خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 175
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها

انرژی مثبت رو درون خودت بگرد دنبالش! هیچکس در این جهان درکت نمیکنه و انرژی مثبت هم نمیده. من دشمنت نیستم تجربه کردم و میگم بهت. این مدت خیلی مؤثره و تجربه ثابت کرده رتبه رو چند ده هزار بهتر میکنه. موفق باشی و فقط به خودت تکیه کن.
      من ب خودم متکیم فق اومدم اینجا تایم بگم
      بچه ها واقعا دوست ندارین و تکراریه نیاین این تاپیک ...
      من درون تودم امرژی دیدم و خاستم ساطعش کنم تموم کنین تورو خدا ...

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان یکی از کاربرا پیام داده ک نظرات رو نخون و جواب نده واقعا راست میگه و ازش متشکرم ...
      منم همین کاررو میکنم بدون اهمیت ب چیزی ....

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها

نظر نمیخوای برای چی تاپیک میزنی. به همون کاربر گوش کن نظرات رو نخون.
      عزیزم من ن با کسی دعوا دارم ن کسی میشناسم
      منم مثه بقیه ی تاپیک ها فقط محترمانه خواستم موج منفی نفرستین اقا کار من غلطه من ضرر میکنم اگه درستم باشه من سود میکنم چرا دوست دارین کسی رو ک حتی نمیشناسین با حرفاتون برنجونین ؟!؟

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی ک حذف کردی پیامات رو و اینکه خوشحال میشم کلا دیگه جوابی ندی ب این تاپیک
      ممنون...

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی عجبز!

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hernelious نمایش پست ها
      خیلی عجبز!
      ؟؟؟؟؟؟

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftm Honey نمایش پست ها
      ؟؟؟؟؟؟
      واقعا عجبز

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hernelious نمایش پست ها
      واقعا عجبز

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftm Honey نمایش پست ها
      عزیزم من ن با کسی دعوا دارم ن کسی میشناسم
      منم مثه بقیه ی تاپیک ها فقط محترمانه خواستم موج منفی نفرستین اقا کار من غلطه من ضرر میکنم اگه درستم باشه من سود میکنم چرا دوست دارین کسی رو ک حتی نمیشناسین با حرفاتون برنجونین ؟!؟
      سلام
      متاسفانه باید بگم :
      این سایت یک سایت کاملا تبلیغاتیه (اگر هزینه تبلیغات در سایت رو از بخش درخواست تبلیغات بخونید و با چند ضرب ساده متوجه میشید علت اصلی برپا بودن این سایت چیه)
      کاربرانش هم 2 دسته میش:
      1) دسته ای که خودشون (بالای 80 درصد) به هیچ موفقیت خاصی در زندگی نرسیدن و صرفا وقتشون رو با اومدن به سایت تلف می کنند و یا برای تخریب بقیه به صورت خود جوش فعالیت دارند
      2)پزشکان و مشاوران و معلمین که برای طعمه قرار دادن دانش آموزان و برآورده کردن نیاز های تبلیغاتی و ... اینجا هستند.
      البته: هر دو مورد 1 و 2 استثنایی هم داره و در دسته اول بودند دانش آموزانی که تنها برای درس و ... اینجا فعال بودند و در دسته دوم هم مشاورین و معلمینی بودند که صرفا برای کمک به دانش آموزان هر از چند گاهی آنلاین می شدند
      ولی 99 درصد یا عموم افراد برای تخریب، تبلیغ و تفریح اینجا هستند.
      پ.ن: شما اگر دوست دارید در سایت فعالیت درسی کنید بهتره جواب دادن به بقیه رو برای بعد از کنکور (یا اصلا هیچ وقت!!!) در نظر بگیرید و ققط برای گرفتن انرژی و تنوع دادن اینجا بیاید و حرف کسی رو هم مهم نگیرید.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      سلام
      متاسفانه باید بگم :
      این سایت یک سایت کاملا تبلیغاتیه (اگر هزینه تبلیغات در سایت رو از بخش درخواست تبلیغات بخونید و با چند ضرب ساده متوجه میشید علت اصلی برپا بودن این سایت چیه)
      کاربرانش هم 2 دسته میش:
      1) دسته ای که خودشون (بالای 80 درصد) به هیچ موفقیت خاصی در زندگی نرسیدن و صرفا وقتشون رو با اومدن به سایت تلف می کنند و یا برای تخریب بقیه به صورت خود جوش فعالیت دارند
      2)پزشکان و مشاوران و معلمین که برای طعمه قرار دادن دانش آموزان و برآورده کردن نیاز های تبلیغاتی و ... اینجا هستند.
      البته: هر دو مورد 1 و 2 استثنایی هم داره و در دسته اول بودند دانش آموزانی که تنها برای درس و ... اینجا فعال بودند و در دسته دوم هم مشاورین و معلمینی بودند که صرفا برای کمک به دانش آموزان هر از چند گاهی آنلاین می شدند
      پ.ن: شما اگر دوست دارید در سایت فعالیت درسی کنید بهتره جواب دادن به بقیه رو برای بعد از کنکور (یا اصلا هیچ وقت!!!) در نظر بگیرید و ققط برای گرفتن انرژی و تنوع دادن اینجا بیاید و حرف کسی رو هم مهم نگیرید.
      واقعا حرفاتون درست بود بله دقیقا باید همین کارو کرد

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      سلام
      متاسفانه باید بگم :
      کاربرانش هم 2 دسته میش:
      سلام
      حرفشون خیلی درست و منطقیه...وقتتونو اینجا تلف نکنید...

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گودلاک دندون پزشک
      به آرزوهای خوبت میرسی

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      منم همین رو گفتم و امتیاز منفی ای ک روانه شد سمتم حرف دیگران اصلا مهم نیست ، همین طور تاییداتشون
      هیچ آدمی برای اثبات توانایی هاش نیاز ب تایید دیگران نداره

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      موفق باشین
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

15. Top | #45
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      راستش من نه میخوام انگیزه بدم نه فازم منفیه حرفایی که میزنمم همه رو یا تجربه کردم یا دیدم
      راستش خیلی وقته که فعالیت خاصی ندارم تو انجمن و فقط بیشتر نگاه میکنم
      یادش بخیر سال 95 بود که اولین بار اومده بودم انجمن سوم دبیرستان بودم حال اون موقع هام خیلی شبیه حال الان تو بود
      اوایل خیلی حرفای انگیزشی میزدم خیلی شعار میدادم
      ولی وقتی نوبت کنکور خودم شد چی
      هیچی از بعد عید کلن درسو گذاشتم کنار
      با اینکه پایه درسی خیلی خوبی داشتم ولی دقیقن انگیزمو از دست داده بودم
      یه سال موندم پشت کنکور اصلا فکرشم نمیکردم همه تعجب کرده بودن از فامیلا تا دوستا و دبیرام خودمم حتی فکرشو نمیکردم ولی از یه ماه قبل کنکور کلن گذاشتم برا سال بعد
      سال دومم گذشت از سال اول بهتر بود ولی باز یه سری اشتباه کردم بخصوص موقع جمع بندی خوب نتونستم جمع بندی کنم و بیشتر مشکلمم عمومی بود رتبه ای که اوردم بازم چیزی نبود که انتظارشو داشتم نتیجه
      بازم موندم پشت کنکور
      تو این مدت هر موقع می امدم انجمن بخصوص نزدیکای کنکور انجمن پر بود از بچه هایی که خیلی کم کاری کرده بودنند ولی چون ارزوهاشون خیلی بزرگ بود نمیتونستن راحت بیخالشون شن برا همین هر کاری میکردن تا یه جوری تو این فرصت کم باقی مونده تا کنکور یه جوری کم کاریاشونو جبران کنن
      میخوام بگم این حال تو فقط خاص خودت نیست این حال خیلیاست تو این بازه از زمان
      یکم طول کشید که فهمیدم درسخوندن انگیزه نمیخواد
      انگیزه خود ماییم خود ماییمم که بوجودش میاریم خود ماییم که الکی بزرگش میکنم اگه باشه یه کاریو انجام میدیم اگه نباشه انجامش نمیدیم
      علت عدم موفقیت بیشتر بچه هام اینه که همش دنبال انگیزن دنبال یه نفرن که بهشون انگیزه بده دنبال یه مکان یه سایت یه مشاور و... ولی تهش همیشه اونایی موفق میشن که براشون درس خوندن خیلی عادی بوده اونا هیچ وقت دنبال انگیزه نمیگشتن
      ببین از نظر من ادمی موفقه که کاری که باید انجام بده رو انجام بده حالا هر اتفاقی هم بیافته تاثیری نمیزاره روش
      بعدن فهمیدم خود ایلان ماسکم دقیقن همین نظرو داره ( البته نمیدونم میشناسیش یا نه میتونی اسمشو سرچ کنی تو نت )
      تو یکی از مصاحبه هاش گفته بود من کار هایی که انجام میدم برام انگیزه و اشتیاق مهم نیست من کارایی رو انجام میدم که باید انجامشون بدم و با توجه به شرایط از همه چیم میگذرم
      بعدشم گفت من هفته ای 80 الی 100 ساعت کار میکنم اینجوری نسبت به ادمی که در هفته 20 ساعت کار میکنه سریع تر پیشرفت میکنم اگه اون تو یه سال به موفقیتی برسه من تو 4 ماه به اون موفقیت میرسم

راستش یه چیز از نظر خودم خیلی مهمه تلاش مستقل از نتیجست
      یعنی اینکه مثلا هدف ما کنکوره درسته و خب راهشم مشخصه درسخوندنه حالا اینکه ما بیشتر فکرمون به بعد کنکور یا نتیجه کنکورمون باشه یکم از اصل قضیه که درس خوندنه دور میشیم
      هدف امسال من اینه فقط تمام تلاشمو بکنم که بعدش شرمنده خودم نشم و حسرت نخورم که چرا انقدر کم کاری کردم چرا درس نخوندم
      من تمام تلاشمو میکنم ولی نتیجه برام مهم نیست چون وقتی تمام تلاشمو میکنم هر نتیجه ای بیارم راضی ام نه ترسی دارم نه استرسی و نه هیچ حسرتی از گذشته
      موفقیت اغلب برای افرادیه که تلاش مستمر دارن

تهش میخوام اینو بگم خودت انگیزه خودت باش تا وقتی اومدن به انجمن بهت انگیزه بده و با نیومدن به اینجام انگیزتو از دست بدی به اون چیزی که تو ذهنته نمیرسی
      اومدن به اینجا صرفن وقت تلف کردن خوندن نظرات بقیه هم وقت تلف کردن از الان به بعد باید خیلی خودتو محدود کنی نمیگم اصلا نیا میتونی هفته یه بار یا بهتره دو هفته یه بار یه سر بزنی ولی نه هر روز نه اینکه بیای گذارش کار بدی
      فکر کردی گذارش کارتو برا کسی مهمه؟! اینکه چند ساعت میخونی یا چند تا تست میزنی یا اینکه با عشق درس میخونی یا بی عشق باور کن اینچیزا برا هیچ کدوم از اعضا مهم نیست هنوزم فاز این بچه هایی که گذارش کار میزارنو نمیفهمم
      ببین خیلیا یه همچین تاپیکایی رو میبینن و یه لبخند میزنن و رد میشن بعضیام که حوصله ندارن بحث کنن میگن موفق باشید و رد میشن یه سریام مسخره میکنن
      اینکه کی چند ساعت درس میخونه یا چند تا تست میزنه یه چیز کاملن شخصیه و نمیشه تعمیمش داد به بقیه افراد مثلا اینکه من بیام بگم روزی 12 ساعت درس میخونم و میانگین 300 تا تست میزنم به این معنی نیست من حتمن رتبم خیلی خوب میاد یا خیلی شاخم شاید کلن من ادم خنگی ام و این 12 ساعت 6 ساعتش صرف خوندن یه فصل زیست شده که یه ادم دیگه تو 3 ساعت میخونه یا از اون 300 تا تست 200 تاش تست قرابت یا زبان بوده
      به نظرم هر ادمی باید با خودش رقابت کنه اینکه از دیروزت بهتر باشی خیلی بهتر تا اینکه بخوای به ساعت مطالعه بالای دوستت برسی

حرف برای گفتن زیاد هست ولی خب الان دیگه بیشتر از این نه حالشو دارم نه وقتشو و نه حوصله سوتفاهم و بحث های بعدش
      نمیدونم برداشتتون از نوشته هام چیه ولی اینه صرفن عقیده های منه و لزومن وحی منزل نیست پس اگه جایی با من اختلاف نظر دارین نظرتونو برا خودتون نگه دارین
      دیگه تمام تلاشمو کردم که خیلی کلی حرف بزنم
      پ.ن: نامزد دارین ؟
      پ.ن2:تو این کرونا و ادم مهمونی میره ؟! اونم شمایی که کنکور دارین و این همه انگیزه و اشتیاق واقن درک نمیکنم چرا رفتین ! من خودم اخرین باری که پامو گذاشتم بیرون از خونه یادم نمیاد

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن