خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

سوال درباره خرید کتاب های درسی(مدرسه)/لطفا همه کمک کنید

سلام یکی از اقوام ما که سال ۹۰ فارغ التحصیل شده می خواد بنا به دلایلی سال ۱۴۰۲ کنکور بده حالا سوال اینجاست که این بنده خدا چجوری باید کتاب های درسی رو بخره؟ برای کنکور ۱۴۰۲ باید کتاب های دهم چاپ ۹۹ و یازدهم چاپ ۱۴۰۰ و دوازدهم چاپ ۱۴۰۱ باشه الان یکی بگه از کجا و چجوری کتاب های درسی رو تهیه کنه ؟ ممنون
      ویرایش توسط sina_hp : 23 فروردین 1399 در ساعت 12:14

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ۱۴۰۲ میخواد کنکور بده ؟ اصلا معلوم نیست تا اون موقع کنکوری باشه یا نه . ولی کتابای دهم که واسه کنکور ۱۴۰۱ هستش رو بگیره به نظرم فعلا همون دهم رو کار کنه.

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      ۱۴۰۲ میخواد کنکور بده ؟ اصلا معلوم نیست تا اون موقع کنکوری باشه یا نه . ولی کتابای دهم که واسه کنکور ۱۴۰۱ هستش رو بگیره به نظرم فعلا همون دهم رو کار کنه.
      از کجا بگیره؟چجوری ؟ لطفا کامل توضیح بده

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

از کجا بگیره؟چجوری ؟ لطفا کامل توضیح بده
      مثلا زیست دهم خیلی سبز و نشر الگو مطابق با کنکور ۱۴۰۱ آپدیت شدن . شیمی هم تقریبا آپدیت هستن تمام انتشارات . عمومی های جامع رو به هیچ وجه نگیره چون حداکثر تا کنکور ۱۴۰۰ قابل استفادن و دستخوش تغییرات زیادی میشن . برای عمومی ها خیلی سبز سایتش رو سر بزنی میبنی کتابای پایه به پایه عمومی (یعنی هر پایه یک کتاب) مناسب با کنکور خودشون موجود هستن . به نظرم عمومی ها هم همون پایه دهم رو فعلا کار کنه . اما درس ریاضی و فیزیک تغییرات کمی رو دارن و با ریسک کمتری میشه هر انتشاراتی که دلت خواست رو تهیه کنی.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مثلا زیست دهم خیلی سبز و نشر الگو مطابق با کنکور ۱۴۰۱ آپدیت شدن . شیمی هم تقریبا آپدیت هستن تمام انتشارات . عمومی های جامع رو به هیچ وجه نگیره چون حداکثر تا کنکور ۱۴۰۰ قابل استفادن و دستخوش تغییرات زیادی میشن . برای عمومی ها خیلی سبز سایتش رو سر بزنی میبنی کتابای پایه به پایه عمومی (یعنی هر پایه یک کتاب) مناسب با کنکور خودشون موجود هستن . به نظرم عمومی ها هم همون پایه دهم رو فعلا کار کنه . اما درس ریاضی و فیزیک تغییرات کمی رو دارن و با ریسک کمتری میشه هر انتشاراتی که دلت خواست رو تهیه کنی.
      ممنون اما من منظورم کتاب درسی (مدرسه)بود نه کمک آموزشی عزیز لطفا بگو کتاب های درسی رو چجوری بگیره؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

ممنون اما من منظورم کتاب درسی (مدرسه)بود نه کمک آموزشی عزیز لطفا بگو کتاب های درسی رو چجوری بگیره؟
      خرید کتاب درسی نو کار سختیه اما دست دومش تو بازار هست.
      اما اگه آشنای معلم داری اوایل مهرماه میتونه بره سایت irtextbook قسمت سفارش تک جلدی و از هر کتابی که دلت خواست یک جلد تهیه کنی. من خودم اینکارو کردم ( دوجلد کتاب نیاز داشتم که نداشتمشون)

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خرید کتاب درسی نو کار سختیه اما دست دومش تو بازار هست.
      اما اگه آشنای معلم داری اوایل مهرماه میتونه بره سایت irtextbook قسمت سفارش تک جلدی و از هر کتابی که دلت خواست یک جلد تهیه کنی. من خودم اینکارو کردم ( دوجلد کتاب نیاز داشتم که نداشتمشون)
      دست دوم که به درد نمی خوره چون غلط خوردگی داره یه چیز تمیز می خواد یه سوال دارم ازت حتما باید آشنا داشته باشه؟ نمیشه خودش از سایت بگیره؟اخه آشنا نداره

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

دست دوم که به درد نمی خوره چون غلط خوردگی داره یه چیز تمیز می خواد یه سوال دارم ازت حتما باید آشنا داشته باشه؟ نمیشه خودش از سایت بگیره؟اخه آشنا نداره
      این کارا چیه بره. از سایت chap.sch.ir چاپ هر سالی رو که میخواد دانلود کنه استفاده کنه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام یکی از اقوام ما که سال ۹۰ فارغ التحصیل شده می خواد بنا به دلایلی سال ۱۴۰۲ کنکور بده حالا سوال اینجاست که این بنده خدا چجوری باید کتاب های درسی رو بخره؟ برای کنکور ۱۴۰۲ باید کتاب های دهم چاپ ۹۹ و یازدهم چاپ ۱۴۰۰ و دوازدهم چاپ ۱۴۰۱ باشه الان یکی بگه از کجا و چجوری کتاب های درسی رو تهیه کنه ؟ ممنون
      سلام،
      کتاب های درسی انتشارات مدرسه رو میتونه از سایت بانک کتاب پایتخت تهیه کنه.بعضی کتاب فروشی های سطح شهر هم دارن.البته این کتاب ها کیفیت چاپ خوبی ندارن و بعضا هم سیاه و سفید هستن.
      هر سال آخر مهر سایت توزیع کتاب های درسی برای افراد معمولی(غیر دانش آموز و معلم) باز میشه،با توجه به اینکه 3 سال دیگه میخواد کنکور بده میتونه هرسال کتاب های یک پایه رو از سایت خود آموزش و پرورش هم تهیه کنه.یعنی مهر 99 کتاب های دهم رو تهیه کنه،مهر 1400 کتاب های یازدهم رو و مهر1401 کتاب های دوازدهم رو.

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ij16 نمایش پست ها
      این کارا چیه بره. از سایت chap.sch.ir چاپ هر سالی رو که میخواد دانلود کنه استفاده کنه
      منظورت اینه که پرینت رنگی بگیره؟ خوب در میاد بعدا؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

منظورت اینه که پرینت رنگی بگیره؟ خوب در میاد بعدا؟
      پرینت رنگی واسه زیست و شیمی به درد میخوره بقیه درسا چه پرینت رنگی آخه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن