خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 53 از 53
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dentist_jane نمایش پست ها
      کجا میتونم بزنم تو کله خواهرم؟
      ترجیح میدم بزنم تو کله خودم چون اگه بزنم تو کله اون دوتا اون میزنه یکی هم مامانم
      والله شوهر کردن افتخار نداره ها اینو به عروستون بفهمون
      دخترایی که هیچ هنر دیگه ای ندارن تنها هنرشون ازدواجه
      البته این به این معنی نیست که ازدواج بده بلکه یه چیز خیلی طبیعیه
      مثل این میمونه من بخاطر ناهار خوردنم فخر بفروشم
      هاااا هاااا هاااا من ناهار خوردم
      بعدشم بهش رو نده
      خواهر بزرگتر من ازدواج کرده هر وقت میان خونمون انقدر خوش میگذره که من اصلا نمیتونم مقاومت کنم از اتاقم نرم بیرون
      شوهر خواهرم که نگوووو از اون بهتر
      مطمئنم داداش داشتم به این خوبی نمیشد
      ولی یه بار خواهرم سر قضیه درس جوری ضایعم کرد که دیگه وقتی میان خونمون خودمو با کش میبنم به صندلی تا از اتاق نرم بیرون
      خلاصه توئم اصلا نرو پیشش تا نتونه مضخرف بگه
      فقط میتونم بگم کلیییییی خندیدممممم مرسی ازت از اول تا اخر کامنتت فقط خندیدم اسکرین شات گرفتم هروقت ناراحت بودم ببینم بخندم ... . بابت توصیه هاتم مرسی من اصلا متاسفانه خواهر ندارم دوعدد برادر خخ . بخونیم این مدتو که رتبمون توپ شه

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط general knobi نمایش پست ها
      سلام دوستان حقیقتا از این حجم ناراحتی واندوه شما واقعا متاثر شدم من پشت کنکوری نیستم امسال سال اولمه ولی خب یک چیزایی در همین مورد تجربه کردم متاسفانه ما داریم توایران زندگی می کنیم پ ن تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل و خیلی چیزا رو حساب و کتاب نیست یک نمونش همین کنکور و هزار تا ماجرای مختلف گوشه و کنارش اولن خیلی از دوستان طوری حرف زدن انگار مثلا شرایطشون خیلی خاص و حاده و معتقد بودن که خانوادشون خیلی عجیب وغریبه یا مثلا اونان هستن که فقط تو این شرایط گیر کردن نه بابا ب پیر به پیغمبر این شرایط اندر حوالات 90 درصد کنکوریاست ومتاسفانه خیلی خانواده ها و فامیل ها درک نمیکنن که فشار کنکور خودش یک تنه کمر شکن هست دیگه اونا نباید بیان اضافه بشن ولی خب میخوام رک وپوست وکنده یک مطلب کلی بگم که واقعیت تلخ جامعه ماست اولن بحث پدر ومادر اینه که به هرحال خب انتنظار دارن و ضمنا بعضی اوقات فشار بر اونا هم به حدی هست که ذهنو وروانشون کلا میپره متاسفانه خود وزیر بهداشتم چند وقت پیش هشدار داده بود که وضعیت روان 80 درصد ایرانیان بخاطر شرایط اجتماعی اقتصادی جامعه از حالت نرمال خارج شده پ ن منظورم این نیست که شما و خانوادتون خدای نکرده روانی هستی بد برداشت نشه این یک صحبت کلی حول وضعیت جامعه ماست اره دوست عزیز حقیقت تلخ تلخ تر از ز​هر بحث فامیل هم که دیگه تو جامعه ما مشخصه انچه عیان است چه حاجت به بیان است در نهایت من زیاد اهل سخن انگیزشی نیستم چون سخنان انگیزشی که مثل داروی مسکن موقته وشاید یک روز و دوروز با شنیدن و گفتنش بهت روحیه میده وبعد دوروز دردای نامیدی با شدت بیشتری برمیگرده ولی این یک مورد رو قلم میگیرم که میگه طوری قدم بردار که قله موفقیت رو سریع تر فتح کنی تا همون ادمایی که یک روز مسخرت میکردن ومیگفتن نمیتونی بیان زیر سایه قله تو و بفهمن که بالاتر از خواست اونا خواست خدا و اراده توست ومن الله توفیق
      هرکس شرایط خاص خودشو داره بله
      اما صرفا دیدن تمامی توانایی ها در کنکور هم مسئله دیگریست...
      وگرنه هزاران قدم اولویت شکست بعدیه

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      سلام
      دیروز با خانواده درباره اینکه یکسال بمونم پشت کنکور حرف زدم. خواستم یه آمادگی داشته باشن تا بعد کنکور.
      از دیروز تمام سرکوفت ها شروع شد. چپ و راست هم بچه های فامیل رو میکوبن تو سر آدم. البته حق دارن ولی من نمیدونم چطور باهاش کنار بیام. به غلط کردن افتادم. کاش تا موقع کنکور صبر می کردم
      دوستان پشت کنکوری چطور با این مسئله کنار میان؟
      لطفا راهنمایی کنید.
      سلام
      مقایسه از طرف والدین همیشه بوده و هست و مورد عجیبی نیست
      البته الانم باید دقت کنید که شدایط تحصیلی تون چطوریه؟؟میتونید ادامه بدید و بخونید یا خیر

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فک میکردم فقط مامان منه که با حرفاش و غرغرا و جیغ جیغاش اعصاب منو به هم میریزه
      یه جوری بهش حساسیت پیدا کردم که وقتی میگه برووووووو تو اتاقت درس بخووون میام تو اتاق حاضرم الکی وقت بگذرونم ولی درس نخونموقتی هیچی نمیگه مث بچه ادم میام درس میخونم.دست خودم نیستاااا

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis.b نمایش پست ها
      فک میکردم فقط مامان منه که با حرفاش و غرغرا و جیغ جیغاش اعصاب منو به هم میریزه
      یه جوری بهش حساسیت پیدا کردم که وقتی میگه برووووووو تو اتاقت درس بخووون میام تو اتاق حاضرم الکی وقت بگذرونم ولی درس نخونموقتی هیچی نمیگه مث بچه ادم میام درس میخونم.دست خودم نیستاااا
      آره طبیعیه
      نگرانی های مادرانست دست خودشون نیست
      شما سعی کن زمانایی درس بخون که اذیت نشی مثل صبح ۷تا ۱۰

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      این حرف رو فقط یک پشت کنکوری می فهمه و اگر روزی خودت پشت کنکور بمونی به حرفم می رسی
      سال 96 یک ماه به کنکور ریاضی رو به شکل 100% جدی شروع کردم به خوندن و تست کار کردن ، در کل دو هفته هم زمان نذاشتم ولی ریاضی 58 زدم اون سال ، پایه ی خود ریاضی
      ( محاسبات م یعنی ) خوب بود ولی درکی از مباحث ریاضی نداشتم و تو همون دو هفته خودمو کشوندم به 58
      بعد نتایج با این ک میدونستم حتی اگر ریاضی رو صد میزدم بازم پشت کنکور می موندم حسرت میخوردم که چرا از یک ماه قبل تر شروع نکرده بودم ؟ چرا دو هفته ی آخر ول کردم؟
      سال 97 ادبیات واقعا سخت بود و با همه ی سختی ها و تنبلی هام 78 % زدم و بعد کنکور حسرت میخوردم که چرا دو هفته ی آخر ننشستم زبان فارسی بخونم که ادبیاتم به 90 برسه؟
      همه ی پشت کنکوری ها تجربه اش کردن
      توی یکی دو ماه آخر یک درسیرو خوب خوندن و نتیجه گرفتن و بعد که دیدن تو یکی دو ماه ترکوندن حسرت اینو خوردن که چرا تو همون یکی دوماه بیشتر از اون مقدار نخوندن که به سال بعد کشیدع نشن!
      بگردی هست ! دو تا دختر میخواستن بمونن سال بعد کنکور بدن ، معلم شون بهشون برنامه میده میگه اگه اینو از االان اجرا کنید سال بعد زیر 50 کشوری میشید ، از 16 فروردین شروع کردن به خوندن ، جدی جدی خوندن فقط براشون اجرای برنامه مهم بوده و استرسی برای نتایج نداشتن ! روزی 16 ساعت رو خوندن و الان جفتشون دانشجوی پزشکی هستن ! هردوشون همون سال پزشکی آوردن ، توی س ماه !
      میدونم حرف ت یک چیز دیگه بود ولی تا کنکور حداقل سه ماه مونده حداقل 100 روز مونده ( شکی در به تعویق افتادن نداشته باش ) درس های شما هم سخت نیست بشین بخون
      باور کن پشت کنکور موندن سخته باور کن خیلی سخته من نمیخوام بترسونم ت ، ولی کار امروزو چرا میندازی ب فردا ؟ تا روز کنکور بخون ، الان تو این اوضاع قرنطینه نه میتونی بری تفریح نه کار خاصی انجام بدی ، فقط میشه درس خوند ! الان درس ت رو بخون ! باور کن از الانم میتونی

ویرایش توسط Maryam.mz : 27 فروردین 1399 در ساعت 21:58

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      و برای خانواده ...
      بشین باهاشون صحبت کن ، ماشاءالله بزرگ شدی باید بلد باشی چطور با بقیه صحبت کنی
      بگو من هدفم از زندگی اینه از دانشگاه رفتن اینه از انتخاب رشته اینه ... بگو که تلاشم رو می کنم و می خوام که آخرین فرصتی که دارم رو هدر ندم و ...
      البتع قبلش بشین با خودت فکر کن واقعا هدفت از کنکور دادن چیه از پشت کنکور موندن چیه ؟
      چون کم نیستن ادم هایی که همین هارو گفتن و بعد به ابیاری گیاهان دریایی پیام نور ناکجا اباد هم راضی شدن

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.psy نمایش پست ها

آره طبیعیه������
      نگرانی های مادرانست دست خودشون نیست
      شما سعی کن زمانایی درس بخون که اذیت نشی مثل صبح ۷تا ۱۰
      متاسفانه مامانم از5صبح بیداره همیشهو هممممش گیر میدهو میگه کل روووز مث خررر باید درس بخونی تایم استراحتت10دقیقه باشه فقطاگه10دقیقه بشه12دقیقه دهنمو سرویس میکنه

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن