خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli نمایش پست ها
      سلام

برای لغت و املا چ کتابی خوب هست ؟؟ الگو، خیلی سبز، سبطی ؟؟
      سلام،
      خیلی سبز بهتر از دوتای دیگه هست.

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dean نمایش پست ها
      اگه بخاین کتاب تکمیلی پیشنهاد بدین چی پیشنهاد میدین واس ادبیات؟
      ایکیو پلاس مدتیه رفته رو مخم
      آی کیو پلاس 5000 تا تست داره
      1000 تست نشر دریافت رو ببین.

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      آی کیو پلاس 5000 تا تست داره
      1000 تست نشر دریافت رو ببین.
      خب از الانم تا تیر سال دیگه کلی وقت هست.
      تستاشو دیدم بدجور رفته رو مخم
      با كتاباي سبطي حال نميكنم يجورين( توهين نشه به ايشون كتاباشون عاليه ولي من حال نميكنم)
      _____
      واسه ادبیات ، مبحثی های خیلی سبز بگیرید( اهل خرد میدونن که چرا)
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.
      ویرایش توسط Dean : 24 اردیبهشت 1399 در ساعت 16:45

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      آرایه خیلی سبز
      موضوعی های الگو
      زبان فارسی هم سبطی خوبه

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب از الانم تا تیر سال دیگه کلی وقت هست.
      تستاشو دیدم بدجور رفته رو مخم
      با كتاباي سبطي حال نميكنم يجورين( توهين نشه به ايشون كتاباشون عاليه ولي من حال نميكنم)
      _____
      واسه ادبیات ، مبحثی های خیلی سبز بگیرید( اهل خرد میدونن که چرا)
      اصلا مگه تا حالا تو عمومی منبع تکمیلی درست درمونی داشتیم؟ شاید فقط تو ادبیات تست های المپیاد که با کنکور مشترکه به عنوان منبع تکمیلی خوب باشه که اونم به شکل جامع و کامل تو هیچ کتابی ندیدم تا حالا(خودم تو جزوه داشتم) دوستان اگه منبع تکمیلی خوب تو عمومی ها میشناسن بگن.
      یه چیز بی ربط به موضوع هم میخواستم بگم. از نظر من هم کتابای سبطی آشغالن. خب الان من به سبطی توهین کردم؟نه‌!به کتابای مزخرفش توهین کردم. توهین به اثر مگه توهین به مولفشه؟ توهین به اثر ایرادی نداره که هیچ بعضی مواقع برای آثاری که خودشون توهین میکنن لازمه(منظورم از این مورد سبطی نیس). شما چرا برای زدن یه حرف خیلی ساده میترسین؟ میگی با کتابای سبطی حال نمیکنم بعدش میگی کتاباش عالیه؟ اگه از نظرت عالیه چیجوری باهاش حال نمیکنی و یجورین؟ شما که میترسی نظرتو درباره یه کتاب کمک درسی بگی چجوری میخوای چن سال دیگه درباره موضوعات جدی فلسفی و علمی یا حتی متفکرای بزرگ نظرتو بگی؟ لابد اگه یه ایراد کوچولو گفتی از روی ترس ۱۰۰ تا تعریف الکی از خودت درمیاری تا مبادا کسی بهت چیزی بگه. اگه فک میکنی نظرت درسته شجاعانه بگو.
      ویرایش توسط -SmS- : 24 اردیبهشت 1399 در ساعت 17:49

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -SmS- نمایش پست ها
      اصلا مگه تا حالا تو عمومی منبع تکمیلی درست درمونی داشتیم؟ شاید فقط تو ادبیات تست های المپیاد که با کنکور مشترکه به عنوان منبع تکمیلی خوب باشه که اونم به شکل جامع و کامل تو هیچ کتابی ندیدم تا حالا(خودم تو جزوه داشتم) دوستان اگه منبع تکمیلی خوب تو عمومی ها میشناسن بگن.
      یه چیز بی ربط به موضوع هم میخواستم بگم. از نظر من هم کتابای سبطی آشغالن. خب الان من به سبطی توهین کردم؟نه‌!به کتابای مزخرفش توهین کردم. توهین به یه اثر مگه توهین به مولفشه؟ توهین به اثر ایرادی نداره که هیچ بعضی مواقع برای آثاری که خودشون توهین میکنن لازمه(منظورم از این مورد سبطی نیس). شما چرا برای زدن یه حرف خیلی ساده میترسین؟ میگی با کتابای سبطی حال نمیکنم بعدش میگی کتاباش عالیه؟ اگه از نظرت عالیه چیجوری باهاش حال نمیکنی و یجورین؟ شما که میترسی نظرتو درباره یه کتاب کمک درسی بگی چجوری میخوای چن سال دیگه درباره موضوعات جدی فلسفی و علمی یا حتی متفکرای بزرگ نظرتو بگی؟ لابد اگه یه ایراد کوچولو گفتی از روی ترس ۱۰۰ تا تعریف الکی از خودت درمیاری تا مبادا کسی بهت چیزی بگه. اگه فک میکنی نظرت درسته شجاعانه بگو.
      thanks for the tip
      اصا سبطی فلون فلون شده اس خخ ( شوخی کردم)
      منم منظورم همون بود گفتم کتاباش اگه بقیه دارن میخونن و انقد ازش تعریف میکنن پس خوبن لابد. ولی من اصا حال نمیکنم با کتاباش.
      یعنی بنظرت نمیشه یچیزی عالی باشه ولی ما باش حال نکنیم؟!
      از این حاشیه ها که بگذریم:
      منبع تکمیی خودمم موندم. از طرفی نمیخام مثل قبلا که خیلی زمانمو گذاشتم رو منابع وسواس بخرج بدم ( تجربه بدی بود واقعا یه هفته وقتم الکی رفت) از طرفی کتابا گر‌ون شدن دوسه بار کلاه سرم رفته. فک کنم اخر سر همین ایکیو پلاسو بگیرم.
      بدشانسی ما ۴۰۰ یا اینه که کنکور افتاده عقب فک کنم منابع مخصوص ۴۰۰ سه ماه بعد بیان . شما نمیدونی؟
      ___
      تعریفارم از خودم الکلی در نیوردم. جایی کتابی یا نظری چرت باشه میگم
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.
      ویرایش توسط Dean : 24 اردیبهشت 1399 در ساعت 18:36

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از آخر اگه اگه بخوام شروع کنم باید بگم اگه واقعا کسی میخواد نتیجه عالی در حد دورقمی بیاره تا حالا معطل انتشاراتی ها نمونده و منابع رو تهیه کرده اگرچه یه بدی هایی شاید داشته باشه ولی مسلما صبر کردن برا منابع جدید ضررش خیلی بیشتره. درباره منابع تکمیلی توی عمومیا همونطور که گفتم پیدا کردن کتاب خوب بر خلاف اختصاصیا خیلی سخته. من خودم به جز لغت و املا و اعلام، الگو هارو زدم. اگه تو هم منابع اصلیتو کامل زدی به نظرم آزمونای سال های قبل موسسات(خودم قلمچی) رو بزن با توجه به اینکه به سوالات المپیاد دسترسی نداری. البته ظاهرا تو بقیه درسا خیلی توپی که داری دنبال تست تکمیلی ادبیات میگردی.من خودم عربی و زبانم ضعیفه ولی نمیدونم چرا نمیتونم ادبیات و فیزیکو ول کنم(چه قد علایقم به هم مرتبطن)
      درباره اون حاشیه مهمتر از اصل! راستش من اصلا سبطی رو شخصا نمیشناسم(اابته یه چیزایی دربارش شنیدم) و اصلا درباره سبطی هم چیزی نگفتم و مشکلی باهاش ندارم. با کتاباش مشکل دارم همونطور که با خیلی کتابای دیگه مشکل دارم.حرف من(که از یه بزرگ دیگه یاد گرفتم )کلی تر از این حرفاس و شاید بیشتر درد دل بود قطعا میشه یه اثر ذاتا،نه به خاطر نظر اکثریت(چون انتخابات که نیس) عالی باشه ولی نظر ما به هر دلیلی دربارش غلط باشه و بگیم بده.هر انسان عقلش،حسش،زیستش،سوادش و ... منحصر به فرده و ویژه خودش پس طبیعتا باید نظرش هم مستقل از دیگران دیگران باشه. از بقیه تاثیر بگیره ولی تسلیم نظر بقیه نشه. ممکنه تو خورشیدو صورتی ببینی خب این دیدگاه توئه که از نظر کل جهان غلطه! ولی تا زمانی که مشکل احتمالی مغزت حل نشه تو صورتی میبینیش ولی نمیتونی چون بقیه خورشیدو زرد میبینن تو هم به زور به مغزت بگی بهش رنگ زرد بزنه. فوقش میتونی از ترس اینکه بهت نگن دیوونه نظرتو قائم کنی برخلاف گالیله(ببین کار از کی به کی رسید) که از نظرش مطمئن بود، بیانش کرد و اثباتش کرد. نرفت مث روشنفکرای ما یه مدرک نگرفت تا هی عین طوطی نقل قول از فلانی و بهمانی بیاره بعدم پیش خودش بگه من چقد باسوادم.ببخشید تایپک کمی به حاشیه رفت و البته ببخشید شما رو هم مریض روانی کردممثال بهتر گیر نیاوردم.
      واس زبان نظری ندارم
      ولی عربی هر کتابی داری ، واژگان عربی مهروماه رو هم حتما بگیر شدیدا پیشنهاد میشه تجزیه ترکیب کار کنی.
      این کتاب با بقیه کتابا ترکیب بشه ترکیب فوق العاده ای میشه

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واس زبان نظری ندارم
      ولی عربی هر کتابی داری ، واژگان عربی مهروماه رو هم حتما بگیر شدیدا پیشنهاد میشه تجزیه ترکیب کار کنی.
      این کتاب با بقیه کتابا ترکیب بشه ترکیب فوق العاده ای میشه
      مرسی. حتما بررسیش میکنم.

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه چیز بی ربط به موضوع هم میخواستم بگم. از نظر من هم کتابای سبطی آشغالن. خب الان من به سبطی توهین کردم؟نه‌!به کتابای مزخرفش توهین کردم. توهین به اثر مگه توهین به مولفشه؟ توهین به اثر ایرادی نداره که هیچ بعضی مواقع برای آثاری که خودشون توهین میکنن لازمه(منظورم از این مورد سبطی نیس). شما چرا برای زدن یه حرف خیلی ساده میترسین؟ میگی با کتابای سبطی حال نمیکنم بعدش میگی کتاباش عالیه؟ اگه از نظرت عالیه چیجوری باهاش حال نمیکنی و یجورین؟ شما که میترسی نظرتو درباره یه کتاب کمک درسی بگی چجوری میخوای چن سال دیگه درباره موضوعات جدی فلسفی و علمی یا حتی متفکرای بزرگ نظرتو بگی؟ لابد اگه یه ایراد کوچولو گفتی از روی ترس ۱۰۰ تا تعریف الکی از خودت درمیاری تا مبادا کسی بهت چیزی بگه. اگه فک میکنی نظرت درسته شجاعانه بگو.
      حرفای جالبی زدین
      تو بحث کنکور خیلی مواقع از یه سری کتابا و.... تعریف میشه و سر زبونا میفتن تا چندسال هرکی کتاب بخواد بخره این کتابارو پیشنهاد میکنن سر تعریفایی که از اون شده و نقدی که از سر ترس این که لابد من بدم کتاب خوبه به کتاب وارد نشده کلا خوبه تابو شکسته شه و نقدای جدی به کتابا وارد کنیم، اینطوری شاید حداقل مولفا به ویرایشو تالیف کتاباشون توجه بیشتری بکنن
      پ.ن: نظرم کلی بود منظور کتاب آقای سبطی نبود چون اصلا‌ بررسیش نکردم جز نگاه سطحی به نمونه پی دی اف بعضی کتاباشون که خوشم نیومد از سبکشون

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن