خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دروغ گاج درباره کتاب های مناسب ۹۹

دوستان من یه چند ماه پیش خواستم کتاب عکس و مکث رو بخرم رفتم سایت گاج تو نظرات پرسیده بودن که آیا این کتاب برای کنکور ۹۹ مناسبه و مدیر جواب داده بود بله.من هم سفارش دادم و وقتی اومد دیدم هیچکدوم از تغییرات زیست چاپ جدید رو روش اعمال نکردم هرچی هم خواستم نظر بنویسم تایید نکردن
      الان یکی دو روز پیش رفته بودم کتاب جمع بندی بخرم که خیلی ها بهم گفتن خط ویژه بخر من خواستم اول دوباره اشتباه نکنم ولی باز رفتم تو سایتشون و نظرات رو چک کردم و گفته بودن مناسبه ۹۹ ولی وقتی کتاب رو خریدم دیدم بازم هیچکدوم از تغییرات اعمال نشده
      گاج داره شدیدا دروغ میگه و خیلی کتاب رو دستشون مونده از چاپ قدیم و نمیدونن چطور بفروشنش لطفا اگه اینو میخونید تا خودتون به کتاب رو باز نکردید و از تغییرات مطمعن نشدید نخرید و این خبر رو هم به همه برسونید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط oldgunner نمایش پست ها
      دوستان من یه چند ماه پیش خواستم کتاب عکس و مکث رو بخرم رفتم سایت گاج تو نظرات پرسیده بودن که آیا این کتاب برای کنکور ۹۹ مناسبه و مدیر جواب داده بود بله.من هم سفارش دادم و وقتی اومد دیدم هیچکدوم از تغییرات زیست چاپ جدید رو روش اعمال نکردم هرچی هم خواستم نظر بنویسم تایید نکردن
      الان یکی دو روز پیش رفته بودم کتاب جمع بندی بخرم که خیلی ها بهم گفتن خط ویژه بخر من خواستم اول دوباره اشتباه نکنم ولی باز رفتم تو سایتشون و نظرات رو چک کردم و گفته بودن مناسبه ۹۹ ولی وقتی کتاب رو خریدم دیدم بازم هیچکدوم از تغییرات اعمال نشده
      گاج داره شدیدا دروغ میگه و خیلی کتاب رو دستشون مونده از چاپ قدیم و نمیدونن چطور بفروشنش لطفا اگه اینو میخونید تا خودتون به کتاب رو باز نکردید و از تغییرات مطمعن نشدید نخرید و این خبر رو هم به همه برسونید
      گاج بدجور افت کرده یکی یکی داره مولفاش میره کتابای گرون با کیفیت کاغذ اشغال الانم رو اورده به گاجینو که پول بچه هارو هدر بده میلیاردی تو تلویزیون تبلیغ کنی اخرش میشه این . هنوز خیلی از کتابا چاپ دوم شون رو هواست

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گاااااااااااج منتشر کرد
      مجموعه دی وی دی های آموزشی مُخ
      من نمیدونم کدوم آدمی میاد به اینا اجازه میده تو تلویزیون تبلیغ کنن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من خیلی از کتاب های گاج استفاده نمیکنم و درباره دروغ هاشون خبر ندارم.
      اما در رابطه با تغییرات کتاب های درسی. این تغییرات جدید برای کنکور 1400 هستند. شما برو فایل منابع کنکور 1399 رو از سایت سنجش بگیر متوجه میشی. مثلا برای کنکور 99 ازکتاب زیست دهم چاپ سال 96 سوال طرح میشه یعنی تغییرات کتاب های درسی چاپ سال 97 و 98 توی کنکور 1399 اعمال نمیشه بلکه برای 1400 هستش.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      سلام
      اما در رابطه با تغییرات کتاب های درسی. این تغییرات جدید برای کنکور 1400 هستند. شما برو فایل منابع کنکور 1399 رو از سایت سنجش بگیر متوجه میشی. مثلا برای کنکور 99 ازکتاب زیست دهم چاپ سال 96 سوال طرح میشه یعنی تغییرات کتاب های درسی چاپ سال 97 و 98 توی کنکور 1399 اعمال نمیشه بلکه برای 1400 هستش.
      تمام کتاب هایی که در بازار هست بر اساس تغییرات کنکور ۹۹ هستن نه ۱۴۰۰

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش مال تو ک خوبه من تابستون تو تبریز 159 هزار تومان ناقابل دادم مکیروطلایی زیست مهر کنکور 99 روش بود برگشتم دیدم بله کلاه برذاری کرده گاج و یه کمه هم تغییر نکرده

7. Top | #7
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ممنونم که مارو هم آگاه میکنید!
      نظام قدیم که بودیم نصف کتابا گاج بود( خط ویژه ها + عمومیا+ فیزیک میکروش که عالی بود+ ایکیوهای پرطرفدارش)
      الان نیگا میکنی به کتابای نظام جدیدا میبینی نصف کتابا خیلی سبزه...

این نشون میده گاج شدیدا افت کرده... تبلیغات گسترده نمیتونه جایگزین کیفیت بشه... قلمچی نظام قدیم هم این شکلی بود نظام جدیدو نمیدونم ولی قدیمش پز توخالی بود

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      متاسفانه کنکور که خودش یه مافیای بزرگه و یه عالمه هم جیره خور اضافی مثل این انتشارات داره. سیستم آموزشی که هیچکس به کتاباش اعتماد نداره و فقط دست به دامن کتاب کمک درسی باید شد و معلمایی که اکثرا تو مدرسه درست تدریس نمیکنن(میدونم دلایل مختلف و حقوق پایین و .. دارن )از این بهتر نمیشه و میشه ازش سو استفاده کرد تا وقتی ارزش آموزش به مدارس و معلم و کتابای درسی بر نگرده این وضعیت ادامه پیدا میکنه.وقتی انقد کتاب اولیه اشکال داره که وقتی چاپ سال بعد میاد باید بری کتاب تستتو عوض کنی یعنی چی؟بابا تنشون میخاره دیگه فقط میخوان کتاب بفروشن خدا کنه این وضعیت تغییر کنه میدونم حذف کامل کنکور بعیده که اتفاق بیوفته ولی سیستم باید قدری تغییر کنه که وقتی دانش آموز تو دبیرستان خوب عمل میکنه بتونه وارد یه دانشگاه خوب بشه نه این که زحمت سه سالش توی ۵،۴ ساعت بخواد یهویی نتیجه بده یا نده.تا زمانی که این اتفاق نیوفته مدرسه و معلم و کتاب درسی هی بی ارزش تر میشن و بازار این انتشارات و زالو ها بیشتر میشه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      متاسفانه کنکور که خودش یه مافیای بزرگه و یه عالمه هم جیره خور اضافی مثل این انتشارات داره. سیستم آموزشی که هیچکس به کتاباش اعتماد نداره و فقط دست به دامن کتاب کمک درسی باید شد و معلمایی که اکثرا تو مدرسه درست تدریس نمیکنن(میدونم دلایل مختلف و حقوق پایین و .. دارن )از این بهتر نمیشه و میشه ازش سو استفاده کرد تا وقتی ارزش آموزش به مدارس و معلم و کتابای درسی بر نگرده این وضعیت ادامه پیدا میکنه.وقتی انقد کتاب اولیه اشکال داره که وقتی چاپ سال بعد میاد باید بری کتاب تستتو عوض کنی یعنی چی؟بابا تنشون میخاره دیگه فقط میخوان کتاب بفروشن خدا کنه این وضعیت تغییر کنه میدونم حذف کامل کنکور بعیده که اتفاق بیوفته ولی سیستم باید قدری تغییر کنه که وقتی دانش آموز تو دبیرستان خوب عمل میکنه بتونه وارد یه دانشگاه خوب بشه نه این که زحمت سه سالش توی ۵،۴ ساعت بخواد یهویی نتیجه بده یا نده.تا زمانی که این اتفاق نیوفته مدرسه و معلم و کتاب درسی هی بی ارزش تر میشن و بازار این انتشارات و زالو ها بیشتر میشه

گُل گفتی گُل
      بابا این همه کشور تو دنیا هست از یکیشون نظام آموزشی شون رو کپی کنن
      واقعن نمیدونم یعنی راهی بهتر از کنکور دادن نیست؟
      ​بقیه کشورا دانش آموز ندارن مگه؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوست عزیز این همه تغییر داشته کتاب نسبت به کنکور 98. چرخه ی پرندگان رو ورداشتن گلیکولیز اون همه شکلش تغییر کرده متن کتاب رو کلاً تغییر دادن خیلی از قیدها عوض شدن تو فصل رفتارهای جانوران نگاه کنی و با سال قبل مقایسه کنی متوجه میشی. شکل گوارش عوض شده آخه کمی تأمل کمی تفکر

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amaz نمایش پست ها
      دوست عزیز این همه تغییر داشته کتاب نسبت به کنکور 98. چرخه ی پرندگان رو ورداشتن گلیکولیز اون همه شکلش تغییر کرده متن کتاب رو کلاً تغییر دادن خیلی از قیدها عوض شدن تو فصل رفتارهای جانوران نگاه کنی و با سال قبل مقایسه کنی متوجه میشی. شکل گوارش عوض شده آخه کمی تأمل کمی تفکر
      بعدشم همچین میگی چاپ 96 انگار هر سه کتابو توی یه سال چاپ می کنن میدن دست بچه. دهم مال چاپ 96، یازدهم 97 و دوازدهم چاپ 98 هست.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام همین الان عضو شدم بخاطر این تاپیک شما
      من ن ق تجربیم. اما ن ج تجربی شرکت کردم. هم دینی هم ریاضی خط ویژه گرفتم. یعنی نمیشه برای کنکور خوند؟؟؟؟ حالا چیکار کنم؟؟؟ تو رو خدا راهنمایی کنین������������

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من زیست دهم و یازهمشون رو که خریده بودم، کاملا محسوس باید یه جاهایی نزدن حداقل شکلو حذف کنن یا متنو تغیر بدن که اصلا زمان زیادی نمیبرد. تو قسمت کامنتا هم که همه ی کتابای ۹۹ رو گفتن مناسب ۱۴۰۰عه. ( سایت الگو هم تقریبا همینو گفته راجع به اکثر کتاباش). اما با تمام اینا گمون نمیکنم به مشکل خاصی بخوری دوست عزیز. اگه نگاه کنی هر چاپ نسبت به چاپای قبلی فقط تستای کنکور همون سالو اضافه میکنن و با قیمتی گزاف تر در پاچه ی خلق الله فرو میکنن...
      کلا رو این چیزا حساسیت به خرج نده زیاد...
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amaz نمایش پست ها
      من نگفتم تغییر نکرده اتفاقا خیلی هم تغییرات داشتن ولی این تغییرات برای کنکور ۱۴۰۰ هستش.
      اون بالا هم گفتم مثلا کتاب مرجع زیست دهم برای کنکور ۱۳۹۹ چاپ سال ۹۶ هست. تغییرات جدید برای کنکور ۱۴۰۰ هستش.
      برید سایت سازمان سنجش فایل منابع کنکور ۱۳۹۹ رو دانلود کنید.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نگفتم تغییر نکرده اتفاقا خیلی هم تغییرات داشتن ولی این تغییرات برای کنکور ۱۴۰۰ هستش.
      اون بالا هم گفتم مثلا کتاب مرجع زیست دهم برای کنکور ۱۳۹۹ چاپ سال ۹۶ هست. تغییرات جدید برای کنکور ۱۴۰۰ هستش.
      برید سایت سازمان سنجش فایل منابع کنکور ۱۳۹۹ رو دانلود کنید.
      دوست عزیز بله درست میگید کنکور ۹۹ از کتابای دهم چاپ ۹۶،کتابای یازدهم چاپ ۹۷،کتابای دوازدهم چاپ ۹۸ قراره بیاد.
      کسایی مثل من که الان پشت کنکور هستن و پرچمدار نظام جدیدن، ما کتابای دهم چاپ ۹۵،کتابای یازدهم چاپ ۹۶ و کتابای دوازدهم چاپ ۹۷ رو خوندیم،و منابع کنکور ۹۸ هم همینا بودن. برای کنکور ۹۹ همونطور که گفتی منابع چاپ دوم قراره استفاده بشن و نسبت به چاپ اول که ما خوندیم مخصوصا سه درس زیست،شیمی و دینی به قدری فرق دارن که باید کتاب های تست جدید بخریم(بماند که عربی هم خیلی تمریناش عوض و یا کم شدن و برخی تعاریف مثل نقاط بحرانی تو ریاضی هم تغییر کرده ) و بخاطر همین هست که روی کتابای جدید امسال می نویسن مخصوص کنکور ۹۹ چون مسلما تفاوت هایی داره با ۹۸(حالا اینکه بعضیا مثل گاج فقط دروغ میگن بماند )

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن