خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 53
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      من احترامشون رو دارم حتی بیشتر حرف هایی که میزنن رو هم قبول دارم ولی اینقدر بچه های همکار هاشون رو میکوبن تو سرم که حد نداره.
      هر وقت اینکارو کردن توهم پدر مادر بچه های همکاراشون رو بکوب تو سرشون
      خیلییییی تاثیر داره هااااا
      دختر همسایه ماهم با سهمیه 25 درصد و درصد های افتضاح پزشکی روزانه قبول شد بعدش میگفت مامانم نسا پزشکی قبول شداااا منم میگفتم مامانم سهمیه داشتااااا اون سهمیه رو جور کنید من مستقیم برم دانشگاه تهران پزشکی بخونم
      والله

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wext82 نمایش پست ها
      فقط خواهر کوچیکه
      انگاری تجربه شو داریاا

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Javad1376 نمایش پست ها
      سلام داداش؛اگر این سه چهارماهی که تا کنکور مونده درس نخونی سه چهار سال دیگه ام وایسی نمیخونی؛خیالتو راحت میکنم یا این سه چهارماهو میخونی و قبول میشی یا دیگه قید درس خوندن رو میزنی؛این که به خونوادت این حرفو زدی اشتباه کردی...مسئولیت اشتباهت رو بپذیر...این همه آدم تو این تایم کم موفق شدن نمیدونم چرا شماها انقد علاقه به پشت کنکور موندن دارید...پشت کنکور بودن هزار تا ضرر داره و شاید فقط دو سه تا پوئن مثبت داشته باشه؛رک و خشن گفتم که حساب کارتو بدونی
      اینو بد جوری راست میگه
      سر راست بگم اگه سال دوازدهم با 5 ساعت وقت صرف کردن به تسلط برسی سال بعدش به 10 ساعت و بیشتر نیاز داری
      پس بیخیال پشت کنکور موندن و شروع کن بترکون

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Javad1376 نمایش پست ها
      سلام داداش؛اگر این سه چهارماهی که تا کنکور مونده درس نخونی سه چهار سال دیگه ام وایسی نمیخونی؛خیالتو راحت میکنم یا این سه چهارماهو میخونی و قبول میشی یا دیگه قید درس خوندن رو میزنی؛این که به خونوادت این حرفو زدی اشتباه کردی...مسئولیت اشتباهت رو بپذیر...این همه آدم تو این تایم کم موفق شدن نمیدونم چرا شماها انقد علاقه به پشت کنکور موندن دارید...پشت کنکور بودن هزار تا ضرر داره و شاید فقط دو سه تا پوئن مثبت داشته باشه؛رک و خشن گفتم که حساب کارتو بدونی
      سلام
      من آدم درس نخونی نیستم حتی امسال هم شاگرد اول مدرسه شدم. ولی با علاقه درس نخوندم فقط برای رفع تکلیف و اون هم تشریحی خوندم طوری که یک ساعت بعد امتحان هیچی یادم نمیومد. اشتباهم رو هم قبول دارم.
      ولی الان مدت کوتاهیه که شروع به درس خوندن کردم. دارم با علاقه و جدیت میخونم اما اگه منطقی باشیم واقعا زمانی باقی نمونده و از خیلی ها جا موندم. ولی با این حال بدون توجه به نتیجه ادامه میدم.

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dentist_jane نمایش پست ها
      هیچ وقت مامان و بابام حتی یکبار بهم سرکوفت نزدن اما خواهر بزرگه و خواهر کوچیکه 100 برابر عوض اونارو در آوردن
      جوری که خواهر کوچیکم تا چیزی بهش میگم میگه تو برو درستو بخون 4 ساله هیچ .... نشدی
      اگه یه خونه دیگه باشه واسه پشت کنکوری خیلی عالیه
      البته اینجوری نشه بری فقط بخوابیاااا اتفاقا بری آسوده درستو بخونی که 10 ساعت درس خوندن با اعصاب راحت برابر 15 ساعت درس با اعصاب داغونه!
      صبح 11 مامانم تازه از خواب پا شده منم از 7 صبح بکوب داشتم میخوندم از جلو اتاقم که درش بسته بود داد زد پاشو ساعت 11ئه ها !! یعنی زیست دوم رو انقدر کوبیدم تو کله م که فنرش از وسط شکست
      تا 3 ظهر هم هیچی نتونستم بخونم
      خوشبختانه بچه های فامیل هنوز خیلی بچه ن و آدم موفق تر از خودم نیست فعلا تو فامیل تا اونم بزنن تو سرم
      کرونا هم اومده نمیتونم برم اون یکی خونه از دستشون راحت شم
      البته بنده خدا مامانم کلا لحنش کنایه ماننده ولی منم شدیدا حساسم و نمیتونم بیخیال باشم

وای چرا این تایپیک رو زدی کل غم هام از بدو تولد اومد تو دلم
      ببخشید که ناراحت شدی ولی من هم الان اوضاع خوبی ندارم
      بدبختی من اینجاست پنج تا دیگه از بچه های فامیل امسال کنکور میدن فقط بعد کنکور خدا باید به دادم برسه. البته من کلاس سوم رو جهشی خوندم واز تمام اونا یک یا دوسال سنم کمتره. حداقل به خاطر این یه مورد یکم کمتر بهم سرکوفت بچه های فامیل رو میزنن.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      هیچ وقت مامان و بابام حتی یکبار بهم سرکوفت نزدن اما خواهر بزرگه و خواهر کوچیکه 100 برابر عوض اونارو در آوردن
      جوری که خواهر کوچیکم تا چیزی بهش میگم میگه تو برو درستو بخون 4 ساله هیچ .... نشدی
      اگه یه خونه دیگه باشه واسه پشت کنکوری خیلی عالیه
      البته اینجوری نشه بری فقط بخوابیاااا اتفاقا بری آسوده درستو بخونی که 10 ساعت درس خوندن با اعصاب راحت برابر 15 ساعت درس با اعصاب داغونه!
      صبح 11 مامانم تازه از خواب پا شده منم از 7 صبح بکوب داشتم میخوندم از جلو اتاقم که درش بسته بود داد زد پاشو ساعت 11ئه ها !! یعنی زیست دوم رو انقدر کوبیدم تو کله م که فنرش از وسط شکست
      تا 3 ظهر هم هیچی نتونستم بخونم
      خوشبختانه بچه های فامیل هنوز خیلی بچه ن و آدم موفق تر از خودم نیست فعلا تو فامیل تا اونم بزنن تو سرم
      کرونا هم اومده نمیتونم برم اون یکی خونه از دستشون راحت شم
      البته بنده خدا مامانم کلا لحنش کنایه ماننده ولی منم شدیدا حساسم و نمیتونم بیخیال باشم

وای چرا این تایپیک رو زدی کل غم هام از بدو تولد اومد تو دلم
      انگار داری زندگی منو تعریف میکنی.مخصوصن اون قسمت داد زدن مامانت.لامصب یه روز کامل فلج میکنه ادمو.خواهر کوچیکه رو ک اصن نگم بهتره

7. Top | #22
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام
      دیروز با خانواده درباره اینکه یکسال بمونم پشت کنکور حرف زدم. خواستم یه آمادگی داشته باشن تا بعد کنکور.
      از دیروز تمام سرکوفت ها شروع شد. چپ و راست هم بچه های فامیل رو میکوبن تو سر آدم. البته حق دارن ولی من نمیدونم چطور باهاش کنار بیام. به غلط کردن افتادم. کاش تا موقع کنکور صبر می کردم
      دوستان پشت کنکوری چطور با این مسئله کنار میان؟
      لطفا راهنمایی کنید.
      تنها راهش اینه که تا کنکور حسابی بخونید اگه صفر صفرم باشید تقریبا تا روز کنکور به ۱۰_۱۵هزار میرسید!
      بعد انتخاب رشته کنید ازادپیراپزشکی بزنید خب میارید حتما... ولی خب نیاز به ثبت نام نیست یه سوژه بدید دست خانواده که هرجا رفتن بگن بچم فلان چیز ازاد اورد ولی نرفت... در حدی که بشه یکم سرگرمشون کرد!!!
      اگر رتبتون بهتر شد که دیگه بهتر... میتونید رشته های بهتری رو برای ازاد و اینا انتخاب کنید

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بدبختی من اینجاست پنج تا دیگه از بچه های فامیل امسال کنکور میدن فقط بعد کنکور خدا باید به دادم برسه. البته من کلاس سوم رو جهشی خوندم واز تمام اونا یک یا دوسال سنم کمتره. حداقل به خاطر این یه مورد یکم کمتر بهم سرکوفت بچه های فامیل رو میزنن.
      نه بابا
      بی شوخی اصلا به پشت کنکور موندن فکر نکن
      پاشو شروع کن
      هنوز خیلی وقت هست
      آدمای زیادی بودن از این روزا حتی با اوضاع زیر صفر شروع کردن و رتبه خیلی خوبی آوردن
      تازه اگه خدایی نکرده به احتمال 1% رتبه ت اونی نشه که خودت میخوای باز تو یه سال جلویی و اصلا عقب نیستی در واقع تو همون موقعی که باید کنکور میدی
      اگه از الان تا کنکور پاشی و خوب بخونی تجاربی به دست میاری که سال بعد 10 تا مشاور هم نمیتونه انقدر کمکت کنه
      به حرفم ایمان داشته باش
      منم سال پیش بعد عید شروع کردم و 4100 منطقه 2 آوردم
      من اون زمان 3 ماه کلا زمان داشتم اما تو الان حدودا 4 ماه وقت داری و میتونی رتبه خیلی بهتری بیاری
      پاشو قهرمان

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه بابا
      پاشو شروع کن
      هنوز خیلی وقت هست
      آدمای زیادی بودن از این روزا حتی با اوضاع زیر صفر شروع کردن و رتبه خیلی خوبی آوردن
      تازه اگه خدایی نکرده به احتمال 1% رتبه ت اونی نشه که خودت میخوای باز تو یه سال جلویی و اصلا عقب نیستی در واقع تو همون موقعی که باید کنکور میدی
      اگه از الان تا کنکور پاشی و خوب بخونی تجاربی به دست میاری که سال بعد 10 تا مشاور هم نمیتونه انقدر کمکت کنه
      به حرفم ایمان داشته باش
      من اون زمان 3 ماه کلا زمان داشتم اما تو الان حدودا 4 ماه وقت داری و میتونی رتبه خیلی بهتری بیاری
      پاشو قهرمان

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه بابا
      پاشو شروع کن
      هنوز خیلی وقت هست
      به حرفم ایمان داشته باش
      پاشو قهرمان
      ​راست میگی خییییییییییییییییلی حرفتو قبول دارم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه بابا
      پاشو شروع کن
      هنوز خیلی وقت هست
      به حرفم ایمان داشته باش
      پاشو قهرمان
      ممنون از راهنمایی
      حرفاتون خیلی روحیه بخش بود. حتما تمام تلاشم رو میکنم

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنمایی
      حرفاتون خیلی روحیه بخش بود. حتما تمام تلاشم رو میکنم
      حتما

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نه بابا
      پاشو شروع کن
      هنوز خیلی وقت هست
      به حرفم ایمان داشته باش
      پاشو قهرمان
      ۴ماه کجابود داداش کمتراز۳ماه مونده.ولی بابقیه حرفات موافقم

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matean نمایش پست ها
      ۴ماه کجابود داداش کمتراز۳ماه مونده.ولی بابقیه حرفات موافقم
      آیا در ایران زندگی میکنی؟؟
      آیا اصلا در این کره خاکی زندگی میکنی؟؟
      بدجوری احساس میکنم از فضا اومدی!!

15. Top | #30
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عه منم یه سال رو جهشی خوندم سال سوم دبستان واسه همین
      پارسال که دختر یکی از فامیلای نزدیکمون دندون قبول شد
      همه گفتن مینا جهشی خونده و یه سال کوچیک تره و عقب نیوفتاده و از این حرفا دیگه من زیر زیرکی در رفتم زیرش
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن