خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 53
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dentist_jane نمایش پست ها
      آیا در ایران زندگی میکنی؟؟
      آیا اصلا در این کره خاکی زندگی میکنی؟؟
      بدجوری احساس میکنم از فضا اومدی!!
      باشه زمینی

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dentist_jane نمایش پست ها
      هیچ وقت مامان و بابام حتی یکبار بهم سرکوفت نزدن اما خواهر بزرگه و خواهر کوچیکه 100 برابر عوض اونارو در آوردن
      جوری که خواهر کوچیکم تا چیزی بهش میگم میگه تو برو درستو بخون 4 ساله هیچ .... نشدی
      اگه یه خونه دیگه باشه واسه پشت کنکوری خیلی عالیه
      البته اینجوری نشه بری فقط بخوابیاااا اتفاقا بری آسوده درستو بخونی که 10 ساعت درس خوندن با اعصاب راحت برابر 15 ساعت درس با اعصاب داغونه!
      صبح 11 مامانم تازه از خواب پا شده منم از 7 صبح بکوب داشتم میخوندم از جلو اتاقم که درش بسته بود داد زد پاشو ساعت 11ئه ها !! یعنی زیست دوم رو انقدر کوبیدم تو کله م که فنرش از وسط شکست
      تا 3 ظهر هم هیچی نتونستم بخونم
      خوشبختانه بچه های فامیل هنوز خیلی بچه ن و آدم موفق تر از خودم نیست فعلا تو فامیل تا اونم بزنن تو سرم
      کرونا هم اومده نمیتونم برم اون یکی خونه از دستشون راحت شم
      البته بنده خدا مامانم کلا لحنش کنایه ماننده ولی منم شدیدا حساسم و نمیتونم بیخیال باشم

وای چرا این تایپیک رو زدی کل غم هام از بدو تولد اومد تو دلم
      من خودم دیوانه شدم از دست خانواده تو خواهرت باز ما عروسمون هیچ ... نیست خودش کلی قیافه میگیره البته افتخار میکنه به شوی کردنش اینم حتی با حرکات و رفتارها نیش میزنه ، خواهر کوچیکتو میتونی بزنی تو کلش که حرف نزن بچه البته بچه های این دوره زمونه دیگ... مثل ماها نیستند ... درکل آبجی از کامنتت کلی خندم گرفت دمت گرم فنر از جادررفت . وااای اون تیکه اخرو خوب اومدی تمام بدبختای بدو... آبجی جان هیچکس تنها نیست ما هممون شرایطمون همینه چه بسا خیلیا بدتر .. خخخ

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان حقیقتا از این حجم ناراحتی واندوه شما واقعا متاثر شدم من پشت کنکوری نیستم امسال سال اولمه ولی خب یک چیزایی در همین مورد تجربه کردم متاسفانه ما داریم توایران زندگی می کنیم پ ن تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل و خیلی چیزا رو حساب و کتاب نیست یک نمونش همین کنکور و هزار تا ماجرای مختلف گوشه و کنارش اولن خیلی از دوستان طوری حرف زدن انگار مثلا شرایطشون خیلی خاص و حاده و معتقد بودن که خانوادشون خیلی عجیب وغریبه یا مثلا اونان هستن که فقط تو این شرایط گیر کردن نه بابا ب پیر به پیغمبر این شرایط اندر حوالات 90 درصد کنکوریاست ومتاسفانه خیلی خانواده ها و فامیل ها درک نمیکنن که فشار کنکور خودش یک تنه کمر شکن هست دیگه اونا نباید بیان اضافه بشن ولی خب میخوام رک وپوست وکنده یک مطلب کلی بگم که واقعیت تلخ جامعه ماست اولن بحث پدر ومادر اینه که به هرحال خب انتنظار دارن و ضمنا بعضی اوقات فشار بر اونا هم به حدی هست که ذهنو وروانشون کلا میپره متاسفانه خود وزیر بهداشتم چند وقت پیش هشدار داده بود که وضعیت روان 80 درصد ایرانیان بخاطر شرایط اجتماعی اقتصادی جامعه از حالت نرمال خارج شده پ ن منظورم این نیست که شما و خانوادتون خدای نکرده روانی هستی بد برداشت نشه این یک صحبت کلی حول وضعیت جامعه ماست اره دوست عزیز حقیقت تلخ تلخ تر از ز​هر بحث فامیل هم که دیگه تو جامعه ما مشخصه انچه عیان است چه حاجت به بیان است در نهایت من زیاد اهل سخن انگیزشی نیستم چون سخنان انگیزشی که مثل داروی مسکن موقته وشاید یک روز و دوروز با شنیدن و گفتنش بهت روحیه میده وبعد دوروز دردای نامیدی با شدت بیشتری برمیگرده ولی این یک مورد رو قلم میگیرم که میگه طوری قدم بردار که قله موفقیت رو سریع تر فتح کنی تا همون ادمایی که یک روز مسخرت میکردن ومیگفتن نمیتونی بیان زیر سایه قله تو و بفهمن که بالاتر از خواست اونا خواست خدا و اراده توست ومن الله توفیق
      ویرایش توسط general knobi : 27 فروردین 1399 در ساعت 12:44

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واقعن چرا باید واسه ساختن ایندتون اینهمه جواب پس بدین ؟ یه هندزفری . یه اهنگ امینم ( ترجیحا lose yourself ) . کتاب تست . همینا جوابه بنظرم

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matean نمایش پست ها
      ۴ماه کجابود داداش کمتراز۳ماه مونده.ولی بابقیه حرفات موافقم
      کاش 3 ماه مونده بود. فقط اردیبهشت و خرداد مونده

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز بشین بخون تو این دو ماه فرصت زیاده...
      به پیر به پیغمبر اگه پشت بمونی بازم به همینجا میرسی اینو از طرف ۹\۹۹درصد پشت کنکوریا میگم مگر اینکه جزء ۰/۱ درصد باشی که خیلی خیلی احتمالش کمه . اصلا انگار سال پشت کنکور و واسه این آفریدن که به یه پشت کنکوری بفهمونن زمان زیاد به درد نمیخوره باید از جایی که تسلیم شدی ادامه بدی ، بفهمی که مهم نیس چقدر بهت فرصت میدن باید از جایی که جا زدی بلند شی و مسیرو ادامه بدی به قولی:
      《 از دیگران عبرت بگیر تا خودت درس عبرتی برای بقیه نشی》

این روزای مونده رو خودت با درس خوندن بکش اصلا شب و روزت بهم بدوز ولی پشت نمون! من جزء اون آدم های خوش شانسیم که خانوادم با وجود دو سال پشت کنکور موندنم بهم متلک ننداختن و اذیتم نکردن .نه اینکه اصلا سرزنشم نکنن نه... اتفاقا بهم گفتن که دارم عمرم و استعدادم هدر میدم ولی اصلا حمایتشون ازم دریغ نکردن . ولی اینو بدون حتی آدمی مثل من که خانواده اش همه جوره هواش دارن از حرفایی که فامیلا بهش میزنن نمیتونه فرار کنه . من آدمیم که تو فامیل حتی نمیتونن بهم چپ نگا کنن چون همیشه فاصله ها رو رعایت میکنم و حرمت نگه میدارم ولی با این حال توی این سالای پشت کنکور دیدم که چجوری از طریق من پدر و مادرم رنجوندن و غرورشون خدشه دار کردن و دل من هم به تبع ناراحتی اونا شکست ×_×
      حالا من با وجود همچین فضایی توی خانواده و این که طبقه بالای خونمون که هیچ کس نمیاد و نمیره درس میخونم و کاملا تو آرامشم اگه از دوران پشت کنکور تعریف کنم فقط یه کلمه میگم : حالت تهوع
      پس خودت شرایطتت تصور کن
      در ضمن اگه تجربی ای با این اوضاع و احوال امسال پذیرش زیاد میشه پس تا تنور داغه نون و بچسبون...
      تو میتونی!
      ویرایش توسط _Saturn_ : 27 فروردین 1399 در ساعت 12:28

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان یه سوال واسم پیش اومده .
      اگه یه نفر کنکور 99 رو ثبت نام کنه ولی به دلایلی نتونه سرجلسه حضور پیدا کنه.
      آیا باز براش کارنامه کنکور میاد ؟ آیا از کنکور 1400 محروم میشه ؟

بعد این شخص موقع ثبت نام کنکور سال بعدش که یه قسمت داره که در کنکور سال قبل شرکت کردم رو باید تیک بزنه؟

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      سلام دوستان یه سوال واسم پیش اومده .

بعد این شخص موقع ثبت نام کنکور سال بعدش که یه قسمت داره که در کنکور سال قبل شرکت کردم رو باید تیک بزنه؟
      سلام
      نه. اگه قبول بشی و انتخاب رشته بکنی ولی نری مشکل پیش میاد.
      اصلا اهمیت نداره بزنی یا نزنی مهم نیته.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      سلام
      نه. اگه قبول بشی و انتخاب رشته بکنی ولی نری مشکل پیش میاد.
      اصلا اهمیت نداره بزنی یا نزنی مهم نیته.
      البته منظورم قبول شدن نبود . منظورم اینه اگه یکی سرجلسه غایب بشه بازم واسش کارنامه میاد ؟ یا اینکه محروم میشه از کنکور سال بعد؟

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      البته منظورم قبول شدن نبود . منظورم اینه اگه یکی سرجلسه غایب بشه بازم واسش کارنامه میاد ؟ یا اینکه محروم میشه از کنکور سال بعد؟
      نه هیچ مشکلی پیش نمیاد غیبت میخوری کارنامه هم صادر نمیشه.
      به سال بعد هم کاری نداره.
      از خداشون هست مردم ثبت نام کنن ولی نرن کلی تغذیه هم بر میگرده.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      تنها راهش اینه که تا کنکور حسابی بخونید اگه صفر صفرم باشید تقریبا تا روز کنکور به ۱۰_۱۵هزار میرسید!
      بعد انتخاب رشته کنید ازادپیراپزشکی بزنید خب میارید حتما... ولی خب نیاز به ثبت نام نیست یه سوژه بدید دست خانواده که هرجا رفتن بگن بچم فلان چیز ازاد اورد ولی نرفت... در حدی که بشه یکم سرگرمشون کرد!!!
      اگر رتبتون بهتر شد که دیگه بهتر... میتونید رشته های بهتری رو برای ازاد و اینا انتخاب کنید
      دقیقا اومدم اینو بگم تو گفتی من پارسال رتبم همین حدود بود سال اولمم بود آزادارو زدم و قبول شدم اما از اولشم قصد نداشتم برم.بعد الان کسی چیزی بگه خونوادم میگن دخترمون قبول شده خودش نرفته.الانم با خیال راحت درس میخونم.
      دوستان شمام امتحان کنین دیگه کسی نمیتونه تیکه بگه

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببخشید واقعا ولی واژه درستی برات پیدا نکردم
      ولی واقعا ****باشه کسی که از الان فکر موندن پشت کنکور باشه
      یعنی کسی که از الان خودشو باخته شایستگی قبولی رشته خوب چه الان و چه فردا رو نداره
      آخه بابا عزیز من خودم به عینه کسایی رو دیدم که سه ماه صاف گرفتن خوندن تا پزشکی ایران رفتن حالا شما کلا با تمام دانشگاه ها و رشته ها داری از الان خداحافظی می کنی
      ببن کسی که الان داره به پشت کنکور موندن فکر می کنه سال دیگه هم دوباره باید همین موقع بهش فکر کنه
      به خودت بیا لطفا نا خوداگاه خودت هم اینو می دونه که اگر واقعا صاف تا روز کنکور از الان بخونی حداقل یه دانشگاه شهرستان پزشکی میاری
      گفتنـد یـافت می‌نشـود جـسـته‌ایم ما
      گفت آنک یافت می‌نشود آنم آرزوست

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با احتساب سال 1400 که میخای بمونی پشت کنکور چند سال پشت کنکور موندی ؟!
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nyr.mhn.93 نمایش پست ها
      من خودم دیوانه شدم از دست خانواده تو خواهرت باز ما عروسمون هیچ ... نیست خودش کلی قیافه میگیره البته افتخار میکنه به شوی کردنش اینم حتی با حرکات و رفتارها نیش میزنه ، خواهر کوچیکتو میتونی بزنی تو کلش که حرف نزن بچه البته بچه های این دوره زمونه دیگ... مثل ماها نیستند ... درکل آبجی از کامنتت کلی خندم گرفت دمت گرم فنر از جادررفت . وااای اون تیکه اخرو خوب اومدی تمام بدبختای بدو... آبجی جان هیچکس تنها نیست ما هممون شرایطمون همینه چه بسا خیلیا بدتر .. خخخ
      کجا میتونم بزنم تو کله خواهرم؟
      ترجیح میدم بزنم تو کله خودم چون اگه بزنم تو کله اون دوتا اون میزنه یکی هم مامانم
      والله شوهر کردن افتخار نداره ها اینو به عروستون بفهمون
      دخترایی که هیچ هنر دیگه ای ندارن تنها هنرشون ازدواجه
      البته این به این معنی نیست که ازدواج بده بلکه یه چیز خیلی طبیعیه
      مثل این میمونه من بخاطر ناهار خوردنم فخر بفروشم
      هاااا هاااا هاااا من ناهار خوردم
      بعدشم بهش رو نده
      خواهر بزرگتر من ازدواج کرده هر وقت میان خونمون انقدر خوش میگذره که من اصلا نمیتونم مقاومت کنم از اتاقم نرم بیرون
      شوهر خواهرم که نگوووو از اون بهتر
      مطمئنم داداش داشتم به این خوبی نمیشد
      ولی یه بار خواهرم سر قضیه درس جوری ضایعم کرد که دیگه وقتی میان خونمون خودمو با کش میبنم به صندلی تا از اتاق نرم بیرون
      خلاصه توئم اصلا نرو پیشش تا نتونه مضخرف بگه

15. Top | #45
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کسی که از الان تا کنکور نخونه یکسال کامل هم وقت داشته باشه حرومش میکنه ... فرصت پیش رو کم نیست هدفت رو تو این مدت به یه جاهای خوبی میتونی برسونی
      نه حرف عقل بزن با کسی نه لاف جنون
      که هر کجا خبری هست ادعایی نیست...

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن