خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 62 از 131 نخستنخست ... 5261626372 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 916 به 930 از 1952
    1. Top | #916
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      سلام بچه ها خوبید میگم جریان گزارش ۱ و ۲ چیه
      دیشب اووردوز کرده بودم از درس حالیم نشد بپرسم : ))
      راستی من یه عددو رو یه تیکه کاغذ نوشته بودم و رو دیوار بالای تختم چسبونده بودم
      امروز یه آشنایی اومده بود و اینو دید و در کمال تعجب فورا حدس زد که رتبه ایه که دارم براش میخونم
      و زد زیر خنده چون رتبه خیلی خوبی بود : ((
      با خودم گفتم چقدر بده که همه ازت ناامید باشن
      نمیدونم نتیجه ی فقط ۳ ماه درس خوندن چه رتبه ایه اما همه ی تلاشم رو میکنم که به اون عدد نزدیک و نزدیک تر باشه
      دوس ندارم دیگه هیچوقت تو زندگیم جوری رفتار کنم که کسی جسارت کنه و به آرزوم بخنده
      اگر کسی همچین جسارتی کرده اول از همه مقصرش خودمم
      نیمه ی اول ۷۷ باشی و همچنان وضعیت تحصیلیت پا در هوا کم چیزی نیست : )
      به خودت ثابت کنی خیلی مهم تره میدونی چرا؟ وقتایی هست ادم کم کاری میکنه تو دلش یهو میاد میگه لیاقتشو ندارم اونا درست میگفتن ولی اگه تلاش زیاد میکنه و زحمت میکشه ولی خیلی حرفای بقیه بی اهمیت میشه و اصلا بهشون میخندی تو همون پروسه تلاش( چه برسه وقت نتیجه)و اینم بگم محاله همه حرفای امیدوار کننده بگن در هر صورت بخاطر ضدحال اونا هم شده نباید زانو غمو بغل بگیریم و از کارایی که میتونیم بکنیم صرف نظر کنیم شاید باورت نشه 99% افرادی که تیکه میندازن یا بقیه رو سرد میکنن به ظاهر میگن خب من میخواستم واقعیتو بهش بگم یا میخواستم تلنگر بخوره یا آمادگی اینجور حرفارو داشته باشه یا در نهایت پررویی میگن من آدم رک ی هستم و همینطوریه اخلاقم ولی هیچکدومش واقعیت نیست اونا میترسن از اینکه امیدوار باشی و تو اون لحظه (کاملا آنی) واکنش حسودانه یی نشون میدن ( حسودی نسبت به تلاشت و انگیزت)میدونی چطور به این نتیجه رسیدم؟ وقتی کسی همسنشون یا کم سن تر به موفقیت های بزرگتری نسبت به این شخص میرسه میرن تمامی زندگی فعلی و گذشته شو اسکن میکنن یه عیب هایی ازش دربیارن یا بگن فلانی ساپورته از اون نظر و ... من فقط اینو میگم این خشم هارو مدیریت کن و به انگیزه تبدیل کن و همین امسال تمومش کن. ان شاءالله امسال تو کنکوربه اون رشته و رتبه ای که میخوایی میرسی. از صمیم قلب میگم...
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را

2. Top | #917
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ۲:۵۰ زیست ۱۲ تست
      چون بیشتر کتاب درسی خوندم
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

3. Top | #918
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امروز یه آشنایی اومده بود و اینو دید و در کمال تعجب فورا حدس زد که رتبه ایه که دارم براش میخونم
      نمیدونم نتیجه ی فقط ۳ ماه درس خوندن چه رتبه ایه اما همه ی تلاشم رو میکنم که به اون عدد نزدیک و نزدیک تر باشه
      دوس ندارم دیگه هیچوقت تو زندگیم جوری رفتار کنم که کسی جسارت کنه و به آرزوم بخنده
      سلام مینا جون. من میرم پانسیون، یکی از بچه ها هست هنوز ناامید نشده. متولد ۷۶ یا ۷۵ بود، همکلاس و همسن آجیم الآن نشسته با من داره میخونه در صورتی که همکلاسیاش مثلا همین آجیم رفته دانشگاه یا بقیه دوستاش به هر حال یا رفتن دانشگاهی چیزی... کاری هم به کار مردم نداشته باش. خود من پسر خالم میومد تو اتاقم به نوشتم رو دیوار که رتبه و هدفم بود میخندید. ولی الآن خودش امسال دوازدهمه بعد کنکور میبینمش حالا. انقد عصبی و بد اخلاق شده. مامانم اصلا حوصله و اعصابشو نداره. حتی گاهی مامانم میگه قربون دختر خودم برم که خیلی خیلی بهتر از هر چی کنکوری تو اقوامه رفتار میکنه. هم درسش خوبه هم اخلاق و رفتارش بهتر از اوناس. هر چند خیلی باز من از دستشون اذیتم گاهی و میگم مامان ببین. دوست داری مثل فلانی بد اخلاق باشم یا وسایلو بشکونم یا کتاب پاره کنم و آتیش بزنم یا خود کشی و داداش آجیمو بزنم یا ........ در هر صورت ببینم پسر خالم خودش چیکار میکنه. کلا پسرای اطراف و فامیلامون از هر چی پسر تو دنیاس دیدمو بد کرده نسبت بهشون از بس پز میدن و لاف الکی میزنن و خودشون هیچی نیستن بعد ادعا هم دارن با پررویی میان برا خانواده ای مثل ما و زن میخوان....
      البته پسرای تاپیک و انجمن به خودشون نگیرن یه وقت اینجا همه خوبن. بد ندیدم فعلا.
      خلاصه میگم هیشکی مهم نیست. کار خودتو بکن و محکم و با قدرت پیش برو. اگر قرار باشه با حرف و نظر مردم رفتار کنیم، اصلا نمیشه زندگی کرد دیگه. چون هم تعدادشون زیاده و هر کدوم هم نظرات متفاوتی دارن. من خودم پانسیون میرم اصلا اونجا کر باید شد. چون کلی دختر هست. بعضیاشون دوست و بعضی حسود و دشمن. اونجا بین این همه آدم باید کر و کور شد تا بتونم خوب عمل کنم و حواسم فقط به خودم باشه. تو هم همین کارو کن. به قولی کر و کور شو و کار خودتو بکن

4. Top | #919
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان این خبر ک میگن ظرفیت دانشگاه فرهنگیان کم شده واقعیته ؟؟؟

5. Top | #920
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها امیدوارم خوب باشید
      بچه ها من یه مشکلی دارم من از مهر دارم می خونم ولی الان که رسیدم اینجا حس میکنم هر چی خوندم الکی بوده درصدام خیلی پائینه نمیدونم چیکار کنم گیج شدم من بیشتر از این از خودم انتظار داشتم تا اینکه امروز آزمون دادم افتضاح چیکار کنم اگه نشه چی؟
      من واقعا نمیتونم یه سال دیگه بمونم ولی نمیدونم باید الان چیکار کنم
      ممنون میشم کمکم کنید

6. Top | #921
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      شرمنده اینجا سوالمو میپرسم چون تاپیک بزنم انگار جواب نمیدن
      به نظرتون تسلط روی مطالب مهم تره یا تعداد ازمون ها؟
      چون من مشکلم اینه که سوالا رو بلدم اکثرا ولی توی حل سوالا سریع نیستم
      الان از 20 تیر شروع کنم سه روز یه بار رو عیبی نداره؟عمومیام رو هم هنوز تموم نکردم
      دینی چه منبعی به نظرتون خوبه واسه کسی که درست و حسابی دینی رو نخونده(یعنی تسلط نداره رو مطالب)
      از مدیران خواهشمندم پست رو حذف نکنید چون دو سه بار تاپیک زدم خیلی تعداد کمی جواب دادن

7. Top | #922
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلامی دوباره من امشب خیلی داغونم با این حال تا ۱۰ شب هر چی تونستم خوندم
      ۹:۳۰ ساعت و ۲۴۵ تست

8. Top | #923
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morvarid80 نمایش پست ها
      ۲:۵۰ زیست ۱۲ تست
      چون بیشتر کتاب درسی خوندم
      ادامه
      ۴۵دقیقه فیزیک ۱۰ تست
      ۱:۱۵ درسنامه گرامر خوندم
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

9. Top | #924
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      :)) اون آشنای شما، اگر توانایی و شجاعت رقابت با ششصد هزارنفر رو داره، اگر دوساعت نشسته باشه توی اتاق یکریز تست زده باشه، اگر فضای کنکوری بودن رو درک کنه و عواملی که بر یک کنکوری تاثیرگذاره رو فهمیده باشه هیچوقت نمی خنده . و اگر هم بخنده خنده ایه که از سر ناتوانیه . نیمه ی اول 77 و وضعیت تحصیلی پا در هوا ؟ 60 سالت شده مگه آخه ؟ :)) میدونی چند نفر پشت کنکور میمونن ؟ اینجوری نگو واقعا . انسان ها از کنار ما رد میشن و عبور میکنن، و هر جور آدمی هم پیدا میشه . وظیفه ی ما هم اینه که بهترین خودمون باشیم، چرا که خودمونیم که میمونیم واسه خودمون . فدای سرت . من رو هم مسخره کردن تا دلت بخواد بخاطر مدرسه ی عادی بودنم .
      تنها گزینه ی پیش روم برای بعد کنکور، گزینه دو بود متاسفانه .

10. Top | #925
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pretty_Lover نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      شرمنده اینجا سوالمو میپرسم چون تاپیک بزنم انگار جواب نمیدن
      به نظرتون تسلط روی مطالب مهم تره یا تعداد ازمون ها؟
      چون من مشکلم اینه که سوالا رو بلدم اکثرا ولی توی حل سوالا سریع نیستم
      الان از 20 تیر شروع کنم سه روز یه بار رو عیبی نداره؟عمومیام رو هم هنوز تموم نکردم
      دینی چه منبعی به نظرتون خوبه واسه کسی که درست و حسابی دینی رو نخونده(یعنی تسلط نداره رو مطالب)
      از مدیران خواهشمندم پست رو حذف نکنید چون دو سه بار تاپیک زدم خیلی تعداد کمی جواب دادن
      سلام سلام 3> امیدوارم توئم خوب باشی عزیز من . شرمندگی نداره، اینجاییم که باهم حرف بزنیم و کمک کنیم
      به نظر من آزمون زدن ملاک نیست خیلی . مهمه اما ملاکِ اصلی تسلط بر متنِ درسه . من به شخصه واقعا به این رسیدم که دوبار درست یک مبحث رو توی زیست بخونم، خیلی بهتر ازینه که شروع کنم به تست های زیاد زدن . البته این منوط بر اینه که نکات رو با خودت داشته باشی و شیوه ی صحیح مطالعه رو . داری میگی که مطالب رو بلدی، برای مثال تستِ مشتق ببینی میدونی چطوری بزنیش، فقط سرعتت کمه، اینجاست که آزمون زدن به کمکت میاد . منظورم اینه که توی هر درس، باتوجه به تسلط و صلاحدید خودت تصمیم بگیر . به خودت اعتماد کن و منطقی گام بردار .
      نظر شخصی منه این شاید قابل تعمیم نباشه و حتی درست نباشه، اما وقتی تستهای کنکور رو میزنی توی برنامه ی سه روز یه بار به نظرم چندان مثمر ثمر نیست . چرا که ایده ها تکراریه، قبلا اونا رو توی کتاب تست ها زدی . هیچ اضطراری برای خودت قائل نشو مبنی بر اینکه موفقیت رو در به اتمام رسوندن یک آزمون ببینی . من پارسال خیلی مشتاق بودم موج آزمون فیزیک نشرالگو رو بزنم، و اضطراب داشتم که وای نرسیدم و نزدم، در صورتی که اون فکر بی جا بود، که شاید برای من در اون شرایط اگر فرمول ها و مفاهیم رو از روی یک درسنامه مرور میکردم برام خیلی بهتر میبود .
      دینی کتاب خط ویژه خوبه . و کتابی که مولفش زهرا سمیعی عارف باشه، قبلا خط ویژه ی نظام قدیم رو میزد و با اون معروف شد، الآن خیلی سبز نظام جدید رو میزنه فکر کنم . اما اگر وقتت محدوده و تسلط زیادی نداری بر دینی خط ویژه واقعا خوبه، و اینطوری هم نیست که از سر وا کنی و رفع تکلیف باشه، کتاب مناسبیه برای همه ی سطوح . و دینی رفته سمت کلیدواژه داشتن، خیلی باید بخونی . مرور روزانه خیلی زودتر مطالب رو در ذهنت تثبیت میکنه .

11. Top | #926
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shiva80 نمایش پست ها
      سلام بچه ها امیدوارم خوب باشید
      بچه ها من یه مشکلی دارم من از مهر دارم می خونم ولی الان که رسیدم اینجا حس میکنم هر چی خوندم الکی بوده درصدام خیلی پائینه نمیدونم چیکار کنم گیج شدم من بیشتر از این از خودم انتظار داشتم تا اینکه امروز آزمون دادم افتضاح چیکار کنم اگه نشه چی؟
      من واقعا نمیتونم یه سال دیگه بمونم ولی نمیدونم باید الان چیکار کنم
      ممنون میشم کمکم کنید
      سلام 3>
      احساس ناتوانی و عدم تسلط برای خیلی ها پیش میاد نزدیک به کنکور . و این ناشی از استرسه . پس بخشیش واقعی نیست . برای منم پیش اومده، حساس شدم .
      اما با بخشی که واقعیه فقط و فقط باید با آرامش برخورد کرد، صفر نیستی تو، تو به بدی نزدنِ اون تست و مطلب نیستی . فقط باید ببینی که چرا اشتباه کردی . پیش گویی نکن، اتفاق بدی نمی افته، به شرطی که منطقی برخورد کنی با اشتباهاتت و از اونا نترسی .

12. Top | #927
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چیزی که هرروز کلی وقت منو میگیره، وسواسیه که روی تغییرات زیست و شیمی دارم! خداروشکر سر کلاس زیست استادم تغییراتو میگه
      شیمی هم تونستم پیدا کنم تغییراتشو ولی هنوز وارد کتابم نکردمشون نمیدونم منابعم برای کنکور۹۸ الآن چقدر قابل استنادن
      هی میترسم یه چیزی بخونم بعد برم سر جلسه جوابم غلط باشه به خاطر قدیمی بودن کتاب
      کسی تغییراتو بررسی کرده؟ جای نگرانی هست؟

13. Top | #928
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
      دوستان این خبر ک میگن ظرفیت دانشگاه فرهنگیان کم شده واقعیته ؟؟؟:((
      مطلع نیستم :(

14. Top | #929
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morvarid80 نمایش پست ها
      چیزی که هرروز کلی وقت منو میگیره، وسواسیه که روی تغییرات زیست و شیمی دارم! خداروشکر سر کلاس زیست استادم تغییراتو میگه
      شیمی هم تونستم پیدا کنم تغییراتشو ولی هنوز وارد کتابم نکردمشون:(( نمیدونم منابعم برای کنکور۹۸ الآن چقدر قابل استنادن
      هی میترسم یه چیزی بخونم بعد برم سر جلسه جوابم غلط باشه به خاطر قدیمی بودن کتاب :(
      کسی تغییراتو بررسی کرده؟ جای نگرانی هست؟
      سلام :) این دوتا فایل تغییرات زیست دهم و یازدهمه . متن قبلی رو گذاشته، و متن جدید رو هم گذاشته، کنار هم بررسی کرده و کار راحت تر کرده خیلی .
      T-D
      T-Y

شیمی رو نمیدونم، چیز مهمی تغییر کرده ؟ زیست دوازدهم هم تا جایی که میدونم چیزی تغییر نکرده . و تغییراتی که برای زیست اتفاق افتاده چندان اهمیتی ندارن، چرا که اگر هم تغییر کردن ساده تر شدن . یکسری مطالب رو ولی باید خوند چون جدیدن، برای مثل تشکیل اندام نوزاد در چه ماهیه و ضربان قلب کی شروع میشه و اینا .

15. Top | #930
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Apaq نمایش پست ها
      سلام این دوتا فایل تغییرات زیست دهم و یازدهمه . متن قبلی رو گذاشته، و متن جدید رو هم گذاشته، کنار هم بررسی کرده و کار راحت تر کرده خیلی .
      T-D
      T-Y

شیمی رو نمیدونم، چیز مهمی تغییر کرده ؟ زیست دوازدهم هم تا جایی که میدونم چیزی تغییر نکرده . و تغییراتی که برای زیست اتفاق افتاده چندان اهمیتی ندارن، چرا که اگر هم تغییر کردن ساده تر شدن . یکسری مطالب رو ولی باید خوند چون جدیدن، برای مثل تشکیل اندام نوزاد در چه ماهیه و ضربان قلب کی شروع میشه و اینا .
      ممنونم ازت
      آره همه‌ی سایتا میگن زیست شیمی و عمومیا تغییر کردن
      عمومیام که مناسب کنکور ۹۹ هستن
      ولی از شیمی میترسم

صفحه 62 از 131 نخستنخست ... 5261626372 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن