خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

رتبه های برتر کنکور از گاج

سلام به همه دوستان کنکوری، میخواستم بدونم رتبه های برتر کنکور که تو آزمون های موسسه گاج شرکت میکردن، کیا بودن؟ دوستان خواهشا کمکم کنید و هر کس رو میشناسید که تو گاج بوده و تونسته تو کنکور رتبه برتر بشه، تو این تاپیک هم اسمشو و هم رتبشو بنویسید، خیلی ممنونم.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز
      شما میگی رتبه برتر کنکور که تو ازمون گاج بوده
      اگه به این صورته من بهت یه لیست کامل ازاسماشون میدم اما باید یه فاکتور اساسی رو در نظر بگیری که ازمون باعث قبولیشون نبوده
      خصوصا این رتبه های تک رقمی تو چند تا ازمون ازمایشی بودن
      بعضیاشونم میلیونی پول گرفتن واسه تبلیغ
      من خودم سال گذشته گاج بودم
      اما امسال فقط سنجش ثبت نام کردم
      دلیلشم استاندارد بودن سوالات و جامعه اماری بالاست
      و اینم بدون همه چی ازمون نیست
      تا تلاش نکنی نخونی و مهمتر از اون تمرین و مرور نداشته باشی نه گاج نه سنجش نه قلمچی هیچکدوم چاره ساز نیست
      خدایا کمکمون کن

3. Top | #3

نمایش مشخصات
      منم با خانم کیان مهر موافقم
      برای شما چه فرقی میکنه گاج چنتا رتبه برتر داده؟(البته اگه آمارشون درست باشه بد نیس بدونین ولی خیلیا واسه تبلیغ پول میگیرن در حالیکه عضو آزمونهای فلان موسسه نبودن)
      پس مطمئن باشین بدون زحمت کسی با آزمون دادن موفق نمیشه
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نمیدونم برای چی این سوال رو پرسیدید اما اگر میخواید از این سوال به این نتیجه برسید که آزموناش خوبه یا نه خیلی کاره درستی نیست
      بالاخره توی چند هزار نفر چند نفر هم پیدا میشن که دانش آمورانه قوی باشن و رتبه ی خوب کسب کنن(و همچین افرادی اگر هر آزمون دیگه ای هم میدادن باز رتبه برتر میشدن) اما از اون طرف هم اید در نظر بگیرید که افرادی این آزمون ها رو میدن و رتبشون چیزی شبیهه همون کارت شارژ میشه
      پس نمیشه بگید که چون رتبه برتر داشته خوبه چون از اون ور رتبه هایه خیلی بد هم داشته (حالا اگر یه اطلاعاتی باشه که مثلا میانگین درصده دروس تمام بچه هایه فلان موسسه چند بوده میتونه معیار نسبتا خوبی باشه که البته بعید میدونم وجود داشته باشه)

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
      سردم است

و زمستان در این میان

نقشی ندارد ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن