خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 55
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      والا کانال نمیشناسم
      مگر از بچه های انجمن بپرسی
      اما ایشون فکر کنم از سایت لرنیتو استفاده میکردن اما تا اونجایی که من میدونم رایگان نیست
      راستی آقای جبرائیلی کاشکی مطالبی رو که به صورت پیغام خصوصی برام میفرسید رو همینجا بذارید که بقیه هم ببینن
      اینطوری فکر کنم بهتره ولی خب حالا هر جور خودتون صلاح بدونید چون در هر صورت زحمتش روی دوش شماست
      به نام خدا

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه اینم از اون چیزی که خواستین atn عزیز

اول می خوام در مورد منابع صحبت کنم البته راجع به بعضیاش تو پستام گفتم مخصوصا زیست رو کامل ولی برا شما همه درسا رو به طور جمع بندی شده می گم و فرض میکنیم شما تازه کار هستین و میخواین از صفر شروع کنین منابع شما رو هم دیدم حالا منم نظرو میگم ولی از هر کتابی تونستین به بهترین نحو استغاذه کنین و شما ررو به موفقیت برسونه اون بهترین کتابه وی من تجربه رو میگم

زیست : درسنامه فقط کتاب درسی ( جاهایی که مشکل داشتین فیلمای آقای موقاری از ؟آلا ) + منبع تستی هم اول میکرو یا مهر و ماه آقای پناهی شایق بهدا هم ای کیو آقای زارع یا ای کیو پلاس یا ماز خیلی سبز ( قراره ای کیو آقای زارع و دوازدهم ماز خیلی سبز به زوذی بیان )

شیمی : درسنامه برا بعضی قسمت ها مثل مسائل و مفاهیم استفاده نکردنش مکروهه ( بهتره استفاده کنین نه بابا حتماباید استفاده بشه ولی کتاب درسی هم باید در کنارش هی مرور بشه )

+منبع هم اگه با حجم بالای مبتکران کنار میاین اون ولی من خودم از خیلی سبز استفاده میکنم و خیلی خوبم برام نتیجه داده

فیزیک : درسنامه واجبه اگه ضعف دارین تو مفهوم فیزیک و نمیتونین به تهایی یاد بگیرین فیلمای آقای کارزارئیان یا طلوعی از آلا یا کتاب آموزش شگفت انگیز خیلی سبز آقای شهریاری + منبع تستم اگه سطحتون خوبه و بالای 50 60 هستین خبلی سبز و اگه نه میکرو ( گرچه با میکرو هم میتوان به 100 رسید )

ریاضی : درسنامه واجبه اگه میلنگین فبلمای آقای امینی راد آلا خیلیییییییییییییییییییییی ی کنک کننده هستن یعنی خیلی من با اینکه ریایم خوبه ولی واقا فیلمای ایشون فوق العاده هستن + منبع تست هم خیلی سبز یا مهر و ماه یا ریاضی با طعم گلابی هر سه مفید و عالی

ادبیات : تمرین مستمر و روزانه اولین مهم ترین و شاید هم اگه بخاین درصد خوب کسب کنین تنها راه موفقیت تو ادبیاته پس موضوعی و روزانه + منبه هم یا موضوعی های الگو ( پاسخانه امع تو بعضی جاها نداره ولی من خودم با اینا خوب پیشرفت کردم ) یا موضوعی های خیلی سبزم شنیدم خوبن ( البته اگه وقت زیادی دارین می تونین از کتابای آقای سبطی هم استفاده کنین (

عربی : فکر کنم با خوندن خیلی سبز و واکاوی کتاب درسی و حل یک درک مطلب روزانه به موفقیت برسین

دین و زنگی : فیلمای آقای رضایی بقا تو دگتر آی کیئو رایکان ان و عاییییییییییییییییی +منبع تستم سوالات کنکور باشه از هر کتابی ( خیلی سبز یا میکرو طلایی یا سقیر خرد )

زبان : اگه خیلی قوی هستین فقط تو هفته 2 3 بار لغت و گرامر فقط تست بزنین ولی روزانه در مطلب و کلوز یه دونه بزنین از مبتکرا + اگه متسوط هستینم از خیلی سبز هر هفته 4 5 جلسه برا زبان وقت بزارین و هر روز هم درک مطلب و کلور کار کنین
      البته اینا نظر شخصی و تجربه شخصی بنده هستن که بیان کردم
      موفق باشین
      ویرایش توسط AmirReza400 : 22 فروردین 1399 در ساعت 16:07 دلیل: تذکر دوستان

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضاجبرائیلی نمایش پست ها

زیست : درسنامه فقط کتاب درسی ( جاهایی که مشکل داشتین فیلمای آقای موقاری از ؟آلا ) + منبع تستی هم اول میکرو یا مهر و ماه آقای پناهی شایق بهدا هم ای کیو آقای زارع یا ای کیو پلاس یا ماز خیلی سبز ( قراره ای کیو آقای زارع و دوازدهم ماز خیلی سبز به زوذی بیان )

سلام
      پست خیلی مفیدی بود ممنون
      فقط میشه نظرتون رو درمورد درسنامه های میکرو بگین ؟ من چند صفحه از درسنامه هاشو بررسی کردم بنظرم ابهامات کتاب رو خیلی خوب رفع و رجوع کرده بود
      یه مدت هم از ویس های رضا امیر استفاده کردم ولی حقیقتش خیلی طول میکشید و چندان راضی نبودم. چون بهرحال من عادت داشتم بعد از اینکه خود رضا امیر یک مرتبه کتاب رو روخوانی کرد بعدش خودمم یبار دیگه با نکاتی که گفته بخونم تا مطلب برام جا بیفته

3. Top | #18

نمایش مشخصات
      سلام ... منم ب کمک باتجربه ها نیاز دارممم
      اگ خط ب خط کتاب درسی زیستو حفظ کنم و فقط درسنامه برای مباحثی ک متوجه نشدم یا کتاب جوابگو نیست مثل ژنتیک
      با تستای سراسری 10 سال اخیر
      ب نظرتون میشه تو کنکور بالای 70 زد
      جدا از اینک کنکور خودش ریسکه ب نظر شماها این روش ریسکه برا زیست
      خودم ک ب نظرم بش برا چندتا درس امتحان کردم تست تالیفی برا سرعته فقط ن تسلط زیست مرورشه
      ممنون میشممممممممممممممممممممم
      چند جا پرسیدم تو همین انجمن ولی ....
      ویرایش توسط 0mdh0 : 20 فروردین 1399 در ساعت 20:19

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام 0mdh0
      اوقاتتون بخیر
      بستگی به سبک مطالعتون هم داره
      اگر استنباطی بخونید بله ممکنه
      اما اگر صرفا حفظ کردن باشه خیر !
      در ضمن کمی تست تالیفی هم کار کنید . دید بازتری بهت میده
      اگه هم نمیخوای تست های تالیفی کتابتو کار کنی میتونی ازمون های مهرماه تا الان رو ( از هر موسسه ای که پیگیری میکنی ) بزنی
      دید بازتری بهت میده
      بازهم میگم
      در صورتی ممکنه که شما به کتاب درسی مسلط باشی . حفظ کردن فقط یکی از مراحله رسیدن به تسلطه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NVIDIA نمایش پست ها

سلام
      پست خیلی مفیدی بود ممنون
      فقط میشه نظرتون رو درمورد درسنامه های میکرو بگین ؟ من چند صفحه از درسنامه هاشو بررسی کردم بنظرم ابهامات کتاب رو خیلی خوب رفع و رجوع کرده بود
      یه مدت هم از ویس های رضا امیر استفاده کردم ولی حقیقتش خیلی طول میکشید و چندان راضی نبودم. چون بهرحال من عادت داشتم بعد از اینکه خود رضا امیر یک مرتبه کتاب رو روخوانی کرد بعدش خودمم یبار دیگه با نکاتی که گفته بخونم تا مطلب برام جا بیفته
      به نام خدا
      سلام دوست عزیز
      باید ببینی چطوری راحت تری و البته درسو متوجه میشی
      من خودم الان دیگه زیاد درسنامه نمیخونم چون اولاش خیلی وقت میزاشتم و باعث میشد از تست بمونم ولی الان که کتابم میخونم میرم تست آره همه شو اولش نمیدونم ولی رفته رفته با تست بیشتر و مرور زیاد کتاب به تسلط خوبی میرسم
      شما هم هرجور دیدین پیشرفت میکنین اون کارو بکنین
      پ.ن: درسنامه های میکرو خیلی خوبن ولی کمی وقت گیر اگه وسواس زیادی به خرج بدین+اگه نکته در آوردن رو از متن کتاب بلد نیستین یا خیلی مهارت ندارین یه چندتا کلیپ از فیلمای آقای موقاری ررو ببینین خیلی مفید میشه برا شما ولی فیلما هم وقت گیرن صرفا برا نحوه نکته در آوردن از کتاب
      موفق باشین

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تجربه
      خیلی هست خب .
      یه سر فصلی یا عنوانی بگید تا راهنمایی کنم

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط heavymakeup نمایش پست ها
      تجربه
      خیلی هست خب .
      یه سر فصلی یا عنوانی بگید تا راهنمایی کنم

به نام خدا
      سلام دوست خوبم
      شما هر ایده ممتازتری داشتین بگین
      روش ها مطالعه؟؟؟؟؟؟؟؟؟منابع کمک درسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تابستان قبل کنکور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ف یلم یا کتاب یا کلاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اشتباه اتی که اگه برگردین عقب تکرارش نمیکنین و کلن هر توصیه خداپسندانه ای داشتین بگین
      در مورد این مباحثی هم که گفتم حرف بزنین و کلن هرچی می خواین بگین
      ما منتظریم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیررضاجبرائیلی نمایش پست ها
      1. ای کیو آقای زارع : اولین منبعی که میخوام در موردش صحبت کنم کتاب آی کیو آقای زارع هستن که گرچه نیومدن ( قراره تا اردیبهشت توسط یه انتشارات دیگه چاپ بشه ولی اسمش آی کیو نیست) ولی با توجه به آی کیو نظام قدیم و کتابای میکرو نظام جدید که به شخصه از اونا استفاده کردم و نتیجه گرفتم ، میشه گفت جزو بهترین ها قرار بگیره و مناسب اون دسته از دانش آموزانه که می خوان با تستای چالشی و ترکیبی یعنی همون چیزی که کنکورای امروزی میطلبه کشتی بگیرن اما باید در نظر داشت که ( منم از نظام قدیما شنیدم ) که ای کیو برا تست آموزشی مناسب تر هست و ممکنه کسی که میخواد تست سنجشی از ای کیو بزنه و درصد خوبی کسب نکنه نا امید بشه ، پس باید هدفتون رو از انتخاب کتابی مثل ای کیو مشخص کنید این از این.
      2. میکرو : همون طور که در قسمت 1 هم گفتم مولف میکرو هم آقای زارع هستن و منم از کتابای دهم و یازدهمش استفاده کردم و برام نتیجه دادن ولی به شخصه اگه ای کیو بیاد اونو کار میکنم ولی میکرو هم تستای چالشی و ترکیبی و مفهومی خوبی داره ( مخصوصا ترکیبیای آخر فصلا ) و میشه ازش استفاده کرد اگه ای کیو براتون سنگین به نظر رسید یه نکته هم اینکه کتاب پایه میکرو با سال به سالاش هیچ فرقی نداره و فقط پایه تستای کم اهمیت تر رو پوشش نمیده ولی باید به سال تحصیلی اش در انتخابتون دقت کنین با توجه به تغییر بعضی قسمت ها تو زیست .
      3. پایه+دوازدهم ماز خیلی سبز : ماز نوشته که قراره کتاب دوازدهمش تا بهار 99 برسه ولی خیلی سبز ندیدم چیزی بگه ولی به هر حال کتاب پایه که توسط گروه ماز تالیف شده میتونه منبع مناسبی برا تست و جمع بندی مطلب باشه ( شنیدم میگن خیلی ترکیبیه ) ولی به شخصه که 2 فصل قلب و دستگاه عصبی رو نگاه کردم زیاد تستای کنکور رو در برنداشت ( نه اینکه کلا نداشته باشه نه ولی کم بودن) برا همین اگه منبع اولی مثل خیلی سبزای سال به سال یا میکرو یا هر کتاب متوسط تر دیگه ای که کار کردین اگه وقت داشتین اینو بزنین ضرر نداره که هیچ مفیدم هست ولی برا شروع فکر نکنم خوب باشه
      4. کتابای جامع ( البته سال به سالن نوشته جامع ولی ) مهر و ماه آقای پناهی شایق : البته برا یازدهم هنوز نیومده ولی دهم و دوازدهمو که نگاه میکردم چینش خوبی داشت کتاب تستای دهمو هم که دیدم خوب و چالشی بودن و از نظام قدیما هم که شنیده بودم ایشون تو نظام قدیم با اندیشه مهر فاءق همکاری داشتن ، کتابای تست خوبی داشتن پس به عنوان منبع اول میتونه خوب باشه ( فکر نکنین جامع هست زیاد میشه نه مثلا دهمو و دوازدهم هر دو 1400 تست داشتن یازدهمو هم اگه بیاد در همین حدود که در مقایسه با ای کیو پلاس که می خوام حرفش رو بزنم زیاد که هیچ کمه حتی )
      5. ای کیو پلاس : گاج بلاخره ای کیو نظام جدید رو داد ولی نه به تالیف آقای زارع بلکه گروه فنتوم زیست که طراحای آزمونای قلمچی و گاجم هستن پس این کتابم که دیدم یه چیزی شبیه ای کیو نظام قدیم و جدید اگه بیاد و ماز خیلی سبزه پس میتونه به عنوان منبع تست مورد اسفاده قرار بگیره ( تستاشم تستای همون کتابای فانتومشون+ترکیبی بعضا هستن ) و مولفاشم که معروفن پس اینم خوبه
      کتابی که هنوز نیومده بهتره تحلیل نشه.
      چون ساختار کتاب زیست نظام قدیم با نظام جدید فرق میکنه.
      نظام قدیم پر قید بود و ابهاماتیو ایجاد میکرد. و کتابی مثل iq این ابهاماتو مورد بررسی قرار داده بود.
      نظام جدید پر قید نیست و کتاب بسیار خوب و آپدیتی هست که اکثر مباحثو شفاف توضیح داده.
      پس هیچ کتابی نمیتونه بیاد که بگیم این کتاب برای افراد متوسط خوب نیست و بدرد افراد مسلط میخوره و خیلی چالشی هست.
      اگر دیدین چنین کتابی اومد مطمئن باشین به مباحث خارج از کتاب پرداخته که ارزش کنکوری نداره.
      ممکنه iq ترکیبی های خوبی داشته باشه که هر کسی که کتابو خونده باشه به راحتی میتونه ازش استفاده کنه و اگر غیر این باشه باید به کتابش شک کرد.

در مورد فیلم آموزشی تا تسلط خوبی روی کتاب پیدا نکردین سراغش نرین چون بعضی هاشون مثل همین موقاری اشتباهاتی دارن که اگه نتونین پیدا کنین و بره تو مختون بعدا به مشکل بر میخورین.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من نظام جدید کنکور میدم سوالی که برام پیش اومده اینه که با توجه به اینکه عمومی های نظام جدید شبیه نظام قدیم نیست و از سوالات کنکورهای گذشته نمیتونم استفاده کنم(البته به جز ۹۸!)
      میشه سوالات آزمونهای آزمایشی [جامع] پارسال یعنی قلم،گاج،گزینه،سنجش رو جایگزین کنکورها کنم؟
      @WickedSick
      @heavymakeup
      @Saeed79
      @sina_u
      @Elias79
      @Zahra77

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam6 نمایش پست ها
      من نظام جدید کنکور میدم سوالی که برام پیش اومده اینه که با توجه به اینکه عمومی های نظام جدید شبیه نظام قدیم نیست و از سوالات کنکورهای گذشته نمیتونم استفاده کنم(البته به جز ۹۸!)
      میشه سوالات آزمونهای آزمایشی [جامع] پارسال یعنی قلم،گاج،گزینه،سنجش رو جایگزین کنکورها کنم؟
      @WickedSick
      @heavymakeup
      @Saeed79
      @sina_u
      @Elias79
      @Zahra77
      سلام
      آره میشه. منتهی کنکور بهتره. زرد عمومی قلم چی و دور دنیای گاج مگه تطبیق ندادن سوالاتو؟
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      @WickedSick
      @heavymakeup
      @Saeed79
      @sina_u
      @Elias79
      @Zahra77
      اگه صرفا حل و بررسی سوالات مد نظرتون هست.
      چون در کتابهای کمک آموزشی سوالات کنکورهای قدیمو متناسب با کنکور نظام جدید مطرح کردن. بهتره از اونها استفاده کنین.
      تو کتابهای جمعبندی هم چون بیشتر از تستهای کنکورهای سال پیش استفاده شده متناسب با کنکور جدید سوالها آپدیت شده و اکثر چیزهایی که تغییر نکرده هم که نیاز به تغییر نداشته.

اگه می خواین آزمون بگیرین از خودتون که هدف زمانبندی و ترتیب پاسخ دهی و . .... هست که خیلی مهم نیست میتونین از ازمونهایی که گفتین استفاده کنین.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      سلام
      آره میشه. منتهی کنکور بهتره. زرد عمومی قلم چی و دور دنیای گاج مگه تطبیق ندادن سوالاتو؟
      چرا ولی من ندارم هیچ کدوم رو ، سفارش هم نمیتونم بدم دیگه اجازه نمیدن کتاب متاب بخرم میگن همینا که داری کافیه ⁦⁦>.<⁩

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      @WickedSick
      @heavymakeup
      @Saeed79
      @sina_u
      @Elias79
      @Zahra77
      سلام
      روز بخیر
      نمیشه واژه ی جایگزین رو براش بکار برد ! تست های مطابقت داده شده ی نظام قدیم با نظام جدید رو در اولویت قرار بده . اونقدری تعدادشون زیاد نیست , پس زمان کمی رو ازت میگیره
      بازده ای خوبی هم داره
      در پله ی دوم برای افزایش تسلط و تست های مشابه دیگه , میتونید از ازمون های موسسه های مختلف استفاده کنید
      اولویت خودتون رو با اندک تست های مطابقت داده شده بزارید و بقیه ی ازمون هارو , به عنوان گزینه انتخاب کنید
      تا استاندارد خوده کنکور رو با تست های کنکور های گذشته نفهمی , ممکنه تست های بعضی ازمون های ازمایشی رو استاندارد تلقی کنی
      چون تست های کنکور های گذشته هم بر اساس استاندارد کنکور تغییر کردن , پس عقل سلیم حکم میکنه اولویتت با اونا باشه

موفق باشید

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      @WickedSick
      @heavymakeup
      @Saeed79
      @sina_u
      @Elias79
      @Zahra77

کتاب هایی مثل چند کنکور خیلی سبز یا کنکوریوم سوال های نظام قدیم رو طوری ویرایش و یا جایگزین کردن که منطبق با نظام جدید باشه.از این کتاب ها استفاده کن.

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      همون طور که دوستان گفتن بهتره از تست های تطبیق داده شده استفاده کنید مثل دور دنیا... هر چند آزمون ها هم سوال های قابل توجهی دارند و در صورت عدم دسترسی به نظرم بشه استفاده کرد به خصوص در مورد گزینه دو که هم کلاسی ها میگفتن سوالات خوبی داره . ولی سوالات قلمچی عمدتا واقعا سطح بالا هستند و خودم نمیتونستم زیاد بزنمشون.
      ولی به نظرم درصد های بالای مستمر و پاسخ دهی خوب به سوالات قلمچی میتونه نشانه ای از سطح خوبتون باشه.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن