خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 54 از 54
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1066wrr نمایش پست ها
      نگران نباشید خیلی اگه میبینید حرفاش بدردتون نمیخوره ب اونا عمل نکنید پس با همین نکاتی ک بچه های انجمن میگن پیش برید سعی کنید گام های کوچیک بردارید هر بحثی ک میخواید بخونید رو کمش کنید تا خوب مطاب جا بیوفته.موفق باشین
      ممنونم همچنین
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

2. Top | #47
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      هم درس بخون هم تست بزن.قبلا از رفتن سر درسنامه و خوندن تست هایی که میخواهید بزنید رو مشخص کنید و تایم درس خوندنتون رو مشخص کنید.این مشخص کردن باعث میشه سریعتر برسید سر تست ها و زودتر تموم کنید.در ضمن از غلط زدن نترسید و سعی کنید تست هایی که غلط زدید یا نکته دار بودند رو در دفعات و تایم های بعدی اون درس دوباره بزنید و مرور کنید(یعنی تست پوششی) این مرور سبب میشه تعداد تستتون خیلی بیشتر بشه. خود من حدود ۳۰۰ تا تست در ۶-۷ ساعت میزدم(در روز های مدرسه) و حتی روزی بود که در ۱۰ ساعت ۶۰۰ تا تست زدم با وجود درسنامه خوندن بعضی درسها

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elias79 نمایش پست ها
      هم درس بخون هم تست بزن.قبلا از رفتن سر درسنامه و خوندن تست هایی که میخواهید بزنید رو مشخص کنید و تایم درس خوندنتون رو مشخص کنید.این مشخص کردن باعث میشه سریعتر برسید سر تست ها و زودتر تموم کنید.در ضمن از غلط زدن نترسید و سعی کنید تست هایی که غلط زدید یا نکته دار بودند رو در دفعات و تایم های بعدی اون درس دوباره بزنید و مرور کنید(یعنی تست پوششی) این مرور سبب میشه تعداد تستتون خیلی بیشتر بشه. خود من حدود ۳۰۰ تا تست در ۶-۷ ساعت میزدم(در روز های مدرسه) و حتی روزی بود که در ۱۰ ساعت ۶۰۰ تا تست زدم با وجود درسنامه خوندن بعضی درسها
      عالیه واقعا به نظر خودت تسلطت بالاست؟ سرعتت بالاست؟ یا اینکه زیاد درگیر جزئیات و خوندن دقیق درسنامه و پاسخ تشریحیا نمیکنی خودتو؟
      ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما آنجا دشتی‌ست..فراتر از همه ی تصورات راست و چپ تو را آنجا خواهم دید.

4. Top | #49
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morvarid80 نمایش پست ها
      عالیه واقعا به نظر خودت تسلطت بالاست؟ سرعتت بالاست؟ یا اینکه زیاد درگیر جزئیات و خوندن دقیق درسنامه و پاسخ تشریحیا نمیکنی خودتو؟
      بیشتر از همون بار اول که پاسخ های تشریحی رو کامل و البته سریع میخونم دیگه به درسنامه ها و پاسخ ها اهمیت نمیدادم چون درس های تخصصی رو که هر روز داشتم و درس های عمومی هم اغلب یک روز در میون داشتم و هنگام زدن دوباره تست های غلط و نکته دار مباحث قبل که خیلی به مرور کردن و مخصوصا تسلطم کمک میکرد دوباره میدیدم.

5. Top | #50
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      آخه نزدیک ۴ تومن هزینه کردم۰ دانشجو پزشکی بهترین گزینه برای مشاورست‌ .... واقعا الآن میفهمم باید یکی از همین تیمای مشاوره که تو اینستا تبلیغشونو میدیدم انتخاب میکردم
      هر دانشجوی پزشکی لزوما مشاور خوبی نیست گرامی (هر گردی گردو نیست!)
      دوستان در انتخاب مشاور بسیار باید دقت کرد

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elias79 نمایش پست ها
      بیشتر از همون بار اول که پاسخ های تشریحی رو کامل و البته سریع میخونم دیگه به درسنامه ها و پاسخ ها اهمیت نمیدادم چون درس های تخصصی رو که هر روز داشتم و درس های عمومی هم اغلب یک روز در میون داشتم و هنگام زدن دوباره تست های غلط و نکته دار مباحث قبل که خیلی به مرور کردن و مخصوصا تسلطم کمک میکرد دوباره میدیدم.
      خب مثلا من وقتی از اول درس شروع میکنم به تست زدن زیست، روز اول کل کتابو میخونم روز ۲ قسمت اول تستاشو و روز ۳ قسمت آخر تستاشو میزنم... اینجوری که تستای روز سوم مربوط به آخر فصله و من روز سوم با زدن اونا مطالب روز دوم برام مرور نمیشه

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      هر دانشجوی پزشکی لزوما مشاور خوبی نیست گرامی (هر گردی گردو نیست!)
      دوستان در انتخاب مشاور بسیار باید دقت کرد
      درست میفرمایید

8. Top | #53
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      خب مثلا من وقتی از اول درس شروع میکنم به تست زدن زیست، روز اول کل کتابو میخونم روز ۲ قسمت اول تستاشو و روز ۳ قسمت آخر تستاشو میزنم... اینجوری که تستای روز سوم مربوط به آخر فصله و من روز سوم با زدن اونا مطالب روز دوم برام مرور نمیشه
      خوندن من اینطوری بود که یک گفتار اگه زیاد بود یا دو سه گفتار اگه کم بودن مشخص میکردم.تایمش و تست هایی که باید بزنم رو مشخص میکردم بعد یک دور اون گفتار رو از رو کتاب درسی سریع و با‌ دقت میخوندم و بعد میرفتم سراغ درسنامه اون گفتار و بعد از اون میرفتم سراغ تستها.اگه درست بود و هیچ ابهامی نبود یه دور سریع پاسخنامه رو میخوندم تا اگه نکته ای یا چیز اضافه ای داشت ببینم یا یادداشت کنم ولی اگه اشتباه بود و یا ابهام داشت پاسخنامه و به خصوص بخش های غلط و ابهام دار رو به دقت میخوندم و به کتاب ارجاع میدادم و از کتاب درسی اون جمله یا شکل یا هر چیز دیگه رو میدیدم و اگه نکته ای داشت یادداشت میکردم حتی اگه در این مرحله هم پاسخ رو نفهمیده بودم
      میرفتم سر تست بعدی و چون زیسته واختصاصیه نهایتا روز بعد دوباره اون تست و اون نکته رو میدیدم چون گاهی اوقات هرچه سر یه نکاتی سعی میکردم بفممشون نمیشد ولی در دفعات بعدی که مرور میکردم راحت نکتش رو میگرفتم اگه بعد از این چند مرحله مرور هم نفهمیده بودم که دیگه ولش میکردم چون احتمالا خیلی دور از ذهن بوده .ولی اگه شما نمیخواید ولش کنید میتونید از کسی که میدونتش بخواین که براتون توضیحش بده

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up
      من از انتهای جنون آمدم(!)...

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)