خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 55
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam6 نمایش پست ها
      من نظام جدید کنکور میدم سوالی که برام پیش اومده اینه که با توجه به اینکه عمومی های نظام جدید شبیه نظام قدیم نیست و از سوالات کنکورهای گذشته نمیتونم استفاده کنم(البته به جز ۹۸!)
      میشه سوالات آزمونهای آزمایشی [جامع] پارسال یعنی قلم،گاج،گزینه،سنجش رو جایگزین کنکورها کنم؟
      @WickedSick
      @heavymakeup
      @Saeed79
      @sina_u
      @Elias79
      @Zahra77
      سلام
      میشه ولی تا وقتی منابعی مثل دوردنیا و زرد عمومی ، تستای کنکور رو منطبق با نظام جدید ویرایش کردن تست آزمون آزمایشی بزنید ؟!
      شما جامع های سنجش ۹۸ رو ببین سوالاتش از افتضاح هم فراتره ! مخصوصا فارسیش که از نگارش سوال داده . نگارشی که جزد منابع کنکور نیست !!
      دوردنیا ۳۶ دوره عمومی من داشتم واقعا راضی بودم منبع عالی ای هستش

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      سلام
      میشه ولی تا وقتی منابعی مثل دوردنیا و زرد عمومی ، تستای کنکور رو منطبق با نظام جدید ویرایش کردن تست آزمون آزمایشی بزنید ؟!
      شما جامع های سنجش ۹۸ رو ببین سوالاتش از افتضاح هم فراتره ! مخصوصا فارسیش که از نگارش سوال داده . نگارشی که جزد منابع کنکور نیست !!
      میدونم دور دنیا فوق العاده هست ولی من ندارم و نمیتونم هم بخرم در این صورت چه کنم؟
      پس عمومی های کدوم آزمون سوالات خوبی داره؟

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam6 نمایش پست ها

میدونم دور دنیا فوق العاده هست ولی من ندارم و نمیتونم هم بخرم در این صورت چه کنم؟
      پس عمومی های کدوم آزمون سوالات خوبی داره؟
      دوردنیا عمومیش فقظ خوبه ...
      زرد عمومی نهایت این دو منبع نشد برید سراغ جامع های قلمچی و گاج

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      پس به هیچ عنوان تالیفی جامع کار نکنیم؟ چون من یه 14 تا تالیفی 98 و 12 تا تالیفی امسال و در نظر داشتم لای کنکورا کار کنم .

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin√ نمایش پست ها
      پس به هیچ عنوان تالیفی جامع کار نکنیم؟ چون من یه 14 تا تالیفی 98 و 12 تا تالیفی امسال و در نظر داشتم لای کنکورا کار کنم .
      چرا کار کنید . ولی خب فوکوس اصلی تست های کنکوره . آزمون تالیفی موسسات منظورتونه یا موج ازمون و فصل ازمون ؟؟

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ازمونای موسسات . مثل گاج و سنجش و علوی و گزینه 2 . فقط ببخشید امسال دوران جمع بندی دیرتر شروع میشه؟ یعنی با این وقتی که کنکورو میکشن عقب چیکار قراره بکنیم؟

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نام خدا
      سلام
      همون طور که قول داده بودم بعد از بررسی منابع زیست که تجربه استفاده از اونا رو داشتم و یا دوستام با اونا به نتیجه مطلوب رسیده بودن رو گفتم ، حالا روش مکطالعه خودم رو میگم اگه احساس میکنید با این شیوه موفق میشین تو زیست امتحانش ضرر نداره ولی باید بدونین روش مطالعه هر کسی مخصوص خودشه و از فزدی به فرد دیگه فرق میکنه و این تجربه منه حالا ببینید و نظرتونو راجع بهش بگین :

1. تورق سریع و خوندن اجمالی ( ولی همه شو میخونم این غلطه اولش باید سریع رد شی و فقط بولد شده ها رو نگاه کنی) گفتار در حد 10 15 دقیقه
      2. خوندن روی سوالات سراسری اون گفتار بدون خوندن گزینه ها و بدون حل کردن فقط برا آشنایی با طرز فکر طراح ( اگه کم بودن سوالای دیگه رو سریع نگا میکنم مثل سارسری که گفتم)
      3. بررسی و تحلیل خط به خط کتاب درسی و تا حد امکان در آوردن سوال ص غ از جملات و ترکیب مفاهیم مختلف تا جایی که تونستم و خط کسیدن و هایلایت کردن
      4. حل تعدادی تست ( مثلا 10 تا ) به طور آموزشی بدون در نظر گرفتن وقت و خوندن دقیق پاسخنامه حتی گزینه هایی که درست تشخیص دادم ولی نکات رو بار اول تو کتاب نمینوسیم و سوال مهم رو علامت دار میکنیم
      5. دوباره خوندن کتاب درسی و توجه بیشتر به هایلایت شده ها و خط کشیده ها و مفاهیمی که تو تستای آموزشی مشکل داشتیم
      6. حل تعدادی تست ( 20 30 تا) به طور سنجشی و زمان گرفتن و بررسی ذقیق پاسخنامه و حتی درستا و بازهم ننوشتن نکات تو کتاب یا جای دیگه و علامت زدن سوالای مهم و نکات قبلی رو که تو تست آموزشی ها ذیذه بودیم مرور میکنیم در صورت عدم تسلط یا اهمیت زیاد حاشیه نویشی تو کتاب
      7. خوندن دوباره کتاب درسی و توجه به مفاهیمی که بلد نبودیم و کلن مهم ترین ها
      8. حل تست جامع از اون گفتار و خوندن پاسخ به طور کامل و بازم ننوشتن نکات و علامت زدن سوالای مهم و بازم نکات تست سنجشسی رو مرور میکنیم مثل آموزشی اگه بلد نبودیم یا مهم حاشیه نویسی اون نکات
      9. شروع گفتار بعدی ( دیگه برا تست جامع گفتار نکته جدید نمیمونه اگه موند حاشیه نویسی تو کتاب )
      10. بعد آخر اون گفتارم این کارا تموم شد یه سری تست پوششی از گغتار قبل

از همه دوستان خوواهش مندم نظرات خودشونو راجع به این روش و نقاط قوت و ضعفش بگن
      ممنون از همگی

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چرا کار کنید . ولی خب فوکوس اصلی تست های کنکوره . آزمون تالیفی موسسات منظورتونه یا موج ازمون و فصل ازمون ؟؟
      ببخشید فقط میشه بگین جمع بندی کی قراره شروع بشه؟ با توجه به این شرایط؟

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin√ نمایش پست ها
      ببخشید فقط میشه بگین جمع بندی کی قراره شروع بشه؟ با توجه به این شرایط؟
      حدود ۱ ماه و نیم قبل از کنکور . نگرانش نباشید موسسات خیلی خوب حواسشون هست که دوران پرسود جمعبندی رو از دست ندن

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حدود ۱ ماه و نیم قبل از کنکور . نگرانش نباشید موسسات خیلی خوب حواسشون هست که دوران پرسود جمعبندی رو از دست ندن
      خداروشکر پس

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اگر کسی ازتون تقلب خواست محل سگ هم بهش ندین.
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

12. Top | #42
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      اگر کسی ازتون تقلب خواست محل سگ هم بهش ندین.
      سلام ببخشید سوال داشتم فیزیک میکرو طبقه بندی خوبه؟

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi7070 نمایش پست ها

راستش من این کتابو ندیدم من از ترکیب چهارجلدی خیلی سبز با بعضی جزوات وفیلم های کامران که مباحثش برام چالشین استفاده می کنم.
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi7070 نمایش پست ها
      اره خوبه اکثرن از اون استفاده میکنن

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      از افراد با فرکانس منفی چه توی مجازی چه حقیقی دوری بجویید

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن