خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 137
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

زمان کنکور ۹۹؟

سلام دوستان راستش من قبلا هم تاپیک زدم که فکر کنم ترکید راستش من خیلی نگران زمان کنکورم همه ی شبکه های اجتماعی هم حذف کردم خبری ندارم اخرش مشخص نشد زمانش کیه؟؟تغییر میکنه یا نه؟؟ممنون فقط لطفا با هم دعوا نکنید با تشکر

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      همون 14تیر فعلا
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درود
      فرض بر 13 تیر بگیر
      هیچی معلوم نیست
      ویرایش توسط wext82 : 29 فروردین 1399 در ساعت 02:07

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wext82 نمایش پست ها
      درود
      فرض بر 14 تیر بگیر
      هیچی معلوم نیست
      کنکور یه روز افتاده عقب من خبر ندارم؟! تا جایی که یادمه آخرین تاریخ قطعی 13 تیر بود
      پ. ن: هنوز معلوم نیست میگن این هفته که داره میاد تصمیم میگیرن و اعلام میکنن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ngizz نمایش پست ها
      کنکور یه روز افتاده عقب من خبر ندارم؟! تا جایی که یادمه آخرین تاریخ قطعی 13 تیر بود
      پ. ن: هنوز معلوم نیست میگن این هفته که داره میاد تصمیم میگیرن و اعلام میکنن
      اشتب شد

6. Top | #6

نمایش مشخصات
      https://www.yjc.ir/fa/news/7318990/
      ...
      طبق این ک خبر دیروزه 30 تا 45 روز ب سال تحصیلی اضافه میشه
      ک البته دیگ این هفته معلوم میش رسمیش

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اصن چه اهمیتی داره این چیزا.وقتی ک روش هیچ کنترلی نداری فکرتو مشغولش نکن.سال قبل دقیقن همینطوری ضررکردم.امسالم داره تکرار میشه.چرا درس نمیگیریم ماها؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Konkuri99 نمایش پست ها
      سلام دوستان راستش من قبلا هم تاپیک زدم که فکر کنم ترکید راستش من خیلی نگران زمان کنکورم همه ی شبکه های اجتماعی هم حذف کردم خبری ندارم اخرش مشخص نشد زمانش کیه؟؟تغییر میکنه یا نه؟؟ممنون فقط لطفا با هم دعوا نکنید با تشکر
      سخنگوی دولت گفته 31 فروردین مشخص می شه بازگشایی مدارس. قبلا هم که وزیر آموزش و پرورش گفته بود بعد از اتمام امتحانات نهایی 20 روز بعدش کنکور برگزار می شه . پس بازگشایی مدارس معلوم بشه کنکور هم معلوم می شه.

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir80 نمایش پست ها
      سخنگوی دولت گفته 31 فروردین مشخص می شه بازگشایی مدارس. قبلا هم که وزیر آموزش و پرورش گفته بود بعد از اتمام امتحانات نهایی 20 روز بعدش کنکور برگزار می شه . پس بازگشایی مدارس معلوم بشه کنکور هم معلوم می شه.
      خوب موضوع اینه که اصلا مدارس باز گشایی میشن یانه؟یعنی وقتی وزیر گفت که به زمان تحصیل ۴تا۶هفته باید اضافه بشه بعد الآن شاد رو اووردن وسط واقعا فکر میکنین تدریس حضوری هم داشته باشیم به نظر میرسه بعد این برنامه شاد وتلویزیون یعنی وقتی بودجه بندی کامل بشه چون وقتی برای تدریس حضوری نمیمونه امتحانات رو با همون وضعیت تحصیل مجازی برگزتر میکنن
      بابرنامه شاد کنکور سر جاشه فوق فوق فوق فوووووووووووقش ۱۰یا۱۵روز میوفته عقب

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Konkuri99 نمایش پست ها
      هرکی یه حرف میزنه
      تو همون 12 و 13 بگیر

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خیلی جالبه وقتی شروع سال تحصیلی جدید اول مهر امسالذتصویب شده یعنی تغییری نکرده واقعا میشه فکر کرد که مدت تحصیل رو افزایش داد آخه چه قدر؟ دلتونو خوش نکنین تدریس حضوری که گفتن۴تا۶هفته ای اضافه میشه در کار نیست این برنامه شاد که برای دو سه روز اجرا نکردن. اصلا کنکور به هیچ وجه تغییر نمیکنه

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اصلا عدالت نیست 2ماه تعطیلی مدارس بعدشم اردیبهشتو با شاد سرو تهشو هم بیارن مثل هرسالم خرداد امتحان بگیرن انگار اب از آب تکون نخورده باشه خیلی به نت دسترسی ندارن یهو میزنن زیر حرفشون اون 4هفته اضافه رو که اعمال نمیکنن زودترم تموم میکنن سال تحصیلی رو جالبه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کنکور که عقب نمیوفته شاید زودترم برگزارش کردن ، از این شیرین عقلا هیچی معلوم نیست.
      لامصبا حداقل نمیان تکلیف و روشن کنن هی هر روز زر مفت میزنن ، روز بعد حرفشونو عوض میکنن
      ویرایش توسط AmirHR : 29 فروردین 1399 در ساعت 21:06

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنظرم چون امار کم کم داره کم میشه(یا کمش میکنن)مدارس اردیبهشت باز میشه و کنکور هم سرموقعش برگزار میشه

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببین من با منطق باهات حرف میزنم
      امار کرونا چون دولت الا هیچ کونه محدودیت نذاشته هر روز میره بالا مثلا مرکز پژوهش های مجلس گفته 210 هزار نفر کرونا دارن و اینکه 16000 نفر کرونایی که فوت کردن گفتن سندروم حاد تنفسی داشتن البته دو روز این تحقیق برداشتن گفتن نه امار وزارت بهداشت
      وزیر اموزش و پرورش گفت 31 فروردین مشخص میشه و از سامانه شاد هم رونمایی میشه اگه قرار بود هفته دیگه برن مدرسه سامانه اموزش مجازی چیه ایا غیر این که میخوان مدارس تعطیل کن؟
      و دیروز خدایی گفت یه تمهیداتی گذاشتیم که زمان تحصیح و انتخاب رشته کم شه ایا این غیر از اینه کنکور تعویق داره
      تمام تجمعات تا اخر ماه رمضان ممنوعه
      به این دقت کن مراسم ارتحال امام 14 خرداد کنسله
      لیگ برتر قرار از اواسط خرداد بدون تماشگر برگزار شه

من نظرم رو شهریوره ماهه اگه کرونا واقعا تا اخر خرداد بره گورشو گم کنه که لذت بیرون رفتن کافه رفتن با زید بودن فست فود باشگاه رو گرفته ازمون

صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن