خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Post چگونه هدف­گذاری کنیم و تراز خود را افزایش دهیم؟

چگونه هدف­گذاری کنیم و تراز خود را افزایش دهیم؟
      توصیه ما به همه دانش آموزان این است که روز جمعه و بعد از گرفتن کارنامه برای آزمون بعدی خود هدف­گذاری کنند و برای رسیدن به هدف خود در طول دو هفته تلاش کنند، اما برای داشتن یک هدف گذاری موفق باید هدف گذاری واقع بینانه باشد.
      در هدف گذاری واقع بینانه:
      1- در صورتی که ساعت مطالعه شما کافی است در هر آزمون شما باید نهایتا روی 2 تا 3 درس هدف گذاری کنید.
      2- در هدف­گذاری خود قصد افزایش 20% تا 30% در دروسی که هدف گذاری کرده اید را داشته باشید.
      3- نباید هدف گذاری شما باعث شود که با گذاشتن وقت زیاد روی چند درس، درصد دروس دیگرتان پایین بیاید.
      4- برای رسیدن به درصدی که قرار است در آزمون بزنید در خانه تمرین کنید و از خود آزمون بگیرید و سعی کنید آن درصد را در خانه به دست بیاورید.
      5 – در صورتی که روش خواندن­تان در درسی که هدف گذاری کرده اید درست بود این روش را هر آزمون تکرار کنید و در صورت عدم موفقیت در آن درس با مشاوره پشتیبان خود با روش دیگری آن درس را بخوانید و برایش مجددا هدف گذاری کنید.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنووووون.یه سوال!!!!!!!!روش هدف گذاری بصورت چند از ده که قلمچی مطرح میکنه بهتره یا هدف گذاری بصورت درصد ؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به روش چند از ده خیلی بهتر است به شرطی که واقع بینانه باشه و توی خونه تمرین شود

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام مرسی من ترازم 4600هست نمیتونم بکشم بالا نمیدونم چرا میشه یه راه حل بهم بگی که تلاش کنم و روش کار کنم ؟ ممنون میشم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن