خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 47
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

امسال برم آزاد رشته ای بخونم یا نه فقط بمونم برای کنکور؟

سلام انجمنی های عزیز
      .
      نی نی دوباره برگشته با غُر های جذابش فک کنم تاریخ کنکور عوض بشه ولی فرقی به حالِ من نداره واسه خاطر اون گوشی عه محروم شدم امسال :/ خلاصه نشد ثبت نام کنم و الانم دارم برای ۴۰۰ آماده میشم برای ۹۹ اصلاً نمیرسیدم انقدر که پایه ام داغونه. الان خدا شاهده از تقسیم و بخش پذیری شروع کردم مُخم هنگ کرده دود بلند میشه ازش دیگه.(پوسیدگی معدود سلولهای خاکستری باقیمانده از دورانِ مدرسه هم از فواید ۶ سال پشت کنکور بودنه) به هر صورت به قولِ ترک ها چوبالییرام بیرشِی بِینیمه گچه. حقیقتاً برام جای سؤاله ۶ سال با چه رویی میرفتم کنکور میدادم موتورم گرم شده و خدا رو شکر هر روز قدم بزرگ‌تری برمیدارم..هرچند هنوز راه بسیاری دارم تا هدف.
      .
      مشورت لازم دارم دوستان..نظر به اینکه من ۲۳ سالمه و ۴۰۰ میخوام کنکور بدم، به نظر شما امسال برم آزاد رشته ای بخونم یا نه فقط بمونم برای کنکور؟ صرفاً نظرتون رو میخوام بدونم، باور عجیبی به خرد جمعی دارم.
      To the hope of it all..

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من خودم پشت کنکوری ام اما واقعا ۶سال کنکوردادی وقبول نشدی مگه کجا میخوای قبول شی چه رشته ای؟من که میگن برا دولتی بخون مثل بقیه آزاد رو بیخیال شو

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوتا راهو باهم نرو،برای کنکور بخون‌ و آزاد ثبت نام‌ نکن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      سلام انجمنی های عزیز
      .
      نی نی دوباره برگشته با غُر های جذابش فک کنم تاریخ کنکور عوض بشه ولی فرقی به حالِ من نداره واسه خاطر اون گوشی عه محروم شدم امسال :/ خلاصه نشد ثبت نام کنم و الانم دارم برای ۴۰۰ آماده میشم برای ۹۹ اصلاً نمیرسیدم انقدر که پایه ام داغونه. الان خدا شاهده از تقسیم و بخش پذیری شروع کردم مُخم هنگ کرده دود بلند میشه ازش دیگه.(پوسیدگی معدود سلولهای خاکستری باقیمانده از دورانِ مدرسه هم از فواید ۶ سال پشت کنکور بودنه) به هر صورت به قولِ ترک ها چوبالییرام بیرشِی بِینیمه گچه. حقیقتاً برام جای سؤاله ۶ سال با چه رویی میرفتم کنکور میدادم موتورم گرم شده و خدا رو شکر هر روز قدم بزرگ‌تری برمیدارم..هرچند هنوز راه بسیاری دارم تا هدف.
      .
      مشورت لازم دارم دوستان..نظر به اینکه من ۲۳ سالمه و ۴۰۰ میخوام کنکور بدم، به نظر شما امسال برم آزاد رشته ای بخونم یا نه فقط بمونم برای کنکور؟ صرفاً نظرتون رو میخوام بدونم، باور عجیبی به خرد جمعی دارم.
      الکی خوشیا!
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdmtn نمایش پست ها
      الکی خوشیا!
      من شیفته ی خوشی های ساده ام، آنها آخرین پناه جان های محزون اند..!

پ.ن: تو چی میدونی از دلِ من. اصلاً چجوری برداشت کردی که خوشم؟ چه رسد به الکی خوش
      To the hope of it all..
      ویرایش توسط NiNi : 13 فروردین 1399 در ساعت 17:33

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط neutrino نمایش پست ها
      من خودم پشت کنکوری ام اما واقعا ۶سال کنکوردادی وقبول نشدی مگه کجا میخوای قبول شی چه رشته ای؟من که میگن برا دولتی بخون مثل بقیه آزاد رو بیخیال شو
      ۶ سال «نخوندم» و کنکور دادم. من فقط پرسیدم به نظرتون به صلاحه همزمان دانشگاه هم برم یا نه.
      To the hope of it all..

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      لطفاً اگر نظری ندارید چیزی نفرستید..تصمیم به اینکه چه کنم بر عهده ی خودمه و تصمیمش مدتها قبل اتخاذ شده. الان فقط از شما نظر میخوام که امکانش هست دانشگاه آزاد هم برم برای کنکور هم بخونم «به نظرتون» یا نه؟ لطفاً جوری پاسخ ندید که گویا حرف شما حجت عه و حقیقت داره! من دنبال اینم که نظرات متفاوت رو بدونم و تصمیم بگیرم. لطفاً تو موضوعاتی که در موردش سؤالی نشده ورود نکنید. مثل پشت کنکور بودنم و اینکه آی چرا باز کنکور میدی و فلان. راجع به این موضوع ماه ها قبل فکر شده و تصمیم گرفته شده و الان هم در مسیرش هستم. فقط نظرتون رو میخوام که دانشگاه و کنکور همزمان به صلاح عه یا نه. همین!
      To the hope of it all..

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      QUOTE=NiNi;1585732]لطفاً اگر نظری ندارید چیزی نفرستید..تصمیم به اینکه چه کنم بر عهده ی خودمه و تصمیمش مدتها قبل اتخاذ شده. الان فقط از شما نظر میخوام که امکانش هست دانشگاه آزاد هم برم برای کنکور هم بخونم «به نظرتون» یا نه؟ لطفاً جوری پاسخ ندید که گویا حرف شما حجت عه و حقیقت داره! من دنبال اینم که نظرات متفاوت رو بدونم و تصمیم بگیرم. لطفاً تو موضوعاتی که در موردش سؤالی نشده ورود نکنید. مثل پشت کنکور بودنم و اینکه آی چرا باز کنکور میدی و فلان. راجع به این موضوع ماه ها قبل فکر شده و تصمیم گرفته شده و الان هم در مسیرش هستم. فقط نظرتون رو میخوام که دانشگاه و کنکور همزمان به صلاح عه یا نه. همین![/QUOTE]
      آره حجت وحقیقته من یه سالش نابودم کرده اونوقت نتونستم باور کنم۶ سال میخواستی بری دانشگاه ونشد من که موندم اگه تو این مدت سر کار نرفته بودی چیکار میکردی؟
      بغدشم اینا پیشنهاد بود نمیخوای خو نخواه ولی اگه میخوای بری دانشگاه ورا میخچای کارتو دوتا کنی امسال آزاد وسال بعد یه کنکور دیگه فقط یکیشونو انتخاب کن بهتره فک کنم

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      QUOTE=NiNi;1585732]لطفاً اگر نظری ندارید چیزی نفرستید..تصمیم به اینکه چه کنم بر عهده ی خودمه و تصمیمش مدتها قبل اتخاذ شده. الان فقط از شما نظر میخوام که امکانش هست دانشگاه آزاد هم برم برای کنکور هم بخونم «به نظرتون» یا نه؟ لطفاً جوری پاسخ ندید که گویا حرف شما حجت عه و حقیقت داره! من دنبال اینم که نظرات متفاوت رو بدونم و تصمیم بگیرم. لطفاً تو موضوعاتی که در موردش سؤالی نشده ورود نکنید. مثل پشت کنکور بودنم و اینکه آی چرا باز کنکور میدی و فلان. راجع به این موضوع ماه ها قبل فکر شده و تصمیم گرفته شده و الان هم در مسیرش هستم. فقط نظرتون رو میخوام که دانشگاه و کنکور همزمان به صلاح عه یا نه. همین!
      آره حجت وحقیقته من یه سالش نابودم کرده اونوقت نتونستم باور کنم۶ سال میخواستی بری دانشگاه ونشد من که موندم اگه تو این مدت سر کار نرفته بودی چیکار میکردی؟
      بغدشم اینا پیشنهاد بود نمیخوای خو نخواه ولی اگه میخوای بری دانشگاه ورا میخچای کارتو دوتا کنی امسال آزاد وسال بعد یه کنکور دیگه فقط یکیشونو انتخاب کن بهتره فک کنم[/QUOTE]

با تشکر از نظر سازنده تون چقدر عصبی تایپ کردین D:
      To the hope of it all..

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      QUOTE=NiNi;1585732]لطفاً اگر نظری ندارید چیزی نفرستید..تصمیم به اینکه چه کنم بر عهده ی خودمه و تصمیمش مدتها قبل اتخاذ شده. الان فقط از شما نظر میخوام که امکانش هست دانشگاه آزاد هم برم برای کنکور هم بخونم «به نظرتون» یا نه؟ لطفاً جوری پاسخ ندید که گویا حرف شما حجت عه و حقیقت داره! من دنبال اینم که نظرات متفاوت رو بدونم و تصمیم بگیرم. لطفاً تو موضوعاتی که در موردش سؤالی نشده ورود نکنید. مثل پشت کنکور بودنم و اینکه آی چرا باز کنکور میدی و فلان. راجع به این موضوع ماه ها قبل فکر شده و تصمیم گرفته شده و الان هم در مسیرش هستم. فقط نظرتون رو میخوام که دانشگاه و کنکور همزمان به صلاح عه یا نه. همین!
      بغدشم اینا پیشنهاد بود نمیخوای خو نخواه ولی اگه میخوای بری دانشگاه ورا میخچای کارتو دوتا کنی امسال آزاد وسال بعد یه کنکور دیگه فقط یکیشونو انتخاب کن بهتره فک کنم[/QUOTE]

من خودمم باورم نمیشه. هیچی از این ۶ سال یادم نیست. هییییییچ! واقعاً انگار وجود نداشتم اصلاً. بعدشم من کلی مشکلات دارم، فقط کنکور نیست که! کلی هم راه هست برای وقت کشی..
      To the hope of it all..

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      هدفت چیه ؟ چه رشته و دانشگاهی ؟
      اگه دنبال یه رشته عالی هستی که فکر میکنم همینطورم باشه پس بیخیال دانشگاه آزاد شو
      به نظرم از الان دنبال منابع عالی نظام جدید با توجه به سطحت بگرد و با یه برنامه ریزی عالی شروع کن برای 1400
      وقت زیادی داری برای اینکه از پایه خودتو قوی کنی و بعد خودتو کم کم به سطح عالی برسونی
      به نظرات منفی و نیش و کنایه های بقیم زیاد توجه نکن
      هر کسی شرایط خاص خودشو داره و زندگی هر کسیم به خودش مربوطه
      انشالا که موفق میشی
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فقط همینو میتونم بگم که برگام ریخت . 6 سال؟ باو چرا عمرتونو پشت این کنکوره لعنتی هدر میدین؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظرم دانشگاه ازاد رو بیخیال چون مشغله ذهنیت زیادتر میشه اونموقع
      الان بیشتر از یک سال هم وقت داری تا حسابی بخونی
      و میتونی پایه ات رو هم حسابی قوی کنی
      موفق باشی نی نی (اسمت رو دوست)

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سال 400 که اصن کنکور نبوده
      ولی امسال برو دانشگاه آزاد یه رشته ای بخون
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نی نی جان دانشگاه آزاد رفتن در کنار کنکور فقط وقت تلف کردنه.
      بنظرم زمانت تا کنکور 1400 مناسب هست ولی زیاد نیست!
      اگه قراره پشت کنکور بمونی حتما باید یه رتبه ی خیلی خوب بیاری که کلا گذشته ها رو بشوره ببره ^^

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن