خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 47
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maria_sbz نمایش پست ها
      به نظرم دانشگاه ازاد رو بیخیال چون مشغله ذهنیت زیادتر میشه اونموقع
      الان بیشتر از یک سال هم وقت داری تا حسابی بخونی
      و میتونی پایه ات رو هم حسابی قوی کنی
      موفق باشی نی نی (اسمت رو دوست)
      همین الان درخواست تغییرش رو دادم چه حیف

ممنونم از انرژی مثبت تون
      To the hope of it all..

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin√ نمایش پست ها
      فقط همینو میتونم بگم که برگام ریخت . 6 سال؟ باو چرا عمرتونو پشت این کنکوره لعنتی هدر میدین؟
      پیر شدم، پیر تو ای جوونی..خامی کردم نخوندم این همه سال. ولی به خدا بعضی جوری راحت میگن بیخیالش شو برو یه چیزی بخون آدم تعجب میکنه..نمیشه رهاش کرد..باید به سرانجام برسه این مسیر..
      To the hope of it all..

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه واقعا سر بخش پذیری ریاضی موندین یعنی خیلی ضعیف هستین یک سال طول میکشه بشین سطح متوسط و یکسال سطحی که بتونین با بقیه رقابت کنین.
      نظر من اینه بجای رفتن به دانشگاه آزاد که فایده ای براتون نداره از الان یک کلاس کامپیوتر (برنامه نویسی ...) ثبت نام کنین تا اگه کنکور قبول نشدین وقتتون تلف نشده باشه و از درس هم زده نشین تا ببینین درس خوندنتون تداوم داره و سال بعدش میتونین قبول بشین یا نه.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

خب ببین تو که ۶ سال کنکور دادی بشین این یه سالم واقعا بخون اگه خدایی نکرده ۱۴۰۰ نتیجه نگرفتی اونوقت برو آزاد، چون آزاد همیشه هست و حتی بدون کنکورم میتونی بری، ولی اگه الان بری دانشگاه وقتت پر میشه و دیگه خیلی سخت میشه واسه کنکور بخونی یه جور وقت تلف کردنه در واقع.
      درباره سنتم بگم زیاد روش حساس نباش، الان جوری شده خیلیا لیسانس یا حتی فوق میخونن و بعد میبینن رشتشونو دوس ندارن یا کاری براش نیس و دوباره کنکور میدن از اول شروع می کنن و اتفاقا زیادم هستن. فک کن تو هم یکی ازونایی ، فقط سعی کن جوری بخونی که حداقل از رشته های پیرا بیاری که ۴ سال دیگه حداقل اینده شغلی داشته باشی
      ولی واقعا بشین این یه سالو واقعا بخون به خودت قول الکی نده و خودتو مسخره نکن که اگه اینجور باشه زودتر بری آزاد بهتره!
      رها چو برگ خسته در باد🍃

ویرایش توسط Uncertain : 13 فروردین 1399 در ساعت 19:23

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عرض ادب . من حقیقتا این قسمت از فرمایشتون رو که گفتین " تصمیم به اینکه چه کنم بر عهده ی خودمه و تصمیمش مدتها قبل اتخاذ شده. الان فقط از شما نظر میخوام که امکانش هست دانشگاه آزاد هم برم برای کنکور هم بخونم «به نظرتون» یا نه؟ " متوجه نشدم . در هرصورت، شما شرایطتون فرق میکنه با کسی که دبیرستان رو پشت سر گذاشته و قبول نشده، ذهن اون فرد حداقل در درس تازه تره، منظورم اینه که دور نبوده از فضای درس . و ثبت نام کردن در دانشگاه فقط و فقط حضور در کلاس نیست، رفت و برگشت داره، امتحان داره و چیزهای دیگه . پرداختن به کنکور مهمتره چرا که خیلی ها میخونن، و رقابت جدیه براشون . بچه ها هم گفتن، پس امیدوارم که حتی اگر تصمیمتون دانشگاه رفتن باشه عوض بشه و امسال، مصمم و با یه ریتم درست و خوب تلاش کنید و نتیجه بگیرید ان شاءالله .
      :) سلامت باشین 3>
      تنها گزینه ی پیش روم برای بعد کنکور، گزینه دو بود متاسفانه .

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      پیر شدم، پیر تو ای جوونی..خامی کردم نخوندم این همه سال. ولی به خدا بعضی جوری راحت میگن بیخیالش شو برو یه چیزی بخون آدم تعجب میکنه..نمیشه رهاش کرد..باید به سرانجام برسه این مسیر..
      هدفت و میتونم بپرسم؟ خوهشا نگو عاشق پزشکی ام و فلان که دیگه تابلوعه این مساعل . چرا میخای کنکور بدی؟

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin√ نمایش پست ها
      هدفت و میتونم بپرسم؟ خوهشا نگو عاشق پزشکی ام و فلان که دیگه تابلوعه این مساعل . چرا میخای کنکور بدی؟
      ببین حتماً نباید عاشق هدفت باشی..من عاشق یک جور حسِ رضایت از خودم هستم که با پزشک یا دندانپزشک شدن بهش میرسم. قبلاً هیچ هدفی نداشتم و الان میخوام این ۶ سال نتیجه بده و دلم می‌خواد با کنکور دادن و تلاش دانشگاه برم، نه دانشگاه آزاد! از خودم بدم میاد که تنبلی کردم. نمیخوام این حس بدی که به خودم دارم تا آخر عمرم ادامه پیدا کنه. اتفاقاً من عاشق روانشناسی هستم! و از قضا باور کنی یا نه به شدت عاشق پزشکی هم هستم ولی چون ذاتاً آدم اهل رقابتی نیستم و بسیار زیاد آرومم و سرم تو لاک خودمه، زندگیم دچار یک رکود عجیبی شده و هیچ تلاشی وجود نداره. من رتبه ام خیلی بد بود امسال وگرنه اگه میرسید روانشناسی بالینی یا فیزیوتراپی هم حتی میرفتم. بزرگترین هدف و علاقه ی شغلی من پزشکی و بعدش روانشناسی عه. با شغلهای دیگه اصلاً نمیتونم ارتباط برقرار کنم و مطمئنم تو هر شغلی غیر این دو تا روانم نابود میشه. به خاطر رضایت از خودم،علاقه،پول،مرتبه اجتماعی و سوزاندن *** فامیل و بچه های فامیل که عمری حسادت منو میکردن(والا من هنوز نگرفتم اینا به چیِ من حسودی میکردن ولی ناموساً مشخص بود ازم بدشون میاد اونم من انقدر بچه خوبی بودم هیچ توجیهی نداره نفرتشون).
      من باید به هدفم برسم..نمیذارم حقم خورده بشه.
      To the hope of it all..
      ویرایش توسط NiNi : 13 فروردین 1399 در ساعت 19:59

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Apaq نمایش پست ها
      عرض ادب . من حقیقتا این قسمت از فرمایشتون رو که گفتین " تصمیم به اینکه چه کنم بر عهده ی خودمه و تصمیمش مدتها قبل اتخاذ شده. الان فقط از شما نظر میخوام که امکانش هست دانشگاه آزاد هم برم برای کنکور هم بخونم «به نظرتون» یا نه؟ " متوجه نشدم . در هرصورت، شما شرایطتون فرق میکنه با کسی که دبیرستان رو پشت سر گذاشته و قبول نشده، ذهن اون فرد حداقل در درس تازه تره، منظورم اینه که دور نبوده از فضای درس . و ثبت نام کردن در دانشگاه فقط و فقط حضور در کلاس نیست، رفت و برگشت داره، امتحان داره و چیزهای دیگه . پرداختن به کنکور مهمتره چرا که خیلی ها میخونن، و رقابت جدیه براشون . بچه ها هم گفتن، پس امیدوارم که حتی اگر تصمیمتون دانشگاه رفتن باشه عوض بشه و امسال، مصمم و با یه ریتم درست و خوب تلاش کنید و نتیجه بگیرید ان شاءالله .
      سلامت باشین 3>
      ممنونم! خودمم دودلم..آخه تو خونه هرچی میگم میگن خدایا این بره از این خونه خسته شدیم از دستش..واقعاً خسته شدن. باید برم کتابخونه راحت بشن. موفق باشید.
      To the hope of it all..

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

ببین حتماً نباید عاشق هدفت باشی..من عاشق یک جور حسِ رضایت از خودم هستم که با پزشک یا دندانپزشک شدن بهش میرسم. قبلاً هیچ هدفی نداشتم و الان میخوام این ۶ سال نتیجه بده و دلم می‌خواد با کنکور دادن و تلاش دانشگاه برم، نه دانشگاه آزاد! از خودم بدم میاد که تنبلی کردم. نمیخوام این حس بدی که به خودم دارم تا آخر عمرم ادامه پیدا کنه. اتفاقاً من عاشق روانشناسی هستم! و از قضا باور کنی یا نه به شدت عاشق پزشکی هم هستم ولی چون ذاتاً آدم اهل رقابتی نیستم و بسیار زیاد آرومم و سرم تو لاک خودمه، زندگیم دچار یک رکود عجیبی شده و هیچ تلاشی وجود نداره. من رتبه ام خیلی بد بود امسال وگرنه اگه میرسید روانشناسی بالینی یا فیزیوتراپی هم حتی میرفتم. بزرگترین هدف و علاقه ی شغلی من پزشکی و بعدش روانشناسی عه. با شغلهای دیگه اصلاً نمیتونم ارتباط برقرار کنم و مطمئنم تو هر شغلی غیر این دو تا روانم نابود میشه. به خاطر رضایت از خودم،علاقه،پول،مرتبه اجتماعی و سوزاندن *** فامیل و بچه های فامیل که عمری حسادت منو میکردن(والا من هنوز نگرفتم اینا به چیِ من حسودی میکردن ولی ناموساً مشخص بود ازم بدشون میاد اونم من انقدر بچه خوبی بودم هیچ توجیهی نداره نفرتشون).
      من باید به هدفم برسم..نمیذارم حقم خورده بشه.

عاشق روانشناسی این ولی هیچی جز پزشکی نمیتونه ارومتون کنه؟ کنتراست رفتاریتو بخورم من . حتما خودتو یه واکاوی بکن ببین احیانا جو پزشکی و پرستیژ اینجور رشته ها نگرفته باشتت . این عقیده ای که دارم ازش حرف میزنم معمولا تو دخترا زیاد دیده میشه که دوس دارن یه شغل پر پول و پرستیژ داشته باشن . اگه این جملم که میگم بعد کنکور بهت میگم خانوم دکتر یه حالیت میکنه تابلوعه که ذهنیتت از پزشکی یه چیز ساختگیه . از این چرخه بزن بیرون . رشد کن . نزار یه جو احمقانه باعث بشه موقع مرگت ارزو کنی یه راه دیگرو رفته بودی . (دیالوگ از انیمیشن ریک اند مورتی)

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عزبزم اصل موفقیت تداوم و تمرکز روی هدفته
      دانشگاه آزاد بری صرفاً داری واسه خودت حواس پرتی درست میکنی
      میتونی در کنار کنکور باشگاه نزدیک خونتون و بری ک هم سعی کنی بکمی اجتماعی تر شی هم اینکه خودندن درس ها برات راحت تر شه
      من هم تو شرایطی نسبتا مشابه تو هستم
      در واقع میخاستم از دانشگاه مرخصی بگیرم این ترم و بشینم روی چیزی ک میخام تمرکز کنم که خانواده مخالفت کردن
      خدا منو خیلی دوس داشت ک یه طوری شد ک کل دانشگاه ها حالا حالاها تعطبله
      Great men are not born great but they grow great

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tear_goddess نمایش پست ها
      عزبزم اصل موفقیت تداوم و تمرکز روی هدفته
      دانشگاه آزاد بری صرفاً داری واسه خودت حواس پرتی درست میکنی
      میتونی در کنار کنکور باشگاه نزدیک خونتون و بری ک هم سعی کنی بکمی اجتماعی تر شی هم اینکه خودندن درس ها برات راحت تر شه
      من هم تو شرایطی نسبتا مشابه تو هستم
      در واقع میخاستم از دانشگاه مرخصی بگیرم این ترم و بشینم روی چیزی ک میخام تمرکز کنم که خانواده مخالفت کردن
      خدا منو خیلی دوس داشت ک یه طوری شد ک کل دانشگاه ها حالا حالاها تعطبله
      ابر و باد و مه و خورشید و ایناس قضیه
      .
      آره واقعاً فکر میکنم خیلی حرفت نزدیک به افکار من بود. انگاری که دانشگاه یه جور راه فراره برام..که بگم با خودم بازم میشه تنبلی کرد چون دانشگاه آزاد هست! نه! باید از گزینه ها حذف بشه کاملاً. تا زمانی که فکرش هست فکر نکنم کاری از پیش ببرم.
      To the hope of it all..

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا نمیشع گیف فرستاد اینجا

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

ابر و باد و مه و خورشید و ایناس قضیه
      .
      آره واقعاً فکر میکنم خیلی حرفت نزدیک به افکار من بود. انگاری که دانشگاه یه جور راه فراره برام..که بگم با خودم بازم میشه تنبلی کرد چون دانشگاه آزاد هست! نه! باید از گزینه ها حذف بشه کاملاً. تا زمانی که فکرش هست فکر نکنم کاری از پیش ببرم.

دوست عزیزاگه هدفت جدیه کاملا قیددانشگاه ازادوبزن بشین بخووون و اشتباه منو نکن
      خیلی خواهرانه میگم.بشین بخون وهدفتوقوی کن دانشگاه ازاد فقط توروازهدفت دورمیکنه چون میری کلا تویه جو دیگه و از درسو این حرفادورمیشی.من خودم تجربه کردم والان پشیمونم

NEVERGiveUp

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad.SK7 نمایش پست ها
      هدفت چیه ؟ چه رشته و دانشگاهی ؟
      اگه دنبال یه رشته عالی هستی که فکر میکنم همینطورم باشه پس بیخیال دانشگاه آزاد شو
      به نظرم از الان دنبال منابع عالی نظام جدید با توجه به سطحت بگرد و با یه برنامه ریزی عالی شروع کن برای 1400
      وقت زیادی داری برای اینکه از پایه خودتو قوی کنی و بعد خودتو کم کم به سطح عالی برسونی
      به نظرات منفی و نیش و کنایه های بقیم زیاد توجه نکن
      هر کسی شرایط خاص خودشو داره و زندگی هر کسیم به خودش مربوطه
      انشالا که موفق میشی
      حاجی آیدی قبلیت چی بود؟؟
      خیلی اشنا بنظر میای...

رفع اسپم:

به صدای درونت گوش بده ببین چی بهت میگه...

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام انجمنی های عزیز
      .
      نی نی دوباره برگشته با غُر های جذابش فک کنم تاریخ کنکور عوض بشه ولی فرقی به حالِ من نداره واسه خاطر اون گوشی عه محروم شدم امسال :/ خلاصه نشد ثبت نام کنم و الانم دارم برای ۴۰۰ آماده میشم برای ۹۹ اصلاً نمیرسیدم انقدر که پایه ام داغونه. الان خدا شاهده از تقسیم و بخش پذیری شروع کردم مُخم هنگ کرده دود بلند میشه ازش دیگه.(پوسیدگی معدود سلولهای خاکستری باقیمانده از دورانِ مدرسه هم از فواید ۶ سال پشت کنکور بودنه) به هر صورت به قولِ ترک ها چوبالییرام بیرشِی بِینیمه گچه. حقیقتاً برام جای سؤاله ۶ سال با چه رویی میرفتم کنکور میدادم موتورم گرم شده و خدا رو شکر هر روز قدم بزرگ‌تری برمیدارم..هرچند هنوز راه بسیاری دارم تا هدف.
      .
      مشورت لازم دارم دوستان..نظر به اینکه من ۲۳ سالمه و ۴۰۰ میخوام کنکور بدم، به نظر شما امسال برم آزاد رشته ای بخونم یا نه فقط بمونم برای کنکور؟ صرفاً نظرتون رو میخوام بدونم، باور عجیبی به خرد جمعی دارم.
      دانشگاه اونم آزاد دردسر های خودش رو داره،اگر واقعا روی کنکور جدی هستی فقط برای کنکور بخون.
      اصلا چه دلیلی داره امسال بری دانشگاه آزاد؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن