خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 57 از 57
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      ما بچه های ایران / خوشحال و شاد وخندان
      تو کشور دلیران / تو دشت سبز ایران
      تو لاله زار عاشق / تو دشت پر شقایق
      درس می خونیم و شادیم / زنده و پر نشاطیم
      ما هر کدوم یه برگیم / برگ درخت سرویم
      همونی که امام جون / کاشته توی دلامون
      پیروز شدیم و شادیم / می خندیم چون آزادیم
      فایل پیوست 91733

تاپیک رو دیدم فکر کردم ببینم چه شعر شادی مناسب احوالات تاپیکه این شعر یادم اومد
      بدین طریق ما هم میخوایم بنا به عنوان تاپیک کوتاه نیایم و تنبلی نکنیم و با درد ادامه بدعیم .حالا اینکه کلا هر چی خاطرست بده بچگی تا جوونیمون کریه و با دعوا گذشته دو سه سال خواب به چشامون نیومده ، جسم داغونه و روح خسته
      سر یه سوال بی جواب که زیر شاخه هاشم بی جوابه اینکه چطور شد به اینجا رسیدیم با اینکه قرار بود با بچه ها بهش فکر نکنیم دیشب سه چهار ساعت هر زوری زدیم خوابمون نبردش و هی اینور هی اونور یا اینکه مثل سگ باید خم و راست شیم برا ادامه دادن ، اینکه خیلی چیزا با اینکه امکاناتاش بود که داشته باشیم ولی ندادن بهمون ، اینکه بغضمون قفلی کرده و با هر زوری نمیتونیم عر بزنیم و فقط اینطور باز میشه که اون طرف (عشقی نیست) باید بیاد بگه فلانی میدونم اشتباه کردم ببخشید که که نمیگه و میمونه راه حل دوم یعنی رسیدن به جایی که یه چک (یا مشتقاتش مثلا بی صدا رفتن) بزاری گوشش ،اینکه هیچکی حتی نزدیک ترینمون هم نمیفهمه ما چمونه و اگه هم یکی ببینه به هیچ جاش نیست و درگیر خودشه و ترجیح میده بجای کمک از اون مورد هم برای منم منم کردنش استفاده کنه و ....
      هیچ کدوم مهم نیست ادامه بدعـــــه .چرا چون اینجاست که شاعر میفرماید
      هر نفسی که فرو می رود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات!!!
      و ما الان وسط خـآر مفرح ذاتیم و ممد هم که تو حیاتس
      عاشق خظ سوم شعرت شدم.

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ازپون رو ب هر نحوی بود دادم ولی با این شرط ک جوابشو نگیریم
      بعدش الان میخاستم برم گردش ولی هب اومدم با خودم دودوتا چارتا کردم دیدم نبابا امروزمم بپره دیگه برنامه توذهنم عملی نمیشه ک هی میگیم شروع و چی خب بابا باید ولم نکردخب مثلا من بگم خب امروز برم بگردم فردا ۳۰ ام شروع کنم ک شنبس بعد بگم ن کلا بزار ۱ ام خب هی عقب میوفته ک ...
      خودمونو گول نزنیم فردا هیچ تفاوتی با امروز نداره جز یه اسرس بیشر ک یه روزمونم کم شده و یه شرایط ک نمیدونیم چطوریه...
      پس اینجانب ک قرار بوده طی ۳۵ روز ینی تا ۱خرداد کلا درسامو جمع کنم (کاری بسی وحشتناک ولی شدنی راستی دراین باره لطفا از نصیحت های گوهربارتون منو محروم کنین لطفا مرسی اه)و از ۲ خرداد ۱۲تا کنکور و ۳جامع قلم چ بزنم و ۵روز اخرم تورق صحیح بزنیم بربدن...
      حالا کنکورم عقب افتاد چه بهترترتر نیوفتادم کمی رو ب خیلی مهم نمیباشد...
      پس بروبکس خودمون و دوستای انرژی مثبت(نه ادمای مسموم) بریم ب سوی رستگاری فبلش یه چرت کوشوووولوووو و بعدش starting.....

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.psy نمایش پست ها

اینهمه کتاب و فیلم آموزشی هست یبار بیا بشین با خودت صادق باش شرو کن یه مبحثو یاد گرفتن

اخه من از پایه ضعیفم فک کنم باید از جدول ضرب شروع کنم

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Setty نمایش پست ها
      عاشق خظ سوم شعرت شدم.
      خیلی خوبه آدم خودشو دوست داشته باشه
      به صورت خیلی سربسته گفتم کسی متوجه نشه

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مورد خوبی هستش منم یه درد مخصوصی دارم من نظام قدیم تجربی هستم هر وقت به تقویم نگاه میکنم یا صورتم رو {ریشام}رو لمس میکنم باخودم میگم الان چند ماه بعد 21 سالت میشه تو این سه سال چی به دست اوردی بعدش کتابا رو میکوبم زمین چرا دروغ دیگه پزشکی نمیخوام فقط دوست دارم همون ادم 3 سال پیش باشم و هر روز صبح زود برام یک کابوس نباشه

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیشب ک با نامزدم یه تعهد نامه نوشتیم یا بقول خودش اتمام حجت انقد حالم خوب شد ک نگو ولی نصفه شب اتفاقی اتفاد ک من تا ساعت ۱۱ صبحمو از دست بدم ولی به یه چیزی فکر کردم شمام بهش فکر کنین...
      ما علاوه برکمالگرایی یه مدل دیگه داریم ب اسم کامل گرایی ک میگیم ما کل اینو میخایم یا همش یا هیچیش ولی کمال گرایی ینی ب یه چیز خوب میرسیم بهترشو میخایم ولی کامل گرایی یا هنه چ یا هیچی (امیدوارم منظورو رسونده باشم)
      من برنامم رو رو ۱۷ ۱۸ اینا چیده بودم بعد ک ساعت ۱۱ شد گفتم خب من هرروز بعد از یه تایمی میگم ۱۷ تا ک نمیشه پس وللش و میزارم واسه فردا ولی فردا همانا نیومدنشم همانا ....
      ولی امروز گفتم از همین ۱۱ شروع کن هرچقد ک شد روز بعد بهترش کن تا کی میخای بگی فردا ۱۸ تا پس فردا۱۷ تا بسه دیگه امروز شد ۸ هم عیب نداره هرچی شد هیب نداره فق شروع کن...
      شروع کردم و فصل امار رو کامل خوندم الانم میخام برم سراغ زبان!
      #کامل گرا نباشیم
      الانم داشتم کم میاوردم میخاستم بازم تنبلی کنم ولی بهش اجازه نمیدم ب ادم تنبل درونم اجازه نمیدم کوتاه بیاد...
      باید زجر بکشه دیگه تا موفق بشه؛)

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیشب ک با نامزدم یه تعهد نامه نوشتیم یا بقول خودش اتمام حجت انقد حالم خوب شد ک نگو ولی نصفه شب اتفاقی اتفاد ک من تا ساعت ۱۱ صبحمو از دست بدم ولی به یه چیزی فکر کردم شمام بهش فکر کنین...
      ما علاوه برکمالگرایی یه مدل دیگه داریم ب اسم کامل گرایی ک میگیم ما کل اینو میخایم یا همش یا هیچیش ولی کمال گرایی ینی ب یه چیز خوب میرسیم بهترشو میخایم ولی کامل گرایی یا هنه چ یا هیچی (امیدوارم منظورو رسونده باشم)
      من برنامم رو رو ۱۷ ۱۸ اینا چیده بودم بعد ک ساعت ۱۱ شد گفتم خب من هرروز بعد از یه تایمی میگم ۱۷ تا ک نمیشه پس وللش و میزارم واسه فردا ولی فردا همانا نیومدنشم همانا ....
      ولی امروز گفتم از همین ۱۱ شروع کن هرچقد ک شد روز بعد بهترش کن تا کی میخای بگی فردا ۱۸ تا پس فردا۱۷ تا بسه دیگه امروز شد ۸ هم عیب نداره هرچی شد هیب نداره فق شروع کن...
      #کامل گرا نباشیم
      الانم داشتم کم میاوردم میخاستم بازم تنبلی کنم ولی بهش اجازه نمیدم ب ادم تنبل درونم اجازه نمیدم کوتاه بیاد...

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis.b نمایش پست ها
      اخه من از پایه ضعیفم فک کنم باید از جدول ضرب شروع کنم
      خب شرو کن....زود وا نده ...اولین قدمتو بردار صادق باشه

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftm Honey نمایش پست ها
      #کامل گرا نباشیم
      سلام...ممنون از انرژیتون که برای دوستان میذارید

کامل گرایی اصطلاحیه که خودمون از تعریف کمال گرایی استخراج کردیم برای روون تر شدن توضیحش...کمال گرایی که ضربه های شدیدی به خیلیا میزنه چون بقول تمامی چیزایی رو که نیستیمو میخوایم و با ابعاد دیگه...با خودشیفتگیم همراه باشه که واویلاست

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.psy نمایش پست ها

سلام...ممنون از انرژیتون که برای دوستان میذارید

کامل گرایی اصطلاحیه که خودمون از تعریف کمال گرایی استخراج کردیم برای روون تر شدن توضیحش...کمال گرایی که ضربه های شدیدی به خیلیا میزنه چون بقول تمامی چیزایی رو که نیستیمو میخوایم و با ابعاد دیگه...با خودشیفتگیم همراه باشه که واویلاست
      اره درسته ولی این موضوع و تعریف کامل گرایی رو یه روانشناس گفت بهم ...
      کامل گرا میگه یه هیچ یا همه چ ک خیلی وقتا زورش ب همه چ نمیرسه و ول میکنه
      ولی کمالگرا یه چیز بدست میاره تلاش میکنه واسه بهترش واسه ارتقاش....

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیدین تازه شروع میکنیم بعد سرکتاب خابمون میاد؟!؟خسته میشیم زود و ازین حرفا ولی میگن ک اولین قدم سختترین قدمه مثه اولین روزای باشگاه بدنسازی ک ماهیچهات تیر میکشن حتی نمیتونی راه بری ولی من ب شخصع با تمام تنبلیم چون هدف داشتم کوتاه نیومدم و هرروز وزنهام پیشرفت میکرد حتی وزن و هیکلم و اینجا بود فهمیدم وقتی عاشق هدفت باشی و با تموم وجودت بخایش بهش میرسی ....
      عاشق هدفمون باشیم...
      مثه وقتی عاشق یه نفریم و کله سحرم بیدار میشیم ولی پیام دادن بهش یا چ میدونم واسه دیدن یه مسابقه فوتبال یا والیبال ولی واسه درسمون همش تو چرتیم....
      هی برنامه هی اینده نگری بابا بسه بلند شو انجامش بده هی فردا فردا فردا ....
      یه ذرع هم پیشرفت کردی هرروز در طی یه بازه خودش میشه یه جهش...
      بلند شو دیگه تنبل...
      از الان از فردا از یه ساعت دیگه چ میدونم میزم کدوم طرفی باشه چ میدونم شب شده یا صبحه یا هر بهونه الکی رسه بلند شو یه کتاب دستت بگیر هرچی مخاد باشه فق شروع کن ک موتورت گرم شه یکم زور بزن گرم ک بشی انرژیت میره بالا سرعتت میره بالا(سینتیک ک بلدین؟!؟انرژی فعال سازی میخادا اینم بگم)
      این یه تکست انگیزشی حداقل یه ادم تنبل ۱ساعتم بخونه خیلیه تا بتونه یکم ازون ادمی ک هست جدابشه و حداقل نزدیک بشه ب ایده الش

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftm Honey نمایش پست ها
      اره درسته ولی این موضوع و تعریف کامل گرایی رو یه روانشناس گفت بهم ...
      کامل گرا میگه یه هیچ یا همه چ ک خیلی وقتا زورش ب همه چ نمیرسه و ول میکنه
      ولی کمالگرا یه چیز بدست میاره تلاش میکنه واسه بهترش واسه ارتقاش....
      کمالگرایی نوع مثبتش اون معنی رو میده لزومی بر تلاش نیست زیاده خواهی ،تمام خواهی بدون هدف درست کمالگرایی نوع منفی هست

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن