خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 60
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      کتاب خیلی سبز یازدهم هم همکاری با مازه . ۵ تا مولف داره ۲ تاش مولفای ماز هستن . فقط ننوشته دپارتمان ماز !
      کتاب پایه پینوکیو کاملا ترکیبیه و اگه ورسنانه میخواید یا واسه یادگیریه که بیخیالش بشید . کتابیه که اونایی که مسلط هم هستن رو به چالش میکشه کسایی که تازه شروع کردن ک ...
      میکرو طلابی فقط به غلط املایی محدودنمیشه . تعداد غلط های علمی کتاب ، واقعا زیاده و اگه شما زیست رو حداقل بالای ۸۰ توی کانون نمیزنید سراغش نرید . نمیتونید غلط هاش رو تشخیص بدید و اشتباه یادمیگیرید
      پارسال هم زارع گفت کتاب میده و ... بچه ها چندین ماه صبر کردن کتاب زیست نگرفتن آخرش هم هیچی . برد رو مایی کردیم که واسمون مهم نبود و همون اول منبع تهیه کردیم ! منتظر نمونید =))
      مهر و ماه پناهی شایق هم عالیه . حتی بهتر از خ س
      تفاوت کتاب سال به سال میکرو زارع با کتاب میکرو پایه زارع چه فرقی میکنه ؟؟

ایا توی کتابای سال به سالش به صورت ترکیبی هم کار کرده ؟؟
      کتاب پایه .ش چطور؟؟
      تنها چیزی که برام مهم تفاوت بین کتاب سال به سال میکرو زارع با کتاب پایه میکرو زارع که یک کتابش کرده هست

و در مورد کتاب دوازدهم میکرو زارع هم نظرتون بگید ،اونم ترکیبی کار کرده یا نه؟؟

------------------------
      کتاب ژنتیک توی بازار هست که بصورت جذا گانه تالیف شده باشه..
      مثل ژنتیک مندل که توی نظام قدیم بود ، الان توی نظام جدید کتابی داریم که جداگونه تالیف شده باشه؟؟
      ویرایش توسط eskalis : 13 فروردین 1399 در ساعت 04:23

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـمی

تقریبا به نتایجی که توی انتخاب منابع زیست شناسی میخواستم رسیدم ، و از همه ی دوستان عزیزی که محبت کردن نظراتشون رو در اختیار بنده قرار دادن موچکرم..
      -------------------------------------------------------
      ممنون میشم دوستان نظر شون در مورد این پستم بدن ...

من کتابای شیمی که بررسی کردم

شیمی خیلی سبز و نردبام خیلی سبز و فصل ازمون
      الگو و موج ازمون
      شیمی مبتکران
      ...................................
      سوال 1- برای درسنامه شیمی کدوم کتاب رو برای هر سه مقطع پیشنهاد میکنید؟؟ چون من شیمی خیلی سبز سال به سال و الگو سال به سال رو بررسی کردم درسنامه خیلی خلاصه ای داشت برای کسی خوب بود که اون کتابارو بخواد برای تست استفاده کنه ، این برداشت من بود ،بنظرتون درسته؟؟

سوال2-اینکه کتابای مبتکران خیلی خوب مباحث رو توضیح داده بودبه نظر من ؟؟؟ درسته

سوال 3- من میگم اگه قرار شیمی خیلی سبز سال به سالش خلاصه درسنامه ارائه بده ، چه کاریه برای تست اونو انتخاب کنی میری نردبام خیلی سبز رو انتخاب میکنی برای تست زیاد نه کتاب خیلی سبز عادی رو سال به سالشو ، !!!!
      4- شیمی پایه خیلی سبز با شیمی سال به سال دهم یازدهمش چه فرقی میکنه؟؟
      5- شمی الگو هم نگاه کردم اولش اومده ی سری نکات خلاصه اول تستایی که میخواد شروع بشه ارائه داده بعد توی پاسخ نامه هم درسنامه ای داره بعنوا کلاس درس،اونم زیاد قوی کار نکرده بود درسنامش..

الان اگه بخوای برای تست کتابی انتخاب کنیم نردبام خیلی سبز بهتره یا الگو ...

البته خیلی سبز سال به سال هم هدفشون بیشتر روی درسنامه بوده تا تست برا همین تستاش جوون دار نیست..

---------جمع بندی کلی : هرجا اشتباه برداشت کردم ، یا در مورد درسنامه یا تست ها بهم بگید که من منبع درست رو انتخاب کنم ....

میکرو برام پیشنهاد نکنید چون خوشم نیومد ازش..

@
      SinaMegapolis
      @reza2018
      @genzo
      @bahadorh
      @Saeed79
      @MehranWilson
      @liaa
      @Zahra77
      @mohammad_tezar
      @
      Nima_lovee
      @AceTaminoPhen
      @امیررضاجبرائیلی

@sina_u
      @Phenotype_2
      ویرایش توسط eskalis : 13 فروردین 1399 در ساعت 05:02

3. Top | #18
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درسنامه خیلی سبز نوشته خلاصه و از هرچی درسنامه کاملتره...پایه خیلی سبز اومده درسنامه اول آورده بعد تست آورده برعکس سال به سال...تستای پایه هم نسبت به سال به سال کمه
      نقل قول نوشته اصلی توسط eskalis نمایش پست ها
      شیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـمی

تقریبا به نتایجی که توی انتخاب منابع زیست شناسی میخواستم رسیدم ، و از همه ی دوستان عزیزی که محبت کردن نظراتشون رو در اختیار بنده قرار دادن موچکرم..

الگو و موج ازمون
      شیمی مبتکران
      سوال 1- برای درسنامه شیمی کدوم کتاب رو برای هر سه مقطع پیشنهاد میکنید؟؟ چون من شیمی خیلی سبز سال به سال و الگو سال به سال رو بررسی کردم درسنامه خیلی خلاصه ای داشت برای کسی خوب بود که اون کتابارو بخواد برای تست استفاده کنه ، این برداشت من بود ،بنظرتون درسته؟؟

سوال 3- من میگم اگه قرار شیمی خیلی سبز سال به سالش خلاصه درسنامه ارائه بده ، چه کاریه برای تست اونو انتخاب کنی میری نردبام خیلی سبز رو انتخاب میکنی برای تست زیاد نه کتاب خیلی سبز عادی رو سال به سالشو ، !!!!
      5- شمی الگو هم نگاه کردم اولش اومده ی سری نکات خلاصه اول تستایی که میخواد شروع بشه ارائه داده بعد توی پاسخ نامه هم درسنامه ای داره بعنوا کلاس درس،اونم زیاد قوی کار نکرده بود درسنامش..

البته خیلی سبز سال به سال هم هدفشون بیشتر روی درسنامه بوده تا تست برا همین تستاش جوون دار نیست..

---------جمع بندی کلی : هرجا اشتباه برداشت کردم ، یا در مورد درسنامه یا تست ها بهم بگید که من منبع درست رو انتخاب کنم ....

@
      SinaMegapolis
      @reza2018
      @genzo
      @bahadorh
      @Saeed79
      @MehranWilson
      @liaa
      @Zahra77
      @mohammad_tezar
      @
      Nima_lovee
      @AceTaminoPhen
      @امیررضاجبرائیلی

@sina_u
      @Phenotype_2
      ...

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

الگو و موج ازمون
      شیمی مبتکران

@
      SinaMegapolis
      @reza2018
      @genzo
      @bahadorh
      @Saeed79
      @MehranWilson
      @liaa
      @Zahra77
      @mohammad_tezar
      @
      Nima_lovee
      @AceTaminoPhen
      @امیررضاجبرائیلی

@sina_u
      @Phenotype_2
      1-درسته
      2-درسته
      3-خو شاید یکی بلد نباشه بخواد با تستای آسون شروع کنه
      4-برای این نوشتن که بعد سال به سال دهم و بازدهم بزنی برای همین سطح تست هاش بالاتره
      5-بررسی نکردم ولی احتمالا درسته
      6-هیچکدوم
      منبع اول بهمن بازرگانی
      منبع دوم نردبام

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شیمی نردبام فقط درسنامش خوبه و تا حدودی تستهای مفهومیش اما مساعلش مضخرفه خیلی سختن فقط وقتتو میگیرن

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تگ درست انجام نمیشه اون تاپیکت هم اتفاقی دیدم تگ کردی پیغامی نمیاد.

نظر کلیمو درباره کتابها میگم.
      بجز زیست که کتاب عالی تو بازار نیست.
      خیلی سبز تو تمام درسها خیلی خوب کار کرده و میشه به عنوان منبع اصلی کنکور ازش استفاده کرد.
      تو ریاضی مهرو ماه هم خوب هست میتونی یا خیلی سبز یا مهرو ماهو انتخاب کنی.
      تو انگلیسی هم خیلی ها اناریو استفاده میکنن خیلی سبز هم خوب هست.
      تو شیمی خودم خیلی سبز پایه و دوازدهمو میخونم خیلی کتاب خوبی هست کم اشتباه با بررسی جنبه های مختلف یک مطلب اگه میخوای 1400 کنکور بدی مبتکران هم خوب هست با هر کدوم راحتی همونو بخون.به نظرم تو شیمی بیشتر مرور و تحلیل چند باره مسئله مهم هست هر کدومو خوب بخونی نتیجه مطلوبتو میگیری.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها

خیلی سبز تو تمام درسها خیلی خوب کار کرده و میشه به عنوان منبع اصلی کنکور ازش استفاده کرد.
      تو شیمی خودم خیلی سبز پایه و دوازدهمو میخونم خیلی کتاب خوبی هست کم اشتباه با بررسی جنبه های مختلف یک مطلب اگه میخوای 1400 کنکور بدی مبتکران هم خوب هست با هر کدوم راحتی همونو بخون.به نظرم تو شیمی بیشتر مرور و تحلیل چند باره مسئله مهم هست هر کدومو خوب بخونی نتیجه مطلوبتو میگیری.
      خیلی سبز پایه و دوازدهم رو نگاه کردم درسنامه های خیلی خلاصه ای داره ...
      فرق بین خیلی سبز پایه و خیلی سبز سال به سالش چیه ، ی عده میگن تستای خیلی سبز پایه نسبت به سال به سالش کمتره و اینکه ایا خیلی سبز پایه ترکیبی هم کار کرده یا نه؟؟
      و از طرف هم میگن کتاب مبتکران هم فقط دهمش خوبه ، یازدهم و دوازدهمش بدرد نمیخوره ، چرا؟؟؟

اره برای 1400 میخوام بخووونم
      ویرایش توسط eskalis : 13 فروردین 1399 در ساعت 16:56

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loveyoulipstick نمایش پست ها
      شیمی نردبام فقط درسنامش خوبه و تا حدودی تستهای مفهومیش اما مساعلش مضخرفه خیلی سختن فقط وقتتو میگیرن

درسنامه خیلی سبز اونم نردبام خیلی خلاصه هست دیگه ...
      باز حداقل خیلی سبز پایه بهتره درسنامش..

من کتابی میخوام که آموزش داده باشه و درسنامه خیل شفاف و موشکافی داشته باشه..

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      درسنامه خیلی سبز اونم نردبام خیلی خلاصه هست دیگه ...
      باز حداقل خیلی سبز پایه بهتره درسنامش..

من کتابی میخوام که آموزش داده باشه و درسنامه خیل شفاف و موشکافی داشته باشه..
      نه نردبام درسنامش خلاصه نیست اما کتابای اصلی خ سبز درسنامشون کاملتره همه چیزم گفته، بین کتابای شیمی درسنامه خ سبزو مبتکران چیزی هستن که میخوای اما بنظرم خ سبز به تنهایی کافیه
      ترکیب خ سبزو موج آزمون از بقیه بهتره اگه وقت اضافه هم آوردی فصل آزمون هم بگیر(تستهای مفهومی و حفظیش عالیه ولی مساعلش یخورده از سطح کنکور بالاتره)

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loveyoulipstick نمایش پست ها
      نه نردبام درسنامش خلاصه نیست اما کتابای اصلی خ سبز درسنامشون کاملتره همه چیزم گفته، بین کتابای شیمی درسنامه خ سبزو مبتکران چیزی هستن که میخوای اما بنظرم خ سبز به تنهایی کافیه
      ترکیب خ سبزو موج آزمون از بقیه بهتره اگه وقت اضافه هم آوردی فصل آزمون هم بگیر(تستهای مفهومی و حفظیش عالیه ولی مساعلش یخورده از سطح کنکور بالاتره)

نقل قول نوشته اصلی توسط SinaMegapolis نمایش پست ها
      1-درسته
      2-درسته
      3-خو شاید یکی بلد نباشه بخواد با تستای آسون شروع کنه
      4-برای این نوشتن که بعد سال به سال دهم و بازدهم بزنی برای همین سطح تست هاش بالاتره
      5-بررسی نکردم ولی احتمالا درسته
      6-هیچکدوم
      منبع اول بهمن بازرگانی
      منبع دوم نردبام
      بنظرتون شیمی کلاسای انلاین مثل بابایی و زیست مثل حنیف عظیمی یا اشکان هاشمی رو ببینم بعنوان درسنامه ، از لحاظ آموزش کفایتم میکنته یا نه، یا لازم درسنامه هم کنارش بخونم ؟؟

میگم کلاسای انلاین استفاده کنم که رایگان پخشه ، فقط چندتا کتاب تست برای هر درس بگیرم و تس از روی اون کتابا کار کنم ،

مثلا حنیف عظیمی رو ببینم کتاب تست پایه خلی سبز و ایکو و فصل ازمون خیلی سبز رو ببرم جلو

برای شیمی ،بابایی ببینم ، کتاب های نردبام خیلی سبز و موج ازمون استفاده کنم برای تست..
      نظرتون چیه؟؟

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خودم چند جلسه از بابایی و بازرگان دیدم اگه خودت بتونی شیمی و بخونی بهتره یا فقط جایی ک مشکل داری ببین فیلمارو اینطور مطالبو زودترپیش میبری (فیلماشون خیلی زیادن بازرگان هر جلسه دوساعته) ، شیمی نردبامم سمتش نرو خودم دارمش اگه تست اضافه خواستی فصل آزمون و مساعلش نشرالگو خیلی ازش بهترن حداقلش اینه استانداردن.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بنظرتون شیمی کلاسای انلاین مثل بابایی و زیست مثل حنیف عظیمی یا اشکان هاشمی رو ببینم بعنوان درسنامه ، از لحاظ آموزش کفایتم میکنته یا نه، یا لازم درسنامه هم کنارش بخونم ؟؟

میگم کلاسای انلاین استفاده کنم که رایگان پخشه ، فقط چندتا کتاب تست برای هر درس بگیرم و تس از روی اون کتابا کار کنم ،

مثلا حنیف عظیمی رو ببینم کتاب تست پایه خلی سبز و ایکو و فصل ازمون خیلی سبز رو ببرم جلو

برای شیمی ،بابایی ببینم ، کتاب های نردبام خیلی سبز و موج ازمون استفاده کنم برای تست..
      نظرتون چیه؟؟
      از نظرمن شیمی خیلی سبز خلاصه نیست و تستهای خوبی هم داره.از بچه های دیگه هم بپرس ببین نظر اونها چیه.
      نظر من در مورد فیلم دیدن این هست که بهتره بعد از خوندن حالا هر کتابی که انتخاب کردی باشه. چون مطالب و نکته ها تو کتابها نوشته شده.
      خودم اگه بخوام فیلم خوبی ببینم بعد از تسلط نسبی روی کتاب و در وقتهای تلف شده که حس درس خوندن نیست میبینم.
      به نظرم فیلمو جایگزین کتاب خوندن نکن از الان تا 1400 کلی وقت هست.

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از نظرمن شیمی خیلی سبز خلاصه نیست و تستهای خوبی هم داره.از بچه های دیگه هم بپرس ببین نظر اونها چیه.
      نظر من در مورد فیلم دیدن این هست که بهتره بعد از خوندن حالا هر کتابی که انتخاب کردی باشه. چون مطالب و نکته ها تو کتابها نوشته شده.
      خودم اگه بخوام فیلم خوبی ببینم بعد از تسلط نسبی روی کتاب و در وقتهای تلف شده که حس درس خوندن نیست میبینم.
      به نظرم فیلمو جایگزین کتاب خوندن نکن از الان تا 1400 کلی وقت هست.

کتاب درسی هارو از کجا گیر بیارم

من نظام قدیم بودم ، این که رفتم چندتا سایت نگاه کردم کتاب درسی رو میفروشن هر مقطعی رو 200 هزارتومن
      سه سالش میشه 600 هزارتومن

راه بهتر و مقرون به ثرفه تر سراغ نداری؟؟
      شیپور دیوار ایسام هم گشتم نداشتن کتاب درسی

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کتاب درسی هارو از کجا گیر بیارم

من نظام قدیم بودم ، این که رفتم چندتا سایت نگاه کردم کتاب درسی رو میفروشن هر مقطعی رو 200 هزارتومن
      سه سالش میشه 600 هزارتومن

راه بهتر و مقرون به ثرفه تر سراغ نداری؟؟
      شیپور دیوار ایسام هم گشتم نداشتن کتاب درسی
      میتونی تاپیک بزنی ببینی کسی ارزون تر داره بخری.
      یا میتونی از اینجا pdf دانلود کنی کپی کنی.
      جستجوی کتاب در پایگاه کتاب های درسی | پایگاه کتاب های درسی، اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی

به نظرم فعلا فقط زیست و شیمی نیاز هست برات بقیه عمومی ها به ندرت سری به کتاب میزنی که همون pdf هم میتونی استفاده کنی ریاضی و فیزیک هم کمک آموزشی بخون فعلا. اگه خواستی فیزیک هم کپی بگیر اگه نه فعلا همون کمک آموزشیو بخون.

pdf زیست برای کنکور 1400
      دهم
      یازدهم
      دوازدهم سال بعد چاپ میشه لینک امسالش

pdf شیمی باری کنکور 1400
      دهم
      یازدهم
      دوازدهم سال بعد چاپ میشه لینک امسالش

15. Top | #30
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من هردوتا شیمی خیلی سبز دارم هم سال به سال هم پایه
      درسنامه سال به سال از پایه بهتره...در واقعد هونئنا که میگی خلاصه درسنامه در واقع کامل ترین درسنامه هست...
      درباره سطح تستا هم پایه تستاش سختر سال به سال نیست ولی تعدادش کمتره.
      اگه99 هستی مجبوری پایه بگیری ولی اگه1400 هستی سال به سال خیلی سبز بگیر
      ...

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن