خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

کدوم ازمون جامع (نظام قدیم)

سلام خدمت همگی
      تا الان ازمون نرفتم واسه ازمونای جامع و جمع بندی قراره برم مشکلی که دارم اینه که به شدت هول میشم سر جلسه و استرس زیاد دارم واسه همین میخوام برم ازمون
      کدوم ازمون بهتره؟ نمیگم نزدیک به کنکور و اینا چون کنکور هم استاندارد نیس ولی خب بالاخره سطح بالاتر یاهم هم سطح باشه
      کانون و سنجش حوزه امتحانیش با حوزه کنکور شهرمون یکیه و ازطرفی گزینه دو فکر کنم متوسط تره سوالاتش.
      خودم نظرم این بود بین کانون و سنجش چون حوزه امتحانی با کنکور یکیه.
      خلاصه اینکه با دلیل کدومش بهتره ؟و تجربیاتتون رو اینجا بگید.
      مرسی از همگی
      امسال اخرین شانسه دیگه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      up
      والله حالا معلوم نیست تکلیف ازمون ها چی میشه. شما میتونید تو خونه لباس رسمی بپوشید از هر موسسه ای ک خواستید ازمون بدید!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobinax نمایش پست ها
      والله حالا معلوم نیست تکلیف ازمون ها چی میشه. شما میتونید تو خونه لباس رسمی بپوشید از هر موسسه ای ک خواستید ازمون بدید!
      خداکنه حل بشه
      توی خونه هم ازمون دادم پارسال ولی بازم مشکل داشتم سرجلسه.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم نظام قدیمم
      من به نظرم قلمچی خوبه(نظره شخصی)فقط با ریاضیش مشکل دارم اکثر سوالاش مثل کنکوره فقط ریاضیش سخته
      من کنکور 98 ریاضی به اون سختی رو زدم 33 تو قلمچی نمیتونم به 30 برسونم ولی بقیه درساش خیلی خوبه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خداکنه حل بشه
      توی خونه هم ازمون دادم پارسال ولی بازم مشکل داشتم سرجلسه.
      امیدوارم حل نشه هم نگران نباشید تو خونه با سخت گیری از خودتون ازمون بگیرید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام خدمت همگی
      تا الان ازمون نرفتم واسه ازمونای جامع و جمع بندی قراره برم مشکلی که دارم اینه که به شدت هول میشم سر جلسه و استرس زیاد دارم واسه همین میخوام برم ازمون
      کدوم ازمون بهتره؟ نمیگم نزدیک به کنکور و اینا چون کنکور هم استاندارد نیس ولی خب بالاخره سطح بالاتر یاهم هم سطح باشه
      کانون و سنجش حوزه امتحانیش با حوزه کنکور شهرمون یکیه و ازطرفی گزینه دو فکر کنم متوسط تره سوالاتش.

مرسی از همگی
      امسال اخرین شانسه دیگه

بهترینش اینه برا هول شدن بشینی شبیه ساز ازمون برا خودت جور کنی . البته با همون لباس رسمی و مقنعه و یک نیم a4 سنجاق خورده
      هر ازمونی که میدی مکان هاتو عوض کن . این گفته رتبه 1 سال 97 هست که حتی پشت بوم خونشون هم شبیه سازی کرده .

یعنی از گوشه و کنج دیوار تا جایی که باد بخوره به سر و صورتت (شاید در جبهه باد کولر باشی) و از سر و صدا هم شاکی نشو که احتمالش هست . این کارا خیلی کمک میکنه برا استرس

ضمنا سر جلسه هول نباش که وقت نمیرسه و همش رو بزنم /// وقت جلسه جایی هست که باید مغرور ترین شخص باشی و بگی تو این زمان اگه من نتونم بزنم پس بقیه حتی برتر ها هم نمیتونن . سوالی سخت بود راحت سیفون اون سوال رو بکش . چون برا همه سخته و....
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      بهترینش اینه برا هول شدن بشینی شبیه ساز ازمون برا خودت جور کنی . البته با همون لباس رسمی و مقنعه و یک نیم a4 سنجاق خورده
      هر ازمونی که میدی مکان هاتو عوض کن . این گفته رتبه 1 سال 97 هست که حتی پشت بوم خونشون هم شبیه سازی کرده .

یعنی از گوشه و کنج دیوار تا جایی که باد بخوره به سر و صورتت (شاید در جبهه باد کولر باشی) و از سر و صدا هم شاکی نشو که احتمالش هست . این کارا خیلی کمک میکنه برا استرس

ضمنا سر جلسه هول نباش که وقت نمیرسه و همش رو بزنم /// وقت جلسه جایی هست که باید مغرور ترین شخص باشی و بگی تو این زمان اگه من نتونم بزنم پس بقیه حتی برتر ها هم نمیتونن . سوالی سخت بود راحت سیفون اون سوال رو بکش . چون برا همه سخته و....
      ممنونم
      مثلا سال 97 رفتم سرجلسه حتی خوندن سوالات مشکل داشتم همش خطم رو گم میکردم حواسم جمع نمیشد یه لحظه دیدم نزدیک 40 سوال گزینه ها رواشتباه زدم . پارسال هم تاحدودی همینطور

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خدمت همگی
      مرسی از همگی
      امسال اخرین شانسه دیگه
      اگه علاوه بر شباهت فضای کنکور به شباهت سوالات و سطح آزمون با کنکور هم فکر میکنی
      گزینه 2 انتخاب خوبیه
      البته بر خلاف نظر خیلیا قلم چی هم آزمون های جامعش رو استاندارد برگزار میکنه

یکی از آزمون های جامع گزینه 2 صرفا از سوالات و فعالیت های کتاب طرح میشه . این بزرگترین مزیت گزینه ی 2 هستش

خوده سنجش یه کتاب برای کنکور 99 چاپ کرده . اگه خیلی مشتاقی با مولفای سنجش هم دست و پنجه نرم کنی کتابشو بخر

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      قلمچی
      Responsible for the MEMEs of the association

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezaaaaa نمایش پست ها
      قلمچی
      میشه دلیلش رو بگین ؟ممنونم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من تجربه شرکت تو هر 4تا آزمون رو دارم
      گاج سوالات ایده دار جامعه آماری خیلی کم
      سوالاش خوبه ولی نه واسه جمع بندی واسه طول سال بد نیست
      گزینه دو سوالات بسیار عالی و نزدیک به کنکور ولی جامعه آماری کم
      من پیشنهاد میکنم سوالاشو حتما تو خونه حل کنید
      قلمچی سوالات نظام قدیم طی سال انصافا کاملا استاندارد بود(چک کردم که میگم) معمولا سوالات آزمون های جامعش نزدیک به سطح کنکور میشه اما بازم یه ذره سخت تر که به نظر من مزیته نه عیب!
      جامعه آماریش هم که همه میدونن خوبه
      سنجش سوالات رو الکی میپیچونه(اعداد محاسباتی رو خیلی بد میده در حالیکه کنکور هیچ وقت اینجوری نمیده و همیشه راحت ساده میشه) من که بررسی کردم سوالاش به نظرم اصلا چیز خاصی نبود ولی یه جوی افتاده بین کنکوری ها که بیخود میرن سنجش که جامعه آماریش از همه بیشتر میشه

من خودم به شخصه قلمچی شرکت میکنم و سوالات گزینه رو تو خونه حل میکنم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      میشه دلیلش رو بگین ؟ممنونم
      قلمچی درسته کمی آمار تقلب(کمی بیشتر از کمی ) داره ولی سطح سوالاتش چالشی و خوب هستن و شما رو برای کنکور آماده میکنه چون باید آماده باشی توی کنکور با هر سوالی مواجه بشی،سخت،آسون . . .
      با تحلیل آزمون های قلمچی میفهمید تو زندگیتون چه کار خوب و مفیدی انجام دادید
      Responsible for the MEMEs of the association

13. Top | #13
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام خدمت همگی
      مرسی از همگی
      امسال اخرین شانسه دیگه
      سلام
      ببخشید واقعا که دیر شد
      پارسال سنجش و کانون رو با هم رفتم البته فقط یک آزمون سنجش...
      زمانی که سنجش ثبت نام کردم این تو فکرم بود که من دارم چند سال قلم چی میرم اونم همش توی یک حوزه، حالا چه بهتر که شرایط جدیدتر هم تجربه کنم در حوزه ای دیگر...
      هرچند که اون آزمون سنجش از شانس ما فقط اون آزمون جمع بندی سنجش بدترین آزمونش شد تقریبا، آزمون 3 خرداد نظام قدیمش رو شاید چند نفر مثل من یادشون باشه، خیلی غلط علمی داشت مخصوصا تو فیزیک باورم نمی شد فیزیک 30 زده باشم نامردا تصحیحش هم نکرده بودن اما خب خداروشکر کنکور سومین درصد بالام از همین درس بود.
      در کل تجربه خوبی بود، شرایط جدید اما خب بعدش ترجیح دادم کانون بروم آزمون اول کانون همیشه تو ذهنم خواهد ماند به دلیل حساسیت از همون اول فقط داشتم عطسه میزدم و درس آخرم شیمی رو سفید گذاشتم و متاسفانه پایین ترین ترازم هم تو چند سال اخیر همون آزمون بود، کلا به هم ریخته بودم بعد آزمون اما همون شد نقطه عطفم شیمی صفر و درصد افتضاح دینی شاید باورتون نشه ولی شد بالاترین درصدام!

این تجربه سال آخر ما بود ولی کلا هرچیزی که بد شد پایانش بد نیست!
      انشاءالله بتونید بهترین ها را به دست بیاورید و اینکه ببخشید که دیر شد...

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.D نمایش پست ها
      سلام
      ببخشید واقعا که دیر شد
      پارسال سنجش و کانون رو با هم رفتم البته فقط یک آزمون سنجش...
      زمانی که سنجش ثبت نام کردم این تو فکرم بود که من دارم چند سال قلم چی میرم اونم همش توی یک حوزه، حالا چه بهتر که شرایط جدیدتر هم تجربه کنم در حوزه ای دیگر...
      هرچند که اون آزمون سنجش از شانس ما فقط اون آزمون جمع بندی سنجش بدترین آزمونش شد تقریبا، آزمون 3 خرداد نظام قدیمش رو شاید چند نفر مثل من یادشون باشه، خیلی غلط علمی داشت مخصوصا تو فیزیک باورم نمی شد فیزیک 30 زده باشم نامردا تصحیحش هم نکرده بودن اما خب خداروشکر کنکور سومین درصد بالام از همین درس بود.
      در کل تجربه خوبی بود، شرایط جدید اما خب بعدش ترجیح دادم کانون بروم آزمون اول کانون همیشه تو ذهنم خواهد ماند به دلیل حساسیت از همون اول فقط داشتم عطسه میزدم و درس آخرم شیمی رو سفید گذاشتم و متاسفانه پایین ترین ترازم هم تو چند سال اخیر همون آزمون بود، کلا به هم ریخته بودم بعد آزمون اما همون شد نقطه عطفم شیمی صفر و درصد افتضاح دینی شاید باورتون نشه ولی شد بالاترین درصدام!

این تجربه سال آخر ما بود ولی کلا هرچیزی که بد شد پایانش بد نیست!
      انشاءالله بتونید بهترین ها را به دست بیاورید و اینکه ببخشید که دیر شد...
      منظور شما اینه که هر کدومش باشه فرقی نداره؟
      خیلی خیلی ممنونم که وقت گذاشتید

15. Top | #15
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

منظور شما اینه که هر کدومش باشه فرقی نداره؟
      خیلی خیلی ممنونم که وقت گذاشتید
      خواهش می کنم...
      خب مسلما شرایط هرکسی با دیگری متفاوته،
      خیلی تلاش کردم تو جمع بندی ها علاوه بر سنجیدن اطلاعات، به هنر آزمون دادن( زمان بندی و تطبیق با انواع شرایط) توجه کنم
      شانس هم یه جورایی باهام همراه بود سنجش آسون بود قلمچی هم سخت کم نداشت سوالاش، یه جورایی همه جور طیف سوالات رو دیدم تو این چهار آزمون جمع بندی که دادم...
      اما قلمچی رو چون با برنامه اش کار کرده بودم رها نکردم، کلا به نظرم تنوع زیاد هم خوب نیست ولی خب چون حوزه کنکور با حوزه سنجش و کانون تو شهرتون یکیه این خودش یه پوئن مثبته به نظرم این دو تا آزمون را اگر وقت دارین شرکت کنین یا همه قلم چی با چند تا سنجش یا همه سنجش با چند تا قلم چی هر چند که با اولی خودم موافق تر بودم چون یجورایی هفت سال کانونی بودم و کانون رو بیشتر حال می کردم باهاش اما خب هر جور که مایل هستین اما خب اون چیز که مهمه هنر آزمون دادن و تحلیل هست...

عباس معروفی:

ما نسل بدبختی هستیم ؛
      دستمان به مقصر اصلی نمیرسد ،
      از همدیگر انتقام میگیریم !!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن