خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 92 از 131 نخستنخست ... 82919293102 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,366 به 1,380 از 1952
    1. Top | #1366
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط be_quick نمایش پست ها
      مرسی آرمین ون بورن عالیه
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      راستی بچه ها یه انگیزه توپ در حدی که کتاباتونو بغل کنید انقد خوشتون بیاد از درس خوندن به نظرم فکر کردن به کارهای پیچیده زیادی هست که وجود دارن مثلا یکیش یادگرفتن چند زبان برنامه نویسی یا رشتتون کامپیوتر نبوده و میخواین سایت درست کردین واسه شغلتون.... یا مسابقات ملی روبیک ... یا هزار کار دیگه خب شاید بگین وارد هیچ کدوم ازاین عرصه ها نمیشیم خب باید بگم هیچ رشته و کاری رو نمیتونید پیدا کنید که میخواید توش جزو بهترین ها باشید ، نیاز به خیلی خیلی تلاش کردن نداشته باشه ... فقط میخواستم بگم که بعضی موقعا که فکر میکنید مثل من که کنکور خیلی سخته بدونید اینطوریا هم که فکر میکنیم نیست ذهنتون دقیقا باورش میکنه و نمی تونید یا به سختی میتونید انجامش بدید. خیلی خوبه باور کنیم که آسونه . رو این لینک حتما کلیک کنین
      https://hw6.cdn.asset.aparat.com/apa...98457-480p.mp4
      پارسال صبح صف وایساده بودیم من ته صف بودم یهو دیدم یه دختره تو صف کناریم یه مکعب روبیک دراورد داد دوستش حسابی بهمش ریخت و بعد زیر یه دقیقه درستش کرد ته صف هممون این شکلی بودیم
      پ.ن:راستی خوشحالم که خوب شدی
      ویرایش توسط .yalda. : 10 تیر 1399 در ساعت 23:33

2. Top | #1367
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .yalda. نمایش پست ها
      گزارش 2= برگه ثبت ساعت مطالعمو گم کردم
      پس کیفی گزارش میدم
      شیمی(هیدروکربن ها و مسائل نمودار انرژی)ریاضی(جزءصحیح و مشتق و هندسه)
      منم چند روز قبل گفتم حداکثر از 9 تیر به بعد هم ساعت مینویسم هم حجم ، امروز انقد تمرکزم زیاد بود خیلی سریع سریع تموم میشد چون میخواستم حجم زیادیو بخونم... اگه تو هم دوس داری کنار ساعت ، حجم هم از این به بعد بفرست یَک حالی میده
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را

3. Top | #1368
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گزارش 2 : 3 ساعت زیست ، دوساعت ریاضی

شببخیر همگی
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

4. Top | #1369
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      ۱۰:۱۵ ساعت و ۱۹۱ تست
      شب خوش

5. Top | #1370
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ...گزارش کل 10:05 ...حدود 150تست ....امروز همه رو دور ده به بالا بودیم دممون گرم دیدین گفتم امروز انجمن میترکونیمم .......نامردا ایقد لینک نفرستین گوشی من بلد نیست بازشون کنه من هی وسوسه میشم ببینم چین .....
      یه آهنگی بود یه تیکش همش تو ذهنم بود نمیدونم از کیه میگفت آخرش قشنگه ....بچه ها سختی بکشیم چون آخرش قشنگه ....حالا همه با هم دست و جیغ و هورآ

6. Top | #1371
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.sha نمایش پست ها
      سلام ...گزارش کل 10:05 ...حدود 150تست ....امروز همه رو دور ده به بالا بودیم دممون گرم دیدین گفتم امروز انجمن میترکونیمم .......نامردا ایقد لینک نفرستین گوشی من بلد نیست بازشون کنه من هی وسوسه میشم ببینم چین .....
      یه آهنگی بود یه تیکش همش تو ذهنم بود نمیدونم از کیه میگفت آخرش قشنگه ....بچه ها سختی بکشیم چون آخرش قشنگه ....حالا همه با هم دست و جیغ و هورآ
      سلام مرورگرت مشکل داره یا آپ ش کن یا عوضش کن
      .
      .
      .
      .
      گزارش امروز : از ظهر تا الان 5:20 ساعت ( کمه ولی هرروز که دیگه انقد نمی خوابم) زیست کوییز + جامع ادبیات+ جامع دینی+ فیزیک گرما+ زمین فصل 6 سوم1/4 +تاریخ ادبیات مرور شب خوش
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را

7. Top | #1372
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=be_quick;1606039]سلام مرورگرت مشکل داره یا آپ ش کن یا عوضش کن
      .
      .
      .
      .
      گزارش امروز : از ظهر تا الان 5:20 ساعت ( کمه ولی هرروز که دیگه انقد نمی خوابم) زیست کوییز + جامع ادبیات+ جامع دینی+ فیزیک گرما+ زمین فصل 6 سوم1/4 +تاریخ ادبیات مرور شب خوش[/QUOTEن

نه بابا گوشی من مال هشت سال پیشه ....اندروید 2.2.....تا یه پیام بنویسم اینجا پدرمو در میاره
      ]

8. Top | #1373
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .yalda. نمایش پست ها
      پارسال صبح صف وایساده بودیم من ته صف بودم یهو دیدم یه دختره تو صف کناریم یه مکعب روبیک دراورد داد دوستش حسابی بهمش ریخت و بعد زیر یه دقیقه درستش کرد ته صف هممون این شکلی بودیم
      پ.ن:راستی خوشحالم که خوب شدی
      همین روبیک هم اگه تلاش کنی میشه هلو
      فقط یه دو هفته تمرین میخواد اونقد سادس

9. Top | #1374
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یادمه علیرضا افشار تو یکی از ویساش گفته بود واسه این ماه های اخر اگه میخوای سینرژی وارد کنی به برنامت( سینرژی ینی انرژیی که به دنبال خودش انرژی میاره) باید یه کاری کنی که تا حالا نکردی!
      یه چندتا مثالم زد مثلا اینکه ساعت مطالعتو ببری بالا جوری که خودت به وجد بیای یا اینکه زمان تلف شدت رو اونقد کم کنی که خودت اخرش حال کنی با خودت یا حالا هرچیزی که تورو از عملکرت به شوق بیاره
      این میشه انرژی مضاعف!
      منم امروز تا الان 4:35 دقیقه درس خوندم و 266 تا تست زیست فصل ایمنی زدم از رو الگو و ایمنی رو بستم ^_^
      خیلی راضیم از خودم. همیشه تلاش میکردم تست زیست رو تو زمان کنکور ینی 50 تست 36 دقیقه بزنم و امروز موفق شدم
      این چند ساعت که خوندم هم تست زدم هم هر 30 تا سوال جواب چک کردم هم نکات کنکوری و جدیدش رو وارد کتاب کردم.
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

10. Top | #1375
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بابا خیلی باحالی با اندروید2.2 میای من خودمم قبلا اندروید 2.2 داشتم
      پدر ادم در میاد از اینترنتش استفاده کنه چه برسه بیاد فروم و پست بذاره!
      اون اهنگیم که گفتی اهنگ اخرش قشنگه از علیرضا طلیسچی هست.
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

11. Top | #1376
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دلام
      گزارش 1= 4:20
      چند تا عکس انگیزشی اوردم براتون
      00190e478d02c568d33ff2fd60af224d.jpg
      6125f32f590ec6882e52a9eed9ac872c.jpgf7c14b00824626133a3d41c6259f5ca8.jpg6b3e2173d419dfba8aaba1688611d819.jpggg.pngایده آل برای والپیپر گوشی
      و سخن بزرگان75ad34eb628338e4dea9ba044e6db5b6.jpg4ab7275b38e062ab69f40364eef24014.jpg
      782683421ec2391ffe4cec2e00ced96e.jpgو عکس پروفایلم که قراره به جای این دختره ما باشیم
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست cdb6d3bd2c245794f2a274278d2bba87.jpg  

12. Top | #1377
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام گزارش یک 3

13. Top | #1378
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان چرا اینطوری میشه من نوشتم سه ساعت و سی ...سه اومد ولی سی شکلک آبی شد....لامصب شکلکا هم متناسب با وضعیت آدم میان انگار علم غیب دارن

14. Top | #1379
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      علی جان ایشالا تا آخرش بترکونی پسر
      خوشحالم که خوشحالی و داری ابرازش میکنی

15. Top | #1380
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط be_quick نمایش پست ها
      سلام مرورگرت مشکل داره یا آپ ش کن یا عوضش کن
      .
      .
      .
      .
      گزارش امروز : از ظهر تا الان 5:20 ساعت ( کمه ولی هرروز که دیگه انقد نمی خوابم) زیست کوییز + جامع ادبیات+ جامع دینی+ فیزیک گرما+ زمین فصل 6 سوم1/4 +تاریخ ادبیات مرور شب خوش
      به به بانو حاضر قبول....احسنت در نبود ما پیشرفت داشتی

صفحه 92 از 131 نخستنخست ... 82919293102 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن