خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 128 از 131 نخستنخست ... 28118127128129 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,906 به 1,920 از 1952
    1. Top | #1906
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.X نمایش پست ها
      زیرو پارسال پزشکی و..اینارو میتونستی ازاد بری؟
      حالا ک رتبه برتر شدی منابعتو بکو چیان؟
      پارسال 3400 شده بودم....انتخاب رشته آزاد نکردم ولی فک کنم نمیاوردم

یکم زمان بده خودم رو پیدا کنم.....الآن اسمم رو هم یادم نمیاد چه برسه به منابع

2. Top | #1907
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      هرکسی که رتبه بیاره مگه مشاور شده

ممنون بابت تبریک
      الان دیه مد شده رتبه برترا مشاور میشن ب عنوان شغل دوم

3. Top | #1908
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه های ثابت قدم......رفیقای گلم......هرجایی که هستید ایشالا سلامت و موفق باشیدهمه تلاش هایی که طی ماه ها توی این تاپیک درکنارهم انجام دادیم...همه ی اون عرق هایی که ریختیم برای رسیدن به هدف به نتیجه رسیدهزاران بار ممنونتونم بابت همه ی لطف ها و حمایت هایی که ازم کردید اینم از آخرین گزارش کار منفایل پیوست 94409
      من میتونم ۳تا سوال بپرسم؟! باشه !!۱. من یادمه شما ساعت ۴صبح شروع میکردید و ساعت ۶ ۷ عصر پایان مطالعه، اگر درست میگم علتشو میتونی بگید؟! ۲. در برابر رو اعصاب بودن خانواده ( سروصدا جای خود داره بش عادت کردم ! تمامی رفتارها و گفتارها رو اعصابه آدمه ) اولا تجربه کردید؟! دوما راهکار دارید؟![ تاحد زیادی خودم اوکی کردم میخوام بیشترتر اوکی کنم!!!] ۳. تو تاپیک با pdf خوندن گفتید که استفاده میکردید از کامپیوتر خیلی اوقات بخصوص برا ریاضی، برا زیست و شیمی هم این کارو میکردید؟! میشه یکم باجزییات بیشتر بگید؟! ما که قدیم بودیم الان جدید اونقدرها نمیتونیم کتاب تهیه کنیم اونم با خانواده که... به همین خاطر گفتم با جزئیات: )) . مرسیییی

4. Top | #1909
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nyr.mhn.93 نمایش پست ها
      من میتونم ۳تا سوال بپرسم؟! باشه !!۱. من یادمه شما ساعت ۴صبح شروع میکردید و ساعت ۶ ۷ عصر پایان مطالعه، اگر درست میگم علتشو میتونی بگید؟! ۲. در برابر رو اعصاب بودن خانواده ( سروصدا جای خود داره بش عادت کردم ! تمامی رفتارها و گفتارها رو اعصابه آدمه ) اولا تجربه کردید؟! دوما راهکار دارید؟![ تاحد زیادی خودم اوکی کردم میخوام بیشترتر اوکی کنم!!!] ۳. تو تاپیک با pdf خوندن گفتید که استفاده میکردید از کامپیوتر خیلی اوقات بخصوص برا ریاضی، برا زیست و شیمی هم این کارو میکردید؟! میشه یکم باجزییات بیشتر بگید؟! ما که قدیم بودیم الان جدید اونقدرها نمیتونیم کتاب تهیه کنیم اونم با خانواده که... به همین خاطر گفتم با جزئیات: )) . مرسیییی
      به به ببینید کی سوال داره

1_من از زمان خردسالی علاقه عجیبی به صحرخیزی داشتم....4 سالم بود ساعت پنج صبح پا میشدم دعای صحر گوش میدادم....7 سالم بود صبح زود بیدارمیشدم میرفتم دچرخه سواری
      سال دهم و یازدهم هم صبح زود بیدارمیشدم درس نمیخوندم ولی میرفتم بیرون میدوییدم .....یه هدفون میذاشتم رو گوشم میدویدم بعضی وقت هاهم ماشین هایی که از بغلم رد میشدن تشویقم میکردن شایدم مسخره میکردن
      ولی برای کنکور میتونم بگم که من بازده مطالعاتیم توی صبح زود تا ظهر خیلی بالا بود بخاطر همین اکثر اوقات استارت رو از 3 یا 4 صبح میزدم....برعکس شب ها اصلن نمیتونستم درس بخونم....بعداز 8 شب مخم تعطیل میشد

2_برای این مورد من خودم افتضاح باهاش درگیر بودم....خودم هم راه درستی پیدا نکردم....تنها گزینه این بود که موقع درس خوندن آهنگ گوش بدم....از سال یازدهم تا کنکور99 اکثراوقات همزمان با مطالعه آهنگ گوش میدادم....البته به کسی پیشنهاد نمیکنم اینکار رو بکنه

3_تقریبن برای همه ی درسای اختصاصی این کار رو کردم......اونجا هم گفتم من توی درس خوندن به دوتا چیز بدجوری اعتیاد دارم یکی آهنگ و دیگری نوشتن.....من pdf ها رو فقط با چشم نمیخوندم...بلکه همزمان با خوندن برای خودم جزوه های طبقه بندی شده و مفهومات برداشت شده و اشکال هایی که درلحظه برطرف میشد رو مینوشتم....با اینکار دیگه لازم نبود برای مرور برم سراغ pdf بلکه میرفتم سراغ دفترهام....میتونم بگم برای ریاضی بیشتراز 500 صفحه جزوه نوشتم برای زیست هم بیشتر از 10 تا دفتر دارم....توی ماه های پایانی هم تمرکز اصلیم روی مرور دفترهام بود....
      خلاصه اگه میخواید از pdf استفاده کنید اول اینکه ورندارید تعداد زیادی از کتابا رو دور خودتون جمع کنید و بعد سعی کنید مطالعه تون رو فعال کنید نه اینکه فقط با چشم متن ها رو دنبال کنید....اگه جزییات بیشتری میخواید بگید تا بگم

5. Top | #1910
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

1_من از زمان خردسالی علاقه عجیبی به صحرخیزی داشتم....4 سالم بود ساعت پنج صبح پا میشدم دعای صحر گوش میدادم....7 سالم بود صبح زود بیدارمیشدم میرفتم دچرخه سواری
      سال دهم و یازدهم هم صبح زود بیدارمیشدم درس نمیخوندم ولی میرفتم بیرون میدوییدم .....یه هدفون میذاشتم رو گوشم میدویدم بعضی وقت هاهم ماشین هایی که از بغلم رد میشدن تشویقم میکردن شایدم مسخره میکردن
      ولی برای کنکور میتونم بگم که من بازده مطالعاتیم توی صبح زود تا ظهر خیلی بالا بود بخاطر همین اکثر اوقات استارت رو از 3 یا 4 صبح میزدم....برعکس شب ها اصلن نمیتونستم درس بخونم....بعداز 8 شب مخم تعطیل میشد

2_برای این مورد من خودم افتضاح باهاش درگیر بودم....خودم هم راه درستی پیدا نکردم....تنها گزینه این بود که موقع درس خوندن آهنگ گوش بدم....از سال یازدهم تا کنکور99 اکثراوقات همزمان با مطالعه آهنگ گوش میدادم....البته به کسی پیشنهاد نمیکنم اینکار رو بکنه

3_تقریبن برای همه ی درسای اختصاصی این کار رو کردم......اونجا هم گفتم من توی درس خوندن به دوتا چیز بدجوری اعتیاد دارم یکی آهنگ و دیگری نوشتن.....من pdf ها رو فقط با چشم نمیخوندم...بلکه همزمان با خوندن برای خودم جزوه های طبقه بندی شده و مفهومات برداشت شده و اشکال هایی که درلحظه برطرف میشد رو مینوشتم....با اینکار دیگه لازم نبود برای مرور برم سراغ pdf بلکه میرفتم سراغ دفترهام....میتونم بگم برای ریاضی بیشتراز 500 صفحه جزوه نوشتم برای زیست هم بیشتر از 10 تا دفتر دارم....توی ماه های پایانی هم تمرکز اصلیم روی مرور دفترهام بود....
      خلاصه اگه میخواید از pdf استفاده کنید اول اینکه ورندارید تعداد زیادی از کتابا رو دور خودتون جمع کنید و بعد سعی کنید مطالعه تون رو فعال کنید نه اینکه فقط با چشم متن ها رو دنبال کنید....اگه جزییات بیشتری میخواید بگید تا بگم
      @Nyr.mhn.93در محضر بزرگان مخصوصا @Dynamite و zero نمیشه سخن گفت

ولی دومی بهتون بگم بزنین رو فاز بیخیالی هرچی میگن یه جوری تظاهر کنین مه موافقید ولی همون کار خودتون رو بکنید در واقع یه جوری رفتار کنید که الکی راضی بشن تا شما هم اعصابتون خرد نشه و دعوایی خدایی نکرده پیش نیاد چون این خودش درگیری ذهنی ایجاد میکتنه و به خود شما در نهایت ضربه میزنه

6. Top | #1911
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها

ولی دومی بهتون بگم بزنین رو فاز بیخیالی هرچی میگن یه جوری تظاهر کنین مه موافقید ولی همون کار خودتون رو بکنید در واقع یه جوری رفتار کنید که الکی راضی بشن تا شما هم اعصابتون خرد نشه و دعوایی خدایی نکرده پیش نیاد چون این خودش درگیری ذهنی ایجاد میکتنه و به خود شما در نهایت ضربه میزنه
      مرحوم Dynamite

محضربزرگان هم خودتی

7. Top | #1912
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مرحوم Dynamite

محضربزرگان هم خودتی
      بگو که قاطی ای دبیرو اون دبیرو اینا نبودی تا همه ببینن

8. Top | #1913
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

داداش zero لطفا با جزییات بیشتر

9. Top | #1914
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      خوبه دیگه راضی باش.....

اگه اینجوری بخوام وارد جزییات بشم وقت نمیکنم به نوشتن تاپیک
      Zeroنامه برسم ها

10. Top | #1915
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

این حد از سحرخیزی که شنیدم تا حالا سوء تفاهمی بیش نبود من فکرمیکردم بخاطر سروصدا ها زودتر شروع میکنید زهی خیال باطل . درموردpdf ها بله خاطرم هست دوره جمعبندی عکسِ کلی جزوه و دفتر گذاشته بودید . متوجه شدم چجوری باید استفاده کرد، حالا شروع میکنم اگر باز سوالی داشتم میپرسم مرسیییییی زیاددد

11. Top | #1916
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      ۳

12. Top | #1917
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nyr.mhn.93 نمایش پست ها
      این حد از سحرخیزی که شنیدم تا حالا سوء تفاهمی بیش نبود من فکرمیکردم بخاطر سروصدا ها زودتر شروع میکنید زهی خیال باطل . درموردpdf ها بله خاطرم هست دوره جمعبندی عکسِ کلی جزوه و دفتر گذاشته بودید . متوجه شدم چجوری باید استفاده کرد، حالا شروع میکنم اگر باز سوالی داشتم میپرسم مرسیییییی زیاددد
      البته منظور من این نیست که حتمن باید مثل من یه عالمه جزوه و دفتر پرکنید....روش مطالعه ای که برای من جواب میداد اونطوری بود....شما هم روشی رو که بیشتر باعث پیشرفتت میشه پیدا کن

خواهش میکنم

13. Top | #1918
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها

دقیقاااااااااااااااا مثل اینکه شمام تجربه دارید خب پس این موضوع اپیدمی هست . منم تا ۵۰% راه بیخیالی رو رفتم ولی امسال بدجور پیچیده تر میشه مطمئنااا.. مرسی بابت پیامتون اسکرین شات میگیرم روزی یبار میخونم قبل شروع درس مرسیییی....
      ویرایش توسط Nyr.mhn.93 : 31 شهریور 1399 در ساعت 12:28

14. Top | #1919
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه های ثابت قدم......رفیقای گلم......هرجایی که هستید ایشالا سلامت و موفق باشید

همه تلاش هایی که طی ماه ها توی این تاپیک درکنارهم انجام دادیم...همه ی اون عرق هایی که ریختیم برای رسیدن به هدف به نتیجه رسید

هزاران بار ممنونتونم بابت همه ی لطف ها و حمایت هایی که ازم کردید
      اینم از آخرین گزارش کار من

فایل پیوست 94409

ایول ایول ایووووووووووووووووول

خیلی خوشحال شدم نتیجه تون رو دیدم

ان شاء الله موفقیت های بیشتر کسب کنین و همیشه دلتون شاد باشه

15. Top | #1920
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      البته منظور من این نیست که حتمن باید مثل من یه عالمه جزوه و دفتر پرکنید....روش مطالعه ای که برای من جواب میداد اونطوری بود....شما هم روشی رو که بیشتر باعث پیشرفتت میشه پیدا کن

خواهش میکنم
      بله متوجه منظورتون شدم که چیکارکنم مرسی.. یه تاپیک انتخاب منابع هم بزنید سر فرصت اگر ممکنه ..سپاسگزاری..

صفحه 128 از 131 نخستنخست ... 28118127128129 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن