خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سوال دربارع ریاضی و فیزیک تجربی

بچه اا اگه کسی از الان تازه شروع کرده ولی پایه فیزیکش خوب باشه ولی فراموش کرده باشه چطور باید تست بزنه و بخونه
      من گاج نقره ای دارم و تو های پایه تو قلم چ حتی فیزیک ۱۰۰ هم داشتم ولی الان هیچی یادم نیس اعتماد ب نفسم رو از دست دادم تو ریاضی و فیزیک دربارع یه درصد بالا تو هردو بهم بگین
      تست های خط ویژع و ستاره دار های گاج فیزیک کافیع ؟!؟
      و خط ویژع ریاضی (درسنامه و تست از خط ویژه)

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،در مورد فیزیک از روی یک کتاب جمع بندی بخون تا فرمول ها و مفاهیم برات یاد آوری بشه بعد تا جایی که وقت شد تست کار کن.فکر نکنم وقت بشه کل ستاره دار های گاج رو بزنی ولی اگر تونستی بله کاملا کافی هست.
      در ریاضی هم اگر مثل فیزیک پایه خوب و قوی داری همین کار رو بکن.
      فقط در مورد خط ویژه ها مطمعن نیستم منابع خوبی باشن،اگر ازشون راضی هستی از همون ها استفاده کن در غیر اینصورت جمع بندی های خیلی سبز رو بگیر برای هردو درس.
      کلاس های نکته و تست هم میتونن برات مفید باشن.

پ.ن :
      با این فرض گفتم که نظام جدید هستید،
      اگر نظام قدیمی خط ویژه ها خیلی هم خوب هستن هم فیزیک هم ریاضی.
      در کنکور پارسال در ریاضی وفیزیک 27 سوال بین جدید و قدیم مشترک بود که احتمال 99 درصد امسال هم همینطور خواهد بود.بنابراین میتونی فقط مباحث مشترک با نظام جدید رو بخونی.
      درضمن سوال های مشترک با رویکرد نظام جدید بود که این در ریاضی بیشتر به چشم اومد،بنابراین بهتر علاوه بر خط ویژه در ریاضی یک منبع نظام جدید مثل آزمون خیلی سبز یا موج آزمون نظام جدید رو کار کنی.
      ویرایش توسط reza2018 : 23 فروردین 1399 در ساعت 15:00

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftm Honey نمایش پست ها
      بچه اا اگه کسی از الان تازه شروع کرده ولی پایه فیزیکش خوب باشه ولی فراموش کرده باشه چطور باید تست بزنه و بخونه
      من گاج نقره ای دارم و تو های پایه تو قلم چ حتی فیزیک ۱۰۰ هم داشتم ولی الان هیچی یادم نیس اعتماد ب نفسم رو از دست دادم تو ریاضی و فیزیک دربارع یه درصد بالا تو هردو بهم بگین
      تست های خط ویژع و ستاره دار های گاج فیزیک کافیع ؟!؟
      و خط ویژع ریاضی (درسنامه و تست از خط ویژه)

از الان تا کنکور اگ خوب وقت بزاری زدن ستاره دارای گاج برا فیزیک خوب و تقریبا کافیه . درسنامه های خود گاجم خلاصه س برای مرور کردن خوبه.
      برای ریاضی خط ویژه خیلی خوبه کلشو کار کن. هنونو کار کنی کامل و تستاشو حتی اگ دو دور برسی بزنی درصد خوبی میرسی تو کنکور.
      خط ویژه ریاضی برای نظام قدیم ک خ شاخ بود حتما برا جدیدم هست.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کلاسای نکته و تست برو

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      منم همین مشکلو با ریاضی دارم. چی کارش کنم؟
      کتاب هم گاج نقره ای و مهروماه دارم. کدومو بخونم؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      از الان تا کنکور اگ خوب وقت بزاری زدن ستاره دارای گاج برا فیزیک خوب و تقریبا کافیه . درسنامه های خود گاجم خلاصه س برای مرور کردن خوبه.
      برای ریاضی خط ویژه خیلی خوبه کلشو کار کن. هنونو کار کنی کامل و تستاشو حتی اگ دو دور برسی بزنی درصد خوبی میرسی تو کنکور.
      من نظم قدیمم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ij16 نمایش پست ها
      کلاسای نکته و تست برو
      هم اینکه کروناعه هم میخوام خودم بخونم نمیخام کلاس برم این ۲ ماه اخر وقت نیس کلا

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      ستاره دارهای گاج واسه درصد ۷۰ ب بالا هم اوکیه؟؟!؟+تست های کنکورش

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ستاره دارهای گاج واسه درصد ۷۰ ب بالا هم اوکیه؟؟!؟+تست های کنکورش
      ببین اگه الان مهر بود و وقتت زیاد بود شرلیط فرق داشت کسی بهت نمیگفت فقط بشین ستاره دارای گاجو بزن برا بالا ۷۰ !
      نسبت به تایمت نگاه کن ، با توجه ب تایمی ک داری همونارم برسی کار کنی و مسلط شی به همراه تستای کنکور خودش کلیه ، اینم که چند درصد بخوای بزنی ب هزارتا پارامتر از جمله حال و هوات سر جلسه و سطح سوالا و ... بستگی داره
      تو ستاره دارا و تستای کنکور ۵ ۶ سال اخیرو خوب بزن و تحلیل کن ، تحلیل درست حسابیا جوری ک اگ مدل اونو بهت بدن بی برو برگرد حلش کنی ، اگه حالا وقت اضافه اووردی کسی بدش نمیاد تست بیشتر بزنی فعلا اولویت با اوناس

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هم اینکه کروناعه هم میخوام خودم بخونم نمیخام کلاس برم این ۲ ماه اخر وقت نیس کلا
      آنلاین میگم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ij16 نمایش پست ها
      آنلاین میگم
      من کلا خودخوانم بیشتر

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن