خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 12 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 175
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin√ نمایش پست ها
      متاسفم برای این جامعه . متاسفم از دختری که جای خواهر من باشه و الان نمیتونه خوشحال زندگی کنه تا وقتی دکتر نشه . متاسفم واس خودم که تو ایران بدنیا اومدم . خدا همرو به جایی برسونه که واقعن خوشحالشون میکنه.....
      جامعه ک واقعا خیلی بده من خودم شاعرم و توی مشاوره دادن یا کلا صحبت کردن حتی برنامه ریزی (گاهی مشاورام از پیشنهاداتم واقعا متعجب میشن) خ استعداد دارم ولی این جامعه روانشاسی خوندن زیاد جالب نیست
      من عاشق دندان هستماااا ولی برای بقیه ک شاید علاقه و استعدادشون به چیز دیگس خ سخته این اوضاع....

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      البته یکاری ام میتونی بکنی که بجای محقق کردن دکتر جان گفتن نامزدت . یه دکتر جانه نامزد واسه خودت محقق کنی چون اگه هدفت از پزشکی همینه یکی دوسالی پشت میمونی
      اصلا حرف مسخره ای نزدم ک شما دارین مسخره میکنین ....
      من از ارزوی بچگیم گفتم ازین ک بقیه هم دوست دارن من به ارزوم برسم...
      در رابطه با نامزدمم دوست ندارم کسی نظر بدع چون اصلا شوخی ندارم....
      من سومین کنکورمه و موندم ب عشق دندان...
      واقعا صحبت هاتون زننده و بی ادبانس ببخشید البتع

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftm Honey نمایش پست ها
      اصلا حرف مسخره ای نزدم ک شما دارین مسخره میکنین ....
      من از ارزوی بچگیم گفتم ازین ک بقیه هم دوست دارن من به ارزوم برسم...
      در رابطه با نامزدمم دوست ندارم کسی نظر بدع چون اصلا شوخی ندارم....
      من سومین کنکورمه و موندم ب عشق دندان...
      واقعا صحبت هاتون زننده و بی ادبانس ببخشید البتع
      این که حرف من برای شما ناراحت کنندس دلیل نمیشه واقعیت نباشه . میتونین با چنتا دانشجوی پزشکی مشورت کنین و وقتی پرسیدن چرا میخای پزشکی رو انتخاب کنی بهشون بگین : میخام تو اینده نامزدم منو خانوم دکتره قلبم یا مثلا عشق جانه دندون سفید صدا کنه . بعدش از ری اکشن اونا میتونین بفهمین جریان چیه

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      امیدوارم نتیجه ی اراده ات و تلاشت رو ببینی و هر چی دلت می‌خواد قبول بشی. موفق باشی!
      ممنونم واقعا من تلاشم رو میکنم با انرژی مثبت

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این که حرف من برای شما ناراحت کنندس دلیل نمیشه واقعیت نباشه . میتونین با چنتا دانشجوی پزشکی مشورت کنین و وقتی پرسیدن چرا میخای پزشکی رو انتخاب کنی بهشون بگین : میخام تو اینده نامزدم منو خانوم دکتره قلبم یا مثلا عشق جانه دندون سفید صدا کنه . بعدش از ری اکشن اونا میتونین بفهمین جریان چیه
      اقای محترم من بین حرفام هزار بار گفتم خودم عتشق این رشته از پزشکی بدم میاد ولی عاشق دندانم حتی چ واحد هایی دارع چجوریه و همشو با عشق میدونم
      ودلیلیم نمیبینم واسه شما توضیح بدم نامزد من ب من انرژی میده
      نمیدونم چرا زبان فارسی رو فهمیدن اینقد سخته واسه شما

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اقای محترم من بین حرفام هزار بار گفتم خودم عتشق این رشته از پزشکی بدم میاد ولی عاشق دندانم حتی چ واحد هایی دارع چجوریه و همشو با عشق میدونم

امیدوارم موفق باشی

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

هانی جان چه نیازیه شما برای همه بخواین همه چیزو توضیح بدین عزیزم از این حرفا اطراف هر آدمی که یه هدفی رو انتخاب میکنه و میخواد برای محقق شدنش تلاش کنه هست و مطمین باش بخوای هرروز به این چیزا جواب بدی و خودت رو براشون اثبات کنی فقط وقتت هدر میره و اون آدم رو به مقصودش میرسونی راهه خودت رو پرقدرت ادمه بده و به این حرفای منفی توجه نکن اصلا . من نمیدونم چرا بعضیا کلا عادتشونه برای هرچیزی که مخالفن و باب میلشون نیست حتما باتمسخر نظرشون رو بنویسن یادبگیریم اگه باچیزی مخالفیم کلا دنبالش نکنیم اینجوری هم اعصاب خودمونو خورد نمیکنیم هم دیگران

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      موفق باشییی*-*
      فقط اینو بهت بگم اگه از حرفای منفی و تمسخر کاربرای اینجا انرژی منفی بهت تزریق میشه و آرامشتو میریزه بهم ، اینجا نیا ..
      اگر هم واست مهم نیس (چه بهتر) به تلاشت ادامه بده و خودتو به خودت ثابت کن *-* انرژیات پایدار ^-^

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز بخاطر همین انرژی های منفی انجمن گفتم لازم به تاپیک زدن نداری!
      تو سکوت کار کن !موفقیت خودش سرو صدا میکنه !
      شما نفر اولی نیسی ازین تاپیکا زدی نفر آخر هم نخواهی بود !
      من همچنان پیشنهادم خواهرانه بهت اینه اگه واقعا قصدت درسه از اینجا بری و کار خودتو بکنی!

بعد اعلام نتایج کنکور امسال میبینیم مدیر سایت با افرادی مصاحبه کرده ک اصلا همچین تاپیکایی نزدن و همه اونایی که تاپیک های :من از الان میخوام یک بشم و از الان میخوام طوفان بپا کنم و فلان کنم و بهمان همشون دارن دنبال منبع میگردن که یسال دیگه پشت کنکور باشن !
      بازم خوددانی
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      موفق باشییی*-*
      فقط اینو بهت بگم اگه از حرفای منفی و تمسخر کاربرای اینجا انرژی منفی بهت تزریق میشه و آرامشتو میریزه بهم ، اینجا نیا ..
      اگر هم واست مهم نیس (چه بهتر) به تلاشت ادامه بده و خودتو به خودت ثابت کن *-* انرژیات پایدار ^-^
      واسم مهم نیست ولی یه کاربر یه بار مسخره کرد دوبار مسخره و من هی توضیح دادم ولی باز ادامه داشت حالا خداروشکر درست شد داستان...
      من فقط اینجام ک انرژی بگیرم واسه ادامه راهم همین

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frozen نمایش پست ها
      ببین دوست عزیز بخاطر همین انرژی های منفی انجمن گفتم لازم به تاپیک زدن نداری!
      تو سکوت کار کن !موفقیت خودش سرو صدا میکنه !
      شما نفر اولی نیسی ازین تاپیکا زدی نفر آخر هم نخواهی بود !
      من همچنان پیشنهادم خواهرانه بهت اینه اگه واقعا قصدت درسه از اینجا بری و کار خودتو بکنی!

بعد اعلام نتایج کنکور امسال میبینیم مدیر سایت با افرادی مصاحبه کرده ک اصلا همچین تاپیکایی نزدن و همه اونایی که تاپیک های :من از الان میخوام یک بشم و از الان میخوام طوفان بپا کنم و فلان کنم و بهمان همشون دارن دنبال منبع میگردن که یسال دیگه پشت کنکور باشن !
      بازم خوددانی
      عزیزم من اینحا رو بارها دنبال کردم و میدونم همه اینارو ...
      من واسه انرژی خودن میزارم و مدل انرژی گرفتن ها فرق داره باهم...
      من پشت کنکورم و هیچ دوستیم دسترسس ندارم مجبورم اینجور جاها بیام ک جو کنکوریم نخابه
      من دنبال حاشیه نیستم نگفتمم رتبه فلان میارم یا چ فقط گفتم سرم ب سنگ خورده و تلاش میخام کنم همین ....
      بخدا بچه ها ۱۱۲روز تا پایه کوه هم هست من دنبالش میکنم تحسین میکنم با این تلاشش ولی این همه انرژی منفس ک ب من دادن اونجا خبری نیست

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها من اینجا تایمم و انرژیم رو میزارم لطفا اگه میخاین حرف ناامید کننده بزنین نیاین یا حداقل نظر ندین بزارین حتی بی منطق و دروغین من انرژیم بالا باشه ....
      ازین ب بعد من فقط وقتی درسم تموم شه میام و تایم میدم ن برای نمایش بلکه واسه دل خودم ....

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عزیزم من اینحا رو بارها دنبال کردم و میدونم همه اینارو ...
      من واسه انرژی خودن میزارم و مدل انرژی گرفتن ها فرق داره باهم...
      من پشت کنکورم و هیچ دوستیم دسترسس ندارم مجبورم اینجور جاها بیام ک جو کنکوریم نخابه
      من دنبال حاشیه نیستم نگفتمم رتبه فلان میارم یا چ فقط گفتم سرم ب سنگ خورده و تلاش میخام کنم همین ....
      بخدا بچه ها ۱۱۲روز تا پایه کوه هم هست من دنبالش میکنم تحسین میکنم با این تلاشش ولی این همه انرژی منفس ک ب من دادن اونجا خبری نیست

پس اگه اینطوریه به حرف کسی گوش نده !
      ارزوی موفقیت دارم برات ^_^ ایشالا بترکونی !اگه کمکی هم خواستی من در خدمتم
      و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      یه چیز بهت میگم امیدوارم ناراحت نشی. اگه واقعاً هدفی داری دیگه انجمن نیا. در کل اینترنت رو خیلی کم و یا حذف کن. با هیچکس در مورد رؤیاهات حرف نزن..عملیشون کن. دو‌حالت داره یا میشه یا نمیشه! تمام! اگه نشه، اضطراب منزلت اجتماعی بیچاره ات میکنه که وای به فلانی گفتم ال و بل میکنم و نشد حالا چی فکر میکنه راجع بهم. اصلاً لزومی نداره دیگران اهداف و برنامه هات رو بدونن. اگه سؤال خیلی مهمی داشتی بیا بپرس تو انجمن..در غیر اینصورت اینجا اومدن ضرر عه همش. (به خودمم میگم اینو الان) و اینو بدون که همیشه باید برنامه دومی داشته باشی که اگه اولی نشد درمانده نمونی. چرا با چنین تاپیکی برای خودت حاشیه و مشغولیت درست میکنی!
      مرسی از نظرت ولی من تنها ک باشم سست میشم
      من فک کردم بچه های انجمن دوستامن ولی اینجا همه میخان ب یه نحوی بگن در اشتباهی باشه عزیزان من کار خودم رو میکنم شمام انرژی منفی ندین حداقل نظر و بار مثبت نخاستم

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frozen نمایش پست ها

پس اگه اینطوریه به حرف کسی گوش نده !
      ارزوی موفقیت دارم برات ^_^ ایشالا بترکونی !اگه کمکی هم خواستی من در خدمتم
      مرسی واقعا من سوالی داشته باشم میپرسم مرسی ک کمک میدی ...
      من اومده بودم تایم ناهار انقد کوبیدن بچها منو کلا گیج شدم

صفحه 2 از 12 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن