خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question شروع از صفر برای کنکور ریاضی

....
      ویرایش توسط amir80 : 16 مهر 1400 در ساعت 16:02 دلیل: حذف تاپیک

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش منطقه۳ هستی خیلی کارت راحته ولی تو کنکور ریاضی درس شیمی و ریاضیات خیلی رتبه‌سازن.برای ریاضی حسابان و هندسه۳ و آمارواحتمال راحتن میشه تستاشو تو کنکور بزنی همون فیلمای استاد ثابتی ببین عالیه خودشم کلی تست حل میکنه کافیه بعدش برو چند کنکور خیلی سبز بزن...شیمی هم هر جور خودت راحتی
      تو درسای عمومی روی ادبیات و دینی تمرکز کن...دینی کتاب زیپ الگو عالیه و ادبیاتم موج آزمون،عربی و زبانم هر کدوم ۲۰بزنی کافیه
      اینا روکار کنی رتبت تو منطقه۳ زیر هزاره

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ThePriNcE نمایش پست ها
      داداش منطقه۳ هستی خیلی کارت راحته ولی تو کنکور ریاضی درس شیمی و ریاضیات خیلی رتبه‌سازن.برای ریاضی حسابان و هندسه۳ و آمارواحتمال راحتن میشه تستاشو تو کنکور بزنی همون فیلمای استاد ثابتی ببین عالیه خودشم کلی تست حل میکنه کافیه بعدش برو چند کنکور خیلی سبز بزن...شیمی هم هر جور خودت راحتی
      تو درسای عمومی روی ادبیات و دینی تمرکز کن...دینی کتاب زیپ الگو عالیه و ادبیاتم موج آزمون،عربی و زبانم هر کدوم ۲۰بزنی کافیه
      اینا روکار کنی رتبت تو منطقه۳ زیر هزاره
      مرسی از راهنماییت.
      درباره آقای کازرانیان نظری نداری؟
      بعد به نظرت وقت می شه این همه فیلم برای ریاضی دید ؟ آخه اگه هندسه و آماز و احتمالو بخونم خیلی زیاد می شه؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم دیپلم تجربی هستم و دارم‌ برای کنکور ریاضی میخونم هدفم هم تقریبا شبیه توئه،اول درباره ریاضی بگم اگه درصد ۱۵ میخوای دستت برای انتخاب مباحث خیلی بازه،این فصلهایی که گفتی رو بخون ولی به نظر من آمار هم حتما بخون
      برای فیزیک اگه با خوندن کتاب یاد میگیری از روی کتاب بخون و بعد ۵ تا در میون تست بزن،اگه هیچی از فیزیک بلد نیستی از فیلم کمک بگیر(این مباحثی که گفتی اگه اشتباه نکنم حدودا ۳۰ درصد میشه)
      برای شیمی هم چون من نظام قدیم هستم نمیدونم نظام جدید چطوریه
      به نطرم حتما برو تخمین رتبه ی سال ۹۸ رو بزن (از سایت گزینه ۲)ببین چند میشی،شاید برای یه سری درسا مثل زبان،۱۰ درصد هم بزنی کافی باشه بعد اینو که متوجه شدی دیگه برای زبان وقت زیادی نذار فقط لغات رو بخون،تخمین رتبه به من خیلی کمک کرد

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir80 نمایش پست ها
      سلام.
      لطفا اونایی که می تونن من رو کمک کنن.
      دوستان من رشتم تجربی هستش . اما تصمیم دارم کنکور ریاضی فیزیک شرکت کنم( با توجه به اینکه از هفته آخر اردیبهشت سنجش برای ویرایش سایت رو باز می کنه)
      تا الان اصلا درست و درمون درس نخوندم وضعیت خوبی توی درسا ندارم.
      هدفم رتبه ای در حد 1500 منطقه 3 هستش .
      برای ریاضی می خوام فصل های تابع و حد و مشتق و کاربرد مشتق و لگاریتم رو از فیلمای ثابتی آلا ببینم . به نظتون منو به درصد حداقل 15 می رسونه؟
      برای فیزیک تصمیم دارم فصل های نوسان و امواج و فیزیک اتمی و دما و گرما و مغناطیس و القا و ترمودینامیک رو بخونم . به نظر شما این مباحث رو از روی میکرو بخونم یا از فیلم های نکته و تست کازرانیان آلا استفاده کنم ؟برای هر فصل کازرانیان تقریبا 150 تا تست حل می کنه. خودم اگه از روی کتاب بخونم هم بیشتر طول می کشه و هم بعضی فصلا مث نوسان و موج فقط 500 تا تست داره و من نمی رسم بزنم. الان برا فیزیک چیکار کنم؟
      برای شیمی هم می خوام فصلای 3 و 4 دوازدهم و 1 و 2 دهم و 3 یازدهم رو بخونم به نظتون کفایت می کنه برا درصد 30؟
      برای عربی می خوام از جمع بندی ناصح زاده خیلی سبز استافده کنم؟ کافیه؟
      برای دینی خط ویژه بخونم منو به درصد 50 می رسونه؟
      برا فارسی هم می خوام آرایه خیلی سبز با قرابت الگو رو بخونم و از جمع بندی مهروماه استفاده کنم ؟ با این ترکیب چند درصد می رسم؟
      برای زبان هم می خوام از جمع بند یمهروماه استاده کنم ؟خوبه
      ممنون می شم اگر دوستان راهنمایی کنند
      اگه اشتباه نکنم رتبه ۱۵۰۰ منطقه ۳ تو رشته ریاضی میشه ۱۴۰۰۰ کشوری . به نظرم هندسه پایه رو کلا Shift Delete کن . زبان هم گرامر رو حذف کن و دین و زندگی و عربی رو خوب بخون . به نظرم میتونی حتی ۸۰۰۰ کشوری هم راحت بیاری . ساعت مطالعه ت رو به 10 ساعت برسون.
      ویرایش توسط Amir_H80 : 26 فروردین 1399 در ساعت 18:11

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.
      دوستان من رشتم تجربی هستش . اما تصمیم دارم کنکور ریاضی فیزیک شرکت کنم( با توجه به اینکه از هفته آخر اردیبهشت سنجش برای ویرایش سایت رو باز می کنه)
      برای ریاضی می خوام فصل های تابع و حد و مشتق و کاربرد مشتق و لگاریتم رو از فیلمای ثابتی آلا ببینم . به نظتون منو به درصد حداقل 15 می رسونه؟
      برای فیزیک تصمیم دارم فصل های نوسان و امواج و فیزیک اتمی و دما و گرما و مغناطیس و القا و ترمودینامیک رو بخونم . به نظر شما این مباحث رو از روی میکرو بخونم یا از فیلم های نکته و تست کازرانیان آلا استفاده کنم ؟برای هر فصل کازرانیان تقریبا 150 تا تست حل می کنه. خودم اگه از روی کتاب بخونم هم بیشتر طول می کشه و هم بعضی فصلا مث نوسان و موج فقط 500 تا تست داره و من نمی رسم بزنم. الان برا فیزیک چیکار کنم؟
      برای شیمی هم می خوام فصلای 3 و 4 دوازدهم و 1 و 2 دهم و 3 یازدهم رو بخونم به نظتون کفایت می کنه برا درصد 30؟
      برا فارسی هم می خوام آرایه خیلی سبز با قرابت الگو رو بخونم و از جمع بندی مهروماه استفاده کنم ؟ با این ترکیب چند درصد می رسم؟
      سلام و خسته نباشید
      برای ریاضی خب بهتره یه مقدار برنامه اتون رو عوض کنید.
      مثلا فصلی مثل ماتریس, یکی از فصولی هست که نظام جدید های تجربی بنظر من باید حسرت بخورند که حذف شده براشون, چون همیشه تو کنکور تجربی 1 سوال خیلی ساده داشته. و در کنکور ریاضی هم صد درصد 3 سوال از ماتریس خواهد اومد که دوتاش ساده خواهد بود. خوندنش هم واقعا دو سه روز بیشتر طول نمیکشه. استاد ثابتی هم که ترکونده واقعا.
      علاوه بر این فصولی که گفتید, فصل های ماتریس و آمار و مجموعه هارو هم حتما مطالعه کنید. و اگه از اونور حس کردید وقت اضافه دارید, میتونید ترکیبیات رو هم مطالعه کنید که 3-4 سوال در کنکور سراسری خواهد داشت و بعضی از سوالاش واقعا بیش از حد ساده ان. کما اینکه تو کنکور 98, واقعا میتونم بگم که سوالات ترکیبیات در حد ماتریس بودند.
      بهترین منبع هم استاد ثابتی هستند برای این فصولی که گفتم بهتون. البته هنوز آمار و احتمال تدریس نکردند متاسفانه ولی قولش رو دادند که انجام بدند به زودی.
      ویرایش توسط yeetmaster : 26 فروردین 1399 در ساعت 20:22

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون از راهنماییتون.
      استاد ثابتی توی آلا دو تا دوره برای حسابان داره. شما منظورتون دوره نکته و تستش هست یا صفر تا صد؟
      بعد برای فصل مجموعه ها شامل چه درسی می شن ؟ من توی سر فصل های حسابان آقای ثابتی( صفر تا صد) مجموعه رو ندیدم. مربوط به کتاب آمار و احتمال هستش؟
      خب دوره نکته و تست که صرفا حل تست هست. ولی تو دورا صفر تا صد میان و تدریس کامل انجام میدن. میتونید اول صفر تا صد رو ببینید و بعد برای تسلط بیشتر، نکته و تست رو ببینید.
      و بله. فصل مجموعه ها مربوط به آمارواحتمال هست که هنوز تدریس نشده ولی قول تدریسش رو دادند.
      ولی فعلا این مدت پیشنهاد میکنم که ویدیو های فصل ماتریس و تستاش رو ببینید و بزنید چون واقعا ۵ درصد مفت تو ریاضی بهتون میده.

برای فیزیک یکی از بهترین اپشن ها، کلاس های نکته و تست اساتید موسسات مختلف هست که اکثرا از هفته اینده شروع میشن و اگر مشکل هزینه دارید، احتمالا بیشترشون تو کانال های تلگرامی هم لو میرن. نکته و تست آقای محمد نوکنده از موسسه کلاسینو خیلی میتونه بهتون کمک کنه.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.

برای رشته ریاضی اصلا فیلم پیشنهاد نمیکنم
      رسیدن به تسلط تو ریاضی برای هر مبحثی هرچند ساده نیازمند تمرین خود شخصه
      فیلم رو صرفا برای رفع اشکال استفاده کن
      درسته تستا زیاده ولی لزومی نداره همه رو بزنی ستاره دار ها رو بزنی کفایت میکنه
      تو شیمی هم نظر نمیدم چون بسته به شخص متفغاوته خودم بیشتر مسائل کار کردم تو کنکور 10 دقیقه وقت گذاشتم 40 درصد زدم
      اگه محاسباتت خوب نیست رو مفاهیم وقت بزار
      چون فصلهای نظام جدید رو نمیشناسم نمیتونم نظری بدم
      اینا برای دروس تخصصی بود برای عمومی ها دوستان بهتر کمک میکنن
      LEFT
      4/19/2021

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . من رشته ریاضی بودم یه زمانی . اما الان تجربی ام

واسه ریاضی اگه میخای فصلایی که گفتی رو بخونی باید مثلثات بخونی . چون قابل ترکیب با همه اون فصلایی هست که گفتی .

فیزیک فصلایی که گفتی خوبن همون میکرو کارت رو راه میندازه . اگه تعداد تستا زیاد بود مضرب 3 بزن

واسه عربی هم جمع بندی خیلی سبز ناصح زاده خوبه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن