خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

از هیچ به همه چیز رسیدن (از دره به قله)

سلام من هانی ام و رشتم تجربیه و دیوونه ی دندانپزشکیم
      سال ۹۷ اولین کنکورمو دادم و فقط بهمن و نصف اسفند رو در حد ۸ ،۹ساعت بیشترم عمومی خوندم و دیگه تا کنکور هیچی نخوندم و بازم دینی ۵۶ و ادبیات ۶۰ و عربیم ۳۰زدم بقیه ی درصد افتضاح بود (سفیده سفید رفتم سر جلسه) موندم سال دوم و یه مشکل بزرگ واسم پیش اومد و نشد ک بخونم و فقط کلاس شیمی رفتم و بازم اونم نمیخوندم اصلا ولی کنکور ۳۶ درصد زدم(بدون خوندن) و فقط ۶۰۰۰تا رتبم بهتر شد و بازم چنگی ب دل نمیزد و امسال نامزد کردم و از مهر کمک کرد ک شروع کنم واینم بگم ک بشدت پشتمه و میخواد ک حتما ب ارزوم یعنی دندان پزشکی برسم امسالم تا اینجا اصلا اوضاع خوب نبودع یعنی بازم تنبلی کردم ولی از حالا دیگه انگار نمیتونم این مدلی ادامه بدم و باید یه کاری کنم....
      بچه ها من هوشم عالیه اینو همه معلما میگفتن همه اطرافیان و اینکه پایمم خوبه تو مدرسه جزءشاگرد زرنگا بودم و نمیگم ک صفر و وفتی میخونم مطالب یادم میان و سریع یادمیگیرم ....
      من کلی نمونه تو همین انجمن دیدم ک ترکوندن و اونا رو الگوم قرار دادم و میخوام منم بتونم جزء این افراد باشم....
      ازمون قلم چی میرم و نمیتونم که ازمون نرم چون اجازه ندارم و باید ازمون رو هم برم ....
      ازین ب بعد مثل چندتای دیگه از بچه ها منم ساعت مطالم رو میگم و اگه کسی خواست بیاد تو این تاپیک و بگه....
      بیاین ب هم انرژی بدیم من ب عشق خوشحالی نامزدم نمیخوام کم بیارم ب عشق زندگیه رویایی که باهم میخوایم بسازیم و هزار و یه دلیل دیگه...
      پس هر کی پایس بسم الله
      ویرایش توسط ftm Honey : 11 فروردین 1399 در ساعت 14:04

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ان شاءالله که به خواستت برسی عزیز دلم . اما یک چیزی رو همیشه به خاطر بسپار ، قصد انجام هرکاری رو داشتی به کسی نگو میخوام انجامش بدم ، چون 90% مواقع نمیشه . کاش برای خودت نگه ش می داشتی. ولی ان شاءالله که جزء 10% باقی مونده باشی و موفق شی.نامزدت خودشون دندان میخونن که سوقت میدن به سمت هدفت؟

3. Top | #3
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه کرونا نبود بیشتر بچه ها مثل اون تاپیک تیکه مینداختن (رتبه 1 ریاضی) ولی الان با این وضعی که هر هفته میگن هفته بعد اوج کرونا هستاحتمال قوی 1 ماه تعویق میوفته.
      مثل اینه که تازه اسفند ماه شده چون 1 ماه به وقتت اضافه شده...من که خودم نمیتونم حرف مفت بزنم وقتی خودم هیچ پخی نیستم ولی علما میگن احتمال موفقیت هست اگه از هر درس چند مبحثو هوشمندانه حذف کرد البته به جز زیست که باید کامل بخونی
      ...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره میدونم ولی من کلا سست اراده بودم تا الان ولی وقتی دیدم اینجا بچها ساعتصون رو میزارن انرژی گرفتم انشالله ک بتونم ...
      نه دندان نمیخونه نیروهواییه و دندان علاقه خودمه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره دقیقا خودم هم اینجوری فکر کردم ک انگار الان اول اسفنده ....

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ftm Honey نمایش پست ها
      اره میدونم ولی من کلا سست اراده بودم تا الان ولی وقتی دیدم اینجا بچها ساعتصون رو میزارن انرژی گرفتم انشالله ک بتونم ...
      نه دندان نمیخونه نیروهواییه و دندان علاقه خودمه
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      اگه کرونا نبود بیشتر بچه ها مثل اون تاپیک تیکه مینداختن (رتبه 1 ریاضی) ولی الان با این وضعی که هر هفته میگن هفته بعد اوج کرونا هستاحتمال قوی 1 ماه تعویق میوفته.
      مثل اینه که تازه اسفند ماه شده چون 1 ماه به وقتت اضافه شده...من که خودم نمیتونم حرف مفت بزنم وقتی خودم هیچ پخی نیستم ولی علما میگن احتمال موفقیت هست اگه از هر درس چند مبحثو هوشمندانه حذف کرد البته به جز زیست که باید کامل بخونی
      اره من راجع ب یک شدن نظری ندادم ک کسی ناامید نشه و یا هرچیز دیگه ای امیدوارم بتونم چون دیدم نمونه واسه هدفم تو همین انجمن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.mz نمایش پست ها
      ان شاءالله که به خواستت برسی عزیز دلم . اما یک چیزی رو همیشه به خاطر بسپار ، قصد انجام هرکاری رو داشتی به کسی نگو میخوام انجامش بدم ، چون 90% مواقع نمیشه . کاش برای خودت نگه ش می داشتی. ولی ان شاءالله که جزء 10% باقی مونده باشی و موفق شی.نامزدت خودشون دندان میخونن که سوقت میدن به سمت هدفت؟
      نه خودش نیروهواییه من عاشق دندانم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      موفق میشی فقط اراده قوی و ساعت مطالعه بالا و نا امید نشدن

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام من امسال اولین کنکورم هست و خیلی جدی تا حالا نخوندم گر چه هر سال شاگرد شدم و تو نمونه هم درس می خونم و در کل وضعم نه بده نه خوبه اون وسط هام
      خب من پایه ام بیاین بخونیم
      ایشالاه که بشیم اونی که می خوایم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MZ.amirian79 نمایش پست ها
      موفق میشی فقط اراده قوی و ساعت مطالعه بالا و نا امید نشدن
      درسته اگه بشه شماها هم ساعت مطالعه بزارین ک انگیزه بگیریم همه

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منم دقیقا شرایطم مثل شماست میشه برنامت هم بذاری؟؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=a99a78;1585350]منم دقیقا شرایطم مثل شماست میشه برنامت هم بذاری؟؟[/ راستش من مشاور دارم ولی همش‌میگه ازمون قلم چی ازمون قلم چ و واقعا طبق حرف ایشون قلم چی ینی کنکور حالا این ب کنار والله من یه برنامه ریختم ک فیزیک رو تو ۵۰ روز بخونم و واسه هر فصل نصف تست های ستاره دار گاج رو بزنم
      برای شیمی هر فصل رو بین ۲تا ۴روز بخونم و ۱ازمون از کتاب موج ازمون برای هرفصل حل کنم
      زیست هم روزی ۱ فصل و فردا مرور اون فصل و نصف تست های زوج ای کیو و فرداش فصل جدید و بقیع ی تست های فصل قبل و....
      دینی هم روزی ۱ درس بخونم و....
      شما چی پیشنهادی داری؟!؟!؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a99a78 نمایش پست ها
      منم دقیقا شرایطم مثل شماست میشه برنامت هم بذاری؟؟
      کامل مبود حرفام حدودی گفتم چون نمیدونم تا چه حدش درسته ولی بیایت همراهی کنین ک بتونیم بترکونیم

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کامل مبود حرفام حدودی گفتم چون نمیدونم تا چه حدش درسته ولی بیایت همراهی کنین ک بتونیم بترکونیم
      من برنامم فعلا اینه که برای سنجش ۲۹ ام بخونم بعد هم با قلمچی پیش میرم و در کنارش برای ۱۹ ام اردیبهشت سنجش آماده میشم

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من هانی ام و رشتم تجربیه و دیوونه ی دندانپزشکیم
      سال ۹۷ اولین کنکورمو دادم و فقط بهمن و نصف اسفند رو در حد ۸ ،۹ساعت بیشترم عمومی خوندم و دیگه تا کنکور هیچی نخوندم و بازم دینی ۵۶ و ادبیات ۶۰ و عربیم ۳۰زدم بقیه ی درصد افتضاح بود (سفیده سفید رفتم سر جلسه) موندم سال دوم و یه مشکل بزرگ واسم پیش اومد و نشد ک بخونم و فقط کلاس شیمی رفتم و بازم اونم نمیخوندم اصلا ولی کنکور ۳۶ درصد زدم(بدون خوندن) و فقط ۶۰۰۰تا رتبم بهتر شد و بازم چنگی ب دل نمیزد و امسال نامزد کردم و از مهر کمک کرد ک شروع کنم واینم بگم ک بشدت پشتمه و میخواد ک حتما ب ارزوم یعنی دندان پزشکی برسم امسالم تا اینجا اصلا اوضاع خوب نبودع یعنی بازم تنبلی کردم ولی از حالا دیگه انگار نمیتونم این مدلی ادامه بدم و باید یه کاری کنم....
      بچه ها من هوشم عالیه اینو همه معلما میگفتن همه اطرافیان و اینکه پایمم خوبه تو مدرسه جزءشاگرد زرنگا بودم و نمیگم ک صفر و وفتی میخونم مطالب یادم میان و سریع یادمیگیرم ....
      من کلی نمونه تو همین انجمن دیدم ک ترکوندن و اونا رو الگوم قرار دادم و میخوام منم بتونم جزء این افراد باشم....
      ازمون قلم چی میرم و نمیتونم که ازمون نرم چون اجازه ندارم و باید ازمون رو هم برم ....
      ازین ب بعد مثل چندتای دیگه از بچه ها منم ساعت مطالم رو میگم و اگه کسی خواست بیاد تو این تاپیک و بگه....
      بیاین ب هم انرژی بدیم من ب عشق خوشحالی نامزدم نمیخوام کم بیارم ب عشق زندگیه رویایی که باهم میخوایم بسازیم و هزار و یه دلیل دیگه...
      پس هر کی پایس بسم الله
      یه چندتا توصیه برات بکنم
      اولا از ازمون جدا شو چون مسیر ازمون فرق داره
      دوما همین امروز یه ازمون جامع از خودت بگیر و یه لیست برا خودت درست کن
      لیست سفید سیاه و خاکستری
      لیست سفید یعنی اونایی که کامل مبحثشو بلدی و اون سوالایی اند که درست زدی
      لیست سیاه یعنی اونایی که هیچی بلد نیستی و سوالایی که سفید دادی
      لیست خاکستری یعنی دروس نصفه نیمه ات که با یه مرور تبدیل به سفید میشن و اون دسته سوالاتی ان که جوابش نوک زبونته ولی یادت نمیاد اصطلاحا سوالات شک دار
      بعد که لیست رو ساختی یه بودجه بندی دانلود کن از سایتا
      حالا از لیست خاکستریت شروع کن بترتیب اسونی و سختی و تعداد بودجه بندی اولویت بده و با اولویت بندی لیستت بخون نه ازمون
      بدیهیه که همه چیزو نمیرسونی و مثل یه بالن اگه بخوای بری بالا باید یه چیزایی رو بریزی دور پس یسری مباحث سخت رو هم حذف کن
      قدم بعدی درست کردن روش مطالعته که من یه تاپیک در این مورد زدم اونو دانلود کن تا با روش مطالعه درست بخونی
      http://forum.konkur.in/thread72208.html#post1585352
      قدم بعدی وجود یه کسیه که ازت تکلیف بخواد و گزارش کار بگیره که نامزدت برای اینکار بهترینه هر شب بهش بده‌ گزارش کارتو
      دیگه از این به بعدش کار توعه
      وارد مسیر پر زحمتی میشی ولی زمین خوردی باید زود بلند بشی شلوارتو بتکونی و محکمتر بجنگی شاید بعضی روزا باید نخوابی کم بخوابی شاید کارای خونت بمونه شاید یکم تو زندگی زناشوییت بمشکل بخوری بخاطر خورد شدن اعصاب و مسائل دیگه ولی همه اینا کوتاه مدته و نهایت صد روز
      موفق باشی
      ویرایش توسط A.H.M : 11 فروردین 1399 در ساعت 17:50

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن