خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 44 از 131 نخستنخست ... 3443444554 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 646 به 660 از 1952
    1. Top | #646
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Apaq نمایش پست ها
      سلام سلام حال شما خوب عزیز من؟
      در وهله ی اول باید تشکر کنم از شما، که بی منت و مهربانانه توی این پست میبینمتون که با بچه ها حرف میزنید و سعی میکنید شرایط رو بهتر و مساعدتر کنید براشون . امیدوارم سلامت و موفق باشید همیشه در تمام مراحل زندگیتون 3>

من نظام جدیدِ پشت کنکوری ام، مطالب رو پارسال به حدی که نیاز داشتم خوندم، ممکنه خیلی کم بخونم اما پیوسته میخونم، به درس هم چندان علاقه ای ندارم . همه ی این چیزها باعث میشه ساعت مطالعه م نوسان داشته باشه و پایین باشه . گرچه نزدیک کنکوریم و باتوجه به حجم مطالب باید بالا ببرم ساعت رو . کمی خسته ام در درس خوندن
      سلام اسمت رو نمیدونم؟؟
      خیلی ممنونم کاری نمیکنم امیدوارم مفید باشه؟
      الان یعنی به اکثریت منابع مسلطی؟؟

2. Top | #647
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.psy نمایش پست ها

سلام اسمت رو نمیدونم؟؟
      خیلی ممنونم کاری نمیکنم امیدوارم مفید باشه؟
      الان یعنی به اکثریت منابع مسلطی؟؟
      من علی ام :) و اهل گنبدم، استان گلستان
      قطعا مفیده و از روی لطف شما میاد 3>
      من چندتا مشکل بزرگ داشتم پارسال . یک اینکه زیست رو جدی نمیگرفتم و ضربه ش رو خوردم . دو اینکه مشکل آزمون دادن داشتم، تجربه م خیلی کم بود . و سه اینکه نوسانی میخوندم . منابع زیادی رو زدم من، حالا یا پی دی افش رو دانلود کردم و زدم یا از دوستام گرفتم یا داشتم، مطالب کتاب ها تقریبا عین همدیگه ست . برای درسی مثل ریاضی به معنای واقعی خرخونی کردم . ادعایی ندارم که هرچی بیاد میزنم یا ازین حرف ها، اصلا حرفی ندارم راجع به این زمینه، دانش آموز قوی ای هم نیستم چون، ولی احساس میکنم مطالب ته نشین شدن توی ذهنم و تا حد نیاز فهمیدمشون . سعی میکنم اگه کم میخونم کیفی بخونم حالا نمیدونم چقدر کیفیت داره و چقدر کارم درست و مثمر ثمره . بیشتر نیاز به آزمون زدن دارم که با چند و چون آزمون بیشتر آشنا بشم چون بعد از کرونا آزمونی ندادم و آنلاین ها رو شرکت نکردم، گزینه ی دو میرم .
      تنها گزینه ی پیش روم برای بعد کنکور، گزینه دو بود متاسفانه .

3. Top | #648
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من علی ام و اهل گنبدم، استان گلستان
      قطعا مفیده و از روی لطف شما میاد 3>
      من چندتا مشکل بزرگ داشتم پارسال . یک اینکه زیست رو جدی نمیگرفتم و ضربه ش رو خوردم . دو اینکه مشکل آزمون دادن داشتم، تجربه م خیلی کم بود . و سه اینکه نوسانی میخوندم . منابع زیادی رو زدم من، حالا یا پی دی افش رو دانلود کردم و زدم یا از دوستام گرفتم یا داشتم، مطالب کتاب ها تقریبا عین همدیگه ست . برای درسی مثل ریاضی به معنای واقعی خرخونی کردم . ادعایی ندارم که هرچی بیاد میزنم یا ازین حرف ها، اصلا حرفی ندارم راجع به این زمینه، دانش آموز قوی ای هم نیستم چون، ولی احساس میکنم مطالب ته نشین شدن توی ذهنم و تا حد نیاز فهمیدمشون . سعی میکنم اگه کم میخونم کیفی بخونم حالا نمیدونم چقدر کیفیت داره و چقدر کارم درست و مثمر ثمره . بیشتر نیاز به آزمون زدن دارم که با چند و چون آزمون بیشتر آشنا بشم چون بعد از کرونا آزمونی ندادم و آنلاین ها رو شرکت نکردم، گزینه ی دو میرم .
      سپاسگذارم علی جان پسر ترکمن صحرا برادر سردار آزمون

خوبه ببین با این تفاسیر محدود در پیامات اگه ۴ساعت میخونی در مقابل ۸ الی ۹ساعت گیرایی یه شخص همون آزمون رو بزن و همه دروس بهت ثابت بشه که تثبیت شدن کافیه

4. Top | #649
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سپاسگذارم علی جان پسر ترکمن صحرا:)) برادر سردار آزمون:))

خوبه ببین با این تفاسیر محدود در پیامات اگه ۴ساعت میخونی در مقابل ۸ الی ۹ساعت گیرایی یه شخص همون آزمون رو بزن و همه دروس بهت ثابت بشه که تثبیت شدن کافیه
      من ترکمن نیستم، فارسم، گنبد حدودا پنجاه پنجاهه، نصف ترکمن باقی از قومیت های دیگه . ولی سردار آزمون چندسال پیش که میرفتم کلاس فوتبال و زیاد معروف نشده بود میومد دور زمین میدوید و ما میدیدیمش :)))

گیراییم معمولیه، زیاد نیست اصلا . چون کتاب زیاد زدم کمی کم باد و پنچر شدم . باید خودم رو مجبور کنم بیشتر بخونم چون فرمایشتون درسته باید همه ی دروس رو تثبیت کنم و وقتی حجم میره بالا کار یکم سخت میشه اگه کم خوند . باید زیادترش کنم و چشم حتما انجامش میدم 3>

5. Top | #650
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من ترکمن نیستم، فارسم، گنبد حدودا پنجاه پنجاهه، نصف ترکمن باقی از قومیت های دیگه . ولی سردار آزمون چندسال پیش که میرفتم کلاس فوتبال و زیاد معروف نشده بود میومد دور زمین میدوید و ما میدیدیمش )

گیراییم معمولیه، زیاد نیست اصلا . چون کتاب زیاد زدم کمی کم باد و پنچر شدم . باید خودم رو مجبور کنم بیشتر بخونم چون فرمایشتون درسته باید همه ی دروس رو تثبیت کنم و وقتی حجم میره بالا کار یکم سخت میشه اگه کم خوند . باید زیادترش کنم و چشم حتما انجامش میدم 3>
      بله بله صحیح
      دقیق شناختی ازت ندارم در حد کلی گفتم برات چون در عمل شرایط جور دیگست حالا اگه خواستی بیشتر صحبت کنیم و بیشتر برنامتو منعطف و فعال کنی میتونی پ خ بدی یا همینجا بگی بگم واست

6. Top | #651
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بله بله صحیح
      دقیق شناختی ازت ندارم در حد کلی گفتم برات چون در عمل شرایط جور دیگست حالا اگه خواستی بیشتر صحبت کنیم و بیشتر برنامتو منعطف و فعال کنی میتونی پ خ بدی یا همینجا بگی بگم واست
      روی چشمم . باز هم خیلی ممنون از مهربانی و لطفتون 3>

7. Top | #652
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام امروز هم 4 ساعت . دیگه خاتمه این وضع . حس الانم خیلی قدرتمند تر از اون حسیه که بخواد فردا برعکسش اتفاق بیفته و مطممئنم به این حسم شبتون عالی.
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را

8. Top | #653
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      روی چشمم . باز هم خیلی ممنون از مهربانی و لطفتون 3>
      عزیزی
      اجتماعی و فوتبال بازی کردن هستی؟؟؟زیاد بند نمیشی تو درس خوندن؟؟

9. Top | #654
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حاضر.فقط.قبول نمایش پست ها
      سلام امروز هم 4 ساعت . دیگه خاتمه این وضع . حس الانم خیلی قدرتمند تر از اون حسیه که بخواد فردا برعکسش اتفاق بیفته و مطممئنم به این حسم شبتون عالی.
      منتظر گزارش اون برنامه که بت گفتم تا یکشنبه هستم
      منشنم کن ببینم

10. Top | #655
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من امروز سه ساعت خوندم، 60 تست از فصل الکتریسیته ساکن + مرور لغات هایلایت شده ی فارسی دوازدهم

11. Top | #656
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

عزیزی
      اجتماعی و فوتبال بازی کردن هستی؟؟؟زیاد بند نمیشی تو درس خوندن؟؟
      میشه گفت اجتماعی ام، اینستا وقتم رو میگیره خیلی . فوتبال خیلی وقته بازی نمیکنم :)) قبلا جدی بود برام ولی . نه متاسفانه :(

12. Top | #657
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دیروز ۶ ساعت انشاءالله امروز بیشتر از دیروز بخونم

13. Top | #658
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shiva80 نمایش پست ها
      سلام بچه ها خوبین؟
      ببخشید من یه سوال داشتم اینکه گزارش دادن چقدر تاثیر داشته واستون؟ چقدر باعث افزایش مطالعه تون شده؟
      اخه من واقعا بی نظم شدم میخوام ببینم اگر مفیده منم یه مدت بهتون بپیوندم
      مرسی
      سلام شما خوب هستين؟ براى من خيلى مفيد هست جداى حس رقابتى انگيزه اى ميشه كه ساعت مطالعه رو زياد كنيد يا اگر در سطح مطلوب هست پايدار نگهش دارين ،چند وقت امتحانش كنيدضرر نميكنيد .
      Move in silence only speak when it's time to say checkmate♟️⁶

14. Top | #659
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ساعت مطالعه 12 / 271تست .ديروز نصف زيست گياهى رو مرور كردم با تست چند جا اشكال داشتم غلط هام شامل بى دقتى و عجله تو خوندن روى سوال وفراموشى بعضى نكات كه البته مرورشون كردم دستم تو ارايه خيلى راه افتاده ،تست هاى زبان هم بد نبود بيشتر بايد روى معنى قيد ها كار كنم ،تست هاى الكتروشيمى به خاطر غلط فهميدن يه نكته ٨تاشو اشتباه زدم رياضى ٩٤رو از خودم ازمون گرفتم كه متوسط بود وخيلى انتظار بيشترى از خودم داشتم.
      تا كنكور هنوز كلى وقت هست و جا واسه پيشرفت زياد با اميد ادامه ميدم
      "سعى كن اعمال هر روز تو ،يك پيروزى بر شكست هاى ديروز تو باشد "
      Move in silence only speak when it's time to say checkmate♟️⁶

15. Top | #660
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام خواستم دیگه انجمن اصلا فعالیت نداشته باشم هیچی. حالا بنا به دلایلی که ناراحت بودم از بعضی حرفای دوستان.
      ولی از امشب دوباره فقط همینجا فقط فعالیت میکنم و گزارشمو میدم. این هفته هم خیلی خوب خونده بودم. که از امروز دوباره گزارشمو میدم. فعلا روز خوش تا شب
      با آرزوی موفقیت همه دوستان

صفحه 44 از 131 نخستنخست ... 3443444554 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن