خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 34
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ham1 نمایش پست ها
      من الان واقعا انگیزشی پیدا کردم ولی زمان ندارم
      اگه الان نتونی بخونی اون موقعم شاید نتونی
      هرچی میتونی بخون
      الان پایه رو جمع کن اصلا
      به بطالت نگذرون حداقل

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اصلا به فکر موندن نباش اصلا!
      فکر روزای رفته ام نخور از این وعده ها به خودت نده
      رتبه آبرومند میخوای یا با ۱۰۰ هزار بمونی؟
      ♡Be your Own HERO

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      هرکس که از من در مورد پشت کنکور موندن بپرسه نهایت سعیم‌رو میکنم که منصرفش کنم.
      دوست عزیز پشت کنکور موندن سخته به این راحتی نیست شما همین الانش‌ هم به قول خودت دو ماه وقت داری چیزی هایی که خوندی رو جمع بندی کن یسری مباحث‌ مهم رو هم که نخوندی و قطعا سول میاد هم بخون تا جایی که میتونی برو سر جلسه بزار نتایج بیاد بعد بیا در مورد پشت کنکور موندن اینجا از بچه ها مشورت بگیر از الان که کسی تصمیم نمیگیره پشت کنکور بمونه که.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aysan 18 نمایش پست ها
      سلام منم دقیقا همین حس رو دارم (نا امیدی چون تابستون پاییز زمستون رو از دست دادم )ولی یه چیزی که مطمئنم اینه که می تونیم امسال نتیجه ی خوبی بگیریم
      من که می خونم واسه امسال حداقل دیگه غصه نمی خورم که کاش می خوندم
      من هم می خونم ولی واقعا زمانی نمونده

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      QUOTE=genzo;1585451]خب سلام
      حقیقتش پشت کنکور موندن یه تصمیمه
      اول یه سوال می پرسم شما چرا الان تصمیم گرفتی که بمونی پشت کنکور مگه هنوز این ماراتن لعنتی تموم شده که کشیدی عقب ؟ ؟؟؟؟؟
      فرضا صفر صفری بخون قطعا میتونی کن فیکون کنی دادا
      حالا هم فکر پشت کنکور موندن بریز دور
      حالا فرضا کسی بخاد پشت کنکور بمونه باید بشینه روی یه برگه بنویسه مزاایا و معایب پشت کنکور موندن و بعد ببینه کفه کدوم طرف سنگین تره
      سوالی بود در خدمتم
      خودمونی موشتم به دلت بشینه ^_^[/QUOTE]
      راست میگه چیزی که عیان اس چه نیاز به بیان است؟ اگه سال قبل ثبت نام مسکردی وی ازت کم میشد که فک کنم همین نشون از نا امیدیت داره ایکاش امسال کنکور میدای ببین هیچ وقت برا شاید اکثر چیزا نه حالا همه چیز دیر نیست

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      QUOTE=DR.del;1585621]سلام
      هرکس که از من در مورد پشت کنکور موندن بپرسه نهایت سعیم‌رو میکنم که منصرفش کنم.
      دوست عزیز پشت کنکور موندن سخته به این راحتی نیست شما همین الانش‌ هم به قول خودت دو ماه وقت داری چیزی هایی که خوندی رو جمع بندی کن یسری مباحث‌ مهم رو هم که نخوندی و قطعا سول میاد هم بخون تا جایی که میتونی برو سر جلسه بزار نتایج بیاد بعد بیا در مورد پشت کنکور موندن اینجا از بچه ها مشورت بگیر از الان که کسی تصمیم نمیگیره پشت کنکور بمونه که.[/QUOTE]
      منم همینطور تجربه ای هستش ببخشید ز ه ر مار من که کشیدم میدونم زمان هم موضوعی نیست حرف درماندگی خودساختست ازش بترس

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این حرفا تجربیاتم هستن و امیدوارم منِ درونم هم که اخیراً بسیار سرکش شده خوب درک کنه و به حرفایی که مینویسم بها بده چون خیلی مهم هستن.
      .
      این خاصیت مغز انسان عه که سعی داره اضطرابش رو کم کنه تا حد امکان. چون کنکور امسال نزدیکه و تو حس میکنی ممکنه مجبور به درس خوندن بشی و نتونی امروز و فردا کنی، برنامه ریختی برای ۴۰۰. ولی کاش امسال هم کنکور میدادی. کنتور نمیندازه که! نگرانم که تو بزرگترین باتلاق کنکوری ها بیفتی..پشت کنکور بودن نه خوبه نه بد. مثل همه چیز تو این جهان که هم خوبن هم بد. بسته به آدما و شرایطشون، کارها و وسایل و...نتیجه و عملکرد متفاوتی دارن. مهم اینه خودتو بشناسی..اگه درس خونی و مطمئنی برای فرار از درس خوندن نیست این پشت کنکور موندن، بمون و برنامه ی به درد بخوری داشته باش.( برنامه رو باید بر اساس شناختی که از خودت داری و سطح علمیت بنویسی). ولی اگه میدونی برای آرامش فکری تصمیم داری بمونی پشت کنکور، هیچ وقت اینکار رو نکن. چون اون موقع قطعاً نمیخونی و همین سوادت هم از بین میره. همین امسال کنکور بده بهترین رشته ای که رتبه ات میرسه برو. موفق باشی.
      To the hope of it all..

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      و در نهایت میدونم که تا خودت به این باور نرسی که باید تلاش کنی و بهانه ی زمان رو کنار نذاری، حرف هیچکس تأثیری نخواهد کرد.
      To the hope of it all..

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      من میخوام که امسال بشینم برای سال بعد بخونم. مطالعه کمی داشتم و رتبه خوبی نمیارم.
      دوستان پشت کنکوری اگر امکانش هست درباره تجربیاتشون بگن.
      حس و حال پشت کنکور بودن چجوریه؟
      اینکه میگن اکثر پشت کنکوری ها نا امید میشن و قبول نمیشن درسته؟
      خودتو جمع کن ، بشین درستو بخون حالا امسال یا سال بعد ، ولی توی همین یکی دو سال خودتو جمع کن ، دنبال حسو حالش نباش، سریع جمعش کن بره رد کارش

یهو مثل ما میشی 24 ساله ، میری سربازی ، برمیگردی ، هیچی هم نمیدونی چی به چیه ، عین حسو حال اسحاب کهفو داری ، همه چی تغییر کرده ..باس بیای اینجا یک روز معطل وایستادی تا یکی سوالتو جواب بده....

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام
      من میخوام که امسال بشینم برای سال بعد بخونم. مطالعه کمی داشتم و رتبه خوبی نمیارم.
      دوستان پشت کنکوری اگر امکانش هست درباره تجربیاتشون بگن.
      حس و حال پشت کنکور بودن چجوریه؟
      اینکه میگن اکثر پشت کنکوری ها نا امید میشن و قبول نمیشن درسته؟
      قطعا سال سخت تریه
      چون یه سال یا بیشتر خوندی
      و باز هم باید بخونی. مطالب تکراریو
      مث یه راهه که دوباره باید بری
      نکته اش چیه؟
      ممکنه همین تکراری بودن باعث موفقیتت بشه
      این دفعه دیگه راهو بلدی و تمام چیزاش دستته.
      حالا این بستگی به خودت داره اگه هی بخوای بگی نه من بدبختم و فلان..که هیچی.
      اگرم که بخوای استافده کنی از این بلد بودن که موفق میشی ایندفعه.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NiNi نمایش پست ها
      این حرفا تجربیاتم هستن و امیدوارم منِ درونم هم که اخیراً بسیار سرکش شده خوب درک کنه و به حرفایی که مینویسم بها بده چون خیلی مهم هستن.
      .
      این خاصیت مغز انسان عه که سعی داره اضطرابش رو کم کنه تا حد امکان. چون کنکور امسال نزدیکه و تو حس میکنی ممکنه مجبور به درس خوندن بشی و نتونی امروز و فردا کنی، برنامه ریختی برای ۴۰۰. ولی کاش امسال هم کنکور میدادی. کنتور نمیندازه که! نگرانم که تو بزرگترین باتلاق کنکوری ها بیفتی..پشت کنکور بودن نه خوبه نه بد. مثل همه چیز تو این جهان که هم خوبن هم بد. بسته به آدما و شرایطشون، کارها و وسایل و...نتیجه و عملکرد متفاوتی دارن. مهم اینه خودتو بشناسی..اگه درس خونی و مطمئنی برای فرار از درس خوندن نیست این پشت کنکور موندن، بمون و برنامه ی به درد بخوری داشته باش.( برنامه رو باید بر اساس شناختی که از خودت داری و سطح علمیت بنویسی). ولی اگه میدونی برای آرامش فکری تصمیم داری بمونی پشت کنکور، هیچ وقت اینکار رو نکن. چون اون موقع قطعاً نمیخونی و همین سوادت هم از بین میره. همین امسال کنکور بده بهترین رشته ای که رتبه ات میرسه برو. موفق باشی.
      حرفاتون خیلی جالبه.
      من دارم تمام تلاشمو میکنم ولی درس نخونده خیلی زیادی دارم. زمان هم تقریبا تمومه الان نصف فروردین رفته. همین باعث میشه به پشت کنکور مونده فکر کنم.
      ولی پشت کنکور موندن اصلا برای آرامش فکری نیست و واقعا درس می خونم.

12. Top | #27
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eskalis نمایش پست ها
      خودتو جمع کن ، بشین درستو بخون حالا امسال یا سال بعد ، ولی توی همین یکی دو سال خودتو جمع کن ، دنبال حسو حالش نباش، سریع جمعش کن بره رد کارش

یهو مثل ما میشی 24 ساله ، میری سربازی ، برمیگردی ، هیچی هم نمیدونی چی به چیه ، عین حسو حال اسحاب کهفو داری ، همه چی تغییر کرده ..باس بیای اینجا یک روز معطل وایستادی تا یکی سوالتو جواب بده....
      شما امسال میخواین کنکور بدین یا 1400؟ چه رشته ای؟

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حرفاتون خیلی جالبه.
      من دارم تمام تلاشمو میکنم ولی درس نخونده خیلی زیادی دارم. زمان هم تقریبا تمومه الان نصف فروردین رفته. همین باعث میشه به پشت کنکور مونده فکر کنم.
      ولی پشت کنکور موندن اصلا برای آرامش فکری نیست و واقعا درس می خونم.
      پس مطمئن باش موفق میشی. امسال هم نشد سال بعد میشی. و اینو بدون که موفقیت فقط پزشکی و این چیزا نیست. رسیدن به رضایت از خودته و زمانی که بتونی بگی من از این نتیجه خوشحالم، موفق شدی.
      To the hope of it all..

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amdanial نمایش پست ها
      بله من امسال کنکور میدم. رشته تجربی

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amdanial نمایش پست ها
      بچه مِشدی
      ها برار برا 1400 دور خیز کردم ،رشته تجربی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن