خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یه مشکل بزرگ برای کنکور 1400 و منابع کمک درسی

سلام بچه ها
      من کنکوری 1400 هستم، رشته ی تجربی
      مشکلم اینه که تازه تصمیم گرفتم که کتاب کمک درسی بخرم و از قبل هیچ کتاب کمک آموزشی تهیه نکردم اما تمام کتاب های موجود در بازار برای کنکور 99 هستند ، کتاب های درسی هم تغییرات داشته اند و نمیشه از کتاب های موجود در بازار برای کنکور 1400 استفاده کرد. اگر هم بخوام صبر کنم تا کتاب کمک درسی برای کنکور 1400 چاپ بشه خیلی دیر میشه. به نظرتون الآن باد چیکار کنم؟ ممنون میشم کمکم کنید.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میتونی تهیه کنی نهایت ۵ درصد فرق داشته باشن
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط granger نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      مشکلم اینه که تازه تصمیم گرفتم که کتاب کمک درسی بخرم و از قبل هیچ کتاب کمک آموزشی تهیه نکردم اما تمام کتاب های موجود در بازار برای کنکور 99 هستند ، کتاب های درسی هم تغییرات داشته اند و نمیشه از کتاب های موجود در بازار برای کنکور 1400 استفاده کرد. اگر هم بخوام صبر کنم تا کتاب کمک درسی برای کنکور 1400 چاپ بشه خیلی دیر میشه. به نظرتون الآن باد چیکار کنم؟ ممنون میشم کمکم کنید.
      سلام،بجز زیست (والبته ریاضی که تغییرات جزئی داشته)فکر نکنم در سایر درس ها منابع کنکور 99 با 1400 تفاوت زیادی داشته باشن.با این حال میتونی فعلا فقط برای سال یازدهم منابع بخری و تهیه منابع جامع رو بزاری برای بعد از بروزرسانی کتاب ها.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      منم پایه یازدهم تجربی ام مثل شما و با اینکه برای دهم و یازدهم منابع مختلفی دارم ولی برای خرید کتاب های جامع مرددم مخصوصا زیست که اگه بخرم تغییر زیاد داشته باشه ( مثلا نمودار های جنسی فصل 7 یازدهم + نورون رابط میلین دار فصل 1 یازدهم + حذف بعضی شکل ها مثل یاخته های استوانه و مخروطی فصل 2 یازدهم و یا کیسه های هوادار فصل 3 دهم و بعضی تغییرات دیگه که کمم نیست ) ولی به احتمال زیاد یه منبع رو برا تابستون انتخاب کنم برا زیست ( اگه ای کیو آقای زارع اومد که دیگه فوق العاده هست) اما اگه نیومد میشه از ای کیو پلاسم استفاده و یا کتابای میکرو پایه + دوازدهم ( اخه اونم هنوز نیومده ) استفاده کرد البته پایه+دوازدهم خیلی سبز ماز ( قراره بهار 99 چاپ بشه ) هم هست ولی پیشنهادم اینه که از آزمونای کانون و یا هر موسسه دیگه که میرید به عنوان منبع اصلی استفاده کنین ( چون سوالاشون به روز شده اند ) و اگه تونستین و وقت داشتین تو آزمونای ماز یا مای زیست هم شرکت کنید که برا زیست و حتی بقیه درسا به روز و خوب هستند ( البته لیموترش هم هست )
      انشاءالله توضیحاتم کمک کننده باشه هر جا کمک خواستین خدمت شما هستم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از کمک دوستان

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      Up
      با این وضع که کنکور عقب افتاده کتابای مخصوص ۴۰۰ کی میان بنظرتون ؟ قبل کنکور؟ یه هفته بعد کنکور؟ دو هفته بعد کنکور ؟ بیشتر ؟
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط granger نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      کتاب کمک درسی های قبلی رو بگیر. کتاب درسی جدید رو هم بگیر. هر سوال خواستی حل کنی به کتاب درسی های خودتون هم نظری داشته باش ببین تغییری داشته یا نه! در ضمن اونقدر هم تغییرات مهم نیستن. البته اکثر جاها. بعضی جاها مهمن مثل چرخه ی گلیکولیز و تغییراتش بین کنکور ۹۸ و ۹۹ موفق باشی.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      Up
      با این وضع که کنکور عقب افتاده کتابای مخصوص ۴۰۰ کی میان بنظرتون ؟ قبل کنکور؟ یه هفته بعد کنکور؟ دو هفته بعد کنکور ؟ بیشتر ؟
      احتمالاً قبل کنکور منتشر میشه. ناشرا تا آخر مرداد صبر نمی کنن تا کتاب منتشر کنن موفق باشید

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amaz نمایش پست ها
      احتمالاً قبل کنکور منتشر میشه. ناشرا تا آخر مرداد صبر نمی کنن تا کتاب منتشر کنن موفق باشید
      خدا کنه. ولی از یه طرف اگه قبل کنکور منتشر کنن تستای کنکورو نداره ( واسه من مهم نیست ولی ناشرا ببینم نظرشون چی باشه)
      ویرایش توسط Dean : 25 اردیبهشت 1399 در ساعت 17:40

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      Up
      کتاب های سال به سال که منطبق با همون سال چاپ کتاب هست مگر اینکه انتشارات کلاهبرداری کنه و کتابو تغییر نده.
      الان کتاب زیست دهم خیلی سبز منطبق با کتاب زیست دهم درسی چاپ 98 هست و مناسب برای کنکور 1401
      از سال به سال استفاده کنین منطبق با کنکور 1400 کتابها رو تهیه میکنین.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      کتاب های سال به سال که منطبق با همون سال چاپ کتاب هست مگر اینکه انتشارات کلاهبرداری کنه و کتابو تغییر نده.
      الان کتاب زیست دهم خیلی سبز منطبق با کتاب زیست دهم درسی چاپ 98 هست و مناسب برای کنکور 1401
      از سال به سال استفاده کنین منطبق با کنکور 1400 کتابها رو تهیه میکنین.
      منظورم جامع ها و پایه ها هست طبیعتا
      ویرایش توسط Dean : 25 اردیبهشت 1399 در ساعت 17:42

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      k
      منظورم جامع ها و پایه ها هست
      به نظرم خیلی سال به سال با جامع فرق نمیکنه و هر دو کنکوری نوشته شدن.
      زیست خیلی سبز پایه برای کنکور 99 تستهاش پرغلط بود سال به سال 98 خیلی اشتباه کمتر شده.
      روی این چیزها حساس نشین و همون سال به سال بخونین و وقتی کامل خوندین و مسلط شدین میتونین تست جدا بخرین و بیشتر تست بزنین.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      به نظرم خیلی سال به سال با جامع فرق نمیکنه و هر دو کنکوری نوشته شدن.
      زیست خیلی سبز پایه برای کنکور 99 تستهاش پرغلط بود سال به سال 98 خیلی اشتباه کمتر شده.
      روی این چیزها حساس نشین و همون سال به سال بخونین و وقتی کامل خوندین و مسلط شدین میتونین تست جدا بخرین و بیشتر تست بزنین.
      یه مرضی هس بین کنکوریا که منم خب این مرضو دارم ... با اینکه خودمم اینارو خوب میدونم
      دنبال کردن دلت آسونه دنبال کردن مغزته که سخته...
      ممنون

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kia_k نمایش پست ها

به نظر شما یه کنکوری قوی و رتبه برتر تابستون چه کاری باید بکنه ؟
      کاملا واضح هست پایه رو خوب ببنده یعنی سال ها دهم و یازدهم رو کتاب های سال به سال دهم و یازدهم در بازار موجود هست شما فرصت این نمیکنید که هر سه سال دهم و یازدهم تو تابستون تموم کنید با کیفیت اینطور شبیه همون های میشید که فکر میکنن از فروردین تا خود کنکور همه دروس میخونن و رتبه دو رقمی هم میارن
      بهترین کار شما در در تابستون حتی شده یکی از پایه ها یعنی دهم حداقل یا یازدهم ببندید و در شهریور جمع بندی کنید بعد مهر ماه هم منابع جدید تهیه کنید
      ممنون.
      از نظر روانشناختی نیاز دارم یکی همین حرفارو با چک و بگد بهم بزنه :دي (با اينكه همه اينارو خوب ميدونم)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)