 1 از 131 1211101 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن