خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20

موضوع: ترس شروع...

1. Top | #1
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

ترس شروع...

سلام رفقا امیدوارم حالتون خوب باشه!
      سریع برم سر اصل مطلب
      من رشتم ریاضی بوده و نظام قدیمم و الان مکانیک آزاد میخونم اما بعد یه سری اتفاقات تصمیم گرفتم که دوباره کنکور بدم
      و از ته دل کامپیوتر شریف رو میخوام و از زحمتی هم که براش متحمل بشم باخبرم و کارنامه های قبولی های این رشته رو دیدم
      قضیه اینه که من برای 1400 میخوام نظام جدید بدم اما همش یه دلهره ای تو دلم هست سر چنتا قضیه
      اول اینکه با خودم میگم میشه کتابای نظام جدید رو خودخوان خوند و تویه یه سال جمعش کرد برای منی که یه مدت از دروس دبیرستان دور بودم؟
      دوم از همه اینکه من یه کوچولو بازیگوشم اما حافظه و گیرایی خوبی دارم و متاسفانه بازیگوشی نمیزاره من ساعت زیادی رو پای درس بشینم
      چنتا مقاله خوندم و سعی کردم یکم یکم ساعتم رو زیاد کنم مثلا اگر این هفته 24 ساعت میخونم هفته دیگه 25 ساعت بخونم یعنی یه ساعت به کل مطالعم اضافه کنم
      سوم از همه من نمی تونم هزینه های اضافی از جمله مشاور و دی وی دی بکنم و فقط میخوام آزمون شرکت کنم و خب همین خودش یکم گیجم کرده و نا آرومم

کسی هست که منو راهنمایی کنه؟ ترس من منطقیه؟ چیکار کنم که خوب باشه؟
      لطفا راهنماییم کنین ممنونم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام . همین که گیرایی خوبی داری برای رشته ریاضی فیزیک خیلی مهمه .... بعدش نگران نباش همیشه شروع کردن اولش سخته . مثلا شما تا تابستون ساعت مطالعت و بیار رو 9 ساعت تا 9 و نیم ... از اواخر شهریور دیگه شروع کن تا 12 ساعت خوندن و همینجوری بیشترش کن ... از عمومیا و شیمی هم اصلا غافل نشید که مهمن برا ریاضی فیزیک .
      طوری عمل کنید که گویا شکست محال است و همین طور هم می شود.

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      برای فیلم های آموزشی
      میتونی از سایت الا استفاده کنی که فیلم هاش رایگانه و دبیراش خوب

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amdanial نمایش پست ها
      سریع برم سر اصل مطلب
      من رشتم ریاضی بوده و نظام قدیمم و الان مکانیک آزاد میخونم اما بعد یه سری اتفاقات تصمیم گرفتم که دوباره کنکور بدم
      و از ته دل کامپیوتر شریف رو میخوام و از زحمتی هم که براش متحمل بشم باخبرم و کارنامه های قبولی های این رشته رو دیدم
      قضیه اینه که من برای 1400 میخوام نظام جدید بدم اما همش یه دلهره ای تو دلم هست سر چنتا قضیه
      اول اینکه با خودم میگم میشه کتابای نظام جدید رو خودخوان خوند و تویه یه سال جمعش کرد برای منی که یه مدت از دروس دبیرستان دور بودم؟
      دوم از همه اینکه من یه کوچولو بازیگوشم اما حافظه و گیرایی خوبی دارم و متاسفانه بازیگوشی نمیزاره من ساعت زیادی رو پای درس بشینم
      چنتا مقاله خوندم و سعی کردم یکم یکم ساعتم رو زیاد کنم مثلا اگر این هفته 24 ساعت میخونم هفته دیگه 25 ساعت بخونم یعنی یه ساعت به کل مطالعم اضافه کنم
      سوم از همه من نمی تونم هزینه های اضافی از جمله مشاور و دی وی دی بکنم و فقط میخوام آزمون شرکت کنم و خب همین خودش یکم گیجم کرده و نا آرومم

طبیعیه اولش ترس و دلهره داشته باشی
      با ساعت مطالعه کم باید شروع کرد
      اما ادامه داد....(فعلا جمعه ها رو تعطیل کن برا خودت در طول هفته بخون ولی بعدا از شهریور و مهر به بعد جمعه ها رو هم اضافه کن)
      از الان تا شهریور دهم و یازدهم رو بخون
      و از مهر با قلمچی دوازدهم رو و کلا طبق قلم پیش برو
      توی سایت استاد گل ی یه وویس هست تحت عنوان "چگونه تراز 7000 بیاوریم ؟" حتما گوش کن
      کتابهای مناسب خودت رو بخر یعنی برو اول کتابهای آموزشی مثل سیر تا پیاز رو بخر اونو بخون بعدش کتاب تست(هر جا هم نیاز به فیلم داشتی برو سایت الا فیلم رایگان ببین دبیراشم خوبن )
      از سوالات آزمونهای گاج و قلم که همین سایت میذاره استفاده کن و کار کن اونا رو
      کامپیوتر شریف عالیهههه
      ویرایش توسط a.t.n : 06 فروردین 1399 در ساعت 20:59

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب .اول سلام.دوم اینکه آفرین به شما که دنبال رسیدن به هدفتون هستید.من رشتم تجربیه و خیلی از رشته ریاضی سر در نمیارم .اما پست شما کلی هست و میشه راهنماییتون کرد.مطمئن باشید که خواستن توانستن است.پس دیگه آخرین بارتون باشه میگید میشه یا نه!!اونم واسه ۱۴۰۰.(البته خودمم این جمله رو همیشه میپرسیدم اما منم همینجا قول میدم دیگه این جمله رو نه پرسم نه بگم.چون قطعا میشه.مگه اونایی که پزشکی یا کامپوتر قبول شدن شاخ و دم داشتن؟) چون هدفتون ۱۴۰۰ هست رسیدن بهش قطعی اما به یه شرط تلاش کنید .من به عنوان کسی که یه با کنکور دادم و الان پشت کنکوری هستم این تجربه رو دارم که آدم اگر از همون مهر ماه یا تابستون روزی مثلا ۷ ساعت بخونه(حالا یا بیشتر)دیگه نیازی نیست تو اسفند ماه هی بگه اگه از الان روزی ۱۴ساعت بخونم متونمیا نه!! من الان خودم تازه شروع کردم و خیلی پشیمونم که چرا از مهر شروع نکردم.پس لطفا از همین الان شروع کنید و پیوسته بخونید.پیوسته بخوتید و پیوسته بخونید.روزی دو ساعت بخونی بازم بهتر از اینه که بگید امروز گذشت و دیگه نمیخونم.من خودم کلاس کنکور رفتم اما واسم مفید نبود.و چون مدرسه میرفتم فقط وقتمو میگرفت.اما الان که از روی کتابکار میخونم میبینم که کلا خودم بخونم راحت ترم.آزمون هم اگه ثبت نام کردید حتما با بودجه بندی پیش برید اینم اضافه کنم که بنظر من نیاز به مشاوره نیست .کارنامه های قبولی کامپوتر رو نگاه کنید و خودتونو به اون درصدا و بالاتر برسونید
      ویرایش توسط Lavender_Haze : 06 فروردین 1399 در ساعت 20:53

6. Top | #6
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      طبیعیه اولش ترس و دلهره داشته باشی
      با ساعت مطالعه کم باید شروع کرد
      اما ادامه داد....(فعلا جمعه ها رو تعطیل کن برا خودت در طول هفته بخون ولی بعدا از شهریور و مهر به بعد جمعه ها رو هم اضافه کن)
      از الان تا شهریور دهم و یازدهم رو بخون
      و از مهر با قلمچی دوازدهم رو و کلا طبق قلم پیش برو
      توی سایت استاد گل ی یه وویس هست تحت عنوان "چگونه تراز 7000 بیاوریم ؟" حتما گوش کن
      کتابهای مناسب خودت رو بخر یعنی برو اول کتابهای آموزشی مثل سیر تا پیاز رو بخر اونو بخون بعدش کتاب تست(هر جا هم نیاز به فیلم داشتی برو سایت الا فیلم رایگان ببین دبیراشم خوبن )
      از سوالات آزمونهای گاج و قلم که همین سایت میذاره استفاده کن و کار کن اونا رو
      کامپیوتر شریف عالیهههه
      ممنونم از وقتی که گذاشتین و پاسخ دادین
      اتفاقا خودم جمعه ها رو برنامه ثابت براش در نظر نگرفتم و آزاد گذاشتم فعلا حالا یا برای جبران یا برای بررسی آزمون یا استراحت
      و حتما آزمون های قلمچی رو سعی میکنم شرکت کنم و باهاش جلو برم اما فقط یه چیز میمونه اینکه چه منابعی انتخاب کنم؟ حالا تجربی هستین و با دروس ریاضی آشنایی ندارین اما اگر ممکنه در مورد منابع عمومی راهنماییم کنین
      مثلا همین که گفتین کتابای مناسب یکم بیشتر لطفا توضیح بدین بازم ممنونم شاید دنبال چنین انرژی ای بودم که بهم بگه نشدنی نیست

7. Top | #7
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.. نمایش پست ها
      خب .اول سلام.دوم اینکه آفرین به شما که دنبال رسیدن به هدفتون هستید.من رشتم تجربیه و خیلی از رشته ریاضی سر در نمیارم .اما پست شما کلی هست و میشه راهنماییتون کرد.مطمئن باشید که خواستن توانستن است.پس دیگه آخرین بارتون باشه میگید میشه یا نه!!اونم واسه ۱۴۰۰.(البته خودمم این جمله رو همیشه میپرسیدم اما منم همینجا قول میدم دیگه این جمله رو نه پرسم نه بگم.چون قطعا میشه.مگه اونایی که پزشکی یا کامپوتر قبول شدن شاخ و دم داشتن؟) چون هدفتون ۱۴۰۰ هست رسیدن بهش قطعی اما به یه شرط تلاش کنید .من به عنوان کسی که یه با کنکور دادم و الان پشت کنکوری هستم این تجربه رو دارم که آدم اگر از همون مهر ماه یا تابستون روزی مثلا ۷ ساعت بخونه(حالا یا بیشتر)دیگه نیازی نیست تو اسفند ماه هی بگه اگه از الان روزی ۱۴ساعت بخونم متونمیا نه!! من الان خودم تازه شروع کردم و خیلی پشیمونم که چرا از مهر شروع نکردم.پس لطفا از همین الان شروع کنید و پیوسته بخونید.پیوسته بخوتید و پیوسته بخونید.روزی دو ساعت بخونی بازم بهتر از اینه که بگید امروز گذشت و دیگه نمیخونم.من خودم کلاس کنکور رفتم اما واسم مفید نبود.و چون مدرسه میرفتم فقط وقتمو میگرفت.اما الان که از روی کتابکار میخونم میبینم که کلا خودم بخونم راحت ترم.آزمون هم اگه ثبت نام کردید حتما با بودجه بندی پیش برید اینم اضافه کنم که بنظر من نیاز به مشاوره نیست .کارنامه های قبولی کامپوتر رو نگاه کنید و خودتونو به اون درصدا و بالاتر برسونید
      سلام
      کلمه کلمه حرفاتون رو درک میکنم و حسش میکنم چون برای خودم پیش اومده اتفاقا منم دوبار تجربه تلخ کنکور رو داشتم بخاطر سهل انگاری خودم و بی نظمی و از اون گذشته کلاسای کنکور شرکت کردم اونجوری که باید مفید نبود شاید من اون موقعه ها منتظر بودم اساتید عجی مجی کنن
      اما به هر حال شروع کردم تقریبا فهمیدم وقتی خودم تو تنهایی میخونم گیراییم خیلی بالاتر هست و اینکه نیازی به چیز بیشتری نیست

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در مورد سوالی که از دوست مون پرسیدین واسه منابع .منم میتونم یه توضیحی بدم .اول بگم که من فیزیکم خیلی ضعیف بود ولی وقتی با فیزیک میکرو نقره ای کار کردم فهمیدم فیزیک چیه.واسه منابع سعی کنید از هر کتاب کار یه پی دی اف کوچیک ازش نگاه کنید اگه با اون کتاب راحت بودید بخردیش.مثلا تو گاج مارکت بالای هر کتابی نوشته نیم نگاه.اونا رو ببینید.یا برید تو کتابفروشی ها بشینید یه گوشه و کتابارو ببینید.خیلی خودتون رو هم درگیر کدوم آزمون برم یا کدوم کتاب رو بخرم نکنید.هر کتابی که گرفتید تمام تست هاشو حل کنید و پاسخ هاشو نگاه کنید هر جمله ای که واستون تازه بود رو هایلایت کنید منکه خودم همین کار رو میکنم.و بعد واسه مرور راحت تر میخونیدشون.کلا خیلی هم وسواس نباشید.فکر نکنید که اگه شما مثلا فیزیک خیلی سبز دارید اما اونیکه کنکور قبول شده گاج داره دیگه کارتون تمومه.اون بخاطر منبعش نبوده که قبول شده.به خاطر این قبول شده که کل کتاب رو خونده و تست زده

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ممنونم از وقتی که گذاشتین و پاسخ دادین
      اتفاقا خودم جمعه ها رو برنامه ثابت براش در نظر نگرفتم و آزاد گذاشتم فعلا حالا یا برای جبران یا برای بررسی آزمون یا استراحت
      و حتما آزمون های قلمچی رو سعی میکنم شرکت کنم و باهاش جلو برم اما فقط یه چیز میمونه اینکه چه منابعی انتخاب کنم؟ حالا تجربی هستین و با دروس ریاضی آشنایی ندارین اما اگر ممکنه در مورد منابع عمومی راهنماییم کنین
      مثلا همین که گفتین کتابای مناسب یکم بیشتر لطفا توضیح بدین بازم ممنونم شاید دنبال چنین انرژی ای بودم که بهم بگه نشدنی نیست
      منظورم از مناسب این بود که بعضی از کتابا اومدن از ریز و از نکات و مفاهیم ابتدایی گفتن اینا برای بچه هایی خوبن که پایه شون صفره اما یک سری کتابا درسنامه های خلاصه دارن و زیاد توضیح ندادن و اینا برای بچه هایی با پایه قوی خوبن
      مثلا کتاب زبان مبتکران شهاب اناری برای بچه هایی خوبه که پایه خوبی دارن اگه پایه خوبی دارن برن اونو بخرن و بخونن
      اما یک نکته رو بهش توجه کن اونم اینه که اگه کتابی رو بگیری که برای بچه ها با پایه صفر باشه و شروع کنی به خوندنش و خوب و کامل بخونی با همون کتاب میتونی تو کنکور صد برنی
      و کسی هم که پایه قوی داره و میره از یه کتاب مناسب خودش شروع میکنه به تست زدن اونم میتونه تو کنکور با همون کتاب صد بزنه !!!
      من خودمم دیپلم تجربی نظام قدیم دارم سال 1400 میخوام تجربی جدید بدم
      خودم برای عمومی ها اینا رو دارم
      ادبیات :
      آموزش : سیرتاپیاز تست : هفت خوان خیلی سبز برای آرایه _زبان فارسی و قرابت و انتشارات نشر دریافت: قرابت و لغت و املا
      عربی: آموزش: سیرتا پیاز تست : مهروماه
      دینی : خیلی سبز سال به سال
      زبان: آموزش: سیرتاپیاز تست: مهروماه
      البته سیرتاپیاز ها یه قسمت تست داره که اونارم میزنم و خود درسنامه کتاب تستام هم میخونم
      بچه برای دینی از سفیر خرد و گاج هم استفاده میکنن و میگن خوبه
      برای زبان از شهاب اناری انتشارات مبتکران و خیلی سبز نوشته کیاسالار هم استفاده میکنن
      برای ادبیات کتابهای الگو هم میگن خوبه
      برای عربی کتاب خیلی سبز و میکرو طلایی هم دیدم استفاده کردن و راضین
      شما خودت برو نمونه همه این کتابها رو داخل نت ببین
      اونی که باهاش ارتباط گرفتی رو بخر
      یا شاید اصلا نیازی به کتابای سیر تا پیاز که آموزشن اصلا نداشته باشی و با همون درسنامه کارت راه بیوفته
      برای شیمی : مبتکران تک جلدی دارم
      برای فیزیک هم گاج پایه
      برای فیزیک و شیمی موج آزمون الگو شنیدم که خوبه (خودم میخوام از مهر که قلمچی برم بخرمشون )
      برای فیزیک انتشارات خیلی سبز و شیمی هم خیلی سبز
      هم انتشارات معروفی هستن
      به نظرم مصاحبه رتبه های برتر رشته ریاضی رو بخون حتما
      موفق باشی

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      راستی برای فیزیک کتاب آموزش نگرفتم اما
      میرم سایت الا فیزیک کازرانیان رو میبینم
      یه چیز دیگه هم که خواستم بگم اینه که مصاحبه هایی که میخونم حتی داخل همین سایت هم هست اونم اینه که کتاب های درسی رو بخون و تمرینات داخل کتاب رو بخون
      اگه بتونی تا قبل از شروع مهر یه مقدار از درسای دوازدهم هم بخونی خیلی خوب میشه مثلا دو فصل اول فیزیک
      یا حالا نمیدونم درسای اختصاصی تون چیان اما یکی دو فصل ازشون پیش خوانی کنی عالیه نشد هم که هیچی
      بعدا با خود آزمون برو جلو
      فقط یادت باشه برای آزمون هایی که قلم چی داخل دی و بهمن میگیره که یکیش جامع نیم سال اوله و بعدیش آزمون جامع درسای پایه اس نباید بشینی همه درسا رو از اول بخونی باید اینجا از روش بازیابی استفاده کنی
      روش بازیابی هم داخل نت بزنی برات توضیح داده
      به نظرم برای درسای اصلیت یه خلاصه از مهم ترین فرمول ها داشته باش
      حتما برو به تعداد زیاد مصاحبه با رتبه های رشته ریاضی رو بخون خیلی چیزهای خوبی دستگیرت میشه
      برای دروس عمومی و شیمی و فیزیک از مصاحبه های تجربی هم میتونی استفاده کنی
      شک نکن میشه از الان تا 1400 کامپیوتر شریف قبول شد
      فقط یه چیزو مادرم که خودش کارمنده بهم گفته تو هم در نظر داشته باش
      اگه میخوای جایی در اداره ای استخدام شی
      با مدرک لیسانس برو دنبال آزمونهای استخدامی !!
      بعد از این که آزمون استخدامی قبول شدی و رسمی شدی
      اون وقت برو دنبال ارشد و دکترات که هم مدرکت رو بالاتر بردی و هم به واسطه اش حقوقت بیشتر میشه
      فقط از همین الان برو استخدامی ها رو بخون و همیشه آگاهیش ها رو دنبال کن
      برای آزمون استخدامی حتما بخون حتما
      با آمادگی کامل برو و به حرف اینا هم که میگن قبولت نمیکنن و پارتی بازیه توجه نکن و از کسایی که قبلا توی این آزمونا شرکت کردن بپرس که شفاهی چجوری سوال میپرسن که یه ذهنیتی داشته باشی
      من توی اطرافیان خودم دیدم که بدون پارتی و سهمیه ای استخدام شدن
      رشته مدیریت مالی هم برای استخدام در بانکها خوبه
      اگر هم میخوای اپلای کنی از همون ترم یک دنبال زبان انگلیسی و مقاله و اینا باش و خوب درس بخون
      ایشالا مهر 1400 روی صندلی شریف رشته کامپیوتر باشی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.t.n نمایش پست ها
      راستی برای فیزیک کتاب آموزش نگرفتم اما
      میرم سایت الا فیزیک کازرانیان رو میبینم
      یه چیز دیگه هم که خواستم بگم اینه که مصاحبه هایی که میخونم حتی داخل همین سایت هم هست اونم اینه که کتاب های درسی رو بخون و تمرینات داخل کتاب رو بخون
      اگه بتونی تا قبل از شروع مهر یه مقدار از درسای دوازدهم هم بخونی خیلی خوب میشه مثلا دو فصل اول فیزیک
      یا حالا نمیدونم درسای اختصاصی تون چیان اما یکی دو فصل ازشون پیش خوانی کنی عالیه نشد هم که هیچی
      بعدا با خود آزمون برو جلو
      فقط یادت باشه برای آزمون هایی که قلم چی داخل دی و بهمن میگیره که یکیش جامع نیم سال اوله و بعدیش آزمون جامع درسای پایه اس نباید بشینی همه درسا رو از اول بخونی باید اینجا از روش بازیابی استفاده کنی
      روش بازیابی هم داخل نت بزنی برات توضیح داده
      به نظرم برای درسای اصلیت یه خلاصه از مهم ترین فرمول ها داشته باش
      حتما برو به تعداد زیاد مصاحبه با رتبه های رشته ریاضی رو بخون خیلی چیزهای خوبی دستگیرت میشه
      برای دروس عمومی و شیمی و فیزیک از مصاحبه های تجربی هم میتونی استفاده کنی
      شک نکن میشه از الان تا 1400 کامپیوتر شریف قبول شد
      فقط یه چیزو مادرم که خودش کارمنده بهم گفته تو هم در نظر داشته باش
      اگه میخوای جایی در اداره ای استخدام شی
      با مدرک لیسانس برو دنبال آزمونهای استخدامی !!
      بعد از این که آزمون استخدامی قبول شدی و رسمی شدی
      اون وقت برو دنبال ارشد و دکترات که هم مدرکت رو بالاتر بردی و هم به واسطه اش حقوقت بیشتر میشه
      فقط از همین الان برو استخدامی ها رو بخون و همیشه آگاهیش ها رو دنبال کن
      برای آزمون استخدامی حتما بخون حتما
      با آمادگی کامل برو و به حرف اینا هم که میگن قبولت نمیکنن و پارتی بازیه توجه نکن و از کسایی که قبلا توی این آزمونا شرکت کردن بپرس که شفاهی چجوری سوال میپرسن که یه ذهنیتی داشته باشی
      من توی اطرافیان خودم دیدم که بدون پارتی و سهمیه ای استخدام شدن
      رشته مدیریت مالی هم برای استخدام در بانکها خوبه
      اگر هم میخوای اپلای کنی از همون ترم یک دنبال زبان انگلیسی و مقاله و اینا باش و خوب درس بخون
      ایشالا مهر 1400 روی صندلی شریف رشته کامپیوتر باشی
      واقعا نمیدونم چطور تشکر کنم ازتون. هم از شما و هم از دوست دیگمون
      اینجا فقط یه کلید تشکر داره در حالی که من هزار بار ممنونم
      واقعا خیلی راهنماییم کردین و همین رو میخواستم
      من راهنمای خوبی نداشتم و ندارم تو درس خوندن هم سطح سواد خانواده پایینه و هم پول مشاور خوب نیست و...
      از این جهت نمیدونین که چه کمکی به من کردین
      از حرفاتون نت برداری کردم و نوشتم و حتما دنبال میکنم پیشنهاد هایی که دادین
      منت گذاشتین
      و در آخر اگر ایرادی نداره و ممکنه من بازم اگر در رابطه با موضوعی مشورت خواستم مزاحمتون بشم
      بازم خیلی ممنونم
      Eli..@

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واقعا نمیدونم چطور تشکر کنم ازتون. هم از شما و هم از دوست دیگمون
      اینجا فقط یه کلید تشکر داره در حالی که من هزار بار ممنونم
      واقعا خیلی راهنماییم کردین و همین رو میخواستم
      من راهنمای خوبی نداشتم و ندارم تو درس خوندن هم سطح سواد خانواده پایینه و هم پول مشاور خوب نیست و...
      از این جهت نمیدونین که چه کمکی به من کردین
      از حرفاتون نت برداری کردم و نوشتم و حتما دنبال میکنم پیشنهاد هایی که دادین
      منت گذاشتین
      و در آخر اگر ایرادی نداره و ممکنه من بازم اگر در رابطه با موضوعی مشورت خواستم مزاحمتون بشم
      بازم خیلی ممنونم
      Eli..@
      خواهش میکنم
      ایشالا که با تلاش هات به اون چیزی که لیاقتش رو داری برسی
      " هر چه از خدا میخواهی میشنود و منتظر می شود ببیند چقدر برای آن تلاش میکنی و لیاقت آنرا داری .پس هیچ وقت ناامید نشو و همیشه به تلاشت ادامه بده و بدان او پشتیبان توست و هیچ وقت فراموشت نمی کند پس تو هم فراموشش نکن."
      اینو از متن کتاب "چگونه تک رقمی شدم ؟" نوشته سعید تجریشی رتبه 4 ریاضی سال 89 براتون آوردم
      حتما حتما برو تعداد بالا مصاحبه با نفرات برتر رشته ریاضی رو بخون
      حالا منابع که باید مناسب خودت پیدا کنی
      اما خیلی مهمه بدونی ماه آخر، یه هفته آخر ، دوران جمع بندی
      چجوری درس خوندن ، چه چیزایی خوندن و....
      که اینا رو با خوندن مصاحبه این افراد میشه به دست آورد
      هر موقع کمکی از دستم بربیاد خوشحال میشم
      برای منم دعا کنید 1400 دندون تهران قبول شم
      ممنون

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سریع برم سر اصل مطلب

باید شروع کنی به خوندن کافی یه دور کل کتاب ها رو بزنی دیگه اون ترس میریزه
      ویرایش توسط sina_hp : 07 فروردین 1399 در ساعت 11:53

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      فقط شروع کن
      اونوقت میبینی ترس چیز مسخره ای بوده
      موفق باشی مهندس
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سریع برم سر اصل مطلب

سلام امیدوارم خوب و عالی باشی عیدنم مبارک
      اولا در مورد ترس شروعت بگم که 95 درصد ترس ها طبق یه مقاله که خوندم ترس بیجاست و همش بخاطر اینه که تو منطقه امن خودمون موندیم
      یه کوچولو از منطقه امنت بکنی بری میبینی ترست بیجاست و الکی این مدت میترسیدی
      میدونی مدت زمانی که ما میترسیم از مدت زمانی که برای مطالعش لازمه بیشتر یعنی یه مبحث شاید تو سه چهار ساعت تموم بشه ولی سی چهل ساعت سر ترس الکی تلف میکنیم و نمیخونیم
      دوما خودخوان میشه خوند همونجور که هفتاد درصد ورودی های هر رشته خودخوان میخونن
      دوما اون مقاله که خوندی اشتباهه ؛ اصلش اینه هرروز یه ربع بیشتر از دیروز
      مثلا تو با کمترین تایم مطالعت شروع کن مثلا پنج ساعت ، بعد هرروز فقط یک ربع بیشتر از دیروزت بخون اینجوری هم بهت فشار نمیاد هم در عرض دو سه هفته ساعت مطالعت بالای دوازده سیزده ساعته
      سوما لازم نیست دی وی دی بخری ؛ تو کانال های تلگرامی اینا رو رایگان گذاشتن ، ایدی تلگراممو بهت امتیاز میزنم بیا تلگرام ادرس کانال رو بدم
      موفق باشی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن