خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: کنکور 1400

1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

کنکور 1400

سلام بچه ها؛ کنکور سال ۱۴۰۰ رو گفتن که فقط یک نوع سؤال طرح میشه و همه باید برای اون مدل سؤال آماده بشن..من هر کاری میکنم نمیتونم با مطالب نظام جدید کنار بیام خیلی همه چی تو هم عه! مطالب رو به شکل بدی خلاصه کردن و همه چی انگار به شکل غیرقابل فهمی ساده شده. همش حفظیات شده. مخصوصاً زیست شناسی که دیگه نوبر عه! انقدر یاخته تو یاخته است که آدم حالش بد میشه. مطالب واقعاً تازگی دارن و اصلاً کششی برام ندارن و با توجه به شناختی که از خودم دارم مطمئنم کار من نیست این نظام جدید. چند تا سؤال داشتم ازتون..ممکنه برخلاف گفته های قبلی، سال ۱۴۰۰ باز هم برای نظام قدیم سؤال طرح کنن؟ سری قبل که نظام عوض شد سه سال به قدیمی ها فرصت دادن. بی انصافیه به ما این مهلت دوباره رو ندن. به نظرتون ممکنه برای قدیم هم طرح کنن یا دیگه تموم شد؟ به نظرتون اگه کنکور نشد که بدم، چه رشته ای بازار کار و‌درآمد خوبی داره؟ مرسی که جواب میدین.
      To the hope of it all..

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همون نظام جدیدو بخون یواش یواش به کلماتش عادت می کنی.
      حالا حتما نمیخواد رتبه زیر 50 بیاری رتبه لازم برای پزشکی بیاری کافیه.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      سلام بچه ها؛ کنکور سال ۱۴۰۰ رو گفتن که فقط یک نوع سؤال طرح میشه و همه باید برای اون مدل سؤال آماده بشن..من هر کاری میکنم نمیتونم با مطالب نظام جدید کنار بیام خیلی همه چی تو هم عه! مطالب رو به شکل بدی خلاصه کردن و همه چی انگار به شکل غیرقابل فهمی ساده شده. همش حفظیات شده. مخصوصاً زیست شناسی که دیگه نوبر عه! انقدر یاخته تو یاخته است که آدم حالش بد میشه. مطالب واقعاً تازگی دارن و اصلاً کششی برام ندارن و با توجه به شناختی که از خودم دارم مطمئنم کار من نیست این نظام جدید. چند تا سؤال داشتم ازتون..ممکنه برخلاف گفته های قبلی، سال ۱۴۰۰ باز هم برای نظام قدیم سؤال طرح کنن؟ سری قبل که نظام عوض شد سه سال به قدیمی ها فرصت دادن. بی انصافیه به ما این مهلت دوباره رو ندن. به نظرتون ممکنه برای قدیم هم طرح کنن یا دیگه تموم شد؟ به نظرتون اگه کنکور نشد که بدم، چه رشته ای بازار کار و‌درآمد خوبی داره؟ مرسی که جواب میدین.
      تا کنکور ۱۴۰۰ خیلی مونده. تا اون موقع کلی طرح نقشه جدید رو ما بدبختها پیاده میکنن. از الان نمیشه دقیق گفت

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      همون نظام جدیدو بخون یواش یواش به کلماتش عادت می کنی.
      حالا حتما نمیخواد رتبه زیر 50 بیاری رتبه لازم برای پزشکی بیاری کافیه.
      برای همون ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ هم کلی ۷۰ ۹۰ باید بزنم.
      To the hope of it all..

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=NiNi;1588380]سلام بچه ها؛ کنکور سال ۱۴۰۰ رو گفتن که فقط یک نوع سؤال طرح میشه و همه باید برای اون مدل سؤال آماده بشن..من هر کاری میکنم نمیتونم با مطالب نظام جدید کنار بیام خیلی همه چی تو هم عه! مطالب رو به شکل بدی خلاصه کردن و همه چی انگار به شکل غیرقابل فهمی ساده شده. همش حفظیات شده. مخصوصاً زیست شناسی که دیگه نوبر عه! انقدر یاخته تو یاخته است که آدم حالش بد میشه. مطالب واقعاً تازگی دارن و اصلاً کششی برام ندارن و با توجه به شناختی که از خودم دارم مطمئنم کار من نیست این نظام جدید. چند تا سؤال داشتم ازتون..ممکنه برخلاف گفته های قبلی، سال ۱۴۰۰ باز هم برای نظام قدیم سؤال طرح کنن؟ سری قبل که نظام عوض شد سه سال به قدیمی ها فرصت دادن. بی انصافیه به ما این مهلت دوباره رو ندن. به نظرتون ممکنه برای قدیم هم طرح کنن یا دیگه تموم شد؟ به نظرتون اگه کنکور نشد که بدم، چه رشته ای بازار کار و‌درآمد خوبی داره؟ مرسی که جواب میدین.[/QUOTE

سلام . من خودم نظام قدیم بودم و اومدم نظام جدید . اوایل اصطلاحات زیست یه مقدار اذیت میکرد ولی بعد یکی دو ماه عادت کردم . بقیه دروس هم واقعن راحت تر شده و مشکلی نبود .

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Kiyarash_1999;1588412]
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      سلام بچه ها؛ کنکور سال ۱۴۰۰ رو گفتن که فقط یک نوع سؤال طرح میشه و همه باید برای اون مدل سؤال آماده بشن..من هر کاری میکنم نمیتونم با مطالب نظام جدید کنار بیام خیلی همه چی تو هم عه! مطالب رو به شکل بدی خلاصه کردن و همه چی انگار به شکل غیرقابل فهمی ساده شده. همش حفظیات شده. مخصوصاً زیست شناسی که دیگه نوبر عه! انقدر یاخته تو یاخته است که آدم حالش بد میشه. مطالب واقعاً تازگی دارن و اصلاً کششی برام ندارن و با توجه به شناختی که از خودم دارم مطمئنم کار من نیست این نظام جدید. چند تا سؤال داشتم ازتون..ممکنه برخلاف گفته های قبلی، سال ۱۴۰۰ باز هم برای نظام قدیم سؤال طرح کنن؟ سری قبل که نظام عوض شد سه سال به قدیمی ها فرصت دادن. بی انصافیه به ما این مهلت دوباره رو ندن. به نظرتون ممکنه برای قدیم هم طرح کنن یا دیگه تموم شد؟ به نظرتون اگه کنکور نشد که بدم، چه رشته ای بازار کار و‌درآمد خوبی داره؟ مرسی که جواب میدین.[/QUOTE

سلام . من خودم نظام قدیم بودم و اومدم نظام جدید . اوایل اصطلاحات زیست یه مقدار اذیت میکرد ولی بعد یکی دو ماه عادت کردم . بقیه دروس هم واقعن راحت تر شده و مشکلی نبود .
      خیلی کیف کردم اینو گفتی درحقیقت نظام جدید واسه نظام قدیما یه نعمته

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله دقیقن . اون همه قید واسه 3 فصله آخر زیست پیش حفظ کردیم آخرش هیچ . مقاطع و هندسه که چیزی ازش نمونده . دینی که نیازی نیس بگم .

حالا دیگه توکل بر خدا . ببینیم چی میشع . ایشالا هرکی به اندازه تلاشش نتیجه بگیرع .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)