خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

معرفی کتاب آزمون دار برای جمع بندی

سلام دوستان من یه یه سوال درمورد کتابای جمع بندی آزمون دار داشتم
      تاپیک پیدا کردم درمورد چیزی که نوشتم اما مربوط به نظام جدیدا بود من نظام قدیم تجربی ام.
      یه چند وقت دیگه جمع بندی رو میخوام شروع کنم کتاب هایی که دارم رو میگم
      لطفا نظام قدیمای تجربی کتاب های ازمون دار دیگه ام بم معرفی کنین لطفا.
      منظورم کتاب جمع بندی هایی که ازمون فصل به فصل و ازمون جامع دارن
      مثل موج ازمون، فار، فصل ازمون
      خوبی ها وبدی های هرکدومو بم بگین.
      خودم
      واسه زیست: موج و جمع بندی ازمون تخته سیاه
      شیمی: فار و موج
      ریاضی : موج
      فیزیک ندارم
      ادبیات و عربی موج
      دینی دور تند
      زبان فیل
      اینارو دارم
      لطفا کتاب های جمع بندی خلاصه ای چیزی هم اگه خیلی خوب باشه معرفی کنین
      اگه هم پیشنهادی در مورد این ازموج فصل به فصل کتاب ها دارین بگین
      مورد اخر : نظرتون درمورد بانک تست منتا؟! من تونستم سوالات سال های قبلشو که مال نظام قدیمه تو تلگرام پیدا کنم ولی شمام نظتونو بگین دربارش
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من برای زیست آزمون خیلی سبز دارم تالیف ماز البته الان دیگه تو بازار نیست فقط پی دی افش هست.
      شیمی هم فار دارم هم موج ولی با موج بیشتر حال میکنم از یه آقا پسری که سال 97 شیمی به اون سختی رو 92 درصد زد هم پرسیدم گفت زوج ای کیو و موج آزمون بهترینه برای شیمی
      ریاضی موج آزمون دارم البته آخر کتاب جامع مهر و ماه چند سری آزمون داره اونا رو هم برسم حل میکنم.
      فیزیک موج آزمون دارم که خب همه میدونن در حد کنکور تجربی یکم بالاتر سطح عادیه ولی من بیشتر به چشم این نگاش میکنم که سوال سختر هم اومد شکه نشم وگرنه بیشتر تمرکزم اول رو گاج نقره ای بعد یک قدم تا صد و آخر تست های مارک خودش برای دوران جمع بندیه.
      ادبیات من هفت خوان دارم که خوان هفتم آزمون جامع هست ولی تو کتاب های مبحثیشم آزمون داره هم پایه به پایه هم جامع. موج آزمون ندارم ولی شنیدم سخته.
      دینی دورتند دارم و بهم گفتن از موج آزمون بهتره ولی نظری راجب ازمون خیلی سبزش ندارم فقط دیدم که درس به درس نیست.
      عربی موج آزمون دیگه فکر کنم بهترین گزینه هست
      زبان من آزمون خیلی سبز دارم درس به درس آزمون داره.
      در کل الان که دیگه منابع اولم تمومه دوره هم کردم تقریبا سعیم بر اینه همراه کنکورا یه بار دیگه از روی اینا دوره کنم اگه وقت اجازه بده نگاهی به خط ویژه ریاضی و فیزیک و عمومی ها هم ميندازم. سعی کن تمرین های ریاضی و فیزیک کتاب درسی نظام‌ جدید هم حل کنی چون پارسال ضربه خوردیم از این موضوع

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،
      همین منابعی که داری خوب هستن...ولی منم چند منبع معرفی میکنم که برام مفید بودن.
      برای زیست کتاب های نشر دریافت،نکات و تست هاش خیلی خوبن.
      برای فیزیک اندیشه فائق...البته اگر بتونی پیدا کنی.خط ویژه ها هم خوب هستن.
      برای ریاضی با توجه به کنکور 98 که 27 سوال مشترک و متمایل به نظام جدید بود بهتر کتاب جمع بندی نظام جدید تهیه کنی...اگر قوی هستی موج آزمون اگر متوسط یا ضعیفی جمع بندی خیلی سبز بگیر...راستی در فیزیک هم 27 سوال مشترک بود.
      برای شیمی موج آزمون بهتر از فار هست.
      در عمومی ها هم کتاب های سنجش 90 به بعد که سنجش منتشر کرده بود کتاب های خوبی بودن.

4. Top | #4
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ngizz نمایش پست ها
      من برای زیست آزمون خیلی سبز دارم تالیف ماز البته الان دیگه تو بازار نیست فقط پی دی افش هست.
      شیمی هم فار دارم هم موج ولی با موج بیشتر حال میکنم از یه آقا پسری که سال 97 شیمی به اون سختی رو 92 درصد زد هم پرسیدم گفت زوج ای کیو و موج آزمون بهترینه برای شیمی
      ریاضی موج آزمون دارم البته آخر کتاب جامع مهر و ماه چند سری آزمون داره اونا رو هم برسم حل میکنم.
      فیزیک موج آزمون دارم که خب همه میدونن در حد کنکور تجربی یکم بالاتر سطح عادیه ولی من بیشتر به چشم این نگاش میکنم که سوال سختر هم اومد شکه نشم وگرنه بیشتر تمرکزم اول رو گاج نقره ای بعد یک قدم تا صد و آخر تست های مارک خودش برای دوران جمع بندیه.
      ادبیات من هفت خوان دارم که خوان هفتم آزمون جامع هست ولی تو کتاب های مبحثیشم آزمون داره هم پایه به پایه هم جامع. موج آزمون ندارم ولی شنیدم سخته.
      دینی دورتند دارم و بهم گفتن از موج آزمون بهتره ولی نظری راجب ازمون خیلی سبزش ندارم فقط دیدم که درس به درس نیست.
      عربی موج آزمون دیگه فکر کنم بهترین گزینه هست
      زبان من آزمون خیلی سبز دارم درس به درس آزمون داره.
      در کل الان که دیگه منابع اولم تمومه دوره هم کردم تقریبا سعیم بر اینه همراه کنکورا یه بار دیگه از روی اینا دوره کنم اگه وقت اجازه بده نگاهی به خط ویژه ریاضی و فیزیک و عمومی ها هم ميندازم. سعی کن تمرین های ریاضی و فیزیک کتاب درسی نظام‌ جدید هم حل کنی چون پارسال ضربه خوردیم از این موضوع
      مرسی عزیزم پیامت خیلی کمک کرد

5. Top | #5
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام،
      همین منابعی که داری خوب هستن...ولی منم چند منبع معرفی میکنم که برام مفید بودن.
      برای زیست کتاب های نشر دریافت،نکات و تست هاش خیلی خوبن.
      برای فیزیک اندیشه فائق...البته اگر بتونی پیدا کنی.خط ویژه ها هم خوب هستن.
      برای ریاضی با توجه به کنکور 98 که 27 سوال مشترک و متمایل به نظام جدید بود بهتر کتاب جمع بندی نظام جدید تهیه کنی...اگر قوی هستی موج آزمون اگر متوسط یا ضعیفی جمع بندی خیلی سبز بگیر...راستی در فیزیک هم 27 سوال مشترک بود.
      برای شیمی موج آزمون بهتر از فار هست.
      در عمومی ها هم کتاب های سنجش 90 به بعد که سنجش منتشر کرده بود کتاب های خوبی بودن.
      کتاب های سنجش چی هستن؟ تا حالا نشنیدم!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_medicine نمایش پست ها
      کتاب های سنجش چی هستن؟ تا حالا نشنیدم!
      فروشگاه اینترنتی شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور

7. Top | #7
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up

8. Top | #8
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حالا اگه یه تاپیک حاشیه ای بود اینجا جای سوزن انداختن نبود
      بعد الان که تاپیک درسیه منم کمک لازمم و واسم مهمه کسی پیام نمیذاره
      -______-

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن