خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20

موضوع: منابع مناسب

1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saahel نمایش پست ها
      نه به هیچ وجه نمیخوام بمونم فقط در حد 20 هزار بیارم ک بتونم یه رشته نسبتا مناسب برم
      جواب میدن پس. از هر منبع خط ویژه یا جمع بندی هاشو بگیر و بزن.
      اکثر جمع بندی ها اوکین. از رو همون کامل بخونشون و بعدشم در حد 20 روز به جمع بندی و سه روز یکبار اختصاص بده.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      جواب میدن پس. از هر منبع خط ویژه یا جمع بندی هاشو بگیر و بزن.
      اکثر جمع بندی ها اوکین. از رو همون کامل بخونشون و بعدشم در حد 20 روز به جمع بندی و سه روز یکبار اختصاص بده.
      واسه عربی میخوام فقط ترجمه بزنم...کتابم درس به درس گذاشته ترجمه رو... فقط کنکور های اخیرو کار کنم بهتر نیست؟؟؟؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      واسه عربی میخوام فقط ترجمه بزنم...کتابم درس به درس گذاشته ترجمه رو... فقط کنکور های اخیرو کار کنم بهتر نیست؟؟؟؟
      اون که صد درصد. کلا عمومیا میتونی روی کنکورای اخیر سرمایه گذاری کنی.
      ولی اول واسه راه افتادن یه مقدار باید تالیفی بزنی. تالیفی و کنکورای 90 تا 94 رو ترکیبی.

کنکورای بعد 94 رو هم که دوران جمع بندی و سه روز یکبار باید بزنی.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      من تازه شروع کردم به خوندن(تجربی نظام جدید)
      هدفم هم اینه که تلاشمو کنم حداقل زیر 20 هزار منطقه 2 بیارم حالا اگه پایین تر شد چه بهتر
      کتابای کمکیم حجیم هستن و تستای زیادی دارن که اگه واقع بین باشم نمیرسم همش رو بزنم... موندم چیکار کنم...
      همین تستا رو مضربی بزنم؟
      یا دنبال کتاب دیگه ای که با تست کمتر کل مباحثو پوشش بده بگردم؟؟مثلا سری خط ویژه تستاش کافیه؟ یا فقط برای جمعبندی مناسبه؟
      لطفا راهنمایی کنید
      ممنون

سلام عربی جمع بندی خ سبز عزال موسوی خیلی کتاب خوبیه ... فقطم نگو ترجمه حجمی نداره قواعدم خوب بخون ... هر سال 10 سری سوال عربی (داخل و خارج باهم ) بیرون میاد ... سوالات 5 سال اخیرشو کار کن و خوب تحلیل کن.. اگ رسیدی میتونی بیشتر هم تست بزنی.
      برای ریاضی خط ویژه رو استفاده کن و انتخاب کن از بین مباحث... در حد مثلا 50 درصد کنکور همونارو خوب و مسلط کار کن... چون اگ صرفا بخونی و یکم تست نزنی مسلط نمیشی بلکه کم تسلط میشی و این خیلی بدتر از بلد نبودنه چون میری کلی منفی میزنی مباحث ساده و متوسطو انتخاب کن همونارو کار کن.. سوالات کنکور 5 سال اخیر خوب تحلیل بشه ...
      برای دینی و زبان میتونی از خط ویزه یا جمع بندیای خیلی سبز استفاده کنی تقریبا برای هدفی ک داری کافی هستن
      برای شیمی همه محاسباتیا رو جز مبانی استوکیومتری سال دهم و مسائل ترمودینامیک حذف کن و از بین سینتیک و تعادل یکیشو انتخاب کن کار کن... محاسباتی فقط رو اینا کار کن اسونن میشه زد
      مفاهیمم کامل از جمع بندی خ سبز یا اگه اومده خط ویژه استفاده کن و کامل چند دور بخون ... هر سال 4 سری سوال شیمی داخل و خارج میاد بیرون از دو رشته.. علاوه بر تستای مینی بو.ایی ک گفتم 5 سال اخیر تحلیل و بررسیشون قراموش نشه..
      درباره بقیه درسا هم ک چیزی نگفتم نظر خاصی ندارم...

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      اون که صد درصد. کلا عمومیا میتونی روی کنکورای اخیر سرمایه گذاری کنی.
      ولی اول واسه راه افتادن یه مقدار باید تالیفی بزنی. تالیفی و کنکورای 90 تا 94 رو ترکیبی.

کنکورای بعد 94 رو هم که دوران جمع بندی و سه روز یکبار باید بزنی.
      ممنون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن