خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 43 از 131 نخستنخست ... 3342434453 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 631 به 645 از 1952
    1. Top | #631
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Apaq نمایش پست ها
      من امروز یک ساعت و نیم خوندم
      دو درس اول دینی دوازدهم + مرور جدول ژانت از شیمی
      خوبه شیطون

علت کمتر از نرمال خوندنت چیه؟

2. Top | #632
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حاضر.فقط.قبول نمایش پست ها

بله میخوام اجرا کنم امروز
      گزارششو هفته بعد بهم بگو

3. Top | #633
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.psy نمایش پست ها

گزارششو هفته بعد بهم بگو
      یه هفته خیلی زیاده بعد دو سه روز قشنگ معلوم میشه اونوقت میگم، فقط یک سوال من امروز تصمیم گرفتم شروع کنم اینجوری خوندن صبح انرژیم بیشتر بود اون سه ساعت مثلا واسه فیزیک بعد هر ۱:۳۰ که استراحت کوتاه کردم بعدش دوباره فیزیک بخونم ۱:۳۰ دیگه ، یا اینکه تو بازه های که پر انرژی تر هستم سه ساعت پشت سرهم بخونم؟ چون قبلا فکر میکردم اگه بازه های کوتاه با تنوع زیاد بخونم بهتره
      ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
      مرده دانیم کسی را که نبیند ما را

4. Top | #634
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

یه هفته خیلی زیاده بعد دو سه روز قشنگ معلوم میشه اونوقت میگم، فقط یک سوال من امروز تصمیم گرفتم شروع کنم اینجوری خوندن صبح انرژیم بیشتر بود اون سه ساعت مثلا واسه فیزیک بعد هر ۱:۳۰ که استراحت کوتاه کردم بعدش دوباره فیزیک بخونم ۱:۳۰ دیگه ، یا اینکه تو بازه های که پر انرژی تر هستم سه ساعت پشت سرهم بخونم؟ چون قبلا فکر میکردم اگه بازه های کوتاه با تنوع زیاد بخونم بهتره
      قطعا دلیلی داره میگه 7روز بعد
      مثلا 8صبح که شرو میکنی درسی که باهاش راحت نیستی اگه وقفه نیم الی یکساعته اذیتت میکنه که بخونیش 1ساعت بخون بعد 15الی 20دقیقه برو بیرون گوشی چک نکن اگه تو زندگی شخصی خودت رایجه حرکات موزون انجام بده بعد مجدد بخون اگه میبینی شارژی و تمرکز داری نداشتی درس دیگه بخون درس سوم مبحث جدید درس اولی بخون

5. Top | #635
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

قطعا دلیلی داره میگه 7روز بعد
      مثلا 8صبح که شرو میکنی درسی که باهاش راحت نیستی اگه وقفه نیم الی یکساعته اذیتت میکنه که بخونیش 1ساعت بخون بعد 15الی 20دقیقه برو بیرون گوشی چک نکن اگه تو زندگی شخصی خودت رایجه حرکات موزون انجام بده بعد مجدد بخون اگه میبینی شارژی و تمرکز داری نداشتی درس دیگه بخون درس سوم مبحث جدید درس اولی بخون
      واسه این گفتم یه هفته زیاده چون اگه هر روشی از ابتدای سال یه هفته وقت میزاشتم براش دیگه هیچی همش میشد ازمون و خطا(چون هممون ترسیدیم از بس شنیدیم که سال کنکور سال ازمون و خطا نیس). اها پس جوابم بستگی به حال و هوام داره که تنوع باشه پشت سرهم یا نه. مرسی خیلی وقت گذاشتین
      پ.ن: من واقعا نمیدونم بالاتر از 25 سال هستین یا نه اگه بعضی وقتا بچگانه یا جوری حرف زدم و حرمت سن رو به خوبی شاید رعایت نکرده باشم به بزرگی خودتون ببخشین.

6. Top | #636
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نام خدایی که بی او عشق بی معناست
      سلام عزیزان امیدوارم حالتون خوب باشه این لینکـ ها دو کلیپه حتما هردوتاش رو نگاه کنین ادامه همدیگه هستند شاید بعضیاتون دیده باشین فقط چون دیدم بیشتر از ۹۰٪ درگیر این موضوع هستیم و همش دربارش صحبت و بحث میشه خواستم در این ارتباط کمکی کرده باشم من دیگه توضیحی راجع بهش نمیدم چون اگر ببینینش خوتون میفهمین به نظر من تمامی کلیپ ها یک طرف این دوتا هم یک طرف بی اغراق میگم اصلا کلیشه ای و تکراری نیست و بسیار کاربردی برای همه پروسه زمانی زندگیتون( چه قبل چه بعد چه دوران کنکور) و صد البته برای نسل جوان، تو تایپک خودمم میزارم که اگه چون اینجا فعاله که اگه کسی امروز ندید حداقل بعدا ببینه و به سمت تصمیم گیری بهتر هدایت بشه. امیدوارم بعد این اطلاعات طرز فکرتون فرق کرده باشه و مفید براتون واقع بشه ( نه فقط دونستن) .
      https://as9.cdn.asset.aparat.com/apa...02786-360p.mp4

https://as10.cdn.asset.aparat.com/ap...49438-360p.mp4

7. Top | #637
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      امروز ٤ ساعت [ وقت دیر بخوابی و دیر پاشی و زیاد بخوابی همین میشه دیگه، اصلا روزی که نکوست از صبحش پیداست] دیگه واقعا فردا ساعت مشخص نمیکنم که چقد بخونم ینی بدون انتظار از خودم دیگه هررررررچی باشه از این بدتر که نمیشه... ببینیم چی میشه

8. Top | #638
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

واسه این گفتم یه هفته زیاده چون اگه هر روشی از ابتدای سال یه هفته وقت میزاشتم براش دیگه هیچی همش میشد ازمون و خطا(چون هممون ترسیدیم از بس شنیدیم که سال کنکور سال ازمون و خطا نیس). اها پس جوابم بستگی به حال و هوام داره که تنوع باشه پشت سرهم یا نه. مرسی خیلی وقت گذاشتین
      پ.ن: من واقعا نمیدونم بالاتر از 25 سال هستین یا نه اگه بعضی وقتا بچگانه یا جوری حرف زدم و حرمت سن رو به خوبی شاید رعایت نکرده باشم به بزرگی خودتون ببخشین.

حالا هرکسی گفته آزمون و خطا نیست من نمیدونم ولی تا حدی مخالفم
      یه هفته رو برای من ثابت میکنید تا اگه مشکلی بود حلش کنیم
      تو راحت باش هرطور مایلی صحبت کن هیجاناتتو تخلیه کن
      اره بقول ساده تر حال و هوا مهمه تا بتونیم درست تر تصمیم بگیریم

9. Top | #639
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

حالا هرکسی گفته آزمون و خطا نیست من نمیدونم ولی تا حدی مخالفم
      یه هفته رو برای من ثابت میکنید تا اگه مشکلی بود حلش کنیم
      تو راحت باش هرطور مایلی صحبت کن هیجاناتتو تخلیه کن
      اره بقول ساده تر حال و هوا مهمه تا بتونیم درست تر تصمیم بگیریم
      اهان درسته ، نه بابا تخلیه کردن هیجان کجا بود
      اگه با این پست های انجمن که هرکدوممون یکی دوبار میخونیم بعد میفرستیم قبلش هم فکر میکنیم هیجان کنترل نشه تو اون چند دقیقه دیگه هیچی ، البته بیشتر مواقع توپم اگه حرفای که میزنمو فرداش برعکسش اتفاق نیفته خودآگاهی که میخواد راحت و متعادل باشه متوسط درون و بروگرا و ناخودآگاهی که درون گراست، و منی که قسم خوردم دروغ نباشه تو زندگیم ، به فرض امروز سرحال حرف میزنم و یکمی از حس و حالم و برنامه م بگم بصورت فول اچ دی حالم گرفته میشه فردا و اصلا اون برنامه هم غیرممکنه اجرا بشه، قبل اینکه باورش کنم اصلا نمیدونستم اینجوریه و کشفش کردم ینی تلقین نبود... شب خوش
      ویرایش توسط be_quick : 06 خرداد 1399 در ساعت 03:05

10. Top | #640
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ١٢ساعت ١٥٠تست ، سعى ميكنم ازامروز روى تست زنى بيشتر كار كنم دقت وسرعت عمل رو قاطى كارام بكنم حله
      شب هم درست حسابى نخوابيدم ولى انرژيم خوبه بريم كه امروزمونه بسازيم.
      Move in silence only speak when it's time to say checkmate♟️⁶

11. Top | #641
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها خوبین؟
      ببخشید من یه سوال داشتم اینکه گزارش دادن چقدر تاثیر داشته واستون؟ چقدر باعث افزایش مطالعه تون شده؟
      اخه من واقعا بی نظم شدم میخوام ببینم اگر مفیده منم یه مدت بهتون بپیوندم
      مرسی

12. Top | #642
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shiva80 نمایش پست ها
      سلام بچه ها خوبین؟
      ببخشید من یه سوال داشتم اینکه گزارش دادن چقدر تاثیر داشته واستون؟ چقدر باعث افزایش مطالعه تون شده؟
      اخه من واقعا بی نظم شدم میخوام ببینم اگر مفیده منم یه مدت بهتون بپیوندم
      مرسی
      سلام عزیزم والا من نمیتونم چیزی بگم چون این مدتو ویران خوندم بخاطر یه سری دلایل و نمیتونم بگم خوب شد چون مضحک میشه ولی گزارش باعث کم کاریم نشد. میسپارم به سایر دوستان که بگن خوب بوده یا فرقی نداشته. ببخشید

13. Top | #643
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دیروز ۴ساعت البته خیلی کمه ولی حتما امروز جبران میکنم دیگه تصمیم گرفتم به یه جایی پایبند باشم و هروز گزارش بدم

14. Top | #644
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

خوبه شیطون:))

علت کمتر از نرمال خوندنت چیه؟
      سلام سلام :)) حال شما خوب عزیز من؟
      در وهله ی اول باید تشکر کنم از شما، که بی منت و مهربانانه توی این پست میبینمتون که با بچه ها حرف میزنید و سعی میکنید شرایط رو بهتر و مساعدتر کنید براشون . امیدوارم سلامت و موفق باشید همیشه در تمام مراحل زندگیتون 3>

من نظام جدیدِ پشت کنکوری ام، مطالب رو پارسال به حدی که نیاز داشتم خوندم، ممکنه خیلی کم بخونم اما پیوسته میخونم، به درس هم چندان علاقه ای ندارم . همه ی این چیزها باعث میشه ساعت مطالعه م نوسان داشته باشه و پایین باشه . گرچه نزدیک کنکوریم و باتوجه به حجم مطالب باید بالا ببرم ساعت رو . کمی خسته ام در درس خوندن :))
      تنها گزینه ی پیش روم برای بعد کنکور، گزینه دو بود متاسفانه .

15. Top | #645
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیشب اینترنتم قطع شد و نشد گزارش بدم، من دیروز چهار ساعت و نیم خوندم . 60 تا تست دینامیک + 20 تا تست هندسه یازدهم + و مرور درس سه و یک زیست یازدهم
      :) الآنم میرم درس امروز رو شروع کنم .
      تنها گزینه ی پیش روم برای بعد کنکور، گزینه دو بود متاسفانه .

صفحه 43 از 131 نخستنخست ... 3342434453 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن