خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 59

موضوع: نمونه...

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نمونه...

بچه ها چندتانمونه قبولی یا رتبه خوب تو تایم کم میشه بگین حالا هر چی با تایم مطالعه ..‌..
      نگین دنبال نمونه نباش و چ و ازین دست حرفا
      خیلی استرس گرفتم نیاز دارم بهش...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftm Honey نمایش پست ها
      بچه ها چندتانمونه قبولی یا رتبه خوب تو تایم کم میشه بگین حالا هر چی با تایم مطالعه ..‌..
      نگین دنبال نمونه نباش و چ و ازین دست حرفا
      خیلی استرس گرفتم نیاز دارم بهش...
      سلام ، يه نگاهى به اين بندازين ،آيا افشين مقتدا افسانه است؟
      Move in silence only speak when it's time to say checkmate♟️⁶

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kingsman نمایش پست ها
      سلام ، يه نگاهى به اين بندازين ،آيا افشين مقتدا افسانه است؟
      اره افشین مقتدارو خوندم ک از ۳۰ بهمن استارت زد
      از این تایم ب بعد چی کسی بوده
      رشته تجربی...
      خیلی استرسم بالا رفته هرچ ب خودم انرژی میدم و اینا بازم ته مغزم فاز مخالف میره

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام همین تاپیک آقایی که تو ۵۰ روز تونستن فوریت پزشکی دانشگاه تهران قبول بشن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sheydam نمایش پست ها
      سلام همین تاپیک آقایی که تو ۵۰ روز تونستن فوریت پزشکی دانشگاه تهران قبول بشن
      سطح درسی اون آقا خیلی بالا بوده. تا اسفند مطالعه داشتن فقط یه مدتی درس رو ول کردن بعد دوباره استارت زدن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی الان به هر ترتیبی شده می‌خوای از زیر خاک همچین کسی رو پیدا کنی؟ عجیبه
      من که توی این ۵-۶ سال آدمی با همچین مشخصاتی ندیدم. نمیگم که نیست ولی خب من ندیدم اصلاً.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      سطح درسی اون آقا خیلی بالا بوده. تا اسفند مطالعه داشتن فقط یه مدتی درس رو ول کردن بعد دوباره استارت زدن
      سلام اخه خود این خانوم پایه درسی‌شون خوبه و اون آقا هم از اسفند شروع کرده بودن

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sheydam نمایش پست ها
      سلام اخه خود این خانوم پایه درسی‌شون خوبه و اون آقا هم از اسفند شروع کرده بودن
      اره من پایم خوبه +هوشم
      ولی تنبلم انقد تنبل ک تا الان با اینکه بار سومه بازم تا الانشو از دست دادم شرایط زندگیم جوریه ک وابسته ب این کنکوره علاقه هم هستا ولی شرایط خ بدیه توصیفش هم سخته ...
      اگه بشه چندتا نمونه بهم بگین ک تونستن اگه ندیدین نگین نبودع مثع اون دوستمون اگه نمونه تو انجمن یا اطرافیان دیدین بگین

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من یه برنامه نوشتم ک درسام تا ۹ خرداد تموم شه ۱۰ ب بعد برم جمع بندی و سه روزیکبار...
      خیلی سنگینه برنامه ای ک نوشتم ...
      مثلا روزی ۵ درس لغت روز بعدش ۵ درس تاریخ ادبیات(چرخشی)
      روزی۸ص زبان فارسی از هامون سبطی
      روزی۱۰تست قرابت۱۰تست ارایه
      عربیم طی۲۰روز لغات ومتن اول تاسوم و نکات ترجمه ناصح زاده بعدش تست ترجمه و درک مطلب
      درحین این ۲۰روز ک قواعد هم از رو ناصح زاده کار کنم تا ۹ خرداد
      دینی روزی ۱ درس
      زبان روزی ۳ درس لغات و متن وگرامر(قبلا خوندمش زیاد)بعدش یا روز درمیون ریدینگ و کلوز و تست گرامر و تست لغت
      زیست روزی ۱ فصل (مثه اون خانمی ک تو انجمن گفته بود اسمش بارانه و رتبش شده ۱۰۰وخرده ای تو قسمت دنبال نمونه میگردی ...)
      شیمی هرفصل ۱ روز (کووالانسی و اسیدبازومحلول ۲روز هرکدوم)
      بعدش تست و مرور از موج ازمون (شیمیم قویه)
      فیزیک از روی گاج و نصف تست های ستاره دار گاج رو میخام بخونم
      ریاضیم خط ویژه با تست هاش
      م
      نمیخام مبحث حذف کنم چون اونجوری میگم خب مباحث کمه و میرسم وتنبلی میکنم واینکه دلمم نمیاد چون قبلا خوندمشون واشنایی دارم با مباحث
      حالا نظرتون چیه میتونم باروزی با ساعت مطالعه بالا۱۵اینا قبول شم؟!
      خیلی استرس گرفتم یکم بهم راهنمایی بدین

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اولین ویژگی که باید داشته باشی اینه که به خودت و برنامت باور داشته باشی . ببین به نظرم نصف بیشتر کنکور از این ماه ها شروع میشه .. خیلی سرنوشت سازه این مدت . ولی خب دیگه هر که طاووس خواهد ...جور هندوستان کشد ..دیگه کنکوری که میخواد نتیجه درجه یکی بگیره تو این 3 ماه ..باید کمر همت و ببنده .. خودت مثال باران و زدی . این دختر ساعت مطالعه 18 ساعت هم داشته .. خیلی تلاش کرده . تو هم میتونی با تلاش زیاد البته . امیدوارم موفق بشی . یه چیزی بگم باید دیوونه وار بخونی .. کاری به این که کی تو این مدت قبول شد نداشته باش .. تمام توانتو به کار ببر و شبانه روز تلاش کن ... خدا هم زحمت های تو رو میبینه و پاداش خوبی بهت میده . نگران نباش .
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میتونی بری تو چنل الف دیشب کلی نمونه شروع گذاشت حالا صرفا از الان نبودن بعضی ها از بهمن بعضی ها اسفند بعضی ها هم مثله الان از بعد عید ولی نمونه زیاد بود. اگه نمیدونی آیدی چنلشو بیا خصوصی بهت میگم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ‌ ‌ ‌‌‌ ‌
      ‌ ‌ ‌‌‌ ‌
      سلام الف عزیز
      من یه شخصیو میشناسم که مشاورم هست کنکور سال 97دومین کنکورشون بود و فقط دو ماه تابستون خوند بعدش 6ماه درس نخوند از بعد عید شروع کرد توی 88روز شد رتبه 800
      و پزشکی اورد

اگه یه نفر تونسته خیلیای دیگه هم میتونن ❤️
      اینو بذار تو کانال شاید یه نفر به خودش اومد و زندگیش عوض شد
      این یکیش مثلا. به فرض اینکه تعویقم نباشه 80 روز زمان داری

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parisa-konkoori نمایش پست ها
      اولین ویژگی که باید داشته باشی اینه که به خودت و برنامت باور داشته باشی . ببین به نظرم نصف بیشتر کنکور از این ماه ها شروع میشه .. خیلی سرنوشت سازه این مدت . ولی خب دیگه هر که طاووس خواهد ...جور هندوستان کشد ..دیگه کنکوری که میخواد نتیجه درجه یکی بگیره تو این 3 ماه ..باید کمر همت و ببنده .. خودت مثال باران و زدی . این دختر ساعت مطالعه 18 ساعت هم داشته .. خیلی تلاش کرده . تو هم میتونی با تلاش زیاد البته . امیدوارم موفق بشی . یه چیزی بگم باید دیوونه وار بخونی .. کاری به این که کی تو این مدت قبول شد نداشته باش .. تمام توانتو به کار ببر و شبانه روز تلاش کن ... خدا هم زحمت های تو رو میبینه و پاداش خوبی بهت میده . نگران نباش .
      سلام
      به نظر شما میشه فقط با خوندن دوازدهم و بخشی از دروس پایه در این مدت رتبه ای حدود 10000 آورد؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      سلامبه نظر شما میشه فقط با خوندن دوازدهم و بخشی از دروس پایه در این مدت رتبه ای حدود 10000 آورد؟
      سلام . من نظام قدیمم . ولی تا اون جایی که شنیدم برای شما نظام جدیدا قراره بیشتر از دهم و یازدهم و بخش اول دوازدهم سوال طرح بشه . اتفاقا یازدهم خیلی مهمه . به نظرم دهم و یازدهم و عالی بخون . اگه امتحان نهایی هم داری ..برای هر کتاب از دوازدهم تو اون فرجه ای که بهتون میدن بشین به صورت بقچه ای اون درس و بخون خوب ..تست هم براش بزن . ببخشید اگه خوب راهنمایی نکردم . از درسای نظام جدید بی خبرم .
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ngizz نمایش پست ها
      میتونی بری تو چنل الف دیشب کلی نمونه شروع گذاشت حالا صرفا از الان نبودن بعضی ها از بهمن بعضی ها اسفند بعضی ها هم مثله الان از بعد عید ولی نمونه زیاد بود. اگه نمیدونی آیدی چنلشو بیا خصوصی بهت میگم
      چنل تلگرامه؟!؟!
      اره میشه ایدی اش رو بدی خصوصی پیام میدم
      ممنونم

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن