خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Exclamation خرید اشتراکی آزمون های آنلاین

سلام دوستان
      من میخواستم آزمون های آنلاین زیست ماز ، لیموترش و مایزیست ( یا یکی یا هر سه تا ) کنکور 99 رو برای کار کردن توی تابستون برای کنکور 1400 بخرم . منتهی جمعا میشن حدودا 1 میلیون تومن
      اگه کسی هست که مثل من بخواد استفاده کنه میخوام اگه بشه حداکثر 3 نفر بشیم برای خرید سوالات . به عنوان بانک تست توی تابستون خیلی بدرد میخوره .
      اگه کسی هست لطفا توی پیام خصوصی به من اعلام کنه
      با تچکر

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام. ماز با اتمام آزموناش دیگه نمیفروششون و باید واسه سال تحصیلی جدیدش تو تابستون ثبت‌نام کنی که تو تابستونم دو سه تا آزمون جامع میگیره فقط بقیش مهر ب بعده . مگه اینکه بخوای الان ثبت نام کنی یا از تلگرام پیداشون کنی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Calvert نمایش پست ها
      سلام. ماز با اتمام آزموناش دیگه نمیفروششون و باید واسه سال تحصیلی جدیدش تو تابستون ثبت‌نام کنی که تو تابستونم دو سه تا آزمون جامع میگیره فقط بقیش مهر ب بعده . مگه اینکه بخوای الان ثبت نام کنی یا از تلگرام پیداشون کنی
      سلام دوست عزیز
      برای همین میخوام قبل از برگزاری آخرین آزمونشون آزموناشون رو بخرم !

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن