خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

کسی می‌تونه این سوالات رو حل کنه ؟

سلام وقت بخیر
      کسی میتونه هر کدام از سوالات رو که بلده حل کنه ؟ ممنونم img-20200416-wa0007.jpgimg-20200416-wa0008.jpgimg-20200416-wa0009.jpgimg-20200416-wa0010.jpg

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر عجله نداری فردا برات هر کدوم رو بتونم حل میکنم. باید برا آزمون فردا بخونم امشب. راستی نظام جدید هستم. اگر نظام قدیمه که...

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Setty نمایش پست ها
      اگر عجله نداری فردا برات هر کدوم رو بتونم حل میکنم. باید برا آزمون فردا بخونم امشب. راستی نظام جدید هستم. اگر نظام قدیمه که...
      سلام متشکرم . نظام جدید هست
      ممکنه خواهش کنم که حداقل سه تا سوال ۱۵۰ ، ۱۵۱ و ۱۵۲ رو الان حل کنید
      ممنونم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سوال ۱۵۰ گزینه ۱

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      %DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B6_%DB%B2%DB%B0%DB%B5%DB%B4%DB%B4%DB%B3-1.jpg

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      %DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B6_%DB%B2%DB%B0%DB%B5%DB%B7%DB%B1%DB%B2-1.jpg

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چون خط خوردگی داشت بین جوابم و وقت نداشتم دوباره بنویسم تمیز و مرتب دو تا عکس گرفتم. زیاد به مجازی هم وارد نیستم ویرایش کنم و ...
      بقیه رو هم صبر کن ببینم میتونم حل کنم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سوال ۱۵۱ رو نمیدونم الآن و هر چی فکر میکنم روش. و دیگه واقعا نمیتونم روش وقت بزارم و بهش فکر کنم. ولی اگر وقت بیشتر داشتم مطمئنا یه راه حل براش پیدا میکردم و هم تو الآن عجله داری و هم من وقتم داره میره و نمیتونم بیشتر وقت بزارم براش.
      سوال ۱۵۲ رو هم الآن نیگاش میکنم ببینم میتونم یا نه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سوال ۱۵۲ گزینه ۲

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چند وقته این مباحث رو تموم کرده بودم و یه کم یادم رفته بودن و حل کردنشون طول کشید و بی دقتی زیاد داشتم
      %DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B4%DB%B1%DB%B6_%DB%B2%DB%B1%DB%B4%DB%B1%DB%B1%DB%B4-1.jpg
      وای ببخشید عزیزم. مورد ب و پ و ت رو میترسم اشتباه حل کرده باشم و تمرکز ندارم داداشتم پیشمه. میترسم اشتباه کرده باشم. اگر اشتباهی شد ببخش به بزرگیت. من برم دیگه. سال ۱۵۱ و ۱۵۲ رو ۲ بار حل کردم و هر دفعه انگار به جوابم شک داشتم و نتونستم خوب حلشون کنم. اعصابم خورد شد. بازم ببخش گلم
      ویرایش توسط Setty : 28 فروردین 1399 در ساعت 22:58

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      150گزینه1
      151گزینه4
      152گزینه2
      سوال 150رودوستمون درست حل کردند.سوال 151هم باید از تغییر متغیر استفاده کنید سوال152هم مورد الف رو دوستمون درست نوشتن و مورد ب هم حد دارد ولی پیوسته نیست چون در نقطه ی 1 براکتش میفته رو یک و از پیوستگی میفته.بررسی همین دومورد کافیه برای رسیدن به جواب
      این سوال هارو از کجا آوردین؟
      من ریاضی تدریس میکنم و باید بگم اگه رشتتون تجربیه الان با توجه به وقت مانده تا کنکور وقت کارکردن این سوال ها واقعا نیست چون خیلی از سطح کنکور سطحشون بالاتره ولی اگه علاقه مندین به یادگیری،بذارین بعد کنکور

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این سوالات هیچ ارزش کنکوری ندارند.واقعا حیفه توی این آخر کاری وقت ارزشمندتون رو برای حل سوالاتی بگذارید که هیچوقت در کنکور نمیاد.ولی اگه خواستی یکی دو تاشو انتخاب کن برات حل میکنم

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fermat نمایش پست ها
      این سوالات هیچ ارزش کنکوری ندارند.واقعا حیفه توی این آخر کاری وقت ارزشمندتون رو برای حل سوالاتی بگذارید که هیچوقت در کنکور نمیاد.ولی اگه خواستی یکی دو تاشو انتخاب کن برات حل میکنم
      سوالات سنجش هست
      متشکرم از شما
      سوالات ۱۲۶ تا ۱۲۸

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg1997 نمایش پست ها
      150گزینه1
      151گزینه4
      152گزینه2
      سوال 150رودوستمون درست حل کردند.سوال 151هم باید از تغییر متغیر استفاده کنید سوال152هم مورد الف رو دوستمون درست نوشتن و مورد ب هم حد دارد ولی پیوسته نیست چون در نقطه ی 1 براکتش میفته رو یک و از پیوستگی میفته.بررسی همین دومورد کافیه برای رسیدن به جواب
      این سوال هارو از کجا آوردین؟
      من ریاضی تدریس میکنم و باید بگم اگه رشتتون تجربیه الان با توجه به وقت مانده تا کنکور وقت کارکردن این سوال ها واقعا نیست چون خیلی از سطح کنکور سطحشون بالاتره ولی اگه علاقه مندین به یادگیری،بذارین بعد کنکور
      متشکرم
      سوالات سنجش هست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن