خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سوالی در مورد کتاب تخته سیاه تانک تست تجربی جامع

به نام او که از اوئیم

سلام دوستان

کتاب تانک دکتر مهدی ارانفر برای کنکور کمک میکنه به مقدار زیاد یا نه؟

خیلی کسا از این تانکش تعریف میکنن ولی من کسیو ندیدم که کسی با این تونسته باشه بالا بزنه ؟

شما میشناسید کسایی رو که میگن یا نه فقط حرفه؟

تخته سیاه تانک تست

⬛⬛خداحــافظ بــرای همیــشه⬛⬛
      13

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Love_Heart نمایش پست ها
      به نام او که از اوئیم سلام دوستان کتاب تانک دکتر مهدی ارانفر برای کنکور کمک میکنه به مقدار زیاد یا نه؟ خیلی کسا از این تانکش تعریف میکنن ولی من کسیو ندیدم که کسی با این تونسته باشه بالا بزنه ؟ شما میشناسید کسایی رو که میگن یا نه فقط حرفه؟ تخته سیاه تانک تست
      سلام دوست گلم تانک تست برای دوره عیدهست نه الان سوالای کنکور سنجش و سراسری از سال 60تا اخرین سال برگزاری کنکور رو داره ولی کتاب همای نشر دریافت عالیه توصیه میکنم حتما بخونیش چون باعث افزایش درصد زیستت میشه قیمتشم نسبت به قیمتهای نجومی بازار خیلی کمتره

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      این کتاب تانک تست یعنی مثل خیلی سبز و ...
      نیست؟
      فقط سوالات کنکور رو داره؟
      چرا بعد از عید؟

"حسِ بوسیدنت تو عاشورا !"

"میشه از پیله سَر در آوردُ با تو عشق بازی کرد تو هیجدهِ تیر !"

"امشب به تو رو کردم ای یار صدا مُرده!!"

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها به نظر من این کتاب در کل قوی نیست
      تعداد زیادی از تست هاش مربوط کنکور و سنجش های سال های قبله حتی بعضی تست های خیلی قدیمی، چیزی که تو اکثره کتابا هست
      فقط واسه موقعی خوبه که وقت زیاد داری نمیدونی چیکار کنی! چون بلاخره با زدن تست هاش و خوندنه پاسخ هاش میشه درس رو مرور کرد ولی باز هم میگم از نظر من کتاب شاخی نیست!

در ضمن تست هاشم دسته بندی نداره و تست های ترکیبی و غیر ترکیبیش قاتیه که خیلی بده!
      حالا اگر هم خواستید بگیریدش اول برید اون فصلی رو که خوب خوندین رو بررسی کنید میبینین چیزای جدیدی نداره زیاد!

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad9 نمایش پست ها
      تعداد زیادی از تست هاش مربوط کنکور و سنجش های سال های قبله حتی بعضی تست های خیلی قدیمی، چیزی که تو اکثره کتابا هست
      فقط واسه موقعی خوبه که وقت زیاد داری نمیدونی چیکار کنی! چون بلاخره با زدن تست هاش و خوندنه پاسخ هاش میشه درس رو مرور کرد ولی باز هم میگم از نظر من کتاب شاخی نیست!

در ضمن تست هاشم دسته بندی نداره و تست های ترکیبی و غیر ترکیبیش قاتیه که خیلی بده!
      حالا اگر هم خواستید بگیریدش اول برید اون فصلی رو که خوب خوندین رو بررسی کنید میبینین چیزای جدیدی نداره زیاد!
      درمورد اینکه نکته ترکیبی داره یا نه باید بگم که تو کنکور هم مشخص نمیکنه فلان سوال نکته ترکیبی داره.درسته؟ پس این باعث میشه زیست کنکوروشبیه سازی کنیم
      اما چون اسمش باخودشه(تانک)بهتره ازالان استفاده نشه
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

کاملا موافقم+سوالای این کتاب دیگه برای کنکور های جدید که کلی سوال ها طولانی تر و تعداد کلمات به کاربرده شده تو سوالات چند برابر شده مناسب نیست___این کتاب برای کنکور های دهه 80 شاید میتونست خوب باشه ولی الان دیگه جاشو به کتاب های بهتر داره میده
      ولی با این حال مزیت خوبی که داره پاسخ های کاملا تشریحی و بعضا آوردن عین متن کتابه که باعث میشه مطالب خیلی خوب برا بچه جا بیفته و مطالب تو ذهن تثبیت بشن

فعلن ...!!!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The Godfather نمایش پست ها
      این کتاب تانک تست یعنی مثل خیلی سبز و ...
      نیست؟
      فقط سوالات کنکور رو داره؟
      چرا بعد از عید؟
      ببین دوست عزیز
      من نگفتم برای بعد عید گفتم برای دوران عید
      چون به صورت سریع میتونی تمام مطالبو دوره کنی علتشم بخاطر پاسخنامه کاملشه و الا سوالاش در حد کنکور 93قطعا نخواهد بود ولی خب به درد مرور سریع میخوره
      چون مرور ینی تکرار زیاد مطالب
      تو اگه تو دوره عید از هر مبحث هر روز 10 تا 15 تست بزنی تا اخر دوره عید کل زیستو چندین بار مرور کردی دوره عید از 1عید شروع نمیشه ها از 20اسفند شروع میشه تا حدودای 20فروردین ینی 1ماه فرصت داری
      خدایا کمکمون کن

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      الان کتابی که از نظر تست خوب باشه و شبیه کنکور های جدید باشه چیه؟ من تانک رو دارم .از نظر من خوب نیست...تست ها رو نپیچونده ...یا تابلو هستن تست هاش یا تا اون حد کنکور نیستن...الان چه کتابی خوبه از نظر تست که بشه روش حساب کرد که هم شبیه کنکور باشه زیاد هم بشه ازش برای آزمون آزمایشی و خود کنکور استفاده کرد؟
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      الان کتابی که از نظر تست خوب باشه و شبیه کنکور های جدید باشه چیه؟ من تانک رو دارم .از نظر من خوب نیست...تست ها رو نپیچونده ...یا تابلو هستن تست هاش یا تا اون حد کنکور نیستن...الان چه کتابی خوبه از نظر تست که بشه روش حساب کرد که هم شبیه کنکور باشه زیاد هم بشه ازش برای آزمون آزمایشی و خود کنکور استفاده کرد؟
      بنظر من کتاب همایش زیست شناسی نشر دریافت کتاب کاملیه اگه بخونین ضرر نمیکنین از نظر قیمت هم نسبت به کتابای نجومی بازار مناسبه ولی تست زیادی نداره بیشتر نکات ترکیبی رو نوشته
      خدایا کمکمون کن

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      الگو+تدریجی زیست هم چاپ جدیدشو باید دید چوند داره ویرایش میشه!!!

فعلن ...!!!

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها
      الگو+تدریجی زیست هم چاپ جدیدشو باید دید چوند داره ویرایش میشه!!!
      پوریا میشه یکم راجع زیست تدریجی توضیح بدی؟ اگه میشه مقایسم کن با بقیه کتابای زیست

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      پوریا میشه یکم راجع زیست تدریجی توضیح بدی؟ اگه میشه مقایسم کن با بقیه کتابای زیست
      ​باشه داداش گلم الان تو تاپیک خودش یه معرفی نامه ازش میزارم

فعلن ...!!!

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      چاپ ۹۵ این کتاب چگونه هست؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moha.mahdi نمایش پست ها
      چاپ ۹۵ این کتاب چگونه هست؟
      خوب نیست ....
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      خوب نیست ....
      چرا؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن