خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

نظام قدیم تجربی ها بیاین کمک لطفاً

سلام بچه ها، من همش علامت سؤالم با تسلط روی نظام قدیم میتونیم نظام جدید کنکور بدیم م نتیجه بگیریم؟ یعنی سؤالات و مباحث مشابه هستن؟ مطلب جدیدی دارن تو نظام جدید؟
      To the hope of it all..

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ؛ اگر طبق کنکور 98 بخوایم بگیم 27 سوال از 30 سوال ریاضی و فیزیک بین دو نظام مشترک بو؛توی درس های زیست و شیمی تعداد کمی مشترک بود و اکثرا غیرمشترک بود؛عمومی ها هم که اکثر سوالات غیرمشترک؛بنابراین جواب سوالتون منفیه

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Javad1376 نمایش پست ها
      سلام ؛ اگر طبق کنکور 98 بخوایم بگیم 27 سوال از 30 سوال ریاضی و فیزیک بین دو نظام مشترک بو؛توی درس های زیست و شیمی تعداد کمی مشترک بود و اکثرا غیرمشترک بود؛عمومی ها هم که اکثر سوالات غیرمشترک؛بنابراین جواب سوالتون منفیه
      یعنی با تسلط به نظام قدیم نمیشه به جدید جواب داد؟
      To the hope of it all..

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ریاضی تا حدود خیلی زیادی میشه .
      فیزیک هم تا حدود زیادی میشه.
      شیمی قسمت مسائل و بعضی چیزهای دیگه میشه.
      زیست با اینکه مشترکات زیاده ولی باید حتما کتاب نظام جدید خونده بشه. اینطور بگم ممکنه کتاب زیست نظام قدیمو نرسی 3 دور بخونی ولی نظام جدیدو 20 دور میرسی بخونی.
      ادبیات بجر املا که تا حدودی میشه بقیه اکثرش مشترکه.
      دینی هم مشترکات زیاده آیه کم شده.
      عربی بجز یک درس اعداد بقیه قواعد کمتر شده و میشه لغت هم باید کار کنی.
      انگلیسی هم میشه.لغت باید کار بشه ولی تا جایی که یادمه میگفتی انگلیسیت خیلی خوبه.

ولی باید توجه کنی برای نظام جدید کتاب نظام قدیم خوندن مثل این هست که طی زمان معینی باید از تهران بری ترکیه و هر کی سریعتر بره برنده هست و تصمیم بگیری بجای مستقیم رفتن به ترکیه بری روسیه بعد بری ترکیه.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      ریاضی تا حدود خیلی زیادی میشه .
      فیزیک هم تا حدود زیادی میشه.
      شیمی قسمت مسائل و بعضی چیزهای دیگه میشه.
      زیست با اینکه مشترکات زیاده ولی باید حتما کتاب نظام جدید خونده بشه. اینطور بگم ممکنه کتاب زیست نظام قدیمو نرسی 3 دور بخونی ولی نظام جدیدو 20 دور میرسی بخونی.
      ادبیات بجر املا که تا حدودی میشه بقیه اکثرش مشترکه.
      دینی هم مشترکات زیاده آیه کم شده.
      عربی بجز یک درس اعداد بقیه قواعد کمتر شده و میشه لغت هم باید کار کنی.
      انگلیسی هم میشه.لغت باید کار بشه ولی تا جایی که یادمه میگفتی انگلیسیت خیلی خوبه.

ولی باید توجه کنی برای نظام جدید کتاب نظام قدیم خوندن مثل این هست که طی زمان معینی باید از تهران بری ترکیه و هر کی سریعتر بره برنده هست و تصمیم بگیری بجای مستقیم رفتن به ترکیه بری روسیه بعد بری ترکیه.

خیلی خوب که نه! متوسط عه زبانم..چون مدتیه نخوندم. من اصلاً نمیتونم با نگارش کتابهای نظام جدید کنار بیام خیلی پخش عه..ببینم چه میکنم.
      To the hope of it all..

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام نظام قدیمی که صفره الان عقلانی هست که نظامشو تغییر بده برای کنکور 99؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pedramgh نمایش پست ها
      سلام نظام قدیمی که صفره الان عقلانی هست که نظامشو تغییر بده برای کنکور 99؟
      کسی که صفر هست هدفش از کنکور 99 چی هست؟
      اگه میخوای همینطوری خودتو محک بزنی بهتره نظامتو عوض کنی کتاب نظام جدید بگیری و شروع کنی تا چند ماه جلوتر باشی برای کنکور 1400 و کنکور 99 هم خودتو محک بزنی.
      ولی اگه قصد قبولی تو کنکور 99 هست تهیه کتاب زمانبر هست بهتره همون قدیم کنکور بدی(احتمال داره کنکور عقب بیفته وقت بیشتری هم داشته باشی) ولی اگه قبول نشی برای 1400 با چند ماه تاخیر مجبور میشی بری نظام جدید.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها

خیلی خوب که نه! متوسط عه زبانم..چون مدتیه نخوندم. من اصلاً نمیتونم با نگارش کتابهای نظام جدید کنار بیام خیلی پخش عه..ببینم چه میکنم.
      اگه اشتباه نکنم چند ماه پیش میگفتی معادلسازی های کتاب نظام جدید خیلی بهتر شده راحت تر یاد میگرم که من بهت گفتم بخاطر کم ابهام تر شدنش هست نه به خاطر واژه های فارسی شده.
      در هر رشته ای هم بری دانشگاه کلی کتابو باید در چند ماه بخونی و امتحان بدی حتی کتابهایی که ممکنه بهشون علاقه نداشته باشی.
      زیست نظام جدید هم یک دور بخونی دومین دور با لغات معادلسازی شدش مشکلی نداری.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خب اگه رو نظام قدیم تسلط داری نظام قدیم بده
      چون که نمیشع ، اگه کنکور 98 یادت باشع تو ریاضی کم نبودن از مباحثی ک ما نداشتیم و فقط جدیدا داشتن و واسه ما بیچارگان آورده بودن ( مثل سوال امارشون و بهینه سازی سرعت قایق و ...) و زیستشون هم که خیلی جاها فرق میکنه !
      وباید بگم ک رتبه ی 16 کشوری 98 ، یک دختر نام قدیمی بوده
      البته همین که گفتم کافی نیست و باید بدونی نظام جدیدی ها به خاطرسهولت بیش از حد سوالات با درصد های میانگین هشتتاد رتبه 100 به زور آوردن
      ما قدیمی ها هم به علت سختی بیش از حد سوالات ( خصوصا در دینی ، ادبیات و ریاضی
      ) با میانگین هفتادی که سال های قبل زیر 200 میداد 700 هم نیاوردیم
      قبول شدن بله با تلاش یکی دوماهه هم میشه قبول شد رتبه لازم برا پیرای دانشگاه های معمولی آورد ولی رتبه ی خوب و دانشگاه خوب تلاش به شدت جدی میخواد
      چون هم مباحثمون بیشتره هم سخت تر هم نظام جدید ها درس خون تر هستن و هم سنجش با نظام جدیدیاس
      ولی کار نشد نداره ، حس ششم من حتی میگ رتبه یک کنکور امسال ی نظام قدیمی هست و رتبه ی دو هم یک پسر از علامه طباطبایی و رتبه ی سه هم یک دختر اردبیلی نظام جدیدی
      ( این پیش گویی رو به خاطر بسپارید )

اگ درسای نظام جدیدارو خوندی ک هیچ
      اگ رو نظام قدیم تسلط داری کنکور نظام جدید دادن شدیدا اشتباهه

ویرایش توسط Maryam.mz : 27 فروردین 1399 در ساعت 21:55

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه اشتباه نکنم چند ماه پیش میگفتی معادلسازی های کتاب نظام جدید خیلی بهتر شده راحت تر یاد میگرم که من بهت گفتم بخاطر کم ابهام تر شدنش هست نه به خاطر واژه های فارسی شده.
      در هر رشته ای هم بری دانشگاه کلی کتابو باید در چند ماه بخونی و امتحان بدی حتی کتابهایی که ممکنه بهشون علاقه نداشته باشی.
      زیست نظام جدید هم یک دور بخونی دومین دور با لغات معادلسازی شدش مشکلی نداری.
      آره اون موقع به نظرم راحت اومد چون هنوز به جاهای درهم و برهمش نرسیده بودم..قرار هم بود چند ماه بعدش جدی شروع کنم و پر از آرامش و بلندپروازی بودم! الان میبینم که کار من نیست. یا نظام خودمو میخونم یا اصلاً دیگه کنکور نمیدم.
      To the hope of it all..

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.mz نمایش پست ها
      خب اگه رو نظام قدیم تسلط داری نظام قدیم بده
      چون که نمیشع ، اگه کنکور 98 یادت باشع تو ریاضی کم نبودن از مباحثی ک ما نداشتیم و فقط جدیدا داشتن و واسه ما بیچارگان آورده بودن ( مثل سوال امارشون و بهینه سازی سرعت قایق و ...) و زیستشون هم که خیلی جاها فرق میکنه !
      وباید بگم ک رتبه ی 16 کشوری 98 ، یک دختر نام قدیمی بوده
      البته همین که گفتم کافی نیست و باید بدونی نظام جدیدی ها به خاطرسهولت بیش از حد سوالات با درصد های میانگین هشتتاد رتبه 100 به زور آوردن
      ما قدیمی ها هم به علت سختی بیش از حد سوالات ( خصوصا در دینی ، ادبیات و ریاضی
      ) با میانگین هفتادی که سال های قبل زیر 200 میداد 700 هم نیاوردیم
      قبول شدن بله با تلاش یکی دوماهه هم میشه قبول شد رتبه لازم برا پیرای دانشگاه های معمولی آورد ولی رتبه ی خوب و دانشگاه خوب تلاش به شدت جدی میخواد
      چون هم مباحثمون بیشتره هم سخت تر هم نظام جدید ها درس خون تر هستن و هم سنجش با نظام جدیدیاس
      ولی کار نشد نداره ، حس ششم من حتی میگ رتبه یک کنکور امسال ی نظام قدیمی هست و رتبه ی دو هم یک پسر از علامه طباطبایی و رتبه ی سه هم یک دختر اردبیلی نظام جدیدی
      ( این پیش گویی رو به خاطر بسپارید )

اگ درسای نظام جدیدارو خوندی ک هیچ
      اگ رو نظام قدیم تسلط داری کنکور نظام جدید دادن شدیدا اشتباهه

من الان تو مبدأ هستم کاملاً.! صفر صفر. فکر میکردم شاید نظام جدید دادن باعث بشه قبول بشم، ولی وقتی عمیقاً فکر میکنم میبینم من که درسم رو زمان خودش نخوندم، ۶ ساله امروز و فردا میکنم، امکان نداره بتونم این مباحث درهم و تازه رو بخونم و تا ۱۴۰۰ برسونم تازه بدون معلم و تکراری که تو مدرسه میشه. این نظام جدیدها با این سبک آموزش و ادبیات کتابها بالا اومدن و مدام تکرار شده براشون مباحث..حتی فکر به کنکور دوباره هم اتلاف وقت عه. مسیر خوشبختی و سعادتمندی از کنکور و پزشکی نمیگذره و من میبینم که جوونی و بهترین روزهای زندگیم رو هدر دادم با استرس این آزمون سراسری که قرار بوده عدالت آموزشی رو رعایت کنه..الان فقط امیدوارم این مسئله بتونه باعث رشد فردی من بشه تا دیگه زندگیم رو هدر ندم..ممنونم از جوابت!
      To the hope of it all..

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها

آره اون موقع به نظرم راحت اومد چون هنوز به جاهای درهم و برهمش نرسیده بودم..قرار هم بود چند ماه بعدش جدی شروع کنم و پر از آرامش و بلندپروازی بودم! الان میبینم که کار من نیست. یا نظام خودمو میخونم یا اصلاً دیگه کنکور نمیدم.
      امسال که گفتی نمیتونی کنکور بدی.
      سال بعد اگه فقط نظام جدید موند میخوای چیکار کنی؟

یه مسئله ایو هم رک بگم از کی بود تاپیک خوندن زدی هنوز درست شروع نکردی معلوم هست انگیزه لازمو برای خوندن نداری یا انگیزه های اشتباهی برای هدفت داری.
      از اون موقع تا الان فقط باید میخوندی و سوال درسی می پرسیدی در صورتی که هنوز درگیر مقدمات کاری و شل گرفتی کارو.
      کنکور همه چیز نیست شاید از راهی غیر از کنکور در زندگیت موفق تر باشی. ولی اگه به هر دلیلی کنکورو انتخاب کردی این روش درس خوندن خیلی شله و از الان مشخص هست نتیجه چی میشه.

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      تاپیکات شبیه تاپیک مرگه
      بوی ناامیدی و وحشت از تک تک کلماتت میاد
      من جات بودم این همه انرژی منفی رو با خودم یه جا پخش نمیکردم
      والا
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      امسال که گفتی نمیتونی کنکور بدی.
      سال بعد اگه فقط نظام جدید موند میخوای چیکار کنی؟

یه مسئله ایو هم رک بگم از کی بود تاپیک خوندن زدی هنوز درست شروع نکردی معلوم هست انگیزه لازمو برای خوندن نداری یا انگیزه های اشتباهی برای هدفت داری.
      از اون موقع تا الان فقط باید میخوندی و سوال درسی می پرسیدی در صورتی که هنوز درگیر مقدمات کاری و شل گرفتی کارو.
      کنکور همه چیز نیست شاید از راهی غیر از کنکور در زندگیت موفق تر باشی. ولی اگه به هر دلیلی کنکورو انتخاب کردی این روش درس خوندن خیلی شله و از الان مشخص هست نتیجه چی میشه.

همونی میشه که این همه سال شده. کار بیخودیه اینهمه کنکور دادن حداقل برای من. یه دختری رو دیدم کنکور سال قبل، متولد ۷۳ بود هنوز خونه نشسته بود پشت کنکور بازم رد شد و بازم موند! به هر دری زده و نشده..بمونم آینده ام اونه. آدم خودشو میشناسه دیگه
      To the hope of it all..

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      تاپیکات شبیه تاپیک مرگه
      بوی ناامیدی و وحشت از تک تک کلماتت میاد
      من جات بودم این همه انرژی منفی رو با خودم یه جا پخش نمیکردم
      والا
      عین واقعیت رو مینویسم ببخش که زندگیم زیاد خوشگل و پر از موفقیت و امید نیست..
      To the hope of it all..

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن