خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      همون دو هفته رو هم برید خدا رو شکر کنین
      اگه
      اگه
      اگه
      تعویق بیوفته
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اینم اضافه کنم که ۱۲ سال تحصیلی باید تمام بشه باید!!!!
      بعد ۲۰ روز ازمون کنکور برگزار میشه
      نمیدونم ، فقط ۱۰ درصد تدریس مونده و اینا فقط چرنده باید طبق قانون اساسی ۱۲ سال تحصیلی تمام بشه بعد کنکور برگزار کنند
      سال تحصیلی دانش اموز با دانشگاهی باهم مرتبطه ، به احتمال ۸۰ درصد ترم لغو و کنکور ماه ها عقب میوفته

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      miladnasehzade@

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همین الان یه سایت مطلب زده بود که شورای عالی آموزش و پروش تاکید کرده که باید سال تحصیلی در خرداد تموم بشه.
      پس دیگه خودتون رو درگیر تعویق نکنید. کنکور همون ۲۰ روز بعد از آخرین امتحان برگزار میشه که میوفته توی تیرماه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      همین الان یه سایت مطلب زده بود که شورای عالی آموزش و پروش تاکید کرده که باید سال تحصیلی در خرداد تموم بشه.
      پس دیگه خودتون رو درگیر تعویق نکنید. کنکور همون ۲۰ روز بعد از آخرین امتحان برگزار میشه که میوفته توی تیرماه
      https://www.shahrekhabar.com/political/158628108055312

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      بله حق با شماست. پرونده تعویق بسته شد. سال تحصیلی که در خرداد تموم بشه. خب کنکورم در تاریخ خودش میشه..اما نکته جالب اینجاست ، از دید مسئولان این مملکت وضعیت پارسال و امسال مثل یکیه.....

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BARONI نمایش پست ها
      اینم اضافه کنم که ۱۲ سال تحصیلی باید تمام بشه باید!!!!
      بعد ۲۰ روز ازمون کنکور برگزار میشه
      نمیدونم ، فقط ۱۰ درصد تدریس مونده و اینا فقط چرنده باید طبق قانون اساسی ۱۲ سال تحصیلی تمام بشه بعد کنکور برگزار کنند
      سال تحصیلی دانش اموز با دانشگاهی باهم مرتبطه ، به احتمال ۸۰ درصد ترم لغو و کنکور ماه ها عقب میوفته
      ترم قطعا کنسل نمیشه . کلییی کلاس مجازی در سطح کشور داره برگزار میشه فکر کردید استادا و مسئولین میذارن این صدها ساعتی که صرف شده بسوزه ؟
      کنکور هم برای پذیرش دانشجو توی مرداد ماه برگزار میشه
      خواهشا این فکرا که کنکور ۶ ۷ ماه دیگه برگزار میشه رو توی ذهن کنکوریا نندازید که ۲ ۳ ماه از درس بیخیال بشن و یه هو بگن کنکور طبق زمانه !
      اگه‌هم خودتون کنکوری هستین به هیچ وجه توجیه نکنید ! ...

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ardalanvahedi نمایش پست ها
      مسیولین هنوز نمی دونن چی کار می‌خوان بکنن و گفتن تا ۳۰ فروردین روی این قضیه که چی کار کنیم داریم کار میکنیم
      اون وقت ی مشت بچه مچه ریختن اینجا تجزیه تحلیل میکنن و نتیجه گیری میکنن و فتوا هم میدن
      برادر طبق خبر بالا امروز شورای عالی اموزش پرورش با حضور وزیر جلسه داشتن و تاکید شده سال تحصیلی در خرداد باید تموم بشه ، این یعنی چی؟؟ یعنی اخرین نهایی باید تو خرداد برگزار بشه.

کنکور هم قرار شده ۲۰ روز پس از اتمام نهاییا باشه . پس با این حساب تاریخ کنکور هم تغییر نمیکنه‌. نهایت یک هفته جابجا بشه. یعنی تعویق بی تعویق.
      ویرایش توسط reza333 : 20 فروردین 1399 در ساعت 01:02

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      ترم قطعا کنسل نمیشه . کلییی کلاس مجازی در سطح کشور داره برگزار میشه فکر کردید استادا و مسئولین میذارن این صدها ساعتی که صرف شده بسوزه ؟
      کنکور هم برای پذیرش دانشجو توی مرداد ماه برگزار میشه
      خواهشا این فکرا که کنکور ۶ ۷ ماه دیگه برگزار میشه رو توی ذهن کنکوریا نندازید که ۲ ۳ ماه از درس بیخیال بشن و یه هو بگن کنکور طبق زمانه !
      اگه‌هم خودتون کنکوری هستین به هیچ وجه توجیه نکنید ! ...
      اقا سعید من همیشه با شما هم نظر بودم ولی
      از لحظ تدریس مجازی تقریبا نتیجه ای صفر داده برای اکثر دانشجو ها
      اون دانشجویی ( ازاد )که میلیون ها پول داده که حضوری کلاس تشکیل بشه مطمین باش بیخیال نمیشه با این تدریس های مجازی که همیشه مشکل دارند
      و اگه تصمیمی گرفته بشه برای همه ی دانشجو ها گرفته میشه.
      من تحلیل یا فکرمو اینجا نمینویسم با توجه به تحقیقی ک کردم اینجا بیانشون کردم.
      تا اخر شهریور به هیچ عنوان نمیتونن ازمونی برگزار کنند .
      ازمون سراسری با 1 میلیون داوطلب که جای خود دارد.
      چین از اذر ماه ( اگه طبق بیانیه ای که خودشون دادن ) درگیر کرونا بودن تا اوایل فروردین که موفق شدن مهار کنند که خیلیا معتقدن دروغ میگیه چین !
      با این حال ازمون کنکورشون که بزرگترین کنکور دنیاست یک ماه عقب افتاد و قراره تیر برگزار بشه!
      شما اگه کشور مارو هم با چین مقایسه کنید ( که فرض محاله ) اوایل مهر برگزار میشه کنکور.
      ویرایش توسط BARONI : 20 فروردین 1399 در ساعت 02:11

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فعلن ک گفتن آخر فروردین تصمیم قطعیو میگیریم ، شاید بخوان ب کرونا رکب بزنن کنکورو خرداد بگیرن
      الان ک خیلیا مراقبت میکنن روزی 200 تا میمیره وای ب حال روزی ک این همه دانش آموز برن سر جلسه

11. Top | #26
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دولتمردان پشکل هم برای دانش آموزان ارزشی قایل نیستند.هیچ کاری هم نمیکنن به نغع ما باشه.فقط یکم روی دانشجوها حساس هستن که اونم بخاطر اینه که قشر مهمی هستن و مثل دانش آموزا نمیشه سرشونو شیره مالید.
      ...

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ardalanvahedi نمایش پست ها
      مسیولین هنوز نمی دونن چی کار می‌خوان بکنن و گفتن تا ۳۰ فروردین روی این قضیه که چی کار کنیم داریم کار میکنیم
      اون وقت ی مشت بچه مچه ریختن اینجا تجزیه تحلیل میکنن و نتیجه گیری میکنن و فتوا هم میدن

هرکسی حق داره نظرشو بگه , حالا شما که سن بالایی و خیلی تجربه داری چرا اومدی تو انجمنی که مربوط به بچه مچه هاس ؟؟؟
      مسئولا میدونن که قطعا میخوان سال تحصیلی رو تا اوایل تیر تموم کنن این عین روز واضح و روشنه با حرفایی که زدن صرفا الان دنبال راه حلن که چجوری آموزش تصفه نیمشونو ماسمالی کنن. همین !

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      حدود دو ماه مدارس تعطیل خواهد بود
      ببینیم چی پیش میاد ؛ اینکه روحانی گفته سال تحصیلی بعد سر جاش هست و تغییر نمیکنه و بعدش گفت به سال تحصیلی ب میزان تعطیلی اضافه میکنیم اولا که حرفش درسته نباید سال تحصیلی جا ب جا بشه یک عمر سیستم آموزشی کشور این مدلی بوده قطعا تلاش میکنن حفظ کنند دوما میشه از حرفاش برداشت که اقا ممکنه تابستون و تعطیلی نداشته باشیم و کلاسا و کنکور ب تابستون منتقل بشه که کاملامنطقیه دیگه اون تو این شرایط نمیاد بگه که جنوب هوا گرمه نه در تابستون امکانش نیست ی وضعیت عجیب و نادری پیش اومده باید جمع بشه بره ؛ من کاری ندارم که دولت خوب یا بده اما تو این وضعیت شک نکنید نمیان تصمیمی بگیرن که اوضا بدتر بشه و بگن مثلا هیچی عوض نشده همه چی سر جاشه و نهایی تو خرداد هست یک ماه این ور اون ور برا دولت فرقی نداره
      مهم همون سال تحصیلی جدیده که شک نکنید از مهر هس که فقط طول تعطیلی و تابستون بچه ها کوتاه شده

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      قطعا کنکور عقب می افته بیش یک ماه
      امروز نمکی رفته بود مجلس گفته بود که امار فوتی ها رو در جلسه غیر علنی میگم حالا توی تی وی میگن 3700
      ببیند اول باید تدریس کامل شه بعد امتحان نهایی بعد کنکور
      تا وضعیت سفید نشه هیچ خبری نیست و اینکه ایران مسیِولین خورد خورد همه چی میگن امروز وزیر کشور گفت وزیر اموزش و پرورش گفته که میتونم تو شهریور ماه یک ماه کلاس بزارم جمع کنم سال تحصیلی رو
      بعدش یه لحظه به تجمع دمه در سالن امتحان فکر کنید چه نهایی چه کنکور توی فضای ده متری 100 نفر جمع میشن
      خوب رهکارشون چیه؟ هیچی امتحان انلاین خوب بشین تو خونه به داداش بزرگ ترت بگو جواب سوال پیدا کن امتخان انلاین تستیه راه دو با سیستم کامپیوتر در مدارس خوب چه کاریه به روش سنتی بدن
      ببیند یه چیز دیگه کرونا هست حالا حالا اینکه میگن خرداد تمامه چرته چون قرنطینه نمیکنن چون دولت ایران پول نداره به مردم بده پس مردم میرن بیرون سر کاسبیشون چرخه کرونا متوقف نمیشه از اون ور امکان داره تحریم ها بخاطر کرونا بردارن هر روز افراد بیشتر به امریکا فشار میارن بخاطرجون مردم ایران تحریم بردارین.......
      ولی شما فرض بگیر یک مرداد فقط میدونیم تا اینجا قطعی شده
      مثلا تاملند رایان کلاس عقب انداختن کلاس ها رو یا کلاسینو بیشتر کرده بعضی درس هاشو فیزیک از 12 جلسه که از اول اردیبهشت شروع میشد کرد 17 تا
      -------------
      دو تا خواهش
      از کانال سبطی بیان بیرون خودش مافیا کنکوره
      مسئولین ایران علاقه خاصی به غافل گیری دارن یهو دیدی گفتن
      13 تیر به هیچ حرفی تا اول خرداد دل نبندین

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BARONI نمایش پست ها
      اقا سعید من همیشه با شما هم نظر بودم ولی
      از لحظ تدریس مجازی تقریبا نتیجه ای صفر داده برای اکثر دانشجو ها
      اون دانشجویی ( ازاد )که میلیون ها پول داده که حضوری کلاس تشکیل بشه مطمین باش بیخیال نمیشه با این تدریس های مجازی که همیشه مشکل دارند
      و اگه تصمیمی گرفته بشه برای همه ی دانشجو ها گرفته میشه.
      من تحلیل یا فکرمو اینجا نمینویسم با توجه به تحقیقی ک کردم اینجا بیانشون کردم.
      تا اخر شهریور به هیچ عنوان نمیتونن ازمونی برگزار کنند .
      ازمون سراسری با 1 میلیون داوطلب که جای خود دارد.
      چین از اذر ماه ( اگه طبق بیانیه ای که خودشون دادن ) درگیر کرونا بودن تا اوایل فروردین که موفق شدن مهار کنند که خیلیا معتقدن دروغ میگیه چین !
      با این حال ازمون کنکورشون که بزرگترین کنکور دنیاست یک ماه عقب افتاد و قراره تیر برگزار بشه!
      شما اگه کشور مارو هم با چین مقایسه کنید ( که فرض محاله ) اوایل مهر برگزار میشه کنکور.
      حرفاتون کاملا درسته ولی من فک نمیکنم که قراره اینجاهم کنترل بشه اینجا امار داره کم کم به صفر میل میکنه.... اونم تو یکی دوماه اونم بی هیچ اقدام و تدبیری...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)