خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کسی که عاشق اون اتفاقس مغزشمارنده نداره.چون میخواد انقدر انجام بده که اتفاقه بیافته

رفقا ازتون میخوام یک دقیقه این ویدیو رو ببینید.قول میدم فقط یک بار اکتفا نمکنین.چون قلبتون آروم میشه با شنیدنش.من که هر بار آروم میشه قلبم
      https://www.instagram.com/p/BwNkZ7WjFL-/

یه ستاره اون بالا در حال درخشش فقط برای توئه.آره.آره
      اما اینکه تو منتظر باشی که یه اتفاقی بخواد واست رقم بخوره.نمیخوره
      اگر میخوای بفهمی چرا به بعضی چیزها تو زندگیت نمیرسی
      درخلوتت بدون اینکه آدمهایی باشن که صبح تاشب بهت حق بدن
      در خلوتت خودت رو جستجو کن در صداقت
      بخدا جوابشو پیدا میکنی

و متوجه میشی که چرا اتفاقه نمیافته
      خیلی وقت ها اون صبر رو نداریم
      انجام بده و رها کن
      صبور باش

تو وقتی میشماری یه بار حالا دو بار حالا سه بار
      مطمینی داری درست میری؟؟
      کسی که عاشق اون اتفاقست مغز شمارنده نداره
      چون فقط انقدر میخواد انجام بده که اون اتفاقه بیافته

حال دلتون آروم باشه
      #حال_خوب
      #سرورپور
      ویرایش توسط ariak : 12 فروردین 1399 در ساعت 13:39

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ariak نمایش پست ها
      رفقا ازتون میخوام یک دقیقه این ویدیو رو ببینید.قول میدم فقط یک بار اکتفا نمکنین.چون قلبتون آروم میشه با شنیدنش.من که هر بار آروم میشه قلبم

یه ستاره اون بالا در حال درخشش فقط برای توئه.آره.آره
      اما اینکه تو منتظر باشی که یه اتفاقی بخواد واست رقم بخوره.نمیخوره
      اگر میخوای بفهمی چرا به بعضی چیزها تو زندگیت نمیرسی
      درخلوتت بدون اینکه آدمهایی باشن که صبح تاشب بهت حق بدن
      در خلوتت خودت رو جستجو کن در صداقت
      بخدا جوابشو پیدا میکنی

و متوجه میشی که چرا اتفاقه نمیافته
      خیلی وقت ها اون صبر رو نداریم
      انجام بده و رها کن
      صبور باش

تو وقتی میشماری یه بار حالا دو بار حالا سه بار
      مطمینی داری درست میری؟؟
      کسی که عاشق اون اتفاقست مغز شمارنده نداره
      چون فقط انقدر میخواد انجام بده که اون اتفاقه بیافته

حال دلتون آروم باشه
      #حال_خوب
      #سرورپور
      کسی ک دیر شروع کرده واسه یه اتفاق بزرگ چی!؟؟!
      یکی ک ب همه قول اون اتفاق رو داده مهم تر از همه ب خودش ب دلش قول داده ک ارزوی بچگیش رو داشته باشه....
      ولی تو خاب خرگوشی بوده باشع تو هپروت و الان بخودش اومده ب عنوان اخرین فرصت باید چیکار کنه؟!؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftm Honey نمایش پست ها
      یکی ک ب همه قول اون اتفاق رو داده مهم تر از همه ب خودش ب دلش قول داده ک ارزوی بچگیش رو داشته باشه....
      ولی تو خاب خرگوشی بوده باشع تو هپروت و الان بخودش اومده ب عنوان اخرین فرصت باید چیکار کنه؟!؟
      جواب این سوال رو با ویدیویی که لینکشو گذاشتیم میرسین.چند بار ببینیدش
      جواب این سوالتون رو خودتون میدونید.منم بعدا میگم.ولی دیگه پر شدیم.مملو شدیم از شنیدن.موفقیت فرمول نداره.دست به کار شو

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فقط تلاش !
      تلاش و تلاش و تلاش
      البته!
      و
      امیدوار بودن
      انرژی مثبت باشی به چیزایی که میخوای میرسی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maria_sbz نمایش پست ها
      فقط تلاش !
      تلاش و تلاش و تلاش
      البته!
      و
      امیدوار بودن
      انرژی مثبت باشی به چیزایی که میخوای میرسی
      حتی از الانم میشه؟!؟!من هی انرژی منفی میاد توسرم حس میکنم باید دیگه با هدفم و رویای همیشم خدافظی کنم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حتی از الانم میشه؟!؟!من هی انرژی منفی میاد توسرم حس میکنم باید دیگه با هدفم و رویای همیشم خدافظی کنم
      عاره چیزی نشد نداره عزیزم
      فقط بی وقفه و بدون خستگی باید تلاش کنی و با فکر کردن به جایگاهی که میخوای بهش برسی انگیزه مضاعف بگیری
      من هم زیادی فکر منفی اومد سراغم ! نتیجه ای نگرفتم ... اما وقتی مثبت باشی خیلی چیزا رو به راه میشه ... الان اگر استرس بگیری و موج منفی بگیری فقط غرق میشی توی افکارت و وقت تلف میشه ومطمئنن به هدفت نمیرسی
      واقعا وقت طلاست و حتی نباید یک لحظه اش از دست بره (کاری که من دوسال انجام دادم و وقتم رو هدر دادم)
      به بهترین نحو ممکن از این مدتی که باقی مونده استفاده کن بدون تفکر به اینکه وای خدا فردا چی میشه ..من نمیتونم! .. وای یعنی واقعا میرسم .... و خیلی جمله های مایوس کننده دیگه
      روی سوالای کنکور دقت کن ... تکرار و تکرار و تست میتونه به هدفت برسونه
      روزا بعد بیداری اولین چیزی که فکر میکنی هدفت باشه و روزت رو برای هدفت بجنگ ..شب با فکر به هدفت بخواب (فکرای منفی رو دور میکنه به نظرم :برای من اینطوریه)
      به خودت مطمئن شو و یا علی بگو و بجنگ برای هدفت
      موفق باشی عزیزم

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خیلی جالبه که همه ما هر چی اینجا گفته میشه رو میدونیم از قبل بازم تاپیک میزنیم. انگار به یه نیروی بیرونی احتیاج داریم که یکی هلمون بده..ببینین بچه ها من در زمینه کنکور بسیار تجربه دارم و بابت داشتن این تجربیات واقعاً متأسفم..اگر درست زندگی میکردم و همه کار رو به موقع انجام میدادم الان در حسرت زمان از دست رفته نبودم و بسیاری جنگ اعصاب‌ها و بی حرمتی به ذاتم رو تجربه نمیکردم و به جای این تجربیات دانشگاه بودم تو رشته ی مورد علاقه ام..بیان تجربیات هیچ دردی از دیگران دوا نمیکنه حداقل تو این انجمن. اینجا مثل باتلاقی پر از آدم های مغموم عه که امیدی به موفقیت ندارن و همشون سالهاست پشت کنکورن و هنوز دنبال متن و ویدیوی انگیزشی هستن..نیروی درون ما رو به پیش میبره، نه کسی از بیرون! موتور اگه خاموش باشه هر چقدر هلت بدن، یکم جلوتر وایمیستی. الان من هر چی بگم، صغری کبری بچینم، نصیحت کنم یا هر چی، شما همتون باز همون کاری رو میکنین که میخوایین. کسی که درس خون باشه اینور اونور دنبال انگیزه و منبع و کتاب نمیگرده اینا حاشیه اس! خودش میره تحقیق میکنه و میخره و اتفاقاً انجمن نمیاد. انجمن به طرز عجیبی باور قلبی آدم رو سست میکنه. انقدر آدمِ من میدونم دیگه کار من تمومه و آی چه خبره پشت کنکوری و پزشکی چیه و در کل آدم سمی و منفی اینجا هست(من بهشون میگم قاتل رؤیا ها) که یک ساعت بیای اینجا کلاً میپوکی..
      .
      دوستان عزیزم، اگر واقعاً میخوایین به جایی برسین، لطفاً تلاش کنین. باور کنید راه میانبری وجود نداره. تو انجمن تاپیک زدن و دنبال فکر و حرف این و اون بودن راه حل مشکل شما نیست! تجربه ام میگه رؤیاهاتونو تو قلبتون نگه دارین و براش تلاش کنید. به هیچ کس توضیحی بدهکار نیستید! به جز وجدان خودتون. واقعاً تنها راه اینکه ببینین اگه بخونین میتونید یا نه اینه که بخونید. امروز و فردا نکنید و دنبال زمان مناسب نگردید! چون هیچ وقت نمیرسه! مطمئن باشید هزار و یک دلیل برای شروع نکردن پیدا میکنید. با آینده ی خودتون بازی نکنید. اگر میدونید درس خون نیستید سال اول هر چی رتبه تون رسید بهترینشو برید. نمودید پشت کنکور چون مطمئنن نمیخونید و گرفتار تله های فراوان مثل کانون قلمچی و انجمن کنکور و مشاوره و منابع درسی و...میشید. اگه اهل درس هستید و رتبه تون امسال خوب بوده پشت کنکور بمونید و شک نکنید موفق میشید. اگه به آدمای اینجا دقت کنید اکثراً نصیحت های خوبی میکنن ولی خودشونم به حرفشون عمل نمیکنن و در جا میزنن. مثل من که از سال ۹۴ تا الان تشریف دارم خدمتتون در حالی که دوستام دانشگاهشون یکسال مونده تموم بشه..تو رو خدا به خودتون ظلم نکنید. با خودتون رو راست باشید. توانایی هاتون رو بشناسید و علایقتون و اهدافتون رو بشناسید! ببینید واقعاً چی میخواین؟ بیخیالِ پول و این حرفا.! « دلتون» چی می‌خواد؟ چیکاره بشین قلبتون پر از خوشحالی میشه؟ اون هدفتون عه. بعدش مسیر رو پیدا کنید که مناسب شخص خودتون باشه! یعنی به سبک خودتون درس بخونید و آزمون بدید. ببینید چجوری راحت ترید و بازدهی بیشتری دارید. بعد موانع رو بررسی کنید و ببینید چجوری راحت تر باهاشون کنار میاید؟ من شخصاً یک سری چیزها رو کنار گذاشتم کاملاً. این اضطراب منزلت متعفن رو بیخیال بشین خواهشاً.! چرا خودتونو پاسخگو میدونید به اغیار؟ این زندگی شماست و فقط یه باره! دیگران فرصتهای خودشونو داشتن یا استفاده کردن یا نه! کسی حق نداره تو هیچ قسمتی از زندگی شما دخالت کنه. فقط در صورتی که شما ازشون مشورت خواستید اجازه دارن راهنماییتون کنن. چرا انقدر به آدم‌های سمی بی نزاکتی که به خودشون اجازه ی دخالت در شخصی ترین مسائل زندگیتون رو میدن، بها میدید و توجه میکنید؟ بذارین کنار این خود مدیون پنداری و عذاب وجدان مسخره رو.تنها جایی که شما باید عذاب وجدان داشته باشین اون ظلمیه که به خودتون و روانتون و آینده تون کردین با اهمیت بیش از حد به نظرات دیگران دادن و تلاش نکردن برای کنکور. شما فقط مدیون خودتون هستین. یه تلاشِ حسابی به خودتون بدهکارید. از مسیر لذت ببرید و اجازه بدین قلب و مغزتون بدون استرس از این تلاش لذت ببرن. این تلاش همه ی استرس شما رو از بین میبره. به خودتون بها بدین و به خاطر مسائل پوچ به بدن و روانتون استرس وارد نکنید. منابع درسی مناسب خودتونو پیدا کنید و جوری درس بخونید که بازدهی بالایی دارید نه مثل رتبه یک و صد و هزار و حالا هر چی! خودتونو دوست داشته باشین و با هیچ کس مقایسه نکنید. گذشته ها با همه ی خوب و بدهاش گذشته..رها کنید گذشته رو و درستون رو ازش بگیرید و برید به سمت ساختن آینده ای که توش به خواسته ی قلبی تون رسیدید.موفق باشید.
      To the hope of it all..
      ویرایش توسط NiNi : 14 فروردین 1399 در ساعت 14:15

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن