خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

گاج یکی دو سالی زده تو حرکتا و کارای خاک بر سری (!)
      هیچ وقت کتاب ویرایش نشده زیست شناسی میکروش رو یادم نمیره که روش هم زده بود
      «مطابق کنکور 99» اونم با کلی افزایش قیمت و کاغذ کاهی بدردنخور و کیفیت چاپ و رنگ افتضاح کتابش
      ویرایش توسط saj8jad : 01 اردیبهشت 1399 در ساعت 22:10

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط oldgunner نمایش پست ها
      دوست عزیز بله درست میگید کنکور ۹۹ از کتابای دهم چاپ ۹۶،کتابای یازدهم چاپ ۹۷،کتابای دوازدهم چاپ ۹۸ قراره بیاد.
      کسایی مثل من که الان پشت کنکور هستن و پرچمدار نظام جدیدن، ما کتابای دهم چاپ ۹۵،کتابای یازدهم چاپ ۹۶ و کتابای دوازدهم چاپ ۹۷ رو خوندیم،و منابع کنکور ۹۸ هم همینا بودن. برای کنکور ۹۹ همونطور که گفتی منابع چاپ دوم قراره استفاده بشن و نسبت به چاپ اول که ما خوندیم مخصوصا سه درس زیست،شیمی و دینی به قدری فرق دارن که باید کتاب های تست جدید بخریم(بماند که عربی هم خیلی تمریناش عوض و یا کم شدن و برخی تعاریف مثل نقاط بحرانی تو ریاضی هم تغییر کرده ) و بخاطر همین هست که روی کتابای جدید امسال می نویسن مخصوص کنکور ۹۹ چون مسلما تفاوت هایی داره با ۹۸(حالا اینکه بعضیا مثل گاج فقط دروغ میگن بماند )
      متاسفانه اکثر انتشاراتی ها برای فروش بیشتر کتاب هاشون دروغ میگن. تنها انتشاراتی که نسخه جدید چاپ نکرده مبتکرانه اونم فقط برای شیمی بازرگانی. یه اصلاحیه دادن برای نسخه های قدیمی

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همه چی دروغه
      جدی

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راست میگی واقعا ... گاج مارکت داره سر همه کلاه میزاره منم عربی پایه سیرتاپیاز رو سفارش دادم چاپ ۹۷ رو فرستاد برام!!! واقعا هر چق بارشون کنیم بازم کمه... به هیچ وجه نباید آنلاسن خرید کرد من که دیگه واقعا اعتمادم از بین رفت

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام وای کار با انجمن چه سخته
      دوستان من ن ق تجربیم اما ن ج تجربی شرکت کردم. برای دینی و ریاضی خط ویژه برای کنکور 99 گرفتم. یعنی نمیشه استفاده کرد؟؟؟؟ حالا چیکار کنم؟؟

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یکی بهم کمک کنه نمیدونم از کی بپرسم

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Atrisaa نمایش پست ها
      دوستان من ن ق تجربیم اما ن ج تجربی شرکت کردم. برای دینی و ریاضی خط ویژه برای کنکور 99 گرفتم. یعنی نمیشه استفاده کرد؟؟؟؟ حالا چیکار کنم؟؟
      سلام
      من خط ویژه دینی دارم مناسب 99 هست
      نگاه کن ب تستاش اگه تست ای کنکور 98 داشت مناسبه

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      سلام
      من خط ویژه دینی دارم مناسب 99 هست
      نگاه کن ب تستاش اگه تست ای کنکور 98 داشت مناسبه
      یعنی متن هاشو هم تغییر دادن؟ میگن متن دینی تغییر کرده اخه.نظام جدید هستین؟

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یعنی متن هاشو هم تغییر دادن؟ میگن متن دینی تغییر کرده اخه.نظام جدید هستین؟
      اره تغییر دادن مطابق امساله

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      گاج خیلی وقته به ف.ا.گ رفته
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ریاضی مشکل نداره تنها چیزی که من اطلاع دارم که عوض شده تعریف نقاط بحرانیه که پیشنهاد میکنم کتاب چاپ جدید ریاضی رو از اینترنت دان کنی ببینی.
      دینی فرق داره اگه روی کتاب خط ویژت نوشته مخصوص کنکور ۹۹ مشکلی نداره و تغییرات رو اعمال کردن. ولی خط ویژه زیست نه و اون همون کتاب قدیمیه.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط oldgunner نمایش پست ها
      دوستان من یه چند ماه پیش خواستم کتاب عکس و مکث رو بخرم رفتم سایت گاج تو نظرات پرسیده بودن که آیا این کتاب برای کنکور ۹۹ مناسبه و مدیر جواب داده بود بله.من هم سفارش دادم و وقتی اومد دیدم هیچکدوم از تغییرات زیست چاپ جدید رو روش اعمال نکردم هرچی هم خواستم نظر بنویسم تایید نکردن
      الان یکی دو روز پیش رفته بودم کتاب جمع بندی بخرم که خیلی ها بهم گفتن خط ویژه بخر من خواستم اول دوباره اشتباه نکنم ولی باز رفتم تو سایتشون و نظرات رو چک کردم و گفته بودن مناسبه ۹۹ ولی وقتی کتاب رو خریدم دیدم بازم هیچکدوم از تغییرات اعمال نشده
      گاج داره شدیدا دروغ میگه و خیلی کتاب رو دستشون مونده از چاپ قدیم و نمیدونن چطور بفروشنش لطفا اگه اینو میخونید تا خودتون به کتاب رو باز نکردید و از تغییرات مطمعن نشدید نخرید و این خبر رو هم به همه برسونید
      همونجور که تو یکی از تاپیکای قبلی بهش اشاره کردم، مثلا اومده کتاب زیست پایه پارسال رو (کنکور ۹۸) فقط جلدش رو عوض کرده نوشته کنکور ۹۹
      در صورتی که حتی عکس لوله گوارش کتاب زیست دهم چاپ ۹۵ رو هم از توش برنداشتن
      در کل تازگیا گاج به گاج رفته:/(جناس تام را پیدا کنید:/)
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wext82 نمایش پست ها
      گاااااااااااج منتشر کرد
      مجموعه دی وی دی های آموزشی مُخ
      من نمیدونم کدوم آدمی میاد به اینا اجازه میده تو تلویزیون تبلیغ کنن
      فکرشو بکن انقدر پارتیشون کلفته که وقتی به علت اغتشاشات و اینا همه ی سایتای با پسوند .com و غیره فی‌لت‌ر شده بود و اینترانت رو اجرا کرده بودن، تنها سایتی که باز میشد gajmarket بود:\\\\
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن