خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: خط خودکاری

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

خط خودکاری

سلام؛ میخواستم بدونم کسی نیست که کلاس خوشنویسی با خودکار رفته باشه و یا آموزش بده ؟؟ میخوام بدونم یادگیری اون چقدر زمان می بره ؟؟
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی هیچکس نی س

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.sa نمایش پست ها
      سلام؛ میخواستم بدونم کسی نیست که کلاس خوشنویسی با خودکار رفته باشه و یا آموزش بده ؟؟ میخوام بدونم یادگیری اون چقدر زمان می بره ؟؟
      ممنون
      همش بستگی به تمرین خودت داره
      چه این چه هندرایتینگ
      ویدیوهای اموزشیش تو یوتیوب و حتی اپارات هست ولی همشون مبتنی بر تمرین خودتن که چقد تایم بزاری و نمیشه دقیق گفت
      ولی به مرور زمان سه ماه تا یکسال و حتی دو سال متغیره

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها

همش بستگی به تمرین خودت داره
      چه این چه هندرایتینگ
      ویدیوهای اموزشیش تو یوتیوب و حتی اپارات هست ولی همشون مبتنی بر تمرین خودتن که چقد تایم بزاری و نمیشه دقیق گفت
      ولی به مرور زمان سه ماه تا یکسال و حتی دو سال متغیره
      با روزی سه ساعت تمرین ، نمیدونید حدودا چقدر زمان می بره ؟؟ ویه سوال دیگه در زمان یادگیری باید نوشتن ( غیر از تمرین خوشنویسی
      )رو کنار بزاریم ؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چیزی که اذیت میکنه ، الان مثلا من ا و ب و اتصالات شون رو یاد گرفتم ، موقعی که میخوام بنویسم ( برای درس و کتاب منظورم غیر از تمرین خوشنویسیه) اگه بخوام اون چند حرفیو که یاد گرفتم به نستعلیق بنویسم خطم نامتوازن میشه ، اگرم که بخوام به شیوه عادی بنویسم دیگه ذهنم به اون شیوه نستعلیق عادت پیدا نمی کنه و یه جوراایی انگار هر چی نخ کردم پنبه میشه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان تا زمانی که نستعلیق رو کامل یاد نگرفتم چه نکنم ؟؟

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با روزی سه ساعت تمرین ، نمیدونید حدودا چقدر زمان می بره ؟؟ ویه سوال دیگه در زمان یادگیری باید نوشتن ( غیر از تمرین خوشنویسی
      )رو کنار بزاریم ؟؟
      بستگی به تواناییت داره نمیشه گفت
      اینکه دستات چقد چقد به سرعت حرکات عادت کنه و اینکه نورون انگشتات تا چه حد کارشو خوب انجام بده بستگی به توانایی خودت داره
      نه اتفاقا باید سعی کنی تمرینای روزانتو تو قالب نوشتن های غیر تمرین بیاری و ببینی مثلا حروفی که قبلا مینوشتی چقد با الانت فرق کرده
      اگه فرق کرده که عالیه ولی اگه فرق نکرده باید دوباره تمرین اون کلمه رو دوباره انجام بدی
      نمیدونم کنکوری هستی یا نه ولی تابستون برا این دوره ها بهتره تا الان اگه کنکوری باشی

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چیزی که اذیت میکنه ، الان مثلا من ا و ب و اتصالات شون رو یاد گرفتم ، موقعی که میخوام بنویسم ( برای درس و کتاب منظورم غیر از تمرین خوشنویسیه) اگه بخوام اون چند حرفیو که یاد گرفتم به نستعلیق بنویسم خطم نامتوازن میشه ، اگرم که بخوام به شیوه عادی بنویسم دیگه ذهنم به اون شیوه نستعلیق عادت پیدا نمی کنه و یه جوراایی انگار هر چی نخ کردم پنبه میشه
      عیب نداره نامتوازن بنویس به مرور زمان که حروف بعدیو یاد گرفتی اوکی میشه
      حتما باید نستعلیقو تو خط غیر تمرین بیاری و تو پست قبلی گفتم ببینی چقدر فرق کرده

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بستگی به تواناییت داره نمیشه گفت
      اینکه دستات چقد چقد به سرعت حرکات عادت کنه و اینکه نورون انگشتات تا چه حد کارشو خوب انجام بده بستگی به توانایی خودت داره
      نه اتفاقا باید سعی کنی تمرینای روزانتو تو قالب نوشتن های غیر تمرین بیاری و ببینی مثلا حروفی که قبلا مینوشتی چقد با الانت فرق کرده
      اگه فرق کرده که عالیه ولی اگه فرق نکرده باید دوباره تمرین اون کلمه رو دوباره انجام بدی
      نمیدونم کنکوری هستی یا نه ولی تابستون برا این دوره ها بهتره تا الان اگه کنکوری باشی
      کنکوریم ولی خب الان در حد روزی یه ربع ده دقیقه بین درسام از روی این سرمشق کمرنگا تمرین میکنم ، اون سه ساعتی که گفتم برای تابستون بعد کنکور

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکوریم ولی خب الان در حد روزی یه ربع ده دقیقه بین درسام از روی این سرمشق کمرنگا تمرین میکنم ، اون سه ساعتی که گفتم برای تابستون بعد کنکور
      پیشنهادم اینه کلا بذار واسه تابستون
      چون ذهنتو درگیر میکنه و از درس دورت میکنه در طول روز
      مثلا ذهنت درگیره که چرا این حروفو درست ننوشتم بذار برم باز تمرین کنم و اینا یهو بخودت میای میبینی چند ساعتت رفته مخصوصا اولا که ذوق و شوق فراوون داری
      فعلا رو درسات سعی کن متمرکز بشی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

عیب نداره نامتوازن بنویس به مرور زمان که حروف بعدیو یاد گرفتی اوکی میشه
      حتما باید نستعلیقو تو خط غیر تمرین بیاری و تو پست قبلی گفتم ببینی چقدر فرق کرده
      ممنون از راهنمایی تون 🌸🌸

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پیشنهادم اینه کلا بذار واسه تابستون
      چون ذهنتو درگیر میکنه و از درس دورت میکنه در طول روز
      مثلا ذهنت درگیره که چرا این حروفو درست ننوشتم بذار برم باز تمرین کنم و اینا یهو بخودت میای میبینی چند ساعتت رفته مخصوصا اولا که ذوق و شوق فراوون داری
      فعلا رو درسات سعی کن متمرکز بشی
      اخه میخوام قبل دانشگاه هم خطم هم توی فارسی هو تو انگلیسی اوکی باشه ، میشه جفتشو(نستعلیق خودکاری و هندرایتینگ) تو سه ماه یاد گرفت ؟؟ مثلا برا هر کدوم روزی سه چهار ساعت وقت بزارم ؟؟

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اخه میخوام قبل دانشگاه هم خطم هم توی فارسی هو تو انگلیسی اوکی باشه ، میشه جفتشو(نستعلیق خودکاری و هندرایتینگ) تو سه ماه یاد گرفت ؟؟ مثلا برا هر کدوم روزی سه چهار ساعت وقت بزارم ؟؟
      اره میشه
      حالا عجله ای هم نیس مخصوصا برا انگلیسی چون کم پیش میاد بنویسیش
      تا وسطای ترم حتی وقت داری

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن