خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ایام امتحانات

سلام
      در ایام امتحانات خرداد ماه دروس غیر از دوازدهم مطالعه بشه یا نه؟مثلا یه بخش هایی که توی هر سه پایه وجود داره مثل تابع در ریاضیات.
      (فرض کنیم که تا خرداد اوضاع عادی میشه چون الان یه عده اعتراض میکنن که کرونا تا خرداد ادامه داره ولی در کل مثبت فکر کنیم)

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      سلام
      در ایام امتحانات خرداد ماه دروس غیر از دوازدهم مطالعه بشه یا نه؟مثلا یه بخش هایی که توی هر سه پایه وجود داره مثل تابع در ریاضیات.
      (فرض کنیم که تا خرداد اوضاع عادی میشه چون الان یه عده اعتراض میکنن که کرونا تا خرداد ادامه داره ولی در کل مثبت فکر کنیم)

رشتتون چیه؟
      سوال خوبی بود چون منم می خوام همین کار رو کنم
      من نمی‌توانم جلوی فرا رسیدن شب را بگیرم اما می‌توانم از تاریکی برای کشف زیبایی‌ها استفاده کنید. تنها در تاریکی می‌توانم ستاره‌ها را ببینم.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      توصیه می کنم شمابه برنامه خودت برس ول کن بااین وضعی که هست فک کنم نهایی آسون میشه
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      سلام بستگی به برنامه فعلیت داره الان اگه بزودی جمعبندی رو شرو میکنی طبق اون پیش میری اما اگه دوازدهم نیمه دوم خرداد بود خب تا اونزمان پایتو دوره کن زمان خودشم دوازدهم تست و مرورش و حین اون جامع

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiye.T نمایش پست ها

رشتتون چیه؟
      سوال خوبی بود چون منم می خوام همین کار رو کنم
      تجربی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن