خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 175
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تلاش تا سر حد مرگ از ۱۳فروردین تا ۱۳تیر

سلام مجدد دوستان ...
      تاپیک از هیچ به همه چیز پا برجاست ولی اینجا میخام فقط از انرژی مثبت ها و تلاش هام و جملات پر انرژی ک هر روز ب خودم میگم حرف بزنم از لحظه های کم اورد ک اجازه ندادم کوتاه بیام ....
      +ساعت مطالعه و تعداد تست
      من امروز ظهر با تمام تنبلی های گذشته بسم الله گفتم و شروع کردم و میخام تا ۲۰فروردین پیش ۱ رو بخونم (البته فیزیک حرکت و دینامیک و ریاضیم احتمال و توابع معادلات کامل )
      البته ۱۵ ام ازمون دارم ک مهم نیست واسم(البته جوابش باعث غر غر خانواده میشه و ناراحتیشون ولی من هدفم واسم مهمه و اینکه سرم ب سنگ خورده بقیه چیزا حاشیه اس)
      خب پس هر شب ۱۱تا ۱۲ شب گزارشمو میزارم
      الهی ب امید بزرگیت ...
      یا علی!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست عزیز موفق باشی
      اما با توجه به اینکه تاپیک جامع ساعت مطالعه هست دیگه هرکسی از اونطرف میاد یه تاپیک جدا بزنه فقط محتواهای سایت تکراری میشه! بنظرم همونجا گزارش بدید
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frozen نمایش پست ها
      دوست عزیز موفق باشی
      اما با توجه به اینکه تاپیک جامع ساعت مطالعه هست دیگه هرکسی از اونطرف میاد یه تاپیک جدا بزنه فقط محتواهای سایت تکراری میشه! بنظرم همونجا گزارش بدید
      ممنونم ولی اون تاپیک ممکنه یکی زیاد بزنه یا کم و براساس اون ناامید بشم یا بگم اوه بقیه کم میخونن و شل کنم
      واسه همین جداگانه بهتره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب دوستان من تا ۹شب خوندم و یه مشکل پیش اومد ینی یه مهمونیه اجباری (دوستان کسی نمیدونه من کنکور دارم واسه همین مهمونی شد کروناهم میدونم اینجایی ک پیش اومد فقط با این خانواده ک بشدت رعایت میکنن درارتباطیم و من هرچی تو سرم میکوبم کسی توجه نمیکنه)
      امروز فصل تغییر و تحول زیست پیش ۲۵تست
      نصف ترکیبیات ریاضی ۲۰تست
      ۴ساعت و ۴۵ دقیقه +۴۵تست
      با کیفیت خوندم و پر انرژی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftm Honey نمایش پست ها
      سلام مجدد دوستان ...
      تاپیک از هیچ به همه چیز پا برجاست ولی اینجا میخام فقط از انرژی مثبت ها و تلاش هام و جملات پر انرژی ک هر روز ب خودم میگم حرف بزنم از لحظه های کم اورد ک اجازه ندادم کوتاه بیام ....
      +ساعت مطالعه و تعداد تست
      من امروز ظهر با تمام تنبلی های گذشته بسم الله گفتم و شروع کردم و میخام تا ۲۰فروردین پیش ۱ رو بخونم (البته فیزیک حرکت و دینامیک و ریاضیم احتمال و توابع معادلات کامل )
      البته ۱۵ ام ازمون دارم ک مهم نیست واسم(البته جوابش باعث غر غر خانواده میشه و ناراحتیشون ولی من هدفم واسم مهمه و اینکه سرم ب سنگ خورده بقیه چیزا حاشیه اس)
      خب پس هر شب ۱۱تا ۱۲ شب گزارشمو میزارم
      الهی ب امید بزرگیت ...
      یا علی!
      همزمانی که دارید ساعت مطالعه میذارید

در مورد فازتون هم صحبت کنید ، خیلی دوست دارم فازتونو

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام
      به نظرم با یک نفر که همسطح شما گروه گزارش کار داخل واتساپ بزنین و گزارش کار انلاین بذارید
      من با دو نفر این کار رو کردم و واقعا مفیده
      به امید موفقیت همه در کنکور

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eskalis نمایش پست ها
      همزمانی که دارید ساعت مطالعه میذارید

در مورد فازتون هم صحبت کنید ، خیلی دوست دارم فازتونو
      فازم؟!؟
      من الان پر از انرژیم ببین من یه جا خوندم نوشته بود ک کی شروع کردن مهم نیست مهم اینه ک یادبگیریم مطلبو بتونیم پیادش کنیم چ از الان چ از یه سال قبل مثه شب امتحان ک میخوندیم نمره کامل میگرفتیم من فقط میخوام یادبگیرم شاید اولش لنگ بزنم ولی میفهمم درسو مثه امروز ک زیست رو باتمام وجود خوندم
      حتی الان ک برگردم تونه میخام بخونم تا زمان بیهوش شدن ....
      من جوگیر نیستم چون سال سوممه ولی تمام وجودم نیاز دلره ب این موفقیت میخام امسال با دیدن رتبم اشک شوق بریزم ن اشک حسرت...
      میخام بعدش دندانپزشک بشم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Ho30n نمایش پست ها
      سلام
      به نظرم با یک نفر که همسطح شما گروه گزارش کار داخل واتساپ بزنین و گزارش کار انلاین بذارید
      من با دو نفر این کار رو کردم و واقعا مفیده
      به امید موفقیت همه در کنکور
      والله گروه واتساپ باید شماره رو رد و بدل کرد و من شرایطشو ندارم اینجا بهترل ادنجا هی پیام میدن وقت گرفته میشه
      فصای اینجا درسیه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      امیدوارم همینطوری با همین انرژیت بری جلو ; کم اینطور تاپیکی این انجمن ندیده به خودش .. خیلیا همینطوری اومدن تاپیک زدن ولی خب یه هفته بعدش از تلاش دست کشیدن
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      امیدوارم همینطوری با همین انرژیت بری جلو ; کم اینطور تاپیکی این انجمن ندیده به خودش .. خیلیا همینطوری اومدن تاپیک زدن ولی خب یه هفته بعدش از تلاش دست کشیدن
      بله درسته منم خودم زیاد دیدم اما من شرایطمو توضیح دادم
      حتی کامل نگفتم شرایط رو ک چقدر من تشنه و محتاج این موفقیتم ....
      شما تاحالا روزی هزار بار کسی تو سرتون کوبیدع شدع؟؟؟
      یکی از نزدیک ترین ادم ها امسال با کارنامه سبز رشته ریاضی فیزیک سنندج قبول شده و انقد میبرن بالا طرف رو انگار داره شریف برق میخونه!و من هربار تو اون جمع بغض میکنم ولی از امروز خواستم قوی باشم ک بعدا بخندم ب این ادم ها ....
      قوی باشم ک دکتر جان گفتن نامزدم رو بتونم محقق کنم
      بتونم جواب بغض تو گلوم رو موقع دیدن هر روپوش سفیدی بدم
      من محکومم ب این کار اصلا خوشایند نیست ولی من دوستش دارم
      شاید بگین تو روز اولته چطور اینجوری حرف میزنی ولی من میخام تا تهش با این انرژی بمونم ....
      شاید بگین ۵ ساعت خوندی امروز اما من امروز با یه عشقی از ۱۲و۴۰ دیقه ظهر تا ۹ شب خوندم ک خودم داشتم غرق عشق میشدم ....
      هدف منو اون دوستم ک گفتم باهم میخونیم روزی ۱۵تا ۱۶ تاس انشالله فردا ببینم چه میکنم...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یکی از نزدیک ترین ادم ها امسال با کارنامه سبز رشته ریاضی فیزیک سنندج قبول شده و انقد میبرن بالا طرف رو انگار داره شریف برق میخونه!و من هربار تو اون جمع بغض میکنم ولی از امروز خواستم قوی باشم ک بعدا بخندم ب این ادم ها ....
      شاید بگین تو روز اولته چطور اینجوری حرف میزنی ولی من میخام تا تهش با این انرژی بمونم ....
      شاید بگین ۵ ساعت خوندی امروز اما من امروز با یه عشقی از ۱۲و۴۰ دیقه ظهر تا ۹ شب خوندم ک خودم داشتم غرق عشق میشدم ....
      هدف منو اون دوستم ک گفتم باهم میخونیم روزی ۱۵تا ۱۶ تاس انشالله فردا ببینم چه میکنم...
      البته توی تقدیر کسی هیچ وقت نوشته نشده با کنکور و رشته های پزشکی و پیراپزشکی میتونه آینده خوبی داشته باشه
      البته شما تلاشتو بکن و امیدوارم که قبول بشی ولی خب اینو یادت باشه همه چیز پزشکی نیست
      خیلی ادمای موفق بودن که پزشک نشدن و الان از خیلی از پزشکا هم معروفیتشون بیشتره هم پولشون و از همه لحاظ ها ...
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=MehranWilson;1585855]البته توی تقدیر کسی هیچ وقت نوشته نشده با کنکور و رشته های پزشکی و پیراپزشکی میتونه آینده خوبی داشته باشه
      البته شما تلاشتو بکن و امیدوارم که قبول بشی ولی خب اینو یادت باشه همه چیز پزشکی نیست
      خیلی ادمای موفق بودن که پزشک نشدن و الان از خیلی از پزشکا هم معروفیتشون بیشتره هم پولشون و از همه لحاظ ها ... [/QUOTEفکر کنم متوجه منظور من نشدین کلا ....
      همه چیز پزشکی نیست منم پزشکی نمیخوام ولی ممنون میشم ک انرژی مثبت ک نمیدین منفی هم القا نکنین ....
      بازم ممنون از راهنماییتون...

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچها موفقیت هیچ کس قطعی نیست من نمیگم ک من حتما فلان رشته قبول میشم یا حتما تا روز کنکور روزی۱۶ساعت میخونم خب شرایط هم دخیله...
      فقط من جنبه مثبت رو میبینم و تلاشمو میکنم بقیه اش رو میسپارم ب خدا ....
      منم شاید کم بیارم مثه قبلا شایدم اینبار قوی باشم تا اخرش ولی فعلا ک خوبه و این تاپیک رو زدم ک اگه کم اوردم یا هرچی بیام اینجا و انرژی بگیرم.....

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

متاسفم برای این جامعه . متاسفم از دختری که جای خواهر من باشه و الان نمیتونه خوشحال زندگی کنه تا وقتی دکتر نشه . متاسفم واس خودم که تو ایران بدنیا اومدم . خدا همرو به جایی برسونه که واقعن خوشحالشون میکنه.....

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      البته یکاری ام میتونی بکنی که بجای محقق کردن دکتر جان گفتن نامزدت . یه دکتر جانه نامزد واسه خودت محقق کنی چون اگه هدفت از پزشکی همینه یکی دوسالی پشت میمونی

صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن