خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات

برای جمع بندی زیست شناسی نظام جدید فصل ازمون خیلی سبز و یا ازمون فاگو زیست

دوستانی که این کتاب ها رو تهیه کرده اند از کدوم کتاب راضی بوده اید لطفا با ذکر دلایل علت انتخابتون رو مشخص کنید
      ​فارسی را پاس بداریم
      ویرایش توسط zamina : 27 فروردین 1399 در ساعت 19:37

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      موج و فصل رو دارم...اول بگم اون ایکیو ک جامع هست برا جمع بندی خوب نیست اونو باید از اول سال میخریدی اونو بیخیال شو...فاگو هم پی دی افشو دیدم کنکوری خوب بود...
      فصل ازمون با اختلاف چرت ترین کتاب تاریخه اومده سوالای ماز رو کپی کرده ریخته تو کتاب و ی سری نکات اورده ک بیشتر از کتاب و کنکور دورت میکنه من ک پیشنهاد نمیکنم..
      موج رو خیلی کار نکردم اما تا اینجایی ک دیدم عالیی بوده

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zamina نمایش پست ها
      دوستانی که این کتاب ها رو تهیه کرده اند از کدوم کتاب راضی بوده اید لطفا با ذکر دلایل علت انتخابتون رو مشخص کنید
      سلام فصل آزمون و فاگو رو دارم از هر دو راضیم اما برا جمع بندی اول با فصل ازمون شروع کن خیلی کمک کرده بهم هر سوالش واقعا یه نکته داره اگرچه ساده به نظر بیاد . دوستمون گفتن کپی سوالات ماز هست ولی در حقیقت چنین چیزی نیست ولی خب بعضی سوالاش از فضای سوالای کنکور دور هست . بین اون ۳ تا کتاب فصل ازمون بهترینه فاگو امسال مولف های جدید برا فاگو ازمون اورده تیپ بندی و سبک سوالاشم نزدیک به کنکور نظام جدید کرده اما چون آزموناش فصل به فصل نیست و جامعه بهتره ابا تسلط کامل مباحث سراغش رفت و بهترین بازده رو ازش گرفت

4. Top | #4
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      Up
      دوستان لطفاً نظرتون رو بگید؟
      موج - فصل - iq - فاگو -

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdibi نمایش پست ها
      Up
      دوستان لطفاً نظرتون رو بگید؟
      موج - فصل - iq - فاگو -
      ایکیو برای جمعبندی مناسب نیس.تستاش خیلی زیاده من خودم ب عنوان منبع دوم ازش استفاده میکنم.موج آزمون هم چن تا آزمون زدم ازش خیلی خوب بود

6. Top | #6
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      من درباره کتاب ها تحقیق خیلی زیادی کردم همون اول سال
      از نزدیک به 100 تا از نفرات برتر و رتبه های زیر 1000 پرسیدم.
      خودمم پی دی اف کاملشون رو دانلود کردم و مطالعه کردم
      از سایت ( چی بخونم) هم میتونی کمک بگیری کامل نقد کرده کتاب هارو.
      اما بریم سراغ اصل مطلب:
      کتاب آیکیو زیست کتاب خیلی خوبی هست اما واسه جمع بندی مناسب نیست. شما از الان کتاب رو بخری و روزی 30 و خورده ای تست بزنی تا اخر اردیبهشت تمومه(حجم کتاب 4500 تست هست تستاش هم چالشیه و هر گزینه نکته داره واسه همین شاید طبق زمان کنکور ینی هر سوال 50 ثانیه نتونی بزنی)
      کتاب فاگو آزمون راستش من شنیدم خیلی چرته و خیلی پرته از کنکور و خیلی زیادی سخته(طبق گفته نفرات برتر) البته الان دوستان میگن مولف هاش عوض شدن! تازگیا ندیدمش.
      کتاب موج ازمون کتابیه که ازمون های 50 سوالی هم از کل کتاب داره و فصل بندی هم شده واسه همین مناسب کل ایام جمع بندی هست سطح تستاشم متوسط به بالاست.
      کتاب فصل ازمون سطحش پایین تر از بقیه اس اما بیشتر واسه مرور روز قبل ازمون پیشنهاد میشه. ینی کلی کتاب جمع بندی بهتر از این هست که بخوای کار کنی.
      و در آخر کتاب 1000 تست عمارلو بیشترین کتابی بود که پیشنهاد دادن و خیلیییی تعریف کردن ازش @Yas_99@
      من یه پیشنهاد دیگه ام واست دارم
      طبق گفته همون بزرگانی که بالا گفتم، ازمون ماز رو یا شرکت کن اگه تو فکر حلال و حرومی یا پی دی افشو از کانالا بگیر کار کن.
      این ازمون سوالات و پاسخ تشریحیش معرکه اس!
      من چون الان خیلی سبز و آیکیو کار میکنم و دیگه وقت ندارم ماز رو گذاشتم واسه از عید به بعد ازمونای سال 98 و 97 رو میخوام کار کنم.
      به صورت کلی بخوام بگم واسه ازمونای جامع دی و بهمن و عید کتاب فصل ازمون و موج ازمون مناسبه بعلاوه سوالات علامت دارت.
      بقیه کتاب ها ازموناشون جامع هست و فصل به فصل نیست.
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...
      ویرایش توسط Mina_medicine : 13 دی 1399 در ساعت 19:52

7. Top | #7
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_medicine نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      اما بریم سراغ اصل مطلب:
      کتاب آیکیو زیست کتاب خیلی خوبی هست اما واسه جمع بندی مناسب نیست. شما از الان کتاب رو بخری و روزی 30 و خورده ای تست بزنی تا اخر اردیبهشت تمومه(حجم کتاب 4500 تست هست تستاش هم چالشیه و هر گزینه نکته داره واسه همین شاید طبق زمان کنکور ینی هر سوال 50 ثانیه نتونی بزنی)
      کتاب فاگو آزمون راستش من شنیدم خیلی چرته و خیلی پرته از کنکور و خیلی زیادی سخته(طبق گفته نفرات برتر) البته الان دوستان میگن مولف هاش عوض شدن! تازگیا ندیدمش.
      کتاب موج ازمون کتابیه که ازمون های 50 سوالی از کل کتاب داره و فصل بندی نیست واسه همین تو اردیبهشت یا خرداد پیشنهاد میشه.
      کتاب فصل ازمون سطحش پایین تر از بقیه اس اما بیشتر واسه مرور روز قبل ازمون پیشنهاد میشه. ینی کلی کتاب جمع بندی بهتر از این هست که بخوای کار کنی.
      و در آخر کتاب 1000 تست عمارلو بیشترین کتابی بود که پیشنهاد دادن و خیلیییی تعریف کردن ازش @Yas_99@
      طبق گفته همون بزرگانی که بالا گفتم، ازمون ماز رو یا شرکت کن اگه تو فکر حلال و حرومی یا پی دی افشو از کانالا بگیر کار کن.
      من چون الان خیلی سبز و آیکیو کار میکنم و دیگه وقت ندارم ماز رو گذاشتم واسه از عید به بعد ازمونای سال 98 و 97 رو میخوام کار کنم.
      به صورت کلی بخوام بگم واسه ازمونای جامع دی و بهمن و عید کتاب فصل ازمون مناسبه بعلاوه سوالات علامت دارت.
      موج ویرایش جدید کرده،ازمون موضوعی هم گذاشته

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      اما بریم سراغ اصل مطلب:
      کتاب موج ازمون کتابیه که ازمون های 50 سوالی از کل کتاب داره و فصل بندی نیست واسه همین تو اردیبهشت یا خرداد پیشنهاد میشه.
      به صورت کلی بخوام بگم واسه ازمونای جامع دی و بهمن و عید کتاب فصل ازمون مناسبه بعلاوه سوالات علامت دارت.
      موج آزمون فصل به فصله

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      اما بریم سراغ اصل مطلب:
      کتاب موج ازمون کتابیه که ازمون های 50 سوالی هم از کل کتاب داره و فصل بندی هم شده واسه همین مناسب کل ایام جمع بندی هست سطح تستاشم متوسط به بالاست.
      به صورت کلی بخوام بگم واسه ازمونای جامع دی و بهمن و عید کتاب فصل ازمون و موج ازمون مناسبه بعلاوه سوالات علامت دارت.
      کتاب فصل آزمون حجمش کمه حدوده 1000 تست کلا داره و از عید ب بعد راحت میشه تمومش کرد.
      ماز هم بنظرم برا بعد عید ازمونای طول سالش بدرد نمیخوره پروژه دوپینگش رو ثبت نام کنید یا دانلود کنید اونو کار کنید.
      فک میکنم در کل ترکیب موج یا فصل +ازمون دوپینگ ماز+کنکورهای سال قبل و متن کتاب درسی کامل بتونن زیستتون رو پوشش بدن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      هر کس یه چیزی میگه برا خودش قشنگ اگه یه دور تو فروم بزنی به این نتیجه میرسی همه کتابا آشغالن ولی خوبن
      یکی میگه موج غلط علمی زیاد داره ولی خوبه
      یکی میگه فصل آزمون حاشیه رفته ولی خوبه
      یکی میگه فاگو ضعیفه ولی خوبه

میشه لطفا یکی دقیقا مشخص کنه کدومشو کار کنیم؟
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...
      ویرایش توسط NormaL : 17 دی 1399 در ساعت 12:17

11. Top | #11
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      هر کس یه چیزی قشنگ اگه یه دور تو فروم بزنی به این نتیجه میرسی همه کتابا آشغالن ولی خوبن

هیچ کس نمیتونه به شما کمک کنه اقا متین جز خودت
      بهتره بری پی دی اف کل این چند کتاب رو چک کنی از تل اگه بخوای واست میفرستم.
      من هیچوقت انجمن رو منبع مناسبی واسه انتخاب کتاب ندیدم. جز قسمت مصاحبه با نفرات برتر که اونم ادم رو سردرگم تر میکنه.
      یادمه تو آبان اون لیست کتابی که نوشته بودم بعنوان منبع دور اول و دوم و بعد جمع بندی
      زمین تا اسمون با اون چیزی که یه ماه پیش شروع کردم فرق میکنه. زمییین تا آسمون
      رفتم تک به تک پی دی اف کتابارو دانلود کردم و بررسی کردم.
      راستی سایت " چی بخونم " هم میتونه کمکت کنه.
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      واقعا همه کتابای بازار خوبند،بحث سر سلیقه آدمه:
      مثلا خودم الان دارم آی کیو میزنم و راضیم چوناگر نکاتشو وارد کنی،دیگه فکر نکنم چیز دیگه بتونند داخل کنکور بیارند ولی برای جمع بندی حجمش زیاده!(مثلا برای عید به بعد نه ولی از الان شروع کنید میشه)
      موج آزمون رو دیدم،یه خورده به نسبت غلط های علمیش زیاده(احتمالا الانا ویرایستار درستش کرده یا نه نمیدونم)ولی خودم به شخصه اگر وقت کنم دو تا کتاب جمع بندی بنم اول فاگو بعدش بین موج و هزار تست عمارلو یکیش رو انتخاب میکنم.
      انتخاب فاگو بخاطر اینکه به نظر من موضوع بندی مبحثی بهتره و همینطور داخل کنکور 99 بهتر از موج آزمون ظاهر شده!

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما بنظرتون برای ادبیات و دینی چی خوبه ؟ووی ادبیات بین خیلی سبز موضوعی و نسرالگو مبحثی کدوم رو انتخاب میکنین ؟ریاضی رو الان از چی تست میزنین ؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      هر کس یه چیزی میگه برا خودش قشنگ اگه یه دور تو فروم بزنی به این نتیجه میرسی همه کتابا آشغالن ولی خوبن

یه راه بهتر اینه که سوالات زیست 99 رو بزن پی دی اف این چند کتاب هم یه فصلی که مسلط تر هستی رو کار کن ببین کدوم شبیه تره به تست 99.
      ولی خب فاگو قوی تر و غنی تر بود نسبت به بقیه البته من فقط پی دی افش دیدم و دقیق بررسی نکردم ولی خب جدول جمع بندی داره و یه کادر های حرفه باش داره که واسه تست زنی فکر کنم کمک کنندس .
      ویرایش توسط ha.hg : 17 دی 1399 در ساعت 13:12

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن